• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Ahoj holky,tak konečně se sem za vámi dostanu.Měli jsme problém sd 02 internetem.Chtěla jsem mobilní do noťase O2 a oni než to taky zaktivují. :confounded: Všimla jsem si,že jste řešili golfáčky,já mám Babypoint Mark Q a nemůžu si ho vynachválit.Má polohovací nohy i záda a celkem i lehký a skladný. :wink: Co se týče te antikoncepce,tak já taky,nemůžu míz žádnou.Z Yadine mě bolela Hlava,Z Cerezite nebo jak se to píše,jsem zase nabrala,jak prase,takže používáme kondom.Jo a z té předkožky mám taky strach,jak to budeme dělat,ale někdy je prý lepší nechat ať si to zkouší stáhnout sám. :confused:

milin:My dávali od 4.měsíce,ale mylý byl na UM,pokud kojíš,tak bych raději dala až od 6.m. :wink:
24. čer 2010 ve 21:39  • Odpověz
nicki ja HA nemuzu mit zadnou,okamzite mam prujmy jak blazen a nemuzu na krok od WC.
takze nemame nic,kondomy neeee,nesnasim jak ja,tak Misa. tak je to stylem davam si pozor a ja to vitam,chtela bych treti,on sice ne....ale......snad ho ukecam
24. čer 2010 ve 21:41  • Odpověz
raakosnicek:To já zase z každé!!! žeru,jak prase.Nebo mě bolí hlava a motá se mi.My zatím další neplánujeme.Přece jen Dominik je ještě malý.A jestli bude,tak doufám,že budu rodit zase císařem :grinning:
24. čer 2010 ve 22:00  • Odpověz
ja chtela druhe od roka prcka,po jeho roce jsem otehotnela,potratila,pak za 3 mesice jsem otehotnela znova,zase potratila,pak to rok neslo,opet potrat,tentokrate mimodelozni....jsem vubec rada,ze druhe mam
24. čer 2010 ve 22:05  • Odpověz
Mně zatím stačí jedno,to si chci na max užít a až tak za 4-5let druhé :slight_smile: Navíc budu teď studovat a to ych pak už asi nedodělala.Nezačalo venku pršet?
24. čer 2010 ve 22:09  • Odpověz
ja jsem chtela deti u sebe,jsme o sedm let se sewgrou a hruza
24. čer 2010 ve 22:14  • Odpověz
nejhorsi je,ze chces druhe a nedari se nedari,jako nam
24. čer 2010 ve 22:14  • Odpověz
Ale nakonec se podařilo,že?:slight_smile:
25. čer 2010 v 01:01  • Odpověz
Ahoj holky
včera jsme byli na druhém očkování.Sárinka byla strašně hodná dostala dvě včeličky jednu hexu a druhou Prevenar13. Skoro vůbec neplakala až jsem byla v šoku i mudra. Ale dobrý za celý den byla toková v poho.Ale měla teplotu přes 38 tak jsem jí večer dala Nurofen ten mi trošku vyhodila,ale něco v ní určo zůstalo. Za to dneska mám pocit že je nějaká nachlazená.Kýchá a trošku pokašlává, tož nevím.Asi něco ve vzduchu. Nebo možná ještě nějaká reakce na očkování. Vážíme 6600g a za 14dní kojení přibrala 300g.Takže jsem se rozhodla že ještě ze zeleninou nezačnu.počkám až do toho půl roku. I když by mě to zajímalo jak by se na to tvářila :grinning: . Ale jsem ráda že kojím i když večer mám prsa úplně vycucaný,ale ještě z nich něco teče což je dobře. Ale mám divnej pocit jako by jí to na večír nestačilo. Teď se mi párkrát vzbudila kolem 2-3 ráno najedla se a spala dál.Tak uvidíme.Nechám to zatím tak.

