• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Simi jj, u babi, ten velky. ale ja v loni vlezla s deckama i do mensihp.

KAse, kupuju sunarku nebo hipp
28. čer 2010 v 18:19  • Odpověz
Ahoj holky,tak na baráček se půjdeme kouknout v pátek,ale máme jich vybraných více.Ovšem toto je náš favorit,přiložím foto;) Navíc super,že je to veliké,takže přemýšlíme,že by tam s námi mohli jít i naši,když jsou tam 2 bytové jednotky.Hodně by nám to pomohlo a to i s hypotékou.Bydlet úplně dohromady by bylo časem asi na nervy :grinning:

Sajma:myslíš,že už můžou krupičku?taky jsem ji chtěla dělat,ale na obalech máš všude od 3let a i na netu jsem to četla.

Romi:Ten dort je takhle na fotkách nádherný :slight_smile: A teda ta garáž je něco,to abych počítala do budoucna,že náš malý bude chtít taky takové hračky.To se asi pěkně prohnem :grinning: Tu kaši jste kupovali od Nestlé.Nám se tam teda dělali při přípravě dost hrudky,ale pokud si ji dělalal řidší,tak to možná bylo tím,že my dělali hustší :wink:
29. čer 2010 v 08:13  • Odpověz
Nicki domeček krásný.

Krupici jsem nedávala.obcas az ted,kdyz si na ni maly prijde
29. čer 2010 v 08:15  • Odpověz
ahojky holky
nicki - baráček je krásný, už jsem ho viděla i na netu a občas tam chodíme na procházky. je tam krásný výhled, ale ty prachy co to stojí, uf. po krupici jsem zatím nepátrala, jestli ji může nebo ne, ale kámoška má o měsíc staršího synka a ten ji baští snad už od půl roku. a mně je od mamky taky furt předhazované, co já jsem už jedla v Ondráškovém věku a on toho moc nejí. přitom se držím rad doktorky a myslím, že toho jí docela dost. jen teď mi odmítá cokoliv snídat. nevím, jestli je napapaný z noci (kojím 3x) nebo co se děje :frowning2:
rakosnicku - přes týden se tam taky jezdíte koupat? tento týden bude asi hodně horko
29. čer 2010 v 08:26  •  1 dítě  • Odpověz
Simi mamku nech,ony to mylsi dobre,jen proste je to dneska jinak......máme to doma podobné. :slight_smile:

Ano chodime i v tydnu,kor tedka jak jsou horka...tchan je doma,je tam svagrova se dvema detma....takze zabava. jen mala je v kocare cele odpoledne protivna, naz emi byt nechce,tak dneska zapojim e do akce manducu

29. čer 2010 v 08:33  • Odpověz
Sajma:Tak na to co je to za lokalitu a nemovitost je ta cena super,ale jdeme do hypotéky s našima,tak je to o něčem jiném.Sami by jsme to asi neutáhli.

