• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Ahojte, práve jsem malého uložila k polednímu spánku, doufám, že nebude hned vzhůru a já si stihnu odpočinout a připravit se na odpoledne. Jdu s kámoškama na kafa a tatínek bude hlídat. Obě jsou těhu, tak jim budu i trochu ty jejich bříška závidět. No a zítra budu s Vašíkem odpoledne i večer já a tatínek jde na oslavu narozenin kolegy z práce.
Simi - už je líp? Dostali jste i nějaké léky, na tak vysokou horečku, nebo dávat panadol? Kolik máte vlastně už zubů vylezených?
Dočetla jsme se , že jste byli na prázdninách u maminky, napadlo mě,že jsme si mohly dát tel. čísla a sejít, ale jak píšeš, příště se domluvíme :slight_smile:

Romi - a co kočárek? Máte po Daníkovi nebo bude nový?

S tou diskusí pošpekuluju nad tím jak se vytvoří ta uzamčená, tuto necháme zatím otevřenou, kdyby se chtěl někdo přidat stačí napsat a pustíme mezi sebe, ne???
8. črc 2010 ve 12:34  • Odpověz
Jituš kočár máme po Danovi, měli jsme šedočervený, tak ho může mít aj holka :slight_smile:, je úplně jak novej, takže i když jsou krásnný kočárky ve výlohách, tak jsem odolala :slight_smile:
Jo, myslím, že je to dobrej nápad, tuhle nechat a napsat třeba odkaz na tu uzamčenou :slight_smile: .
Tak a já si jdu taky lehnout, doufám , že mě zase vzbudí sousedka. Nevím, jak to dělá, ale vždycky chodí zásadně kolem 12-13 hodiny, i když jsem jí xkrát řekla, že spíme....teda ponese mi objednávku na Avon, tak bych měla být ráda, ale taky by mohla být trošku empatičtější a chodit dopoledne nebo večer, no co už. Já kvůli ní vstávat nebudu :zipper_mouth: :grinning:
8. črc 2010 ve 12:45  • Odpověz
Pokus :slight_smile: , vyzkoušejte jestli to funguje
8. črc 2010 ve 13:57  • Odpověz
Romi:No myslím,že mi to nakupovat bez malýho taky nebudeme.Nebyli mu ani capáčky.Přes ten nárt to prostě nedal,tak než vyhodit peníze a nebo řešit nějaké reklamace a výměny,tak ho raději vememe sebou.
8. črc 2010 ve 14:03  • Odpověz
tak holky ja vas zdravim jen velmi rychle ani jsem vsechno nedocetla a letim si lehnout.... jako od simci romcu me neco zkolilo ale kvalitne, rano sem byla u dr, mam antibiotika, horecky k 39 a k tomu maly - sice se tatinek a cela rodina snazi mi ho brat ale on jak me vidi tak place ze chce byt se mnou...tak vzdy nakojim - i to mi dela kvalitni problem a uz supuje ven... a jak to udelame v noci - nevim aby to ode mne nechytl - kdyby mu bylo tak jak me tak bych si hodila maslu... je to totiz des a hruza....
pokusim se vas potom docist a napsat....
mejte se a uzivejte krasneho pocasi...
8. črc 2010 v 18:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.