Holky bavily jste se tu nedávno o opalovacím krému tak já koupila v lékárně tenhle Daylong Baby krém 30. Netušila jsem co mám koupit a nechtěla jsem něco kupovat v drogerii a tak jsem zašla nd lékárny.Koupila jsem to sice v Šumperku kde byli zrovna ty vedra a teď nám to tu leží a venku je pěkně hnusně. Dokonce jsem se s ním namazala i já a můžu říct že když jsem se šla večer sprchovat tak jsem to ze sebe nemohla smít jak je dobře voděodolný :grinning:

JJ tak antikoncepci tedy taky nejím.Díky ní jsem málem přišla o mlíko.Takže používáme kondomy. Když jsem se o tom bavila s přítelem tak mi řek že si dávat bacha nebude a bylo to jasný :dizzy_face: Takže mě to nevadí. I když jednu chvíli jsem si myslela že už jsem těhotná,ale byl to jen asi podrážděný žaludek.Ale test jsem si naštěstí udělala a byl negativní.

A s tím šulínkem holky.Tak moje kamarádky s tím nic nedělala. Malej bude mít v srpnu 3roky a v před Vánocemi mu to pediatrička zkoušela stáhnout a nešlo to. Tak ho poslala k nějakému mudrovi a ten řek že tam má nějaký mázek.A nějak mu to odstranil chirurgicky ambulantně.Netuším co a jak,ale jen vím že mi říkala že jí ten mudr řekl že by se to mělo jsem tam přetáhnout.Ne třeba každý den ale třeba jednou za týden.Nebo kdy si ženská vzpomene.Nu a ta moje kamarádku mu to teď musí dělat každý den.Malej u toho řve jak tygr. Jenže já si myslím že je to možná tím že do teď nosil plinky.A čím dřív nemá plíny a učí se čůrat a chytá si pindíka a hraje si s ním :slight_smile: tak tím se tomu podle mě mohlo zabránit.Ale je to jen můj názor.

Holky sorry za tak velký příspěvek,ale jakmile se rozepíši tak bych mohla psát furt :sunglasses:
25. čer 2010 v 08:48  • Odpověz
ahojky ja jen nakukuju... doctu vas pozdej - nejak nestiham :frowning2: prave jsme se vratili z pohrebu kamarada tak je taky u nas takova nalada :frowning2:
musim neco rychle uklohnit nebo umrem hlady :sweat_smile:
25. čer 2010 ve 13:16  • Odpověz
Leu tak to je mi moc líto, na dálku upřimnous soustrast. Je to škoda mladýho člověka.
25. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz
mili - no to je... my byli spis kamaradi pres manzela ale i tak - vozil nam svatbu... nejvic je mi lito tech deti...byli uplne hotove...
25. čer 2010 ve 14:42  • Odpověz
Leu to je opravdu strašné.Ale člověk musí bojovat dál i když nejhorší jsou na tom opravdu ty dětičky.Je mi jich líto.