Mně to teda mamka nepředhazuje,ale babička jo!!!Je to hrůza,hodně se musím vždycky držet na uzdě,abych něco neplácla škaredého.Nejraději by mu pořád vše mixovala,přitom kousá krásně.A to je pořád něco.Ty už si v jeho věku dělala to a to....atd :rolling_eyes:
29. čer 2010 v 11:02  • Odpověz
rakosničku - však já vím, že to mamka myslí dobře a že jsem někdy asi až moc opatrná, ale při prvním dítku je opatrný asi každý. navíc když jsem atopička, tak se snažím dávat na to jídlo pozor
nicki - tak to je vlastně fakt, že ta lokalita je dobrá a ten výhled! ach! a kdyby jste do toho šli s vašima, tak by to bylo úplně dobré. však pak dej určitě vědět, jak se vám tam líbilo. kde máte ještě něco vyhlédnutého?
29. čer 2010 v 11:41  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky, byla jsem u doktorky a o.k., teda dozvělděla jsem se, že jsem stará, tlustá, skoro slepá s vysokým tlakem - řekla to jinak, ale znamenalo to tohle :slight_smile: a tudíž asi normálně rodit nebudu....ptala jsem se jí, protože jsem zvažovala to epi-no, tak mi to rozmluvila, že by to byly v mém případě asi zbytečně vyhozené peníze.
nicki domeček vypadá pěkně :dizzy_face:
Simčo jj, maminky rády radí. Mě to tak nevadí, spíš se tím i někdy řídím, vím, že my jsme byli zdraví a neublížilo nám to, takže striktně se neřídím vždycky tím, co je kde napsaný. Ale je fakt, že třeba půlročnímu dítěti dávat to samé, co dospělýmu mi přijde divný - to nedělala naše máti, ale přítelova teta - chtěla Daníkovi dát v 9 měsících čokoládu, můj jí řekl, že ne, že mu to dávat nemá a ona hned spustila, jak svoje děcka krmila od půl roku tím samým, čím sebe, tak to je síla :slight_smile:, knedla maso, máčka a jedem, humus.
29. čer 2010 v 11:49  • Odpověz
Simi jo, u prvniho ditka je vetsinou kazdy opatrnejsi,i kdyz znam lidi, ktrym je o proste jedno a ten spravny postup neresi.
29. čer 2010 ve 12:06  • Odpověz
ahojky holky teda tady toho je napsano... :wink: sem to tak nejak preletela ocima protoze nejak nestiham... :sweat_smile: rano zapnu pocitac a vecer ho vypnu a nestihnu ani docitat - travime ted cas skoro porad venku...
my kasi mame sunarku a hani - mili dr mi radila ze od hami sou ty kase pro mimi nejchutnejsi - pry nejvic chutnaji tak nevim - zkus...
micki - pekny domecek - taky uz se tesim az my zacneme...ale zlin nam to kazi... :angry:
romi - musim vyridit od spolupracovnice - moc moc se ji libily a byla nadsena... a sem rada ze je vse ok - na dr nehled
simi - u nas s radama to same...neresim... kdy se stavite - uz je konecne hezky - muzou byt zavody v lezeni :wink:
rakosnicek - u nas je to podobne - na zahrade se sejdou netere, nas rostak a zbytek a radi az nepadnou unavou :dizzy_face:
29. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz
Leonko to jsem ráda, že se líbí :slight_smile: , tak doktorka má pravdu - až na ten tlak, taky nechápu ten věk, snad 30 není tak moc...jde mi spíš o to, že jsem se už připravovala na to, že budu rodit a najednou zase nééé, tak uvidíme, sama říkala, že příroda je mocná. Ona se možná i bojí, nevím, kdysi ji prý jedna pacientka umřela či co...podrobnosti nevím, tak možná chce být krytá a raději mě pak předá do porodnice a tam, ať rozhodnou sami.
29. čer 2010 v 18:57  • Odpověz
Romi - na doktorku se vykašli, chce pro tebe určitě jen to nejlepší. já kdybych si měla vybrat, tak jdu příště na císaře, ale u nás asi žádné příště nebude. však uvidíš, až to přijde. určitě na tebe ale budeme myslet a držet palce, neboj, zvládneš to!
Leo - ve čtvrtek už jedeme k mamce a budeme tam celý příští týden, takže až budeme zpátky doma, ozvu se a přijdeme :wink: . Pavlovi k dnešnímu svátku přejeme vše nejlepší! :slight_smile:
29. čer 2010 ve 20:26  •  1 dítě  • Odpověz
Simi haa,taky jsem rikala ze zadne priuste nebude.
mam porovnani prvni SC,druhy porod normal,neni srovnani....
29. čer 2010 ve 20:31  • Odpověz
Dobré ráno holky,hlásím že neštovice ustupují,už jsme byli včera i venku konečně.Takže oslava Julčiných narozenin je domluvená už na dobro na příští sobotu a už to neměním.
Včera měl manžel svátek tak sem mu upekla takový menší dortík tak je skoro celý snězený :wink: :wink: :wink:
Romi na dr.se vykašli,ty víš nejlíp jak se cítíš a 30 roků opravdu není tak moc aby ti řekla že jsi stará.Ale toto utíká,za chvílu bude maličká na světě,jé já se tak těším až mi napíšeš sms :slight_smile:
Mili já sem kupovala kaše jenom od Hami,přišli mi nejlepší,ale tak já sem kupovala od stejné firmy i mlíko,šak vyzkoušej a uvidíš co je pro malou nejlepší.
Dneska dopoledne přijede moje mamka pohlídat děti,musím udělat pořádek ve sklepě,protože jak budem spravovat barák tak musíme mít místnost kde máme zavařeniny atd mít vyklizenou,tak se na to vrhnu.
30. čer 2010 v 06:28  • Odpověz
Ahoj holky
moc děkuji zapomoc s kašičkami. Nakonec mi taťka koupil Nutrilon s rýží. Chudák stál v Bille zcela bezmocný a netušil co, tak koupil prostě tohle. Ještě to tam řešil s nějakou prodavačkou a ta taky vůbec netušila vo co go. Asi Vám to přijde normál,ale neznáte mojeho taťku. Toho zná jedině Verča takže možná té to bude jasné.

