• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Nicki - podle mě kecá, kdyby měl plnou částku, tak ta baba určitě nebude čekat na vaši hypotéku a určitě hned vezme prachy a makléř taky, jenom na vás tlačí. No ale je to síla, jak s tím pozemkem, tak i s tou bankou...nevidím důvod, proč to brát jinde, asi tam dělá i dealera, tak z toho chce taky provizi, ne..
4. črc 2010 v 11:39  • Odpověz
ahojky holky - tak se vas tu snazim docitat ale nejak to nestiham tak kdybych na neco zapomnela tak pardon... :sweat_smile:
nicki - myslim - jak pise i romca ze ten makler reca - taky jsme kupovali byt a nebyt naseho znameho pravnika tak snad s zadnou realitkou jsme smlouvu neuzavreli!!! vzdycky jim tam neco nasel a jim se to samozrejme nelibilo - ale pak stejne couvli... a kde na mladcove?? jestli to neni tajne??? "trochu" to tam znam... :wink:
nas nastesti jeste jezeni samotne nelaka - tak cekam kdy to prijde... jinak u vseho uz se sam stavi a dupka jako cap...byli jsme vybirat nejake boty ale nejak nam zadne nejsou tak uz nevim kde nakupovat - nemate nejaky dobry typ???
jity tak jak jste zvladli zmenu prostedi?? a jak bylo??
my uz dva dny slavime - bratranek je ing tak se to tu slavi ve velkem...ale zase super ze je tu tolik lidid - vojtiska potam skoro jen na kojeni :dizzy_face: - jde z ruky do ruky...
vyrazite nekam na vylet kdyz je ten prodlouzeny vikend??
jinak s tim uzamknutim nic nenamitam - jen mi musite vse vysvetlit - jak tam a zpet - jsem totiz anitialent na pc :sweat_smile: :grinning:
4. črc 2010 ve 12:05  • Odpověz
Tak to mi s tím uzamknutím musíte taky vysvětlit,to bude na nějaké heslo??Já se v počítačích a různých programech vyznám jen za pomoci googlu,a že si najdu někde diskuzi,kde pomáhali lidi člověku se stejným problémem :grinning: Zrovna jsme dojedli,vařila jsem svíčkovou.To se můj oblizoval,dneska se povedla :wink: Domča zrovna spí :pensive: Poslední dobou se hodně posunul kupředu.Už ukazuje prstem na různé věci a pohybuje se po celém bytě.Já jen za ním běhám,aby někde něco neprovedl a neublížil si.

Romča:Možná to tak je,ten chlap by se mu musel najednou ozvat po té naší prohlídce,a to nám taky přijde až moc velká náhoda.Beztak určitě dělá i nějakého úvěrového a hypotéčního poradce pro ty banky,protože s jeho přístupem si asi moc nevydělá.

Jo a hlavně po nás chtěl kauci 50 000kč,že si to jako určitě vememe.Ale kdyby nastaly nějaké komplikace,tak už nám to nevrátí.Takže nejdřív vyřídit snad hypotéku,ne?? :confused: No máme v plánu,že zavoláme majitely toho domu sami.Můj taťka se s ním zná.Je to už sice pár let zpět,ale prý vlastní firmu s autodopravou a pro firmu,kde dělal vozili materiál aj.Tak s ním párkrát jednal.Ale nějací kamarádi nejsou,spíše známí.No,ale zkusíme to,dáme mu nabídku,vše si právnicky ošetříme sami a buď to vyjde nebo po ní dostaneme.Byla by to,ale škoda.Máme vyhlídlé ještě na Březůvkách a v Březnici.Ale já bych nejraději tady ve Zlíně.Nemám totiž řidičák :confounded: a plahočit se s malým pokaždé autobusem,kdybych potřebovala do města??

leu:Jsou to novostavby,líbí se nám tam 2 vilky.Jedna je na Jahodové,druhá na Malinové.Je to někde asi na kopci(podle fotek) a jsou tam samé velké a nové domy.
4. črc 2010 ve 14:41  • Odpověz
Ahojte, musím psát rychle než se ten náš svišť vzbudí :slight_smile:

Dalo mě to práci Vás dočíst a přiznám se že z toho mám i trochu guláš, takže reaguju jen na to co jsem si zapomatovala.
Veru super, že jsi dala o sobě o Davídkovi vědět a že kontroly v Brně jsou Ok.