V holešově zemřela sousedka mojí tchyně ¨.Měla něco malinko přes 30 a zůstali po ní jen 3 děti a ten nejmladší nemá ani 4 roky.Samo mají naštěstí tatínka,ale i tak. Chudinka měla rakovinu to je děs.
25. čer 2010 v 15:08  • Odpověz
Ahoj holky,tady ty témata jsou vážně smutné.A taky je smutné,když se rodiče přestanou o dítě starat.U mojí babičky v domě bydlí na stejné etáži paní,která je cigánka(teda ona jim dělá ale dobrou pověst),která má syna a ten má taky chlapečka.Může být starý max. 1,5.Pamatuju si,jak jsem ještě byla těhotná a oni jezdili za ní na návštěvu s tím malým.První jsme si mysleli,že jsou v pohodě,i když podle vzhledu člověka nesoudím,tak tohle byl těžký sociální případ a pořád tam jezdili za tou matkou jen pro prachy. Ona se s mojí babičkou zná,tak ji sem tam něco řekne a tak se to pak dozvím i já.Kolikrát,když jsme tam byli na návštěvě,tak se sprostě hádal na chodbě, ten její syn s ní,když mu nechtěla dát peníze nebo s tou svojí přítelkyní,dítě jim do toho řvalo a pak tam i jednou rozbil skleněné dveře,co vedou ke schodišti.Myslím,že ten malý nebyl plánovaný,navíc ta jeho přítelkyně jen bílá,takže i to hraje určitou roli u jejích rodičů,že ji zavrhli.Když jsem porodila,tak jsme byli s malým na procházce a potkali jsme je u Billy na jižňácích.Zrovna je vyšetřovala policie,protože byli v Bille a kradli tam.Vše nacpali dítěti pod deku do kočárku a někdo si jich všiml.Pak jsem s nimi kdysi jela v trolejbuse a zrovna když nastupovali,tak tam nebylo moc místo,bylo nás tam kočárků víc a ona takovou širokou kraksnu táhla,protože jinak nevím,jak to nazvat.Kočár měla špinavý,politý,smrděli no strašné. A ona na mě že kur.a uhni s tím svým kočárem.Přitom jsem se snažila,ale bylo tam málo místa. Jiná maminka hned na ni spustila,jak to mluví tady před dětma,že to je dobrý příklad tomu synovi.Nějak jsem to nekomentovala. A teď jsem se dozvěděla od babičky,že ta její sousedka má už 2 měsíce toho chlapečka v pěstounské péči. Oni se o něj už nezvládali a nechtěli starat.Takže stará skoro 60 paní,co bydlí v bytě 1+kk,se musí starat o dítě,protože jeho rodičům je milejší chlast a drogy. Teď poslední dobou je vidím se tahat s takovýma hnusnýma lidma a věčně pod vlivem něčeho.Toho chlapečka,je mi strašně líto.Ta babička se o něj nebude moci starat věčně,nedej bože,kdyby se jí něco stalo.Smutné...A takových případů znám víc..Sem se trochu rozepsala :slight_smile:
25. čer 2010 v 15:42  • Odpověz
Jsme doma z plavca,uf dneska jsem nejaka utahana
Nicky od svagra nevlastni sestra tak nechala dite u nich a nikdo nevi kde je
25. čer 2010 v 16:35  • Odpověz
Dobré ránko,
no holky nic moc pěkné příspěvky, je to smůla, když někdo mladý zemře a maminka od dětí ještě horší...
nicki to je fakt hnus, co někteří rodiče dělají, opravdu chudáčci děti.
My dneska slavíme Daníkovi narozeniny, tak pak hodím fotky. Dort vypadá úžasně, Daník ho chtěl hned ochutnat :grinning:
26. čer 2010 v 07:02  • Odpověz
Bré ranko,
Romi tak gratuluji prckovi k nar. hlavně zdravíčko, štěstíčko, lásku, hodné rodiče mnoho dárků a k tomu hodnou sestřičku :slight_smile:

Nicki jj i takový lidi se najdou.Bohužel je to hrůza,ale co člověk nadělá.

Zítra asi pojedem do ZOO Lešná.Tak už se těším a doufám že nám vyjde počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Přeji hezký víkend. :wink:
26. čer 2010 v 08:24  • Odpověz
Ahoj holky,dneska se nám počasí pěkně vydařilo,že?Právě jsme u našich,slavíme narozeniny mojí mamky.Teď jsme všichni po výborném obědě a chvíli odpočíváme,tak jsem si řekla,že sem na vás kouknu.Musím se pochlubit,že Dominiček už konečně začal pít sám z lahve :slight_smile: Už taky bylo na čase.A teď mu ji pomalu nemůžeme ani vzít.Takže,jak přestane bumbat a jen to cucá,tak to s řevem bereme,přece jen t není dobré na zoubky :wink: Jak jste jinak prožili víkend?

