• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Bedi,

vím,že je to nepříjemné,ale u dvojčátek je to běžné,že si maminky jsou ke konci lehnout do špitálu...Zvlášť pokud je MUDra ne úplně spokojená s nálezem,děláš to pro drobečky!! Chápu,že se Ti bude stýskat po malé,ale Lucka je ve věku,kdy už se může nechat hlídat.A kydž jí vysvětlíš,že si jdeš do nemocnice pro miminka,tak to pochopí.Jen ji tam nesmí brát na návštěvu(děti do 10 let do nemocnice nepatří).

Ke komu chodíš??
13. lis 2008 v 09:38  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:
Milin, tak doufám, že i bez stimulace ti narostou nějaké dominantní folíky, však potom dej vědět. :wink:
Bedi, taky si myslím, že doktorka ví co dělá a aspoň budou mít nad tebou dohled. Na jedné diskuzi čeká holčina trojčátka až v lednu a už minimálně měsíc leží v nemocnici. Tak si myslím, že to fakt bude pro tebe lepší.

Jablu jak se vede? Já si do porodnice olejček nechci brát, jenom jsem se ptala jestli si ho mám koupit potom domů.
Ach jo já toho tuto noc nějak moc nenaspala, no připadá mi, že jsem vůbec nespala. Snad to bude po porodu aspoň trošku lepší, i když vím, že bobíšek mne moc vyspát nenechá.
13. lis 2008 v 09:56  • Odpověz
jablu:no v prukazce je razítko Henčlové,tak asi k ní!
Já vím,že je to pro miminka,ale řakla,že pujdu ležet,a a ni mne ještě neprohlížela.Jablu co znamená Gemini v prukazce?je to označení dvojva.dvojčat či jak?
13. lis 2008 ve 12:41  • Odpověz
Bedi,

Henčlová je někdy trochu přísná,ale ve svém oboru je to MACHR!!! Fakt!!! Jinak GEMINI = jsou dvojčata jedno jaká... :wink:
13. lis 2008 v 15:00  • Odpověz
ahoj holky,
nějak vás nestíhám chodit číst. To naše mládě víc bdí, než spí, takže je to docela záhul..

Bedu, tak aspoň budeš vědět, že jste všichni tři v pořádku - asi to tam bude trochu na palici, ale není to věčnost. Když jsou mimísci oba hlavou dolů, budeš rodit přirozeně nebo máš plánovaný císař?? Nevím, jestli jsem se tě už neptala - to víš, mám teď vykojený mozek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Paní doktorka Henčlová je docela svéráz.. Já jsem pevně přesvědčená, že mi na páteční kontrole vyvolala porod. Pač do mě hrábla tak nešetrně - že mi bylo od té doby hodně zle, jsem ani nemohla sedět, no a v sobotu ráno mi prdla voda..
15. lis 2008 ve 14:51  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile: ,tak jsme se včera ve zdraví vrátili z oslav.
Dovezli jsme si autosedačku, postýlku a vypraných pár košilek a dupaček.
Jak se máte o svátečním dnu?
17. lis 2008 v 09:22  • Odpověz
Ahojky Sis,

