• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
ameli nee 3000
21. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz
@raakosnicek -super cena:slight_smile:
21. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz
tak na to nase jezdeni, pres zimu.
21. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz
Simi přišel meilík???
21. čer 2010 v 16:51  • Odpověz
@raakosnicek jojo, promiň, neměla jsem čas odepsat dřív. ukážu mamce i ten stříkaný dort :wink:
21. čer 2010 v 17:17  •  1 dítě  • Odpověz
v pohodě, ja jen ze nekdy ty meily blbnou a druha strana je nedostane.

Pokud by byl jednodušší,tak i ten. co pro vás nebo mamku bude lepsi
21. čer 2010 v 17:22  • Odpověz
ahojky holky tak my dnes byli v klubiku - bylo tam deti jako smeti ze jsme malem toho naseho ani nenasla... :grinning: stejne u nas nejela elektrika tak nam ani nic jineho nez vyrazit nezbyvalo...
taky sem pro srazik - doufam ze uz pocasi bude lepsi
simi - gratulujeme k dalsimu zoubku - nam se prorezavaji 4 tak uz budem celkem na 6 :grinning: tak uz treba neco aj snime kdyz to budem mit cim kousat...
raakosnicek - vy jste taky meli v-crossa??
romi - to je dobre ze jste si to tak uzili... ja s kadernici mam dobre zkusenosti - no ani jine mit nemuzu kdyz me striha svagrova ze :wink: :dizzy_face:
21. čer 2010 v 19:24  • Odpověz
leu jj a brzo sel z domu.hlubokac ok,ale ta sportovka byla na moje nervy.
21. čer 2010 v 19:42  • Odpověz
raakosnicek - a muzu se zeptat co vas zlobilo?? my ho mame taky a zatim jezdime ve sportaku - ale me ted prijde ze je neskutecne tezky... asi se budem muset taky podivat po nejakem golfackovi...ale zase maly v nem rad spi tak vaham...
22. čer 2010 v 11:52  • Odpověz
leu mi celkove ten sportak nejak nesedi.
ne ze by me v nem neco zlobilo,ale ja ho ani nepouzila.kdyz jsem tam malou dala uplne do lehu,litala v tom....
vintage jsou doma a super.
22. čer 2010 ve 12:13  • Odpověz
ahojky, tak já dnes jen v rychlovce. noc byla hrozná, moc jsme toho zase nenaspali. už fakt vážně začínám přemýšlet o ukončení kojení. nekojené děti prý líp spí, navíc jsem strašně dokousaná a mám pocit, že mě malý spíš využívá než že by měl hlad (hlavně v noci). ach jo, fakt nevím, co dělat :frowning2: . jinak jsem už dnes s tím našim zlobidlem stihla oprat, uvařit, umýt okna a teď se chystám na utření prachu, vysávání a vytírání. už se tu na to nemůžu dívat, je tu bordel jak v tanku! :angry:
Leo - mně přijde, že se Ondrášek líp vyspí ve sporťáku než v golfkách. líp pruží, necítí každý kamen, ale je fakt, že jsou těžší. my máme golfky jen u mamky, aby jsme nemuseli převážet sporťák a taky se v nich dá spinkat a je v nich spokojený, ale ve sporťáku má větší pohodlí.
rakosnicku - tak to je fajn, že se nový kočárek líbí, dej sem fotečku :wink:
22. čer 2010 ve 12:40  •  1 dítě  • Odpověz
Simi nemejete okna nějak často?????

Jinak no nekojene lip spi,nevim nevim. nebo jsme vyjimka.
i kdyz ona spi,spi celou noc,jen jak se zacne rmvit,strcim flasku,ona ji ve spanku vydunda a spi dal.
22. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz
ahoj holky,Romi děkuji moc za balíček,zítra penízky odesílám.Žabka je nádherná a doufám že se bude líbit i osobě pro kterou to mám,pak ti dám vědět.
Jinak mi noc taky nic moc,trápí nás ty neštovice,má toho o hodně víc než měla Juli,namazat si to nechce nechat,no bojujem jak se dá.Ven nemůžem jít,tak posílám Juli jen na zahradu at se aspon trochu vyřádí.Pudr z něho padá,tak máme pomalu všechno bílé,ale zase si říkám že si to odbyte brzo a bude mít pokoj,než příjde něco jiného.
Simi já mám okna jak sviňa z odpuštěním,ale za zhruba měsíc budem dělat novou střechu tak si říkám že je budu mít tím tuplem špinavé,takže je teď jenom přetřu aby to nevypadalo tak blbě.
22. čer 2010 ve 13:57  • Odpověz
simi - ptala sem se na to doktorky tak mi hned rekla ze maly bude spat celou noc az prestanu kojit... ze tohle kojene deti delaji...ze si chcou v noci "podundat" - taky sem ji rikala ze hned prestanu :wink: ale tak me jeste zatim nekouse ale teda nevim do kdy budem kojit co?? jinak u nas poradek ja uz nekomentuju - je to des - uklizim az kdyz vecer spi....