Romčo:Taky přeji malému vše nej :slight_smile: Jakýpak máte dort?Dělaný domácí nebo na objednávku?Domča právě slaví příští měsíc 1rok(toto uběhlo :astonished: ) a asi necháme objednat.Na moje narozeniny jsme měli pěkný tříposchoďový dort a vyšel něco přes 2000Kč,ale nádhera.Takže asi nějaký s dětským motivem(hlavně kvůli hezkým fotkám) a malýmuz ještě něco ukuchtím:slight_smile:
26. čer 2010 v 15:09  • Odpověz
Ahoj holky...
Mili tu paní sem znala,opravdu je to hrozné...Určitě jste už na výletě,počasí vám vyšlo tak to bude fajn.
Romi určitě oslava narozenin dopadla dobře a pak hoď nějaké fotečky,mi snad budem slavit ty Julinčiny narozeniny příští týden doufám.
Mi musíme být ještě doma,Samíkovi se ty puchýře nechcou nějako strácet potvůrky.Ale odpoledne pojedem aspon na chvílu k našim autem,musím přijít na jiný myšlenky,včera sem s ním byla doma zavřená a už mi z toho bylo na nic,kor když je venku tak krásně.
27. čer 2010 v 10:44  • Odpověz
Ahoj holky
přeji krásný pondělí. I když nám maminám na mateřský je to asi jedno :slight_smile:
Včera byl super den. Byli jsme v Lešné. Úplná pohoda. Sárinka hodná jako obvykle, tatínek si nás užíval a já si tak trochu užívala ty zvířata. Jen jsem to počasí vůbec nevychytala.Tady bylo strašně chladno a tam šílený vedro. Ale nakonec jsme to zvládly a bylo to super. Večeře v lázních v Štípě, prohlídka kostela fakt nádhernej.
Večer jedno pivko naspaní a pak jsem celou noc poslouchala mojeho jak chrápe a malá se vzbudila ve 3 a do 4 nespala. Jinak to bylo super.

Holky zkusila jsem melé dát dětskou kaši od ukončeného 4měsíce.Trošku snědla a zapila to MM a spala celou noc.a když jsem jí to zas nedala tak nespala a budila se? Myslíte že jí to na večer už nestačí i když přibírá krásně?
28. čer 2010 v 08:42  • Odpověz
Milin mozny to je.....
někomu ani ta kaše nepomaha :slight_smile:
28. čer 2010 v 08:44  • Odpověz
ahojky, já jen v rychlovce zdravím. dnes je mi hrozně zle, tak se snažím ležet, i když při malém to moc nejde. v noci jsme po dlouhé době pěkně spali a ráno mě chytla taková migréna, že se z ní pořád nemůžu vzpamatovat.
Romi - jak jste oslavili narozeninky?
Leo - to je mi líto, mladého člověka je vždycky strašná škoda :frowning2:
Mili - to je super, že jste si výlet užili, my tam půjdeme asi příští víkend, tak snad vyjde počasí. a s tou kaší je to dobré, když po ní malá spí celou noc! já jsem ji taky zkoušela kolem čtvrtého měsíce, i když malý přibíral daleko víc než měl, ale nám nezabrala :frowning2: . takže buď jen ráda!
Evi - tak to bude hned lepší, když aspoň na chvíli změníte prostředí. snad už se to Samíkovi začne brzo hojit!
nicki - malý je šikovný, že si sám drží lahvičku. Ondrášek to umí jen v leže, když sedí, tak si ji neumí naklopit, aby se nepřevalil na záda. ale tak snad časem.
rakosnicku - jak jste se měli o víkendu? my jsme byli u mamky a super, odpočinuli jsme si, malý se tam vyřádil, počasí krásné, paráda.
28. čer 2010 v 09:51  •  1 dítě  • Odpověz
Simi dobre, manzel byl po dlouhe dobe doma, v sobot jsme grilovali,vcera jsme se rachali v bazene...
28. čer 2010 v 09:58  • Odpověz
@sajma
Simi a jakou značku té kaše jsi zkoušela? A jaké jsou vlastně nejlepší? Nebo co je nejvhodnější?
28. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj holky,o víkendu bylo hezky že?Mně pořád trápí ty alergie a jak je všude vše posečené,tak to sou muka :frowning2: Pořád jen kýchám a soplím.Ale v v neděli jsme vyrazili na pěknou procházku do lesa a v sobotu slavili narozeniny mojí mamky.Závidím všem,co máte zahradu a můžete grilovat.My jsme po delším zvážení taky usoudili,že i kvůli malému by nebylo vůbec špatné,koupit nějaký domeček se zahradou.Už jsme si jeden vybrali i s bazénem a tak se na něj jedeme tento týden podívat.Je to pořád ve Zlíně,tak žádné dojíždění.No uvidíme;)