já si zase minulý týden ve Zlíně koupila fusak Emitex 3 v 1 a jsem strašně nadšená...Ještě bych chtěla někde sehnat cestovní postýlku = máme v ložnici užší dveře a tak bych s tou normální neprojela... :wink:
17. lis 2008 v 10:11  • Odpověz
Ahojík
Tak jsem byly na víkend u tchánovcu.
Niw.no rozhodně jsem zastáncem normálního porodu,cisaře se bojím,no hlavně co bude potom,tak uvidíme.
Já vím Jablu,že je to rizikovější,ale neřeknu třeba hospitalizace až někdy na konci 36tt,když je vše v poho,ale už ted na začátku 35tt?no uvidíem,chtěla bych smlouvat,alespon do 1.12!mějte se
17. lis 2008 ve 20:37  • Odpověz
Ahoj holky,
zitra jedu na Ko tak jsem zvedava jestli nakonec cysta praskla a odesla s MS ci se ji dari v brisku.
Ale jsem taky zvedava co mi narostlo kdyz jsem ted nebrala Clostik.Tak jsem zvedava jestli bude ovu.
Zitra vecer se ozvu papapa. :slight_smile:
18. lis 2008 ve 22:10  • Odpověz
Ahojky holky, niwek, Henčlová je mazec...ve mě se vždy poštourala tak, že jsem krvácela, u mojí nikdy...
19. lis 2008 v 09:26  • Odpověz
Honzí,jsem na tom stejně,všechno šup šup,u sveho gyndaře jsem si zvykla ne jemnost a ted tohle,no snad se alespon ve svych rozhodnutích tak neunáhluje.
milin držím palečky at je vše o.k.
19. lis 2008 v 10:09  • Odpověz
Ahoj holky,
tak podavam hlaseni :sunglasses:
Sliznici mam 9.1mm a mam jen jedno vajucho :frowning2: o velikosti 11mm. Inseminaci ma v pondeli, tedy pokud vajucho pekne dozraje.
Testy na stitnou zlazu dopadly dobre.
Jinak mi dnes braly cytologii a krev na tumorove markry.Takze budu 3 tydny cekat na vysledky jestli v sobe nemam rakovinove bunky.Takze tak :confounded:

Bedo tuhle dr neznam, ale znam to kdyz dr neni opatrnej :slight_smile: A co malicka uz je zdrava? :wink:
19. lis 2008 ve 20:17  • Odpověz
jojoj Milin,je už v poho,no vlastně ted začíná pokašlíkovat znovu,tak jsem jí koupila sirupek myslím jitrocelový a multivitamínky,ale ty dostane až na sváteček.Manža začíná taky z nějakým bolením v krku,tož nevím,uvidíme
milin držím i nadále palečky
19. lis 2008 ve 20:36  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: , Jablu, já už mám ten fusak 3v1 koupený dávno, mám ho i v albíčku. Jo a tu cestovní postýlku chceme koupit taky, ale pozdějc. Jezdíme totiž na chaloupku, tak aby měl bobíšek kde spinkat.
Milin, držím pěstičky, aby vajucho hezky narostlo :wink: .
Bedi, mého manžela taky bolí v krku, tak jsme nasadili domácí léčbu, různé vitamínky a pastilky proti kbolesti v krku, tak snad budu odolná.
Jinak my včera byli na Mikulášských trzích a vlastně na celkových nákupech vánočních dárků. Ještě koupit vánoční papír a mé mamce jednu maličkost a máme nakoupeno. Uf, ale dalo nám to zabrat.
20. lis 2008 v 09:15  • Odpověz
Ahoj holky,
dekuji ze na myslite.Snad to v pondeli dopadne dobre, uvidime.
Jinak my jsme nastesti zdravi, ale musim zatukat.Ja se divim ze nejsem nemocna pac trpim na tohle pocasi.Pak mam hned nejakou chripku ci virozu.A v praci mi obcas je taky zima, takze s tepla do zimy apod.Toz se divim ze nekaslu ci nesmrkam.

Bedo Jitrocelovy sirupek je moc dobrej a pomaha :slight_smile:
Sisi tak ja mam teda darek jen pro mamku :grinning: ale uz se na to pomalu vrham abych neco nakoupila :sunglasses:

Niwek tak co malickej :wink: dloujo jsem te tu nevidela tak doufam ze je vse ok :wink:
20. lis 2008 v 18:09  • Odpověz
Ahoj holky,
trochu nestíhám, ale mládě zrovna spí, tak jsem nakoukla. Včera jsme byla na kontrole. přibrali jsme půl kila a vyrostli o 5 cm :wink: Se ani nedivím - prcek jí jak kyselina..