Romi dort jsem obhlédla na fotkách a musím říct, super, super, super. Já dostat takový dort, tak skáču metr dvace do stropu.

Evi co neštovice, už jsou fuč a můžete chodit ven?

Nicki moje kámoška když kupovali barák, tak se domluvili s majitelem, ten stáhnul inzerát s realitky a prý na tom dost ušetřili. S těma penězma to vidím přesně jak to píšou holky.
S tím uzavřením by to bylo tak, že se založí nová diskuse a uvedou se tam nicky všech těch, které budeme mezi sebe pustit. Kdyby náhodou se chtěl ještě někdo přidat,není problém ho tam potom pustit. Ale jak se řeklo, počkáme až se všichni a pak se uvidí.

Leo na FC máš super fotku Vojtíška s těma zoubkaka :slight_smile:

U nás se už nespí, takže dovču popíšu příště,ale prozačátek prozradím, že jsme se měli super.
4. črc 2010 v 15:01  • Odpověz
jity:Přesně tak,jak to má tvoje kamarádka,to chceme taky udělat,snad to vyjde :wink:

Holky,řešili jste někdy problém,že vám prcek nechtěl pít nic jiného,ale jen třeba jednu značku nebo jeden druh čaje?Přesně to řeším já.Náš malý nevypije ni jiného,jen čaj,co je od Hippu,granulovaný a pouze fenyklový :frowning2: Vím,že už to není dobré na zoubky,ale zkoušela jsem ředit džus-nic,vodu-minimálně(v těch vedrech to prostě nestačí),různé drinky Sunarek-nic,pitíčka od Hamé-nic.Prostě jen ten fenyklový :unamused: už bych chtěla,aby začal pít i jiné věci,hlavně třeba neslazené čaje,ale nevím,jak to udělat,aby mu zachutnaly :confounded:
4. črc 2010 v 18:38  • Odpověz
Nicky mala mi pije jedine granulovany hip nebo sunarek....
varila jsem i pytlikovy megafit,doslazoval glukopurem,ale neee, onaa se ho napije,ale ani omylem mi neda treba 400 ml, jako granulovaneho.
Tak to neresi ma stridam se stavama redenyma vodou,nebo jablkecny dzus ty caje
4. črc 2010 ve 21:41  • Odpověz
Nicky - u nás to bylo to samé, jedině Hipp a fenyklový. Teď pije jakýkoliv a jsem ráda, že i neslazený. Dr. mě poradila ať mu dávám čaj po lžičkách, prý to chce si zvyknout na novou chuť a fakt, že ze lžičky si dá (teď už i z flašky).
5. črc 2010 v 07:03  • Odpověz
My zase jenom Sunárek a jenom malinový, ostatní néé :grinning: , teď už ho ale zase nechce a chce jenom vodu se sirupem, tak má ještě před spaním vodu se sirupem, no co s ním :(
5. črc 2010 v 07:34  • Odpověz
Tak nám je to úplně jedno vypije všechno a Juli ta taky :wink:
5. črc 2010 v 08:28  • Odpověz
samik:Tak to máš super.My nakoupili spoustu různých granulovanýcg nápojů pro děti a teď mi to tu leží :unamused:

Sirup jsem zkusil dát včera,byli jsme u babičky a dopil čaj(fenykláč) a já zapomněla vzít sebou i na potom.Nnic jsme do něj nemohli dostat,tak babi tam měla od Jupí nějaký jahodový sirup.Tak si říkám,zkusím mu to dát a uvidíme :wink: Udělala jsem mu ho trošku sladší,aby to nebyla jen obarvená voda a ten,jak se na mě zašklebil,když se napil :grinning: No nenapil se víc,stiskl rty a kroutil hlavičkou,jakože nene :angry: :grinning: Asi to tedy zkusíme po těch lžičkách.Ale jsem ráda,že do něj třeba dostanu broskve a meruňky.Přece jen tam např. v broskvích té šťávy trochu je.Za to meloun ten nechce ani vidět :grinning:

Teď se budeme chystat za babičkou,můj musel do práce na dopoledne a naši jeli někam za známýma,takže jedeme za mojí babičkou.Mějte se;)
5. črc 2010 v 09:43  • Odpověz
Ahoj holky
dočtu si Vás později. Potřebovala bych vědět jak se jmenuji takový gelík, který se dává dětem na dásna když jim lezou zuby.Naší maličké se totiž tlačí stličky. Asi dvě. Má tam hrboly jako blázen. A dlouho se tak tlačí ty zuby?
Díky.Hezký svátky snad jste někde na výletě.
5. črc 2010 ve 13:18  • Odpověz
milin mundisal nebo calgel, i v lekarne ti poradi,zkus treba i homeipatika chamomila vulgaris
5. črc 2010 ve 13:43  • Odpověz
@raakosnicek Moc děkuji. Zkusím ve středu něco zakoupit v lékárně. Snad to trošku pomůže. :wink:
5. črc 2010 ve 13:48  • Odpověz
Tady to nějak utichlo :astonished:
6. črc 2010 ve 13:48  • Odpověz
:slight_smile: dobré ránko. Daneček mě ráno vzbudil v šest, že už spát nebude...neměla jsem u sebe mobil, tak jsem nevěděla, kolik je, tak říkám jooo. Tak jsme se šli aspoň rozloučit do jesliček, dala jsem tetám nějaké svoje výrobky a mýdlo, co vyrábí kámoška, byly rády. Daneček taky, že tam nemusí být :grinning: .
Odpoledne jdeme vyplnit to prohlášení o jméně a bude to teda ta Gábinka :slight_smile: .
Venku to vypadá, že po včerejším dešti už aspoň u nás není ani památky, takže můžu zase vesele prát a žehlit. Už mám většinu oblečků pro malou vyžehlenou, ale včera jsem myslela, že mi nohy upadnou, ale včera to bylo takový spavý a líný celý den :slight_smile:
A jak se máte vy holky?
7. črc 2010 v 09:50  • Odpověz
ahojky, tak já se hlásím z prázdnin u mamči. bylo to tu fajn do včerejška, Ondrášek dostal teploty, v noci se to vyšplhalo až na 40,2, tak to bylo hrozné, ale teď přes den se to zdá lepší. už se ale děsím noci :frowning2: . tatínka máme taky nemocného, takže mám co dělat. tak se zatím opatrujte, pak vás dočtu a pokecáme :wink:
7. črc 2010 v 15:30  •  1 dítě  • Odpověz
Simčo, snad to bude dneska lepší, že by zase zoubky?