22. čer 2010 ve 14:00  • Odpověz
Evčo, to jsem ráda, že to dorazilo a snad jak říkáš, bude mít žabka úspěch :slight_smile: Hmm, tak kluci jsou na ty neštovice asi citlivější, že? Snad se to brzo zlepší.
U nás okna špinavá, teprve minulý týden nám z naší strany sundali lešení, jak zateplovali a dělali fasádu a já mám od mojeho zakázaný to umýt a mu se přes týden nechce, v sobotu bude mít Daník oslavu narozenin, tak doufám stihne umýt aspoň okna v obýváku, jinak je umyju sama a hotovo :dizzy_face:
22. čer 2010 ve 14:25  • Odpověz
Tak Romi ségra byla fakt nadšená!!!Ještě jednou dík :slight_smile:
22. čer 2010 v 18:06  • Odpověz
uf, tak máme po náročném dni. zítra nás asi poctí svou návštěvou drahá tchýně, tak se "těším"!
rákosníčku - ani nevím, jak často umývám okna, ale zas tak moc to nepřeháním. jen mě štve, když jsou zasrané od ptáčků a teď byly taky dost hnusné od těch bouřek. se ale divím, že ještě neprší. mám na to vždycky štěstí, když umyju okna :angry:
Evi - tak to je blbé, že Samíka ty neštovice tak trápí, ale brzo bude líp a budete to mít aspoň za sebou! ten pudřík určitě pomůže, i když se část setřepe, neboj :wink:
Leo - fakt ti to potvrdila i doktorka? ach jo, tak třeba se jednou dočkám a vyspím se celou noc. byla bych ráda, kdyby si to kojení stopl Ondrášek a nemusela to dělat já. vůbec nevím, jak na to. do toho ročku to asi nějak vydržím a pak uvidím.
Romi - já mám pocit, že kluci jsou háklivější na cokoliv než holčičky! však to časem sama uvidíš a poreferuješ :wink: . a né abys ty okna umývala!!! ty, ty, tyyyy! :wink:
22. čer 2010 ve 21:01  •  1 dítě  • Odpověz
Simi nee,ja jen ze jak sem mamka jezdila ty stredy,tak tvoje mamka rikal,ze ti m´pomahala myt okna a nezda se mi to tak davno
22. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz
na neštovice nam perfektne pomohly homeopatika rheus toxo
22. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz
@raakosnicek jj, to je myslím 2-3 měsíce zpět, mám pocit. tehdy mi bylo hrozně zle, byla jsem nemocná, tak mamča helfla :slight_smile:
22. čer 2010 ve 21:29  •  1 dítě  • Odpověz
jo a jeste tvuj si blokl zada ne?
22. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz
@raakosnicek jo, vlastně jo! jsem ho ještě musela vézt na pohotovost :sweat_smile:
23. čer 2010 v 07:51  •  1 dítě  • Odpověz
@sajma si jen tak matne vzpominam,jak o mamka popisovala
23. čer 2010 v 08:00  • Odpověz
Ahoj holky
prosím Vás nebo některá z Vás prodávat kyblík na koupání? Vanička je moc velká potřebovala bych něco menšího. Děkuji.
Ju a leží mi doma antikoncepce pro kající maminy Cerazette. Jsoutam dvě plná platíčka.Kdyby jste to některá chtěla nebo o někom věděla kdo by to chtěl tak to hned prodám.Díky.
Holky a co ten srazík. Od 3.7. asi do 10.7. budu mít k dispozici auto tak můžem udělat ten srazík co vy na to? Netuším jaký má být počasí, ale snad už hezký :wink: Tak se nějak vyjádřete ju. A dáme to nějak dohromady :slight_smile:
23. čer 2010 v 09:02  • Odpověz
Mili o té antiko je tu diskuze, kde se taky nabízí a jsou tam holky kterým vyhovuje a mají o ni zájem, zkus to popřípadě i napsat tam, třeba se ti někdo ozve.
My kyblík nemáme, ale koupala jsem občas pro zpestření a zábavu i v normálním kýblu nebo v lavoru.
Příští týden má být pěkně, mám to naštudované ze všech možných internetových stránek. Jedeme na tu Vysočinu, takže na srazík bych se nedostavila.
23. čer 2010 v 09:12  • Odpověz
ja mam doma dve palticka azalie,taky na nic
23. čer 2010 v 09:24  • Odpověz
jinak my koupal iasi mesic ve vanicce,pak me stval oto porad tahat a prelivat,tak supajdila do velke
23. čer 2010 v 09:25  • Odpověz
azlii jsem měla též, je to hnus, nikdy více bych to do sebe necpala
23. čer 2010 v 09:34  • Odpověz
no ono je to skoro totez co cerazete. jsem je porovnavala,ale mně nesedí zadna HA
23. čer 2010 v 09:40  • Odpověz
takže to jsme na tom stejně :wink:
23. čer 2010 v 09:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.