Virozy řádí, jak vidím - se snažíme nechodit nikam mezi lidi - max na procházku někam na vzduch. Včera jsem šla na nákup do Tesca - příťa čekal s malým v autě - no, lidí tam bylo jak myší a můžu vám říct, že jsem tam potkala i tři mimnka a ty byly rozhodně mladší, než náš prcek. Možná jsem divná, ale tohle fakt nechápu... Proč tam ty prcky sebou tahají? Ještě pochopím maminu samoživitelku, která mimčo prostě nemá kam dát a musí ho vzít s sebou, ale tam se fakt producírovaly celé rodiny. No, asi jsem divná já.

Jinak, vy už řešíte Vánoce? No, jo, on už je vlastně skroro konec listopadu :grinning: Ani pomalu nevím, co je za den, takže tohle mi nějak uniklo. Bych měla taky začít přemýšlet.

Mějte se tu hezky - nezlobte - papejte vitamínky a já zase přijdu kuknout!
Paaa
21. lis 2008 v 09:38  • Odpověz
Niw,

jsi moc šikovná mamka!! A taky se řídíš zdravým rozumem,to je bezva!! :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
21. lis 2008 v 09:56  • Odpověz
Ahojík.Tak to vypadá následovně,jdu ležet v uterý,tak snad se miminka brzo narodí at tam nemusím ležet dlouho,at se manža z toho nescvokne!Nechce s emi tam,ale budu malinko klidnější,že kdyby něco jsu v porodce.....!tak snad bude vše ok.
To je paráda co?malá má pravou nefalšovanou radost,myslím ze sněhu.....já mám sníh taky ráda,ale nesnáším potom kdž se rozpouští a prý vánoce maj být opět deštivé,tak nevím,uvidíme.
22. lis 2008 v 10:01  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:
Včerejší kontrola u dokyho dopadla dobře, opět jdu na kontrolu za 14 dní. Dostala jsem papíry na ukončení nemocenské a na zahájení mateřské. Po kontrole jsem to rovnou zavezla do práce, no a trošku jsem tam udělala rozruch, připadala jsem si tam jako nějaká atrakce, každý se mě na něco vyptával. Holt 7 let pracovat na jednom místě je něco a člověk tam zná skoro všechny.
Od včerejška se léčím z nachlazení, zeptala jsem se dokyho co můžu a naběhla jsem do lékárny, kde jsem si zároveň koupila vložky do porodnice. A už si zítra budu pomalu chystat tašku do porodnice, člověk nikdy neví.

Milin, pořád držím pěstičky a jsem zvědavá co nám tady v pondělí písneš.

Niw, ta maminy to asi nedomyslely, brát takového malého drobečka do takového rozruchu a bacilů.
Já už vánoce řešit musím, abych to stihla i zabalit, co když mě porod chytne dřív. No a po včerejšku už fakt můžu balit, máme nakoupeno vše.

Bedi neboj manža a dcerka to bez tebe vydrží a třeba budeš už na vánoce doma i s miminkama, byl by to hezký dáreček pod stromeček. Taky mám radost ze sněhu, venku to vypadá moc hezky, ale já se teda léčím a nevytahuju paty z domu,
22. lis 2008 ve 20:14  • Odpověz
Ahojky ve spolek!
Bedu, neboj, my tady na tebe budeme myslet a přesně, jak píše Sis - na Vánoce budete už všichni spolu... Nezapomeň nás hned informovat :wink:

Sis, gratulace ke kontrole! Tašku si zabal, nikdy nevíš :wink: Koukám, že máš termín po Novém roce.Tak snad si ještě užiješ v klidu a pohodě Vánoce.. Ty nakoupené dárky ti nepokrytě závidím :slight_smile: Jak já to letos budu řešit, to fakt nevím...

Mili, zítra nám sem hoď info!

Tady chumelí a chumelí. Jsme chtěli s prckem na procházku, ale fouká, tak jsem si to rozmysleli..