Sajma:no mu to taky to nahýbání moc ještě nejde,jen někdy.Tak mu to občas nahýbám já.Jijnak by to sál z půlky se vzduchem :grinning:

Holky,jestli můžu poradit,tak Nestlé mi přišly z kaší snad nejhorší!nedaly se vůbec rozmíchat a zůstávali v nich hodně hrudky. U jiných jsem neměla problém;)
28. čer 2010 ve 14:23  • Odpověz
Nicki já právě dostala Nestlé jako vzorek. Tak jsem to zkusila a je pravda že hrudky tam byly a malá to plivala.
A jakou jsi používala? Já nějak nemám páru co koupit?
28. čer 2010 ve 14:39  • Odpověz
Celkem dobré jsou Hami a Sunarky od Sunaru.Obyč řýžovou jsem vůbec nekupovala,pouze nějak ochucenou.Ty rýžové obyčejné jsou hnus,malému to nechutnalo a ani se nedivím. :confounded: I když se říká,že to kojenci tak nevnímají,protože chutě tolik neumí rozeznat a je to pro ně nové.Ale stejně to bylo úplně bez chuti a i když se má začínat s rýžovýma,my kupovali jen ochucené a bez problémů. :slight_smile: Hipp mi přišly slazené až moc a co vím tak i dosolují hodně i jídla ve skleničkách,takže ty jsem nekupovala. :unamused: A od Nutrilonu jsem nezkoušela,takže nevím.Zkusila bych nějakou třeba s lehkou příchutí(jablko,banán... od 4. měsíců) a uvidíš,jak zachutná.Každé mimčo je jiné :wink: :grinning:
28. čer 2010 v 17:36  • Odpověz
Taky záleží jestli máte v rodině alergie nebo ne,ale malému chutnaly víc kaše co se dělali z UM mléka.
28. čer 2010 v 17:37  • Odpověz
nicki - jj, přesně to dělá Ondrášek, snaží se to vycucat sám, ale pak si ode mě teda nechá pomoct :slight_smile: . jé, domeček, to je super. tak pak napiš, jak se vám prohlídka líbila a jestli ho berete!
rakosnicku - jé, vy máte bazén? tak to je supr! my máme u mamky jen takový ten menší nafukovací, ale v parnu je taky dobrý
Mili - já jsem koupila první Hami první kaši, ta byla dobrá, ale doktorka nám doporučila kvůli mě dávat malému radši nemléčné kaše, takže jsme pak museli koupit nějakou nemléčnou, ale taky od Hami. no a teď máme od Nestlé, ale to jen aby se neřeklo, malý to moc nechce. asi už zkusím krupičku
28. čer 2010 v 17:38  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky, oslava proběhla dobře, Daneček měl největší radost z velké garáže na auta, kterou už viděl u pár dětí na návštěvě, ale tata ji skládal víc jak dvě hodiny :grinning: . Dort sice vypadal pěkně, ale už nikdy více - jsem krapet zklamaná, však jsem tu psala, že stojí skoro 700 (paní teda chtěla 670, ale tak jsem to zaokrouhlila...), byl našišato, nešel vůbec pěkně nakrájet, krém jak kdybych tam mazala já - dvě šíleně tlustý vrstvy :( A ty autíčka nahoře sice byly na hraní, ale nejezdí jim kolečka, jsou tak leda na poličku....takže příště asi zůstaneme u osvědčené paní od nás z dědiny :slight_smile:.

Ty kaše já vůbec nevím, jak se to jmenovalo, ale Sunarku jsme nekupovali, kupovali jsme takovou modrou s medvídkem...možná je to ta Hamé nebo Nestlé? bylo jich hodně příchutí, tak jsme střídali , každopádně nám chutnala a byl na ní dlouho, než jsme přešli na normální večeři. Ale přiznám se, že jsem je dělala řidší a dávala do flašky s větší dírkou a vycucal si je sám....byla jsem pohodlná no :grinning: .

Evčo, už je na tom Samík líp? Chudáček, tak hezky je a on musí být doma.
28. čer 2010 v 17:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.