Holky, braly jste si do porodnice kojící podprsenku a využily ji? U Dandy mi ji máti donesla, ale stejně jsem ji nenosila, mlíčko se rozjelo až poslední den, takže jsem ji vůbec nepoužila. No ani pak jsem ji nepoužívala, protože ty vložky do ní byly přes trička vidět a tak jsem nosila normální s kosticí.
7. črc 2010 v 19:22  • Odpověz
Romi ja ano, uzila u obou
7. črc 2010 v 19:27  • Odpověz
ahojky, tak malý spinká zatím jen se zvýšenou teplotkou, tak snad to v noci moc nevyletí!
Romi - dnes jsme tu byli u doktorky a taky se jí zdá, že je to od zubů, ale tak vysoké teploty, nevím, nevím. spíš bych řekla, že dostal angínu od manžela. Podprsenku jsem měla už v porodnici, ale využila jsem ji asi až 3. den, až se mlíčko rozjelo naplno. Doma jsem ji pak už taky moc nepoužívala, vadila mi ze stejného důvodu jako tobě. Jinak už vše nachystané před porodem? :slight_smile:
Nicki - to jsem ráda, že se vám domeček líbil a doufám, že vám to vyjde! Ti makléři jsou dacani, taky s nimi máme takové zkušenosti. A po nás chtěli taky zaplatit těch 50 tis., i když jsme ještě hypotéku neměli přiklepnutou, tak to byly docela nervy. Pak dej vědět, jak se to hýbe! Jo a s tím hrníčkem, dávám malému občas pít z hrnečku, ale držím mu ho. Spíš jen chci, aby se naučil pít i bez savičky. A samotného ho jíst ještě nenechávám.
Leo - my kupujeme botičky od Fare. Každé Ondráškovi ale taky nejsou. Má vyšší nárt a jednu nožku širší než druhou. Prý se to časem ale ještě spraví, tak snad jo! Nebyli jste se třeba kuknout ve starém Kaufu v Renu nebo u Moskvy v tom obchodě nebo i v Ternu?
Jituš - to jsem ráda, že se vám dovča vyvedla, fotečky krásné! Myslela jsem, že bysme se tento týden mohly vidět, ale nemoc nám to překazila, tak snad příště! A s tím uzamčením taky souhlasím :wink:
Evi - jaká byla oslava narozenin, užila si to Juli?
Mili - jak vám zabral gelík? Nám nejvíc zabírá mundisal.
Rakosnicku - co nového, nechystáte se sem taky na prázdniny?
7. črc 2010 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz
Simi asi jo,prijedem,tak snad se potkame a dame srazik.
Zatim nemuzem,mame plavani,maly je u nasich,v patek prijede,pak jedou do Prahy a pak se uvidi.nas limituje plavco
7. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz
a taky rehabky,doktorii,prece jen toho mame vic
7. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz
Simčo, no to by tak ještě chybělo ta angína, co? :( Vidím, že máte taky problémy s botičkama, teda né s botičkama, ale nějaké vhodné najít. U nás má Danduša taky vyšší nártík, do některých botek se vůbec nedostane, asi mu to ale zůstane, mám ho taky...Taška už je z velké části zabalená, ještě čaj na podporu kojení, nějakou pidiknížku - minule jsem měla křižovky a nešly vůbec vyluštit, měla jsem depku, že jsem porodem zblbla, ale doma jsem zjistila, že jsou fakt pitomý a těžký :grinning:.
Tak si teda zítra pojedu do podprdu koupit :grinning:
Odpoledne jsme byli na té matrice, paní protivná - no bylo půl paté, ale můj dřív z práce nemůže přijet, tak když je úřední den, tak snad nějaká ochota by mohla být, že jo....napřed mě řekla, když jsem jí ukázala vyplněné prohlášení o jméně, že kde jsem to vzala (no kde asi od doktorky....), prý je nezajímá jméno, ale příjmení. Jo, to beru, ale při Daníkovi jsme měli ten samý papír a bylo to o.k.. Nakonec nám dala nějaké prohlášení o příjmení, dokonce jedno mě a jedno mojemu - to při Dandovi taky nebylo. Tak ale hlavně, že už je to napsaný a můžu to přibalit do tašky :slight_smile: .
7. črc 2010 ve 21:38  • Odpověz
Simi jestli muzu doporucit botky,tak DPK. nad byvalou Zlinankou,stara prodejna stivalu
7. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz
Romi:Já jsem podprdu pro kojící nevyužila,spustilo se mi taky snad 2 dny před odchodem,takže jsem nosila normální a zase tolik se mi prsa nenalili.Je ale fakt,že ty kojící jsou na nošení pohodlnější :slight_smile: Náš Domča má taky vysoký nárt,to má po taťkovi,tak snad to nebude taková práce,při kupování botek,nebo jo? :astonished:

sajma:Chuďátko,snad už to bude lepší :wink: To máte pořád od těch zoubků? S baráčkem pořád nic moc nevíme,je to na prd.Budeme to řešit přes jinou realitku,která se ji pokusí uhnat k nim.ona to má pouze u jedné realitky a tu si vede takový debil,že.... :confounded: A taky máme v plánu,že možná za ni zajdeme sami.Mně prostě přijde,jakoby ani nevěděla,jestli to chce prodat nebo ne.A k naší nabídce se pořád ještě nevyjádřili.Uvidíme

Holky,kdy jste kupovali dětem první botičky?Domča už si stoupá,tak nevím,jestli třeba nějaké bačkůrky na doma?Nebo jestli už i ven nějaké?A v těch obchodech mu tu nohu i změří?
8. črc 2010 v 08:29  • Odpověz
@nicki_minaj -náš Dan chodí měsíc sám a jak začínal tak chodil v protiskluzových ponožkách,měl papučky na doma ale furt si je vyzouval:slight_smile:
8. črc 2010 v 08:30  • Odpověz
Nicki ano zmeri, ja bych na doma asi botky nedavla,pokud mate koberec...a botky se maj idat,az vic chodi nez leze.
Maly dostal porvni borky v lete(byl mu necely rok)a to jen do kocarku,sandalky...na doma ne,stejne s tim delal kraviny a deti maji co nejvic chodit bosky,nejlepe venku
8. črc 2010 v 08:34  • Odpověz
@raakosnicek -souhlasím,náš Dan lítá bosky:slight_smile:
8. črc 2010 v 08:35  • Odpověz
oni si ty botky stejne vyzujou.
tam kde je studna podlaha,bych dala radsi protiskluzky a venku po trave a tak litat na boso. botky koupit treba az na podzim
8. črc 2010 v 08:36  • Odpověz
my máme právě všude plovoučky a dlažbu.Tak chodí bosky a ty protiskluzovky taky máme,ale teď když je teplo,tak je to zbytečné,dávat fusakle.Tak počkáme do podzimu:slight_smile:A ještě mám dotaz,kdy a jak jste naučili prcky smrkat? :grinning:
8. črc 2010 v 11:36  • Odpověz
Nicki no mě právě tehdy při prvním porodu poručili svlíknout donaha a všechny věci včetně kalhotek a podprsenky a bot vzali a dali mi je až při odchodu z porodnice. Máti mi musela narychlo kojící podprdu koupit, ale stejně jsem jim tam nevyužila. Koupila jsem si tu nejlevnější za 300, měli i za tisícovku - to jsou ty obchody pro těhotné, tam je všechno tak šíleně drahý. Neříkám, byla z nějakého mikrovlákna či čeho, ale dávat litr za podprsenku, kterou možná ani nevyužiju, na to jsem moc spořivá :grinning: .
O těch botečkách já už si vůbec nepamatuju, ale určitě jak začal chodit - napřed za ruku a pak sám, tak měl na léto kotníčkový sandálky, doma chodil bosky - máme kromě kuchyně všude koberce a v bytě je teplo, ale protiskluzky ponožky jsme taky párkrát měli. A ten vysoký nárt až tak nevadí, ale nedá se třeba nakupovat tak, že mu doma změříš nožičku a pak někde koupíš botky sama. My kolikrát vybíráme, velikost odpovídá, ale nožku tam prostě nedá...někdo může nakupovat bez děcka, my ani papuče nekupujeme bez něho.
Smrkání šlo u nás absolutně v pohodě, měl první rýmu v roce a čtvrt a zvládl to krásně, až jsme se sami divili (narozdíl od nočníku, samostatného jezení atd.), to třeba prý jeho tata nebyl schopnej se vysmrkat do tří let :grinning:
8. črc 2010 ve 12:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.