Romi, tvojí mudře vzkaš že ona určitě taky není dokonalá. Já nosím taky brýle a nepovažuji se za slepou, za to že máš tlak tak to patří k těhu, tlustá určitě nejsi a mohla by vědět že v těhu se přibírá lehčeji, a stará už nejsi vůbec. Jsou daleko starší těhule. Takže to hoď za hlavu a užívejsi těch posledních pár týdnů. Prosim tě a jakou máš přezdívku na fleru? Chtěla bych si u tebe něco koupit.kamarádka měla svátek tak ať jí udělám radost. Dík.

Samik to je dobře že jsou neštovice na ústupu. Já je měla dvakrát.Tak ať je tvoji děti už nemaj. Je to děs. jednou jsem byla fialová a pak bílá :grinning:

Nicki krásnej domeček.Jen trochu mega velkej. I když my máme taky barák jak horu :slight_smile:

Ju a s tím předhazováním co dělat co jíst apod. Já si to od všech poslechnu a řeknu že teď už je to jinak. Většinou se řídím dle mudry.Ale taky se řídím svým instinktem. A to třeba teď s těma kašičkama na noc. A to jsem si většinou nechala taky poradit od Vás. prostě je to na mamince a tatínkovi. Na ostatní kašlu i když je nechám mrmolit co chcou stejně si udělám po svým. a tak jsem to dělala celej život :slight_smile:

Holky jdu žehlit pa zase mrknu. :wink:
30. čer 2010 v 08:37  • Odpověz
nechcete nekdo manducu???
30. čer 2010 v 09:49  • Odpověz
Rakosniček kdyby jsi napsala tak někdy únor březen tak bych si ji koupila. Ale už jsem si ji koupila na výstavě v Brně.
30. čer 2010 v 09:59  • Odpověz
aha,skoda. male se v ni moc nelibi,dneska se vzpouzela....
kdybys o nekom vedela,je temer nenosena
30. čer 2010 v 10:03  • Odpověz
Ahojky,Domča spí,tak můžu na chvilku kuknout a něco připsat;) Já jsem teda rodila SC a pokud by mělo být další,tak bych chtěla takhle rodit zase.Jako ty bolesti jizvy po porodu nic moc,ale lepší,než se trápit několik hodin.Alespoň podle mně,ale normální porod jsem nezažila a určitě je to mnohem více prožité a mnohem více emocí,když dají nakonec to miminko na břicho matky a poprvé se přisaje,toto já jsem nezažila.

Romi:Jakou máš doktorku?Tady ten styl by úplně seděl na moji.Nic si z toho nedělej,taky jsem slepá,v těhu jsem přibrala přes 90kg,měla jsem tlak jak hrom a nakonec byl kvůli tomu i ten císař.A stará teda rozhodně nejsi;)

milin:je velký,to je pravda;)Ale je dvougenerační,a nebudeme tam bydlet sami,ale dole v bytě budou naši,aspoň mamča pomůže:slight_smile:
30. čer 2010 v 10:56  • Odpověz
ahoj holky, tak mě se konečně podařil uspat ten náš raubíř, uf. jsem zvědavá, jestli někdy přestanu kojit, když mi malý usne jen u prsa. no uvidíme, třeba to časem půjde!
Evi - tak to je super, že neštovice jsou na ústupu! tak ať vám ta oslava v sobotu vyjde! my budeme taky slavit, manžel má narozeniny, tak mě taky čeká pečení dortu. udělám ale asi jen nějaký ovocný, ten má nejradši :slight_smile:
Mili - taťka je pašák, že to zvládl. já mám pocit, že ty prodavačky jsou tam kolikrát jen aby tam někdo byl, neví vůbec nic o zboží! a malé chutnala? já jsem ještě přemýšlela na rýžovou krupičkou pro malého, když mi moc nechce ty kaše, ale nevím, od kdy jsou vhodné. a s tím žehlením to moc nepřeháněj! já včera žehlila 5 praček :rolling_eyes:
rakosnicku - nás už by to asi neuneslo. já mám doma takový ten vak, ale malý v něm nikdy nechtěl být. teď jsme přemýšleli na krosnou, ale nevím, jestli by k něčemu byla, když nejsme takoví turisti.
Nicki - pocit je to krásný, ale to všechno před a těsně po porodu, to je docela záhul. no ale co by člověk pro prcka neudělal :wink: . no vidím, že s tím baráčkem jste už víceméně rozhodnutí, co? :slight_smile: jen ať se vám tam v pátek moc líbí a můžete se co nejdřív nastěhovat!!! my se k vám budeme chodit dívat na ovečky (jsou tam vedle :slight_smile: )
30. čer 2010 v 11:57  •  1 dítě  • Odpověz
Děkuju holky, no má recht, tlustá jsem, slepá skoro taky - mám 8,5 dioptrie, ale už x let se nemění a podle oční je všechno o.k. a normálně bych rodila mohla, těžko říct, nechám to na doktorech, ať dělají, co uznají za vhodný, hlavně, aby byla malá v pořádku.
Milin moje zboží je na www.fler.cz/zonoro pokud se ti něco zalíbí, napiš mi pak tady interní zprávu - vždycky třeba název toho výrobku, nebo zkopíruj odkaz, dám ti lepší cenu :wink:

K té krupici, tu jsem mu začala dělat snad až ve dvou letech, nevím už přesně a to hlavně protože, že to není jak smíchat něco s vodou, ale musí se to uvařit, pak umýt nádobí atd :grinning: , teď ji ale zase dlouho neměl. Každopádně po ní rychle přibíral....takže pak jsem mu ji radši nedávala, jenom, když si sám řekl.

No nic, jdu dát chvíli nohy hore, celý dopoledne jsem lítala po Kroměříži - sociálka, okresní správa atd. a pak obchody, no jsem hotová :slight_smile: Do toho to vedro, ještě, že je Danuša u babičky, půjdu pro něho až odpoledne :slight_smile:
30. čer 2010 ve 12:08  • Odpověz
Romi:Koukala jsem na krásné věci co děláš,pořádně to prohlédnu a taky určitě něco objednám;) To děláš vše ručně sama?I ty naušničky Crazy Cats jsi sama malovala?Nádhera :sunglasses:

Sajma:doufám,že se nám to bude vevnitř líbit;),to by jsme vzali hned.Jen vyřízení hypotéky bude trochu trvat,ale kupce na náš byt už naštěstí budeme mít.Rodina od kamaráda mojeho taťky,tak ho chtěji pro syna.Ty ovečky tam bnohužel nebudou,ty si majitelé vezmou,ale i tak můžete někdy přijít;)Bude jenom pejsek,snad do budoucna za pár let nějaký kn :grinning:
30. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz
nicki děkuji moc, no snažím se, zrovna jsem dělala další náušnice a přívěsky - nejvíc se teď prodávají ty z pryskyřice, chci toho mít udělanýho co nejvíc, protože po porodu asi čas nebude. Dělám to všechno sama, ty korálkové se snažím nějak zkompletovat, aby vypadaly zajímavě, kočičky jsem nalepila a zafixovala, tak kreslit fakt bohužel neumím. Nejvíc mě ale poslední dobou baví právě ta pryskyřice - koupím motiv, vystřihnu, nalepím do lůžka a pak zaliji pryskyřicí - a pak čekám, jestli tam nejsou bublinky, jestli to ztvrdne a tak a většinou do toho ještě druhý den ráno sáhnu, takže si pak nadávám, no prostě takovej adrenalin pro těhotné :grinning: .
30. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz
Holky znovu vás prosím,účastníme se ještě jednou:slight_smile:...pošlete nám hlas,pokud můžete,stačí jen krátká registarce....Děkujeme staršně moc
http://www.babyroku.cz/Fotografie.aspx?c=5&p=10143
1. črc 2010 v 00:18  • Odpověz
Brý ranko holky, malinká už zase spinká. Dnes má nějakej zajímavej začítek dne. Včera vstávala v 6hod a dnes se v 6 hod najedla a ještě spinká :grinning: . Ale to neva hlavně ať je spokojená.

Sajmi no taťku za tohle musím pochválit to je fakt. Jinak malé chutná sice první dvě tři lžičky na ty se šklebí,ale pak si to cpe do pusenky pomalu sama. Ale spí krásně celou noc a hlavně v klidu usíná už tak šíleně neplače. Uvidíme co bude dál. Já bych jí tu mrkvičku nejradši už dala. Přijde mi že už je hodně velká,ale zkusím ještě počkat. Nu a to žehlení jsem včera zvládla. Vyžehlila jsem úplně všechno a to jsem měla asi 10 košilí. Ale jsem ráda že je to za mnou.

Nicki my máme taky dvougenerační barák,ale uděláme z toho jen pro nás. Já osobně bych s rodičma nikdy nebydlela. Jednou jsem bydlela od bývalého s rodičma a bylo to jen peklo,ale moh za to jeho fotr kterej byl absolutní debil. Kdybych ho někdy v životě ještě někdy potkala tak ho ani nepozdravím,a přejumu ze života jen to nejhorší.Za to všechno co mi říkal.A nebylo to nic pěkného.Prostě nikdy bych nebydlela ani s jednema rodičma. Ale pokud máš dobrý vztah s Vašima tak je to fajn.

Romi máš moc krásný věcičky, příště si určo ještě něco obědnám. :slight_smile:

Rakosnicek jj já se poptám.Mám teď další dvě kamarádky co jsou těhule. Jen mi když tak napiš cenu abych věděla co jim popřípadě říct. Dík.

Holky jdu využít času co malinká spinká.Papa a já zas mrknu. :slight_smile:
1. črc 2010 v 07:35  • Odpověz
Holky ještě jsem se chtěla zeptat včem převařujete kojo. vodu? Máte na to spešl kastrůlek?
Jsem to dala do jednoho,ale když to vodu převařím tak tam je takový na tom jakýsi bordel v tý vodě.Nevím jak to popsat hold není jakoby čistá.
Dík.
1. črc 2010 v 07:47  • Odpověz
ahojky, holky, nějak jsem si tu zmenšila písmo a skoro na to nevidím, nevíte, jak to vrátit? něco jsem zmáčkla na klávesnici :frowning2:
Romi - jsi prostě šikulka, že ti to jde tak hezky od ruky! jak je dneska, nožky jsou lepší? nebo v tomhle horku ani ne, co? hlavně odpočívej :wink:
NIcki - už jsem hlasovala, Domča je v té vaně úplně suprovní!
Mili - to máš pravdu, já bych s tchýní taky nemohla bydlet, je úplně psycho! a s mojí mamkou možná časem bydlet budeme. až necháme Ondráškovi byt, půjdeme na staré kolena k ní :slight_smile: . voda převařuju normálně v konvici a kojeneckou jsem použila asi 3x, protože mi v tom taky plaval nějaký bordel. malý zvládl od mala dobře normální vodu, tak jsem kojeneckou už nekupovala. a s mrkvičkou si myslím, že klidně můžeš začít, jestli chceš. jsem ráda, že malé tak chutná kaše a hezky spinká, to je fakt super!!!
1. črc 2010 v 08:06  •  1 dítě  • Odpověz
Sajmi popravdě jsem jí mrkvičku zkusila dát jen tak jestli jí to bude chutnat a pomáli mi utrhla ruku jak si to tam cpala.Jenže mi přijde že to chtěla jen proto že je to něco jinýho než mlíko. Tak jsem z toho celá mimo jestli jo nebo ne. Nejradši bych ještě měsíc počkala,ale zase mě zarazilo jak jí to chutnalo. A pak si zase říkám že když jí mlíčko ode mě přes den stačí tak že je ještě zbytečný začínat.Tož já nevím. Na jednu stranu se mi líbí jak s té lžičenky pěkně papá a je pak celá špinavá,ale zase mám taky ráda když kojím a papá ode mě a zatím jí to stačí. Je to strašný boj ve mě. :confounded:
1. črc 2010 v 08:26  • Odpověz
Mili - kdy jdete do poradny, že by ses poradila u doktorky? já jsem chtěla počkat do šestého měsíce, ale doktorka mi řekla, že pěkně přibírá a je už váhou jak kdyby starší, tak mu mám zkusit dát mrkvičku už v pátém měsíci. má ji dodnes nejradši, ještě teda špenátek, ale mléčko od mě si nenechá vzít. já se právě zase bojím toho, že ho budu kojit kdoví do kdy :frowning2: .
1. črc 2010 v 08:41  •  1 dítě  • Odpověz
Simi tak mě řekla mudra že jestli chci tak že klidně už můžu začít.Prý je to teď jinak a že když děti prospívají tak klidně od ukončeného 4m se může začít se zeleninkou. Že to záleží na mě. Mudra má tento týden dovolenou.A příští týden by jsme měli jít na převážení,ale už to v podstatě nemá smysl když jsem jí začala dávat kašičku. Takže v podstatě až na další očkování. Což je někdy kolem 24.7. Zkusím to do tý doby asi vydržet. A pak už to bude stejně jedno.To už bude mít stejně skoro půl roku. Je to děs jak to utíká. To už bude sedět naše beruška.Už se těším až ji dám do bazánku a ona tam bude sedět.Tedy jestli to stihnem a nebude sedět později.
Ty už máš Ondráška taky určo v bazénku? Musí se mu tam líbit :dizzy_face:
1. črc 2010 v 09:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.