Hezký zbytek neděle!
23. lis 2008 v 15:09  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Tak jsem úplně, ale totálně nachlazená, nějak ani čajíčky z medem nezabírají a ke všemu jsem začala kašlat, chudáček náš bobíšek, musí se v bříšku pěkně natřásat.
Tašku už mám teda připravenou, tak snad jsem něco nezapoměla, ale když tak mi to manžel donese, porodnici nemáme daleko. No a dokonce přemýšlím, že už zabalím i vánoční dárky.
Niw, radši buď v takovou zimu s malým doma aby ti nenachládl, no a ty samozřejmě taky.
Milin, tak jak jsi dopadla?
24. lis 2008 ve 14:09  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem tedy dnes byla v CAR. Dostala jsem injekci pregnylu a 3 inseminace probehla ok.Ve stredu mam jit na KO , ale nevim jestli me v praci pusti.Takze fakt nevim nevim.Mam jedno vajucho 21mm pry je to ukazkovy.A muze jeste vyrust o 2mm pry.Jestli jsem to dobre pochopila.No uvidime.Jsem s toho trosku nervozni jako s ty prace.Musim si to nechat projit hlavou.Jo a trosku na me ten pregnyl ma spatny vliv se mi po nem mota hlava a je mi na omdleni.Takze v praci to bylo fakt super :frowning2: ale snad to vse bude stat za to. :slight_smile: Zitra zas napisi pa.

Vanoce hold budu muset zacit resit,nesnasim kupovat neco na posledni chvili.Takze asi zacnu neco vymyslet a hned se to nakoupi :grinning: I kdyz fakt nevim co :grinning: :grinning:

Bedo vim ze je to blby, ale aspon budes pod kontrolou dr a na Vanoce budete urco vsichni tri doma :wink: Neboj treba budes mit dobrou spolubydlici a uvidis jak ti to bude utikat.A o manzu a dcerku se neboj urco vse zvladnou na jednicku :wink:

Sisi je mi lito ze jsi nachlazena, ale hold to budes muset vylezet.To je nejlepsi lecba.Cajik a perina nu a taky nekdo na kom se vypotis :grinning: :grinning:

Niwek jsi fakt dobra ze vse zvladas te obdivuji ja budu urco hrozna :angry: :grinning:
24. lis 2008 v 18:27  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
No vidíš MIlin, vajucho ukázkové, držím moc pěstičky :wink: . Neboj všechno zládneš :wink: . Mě teda naštěstí po pregnylu nic nebylo, ale chodila jsem na ně večer, vyšlo to vždy na středu a IUI na pátek.

Abych pravdu řekla, jsem celou noc skoro nespala, jak mě lechtalo v krku a potom jsem kašlala, chudáček bobíšek. Ale jsem pěkně v teplíčku a při čajíčkách.
25. lis 2008 v 09:30  • Odpověz
hoj hoj holky zitra jedu na ko. Echo dam az vecer papapa :slight_smile:
25. lis 2008 ve 21:52  • Odpověz
Ahojky, tak to vypadá Milin, že jsme tu zůstaly jenom my dvě.
Niw má jistě spoustu práce s malým, no a Beda leží v nemocnici.
Milin, jsem napnutá jako špagát :wink: .
26. lis 2008 v 09:10  • Odpověz
Sis,

neboj,nejsi tady sama,poctivě nakukuju i několikrát za den...jen nepíšu...

A co Tvá chřipka?? :wink:
26. lis 2008 v 09:49  • Odpověz
Jablu, no snad už pomalu je na ústupu, dneska v noci nebyl takový kašel jako minulou noc, tak asi sirup začíná zabírat. Včera ve zprávách jsem viděla, že je toho onemocnění strašně moc, no a já jsem holt mezi nima.
A co tobě jak se daří?
26. lis 2008 v 09:58  • Odpověz
Sis,

mám se relativně dobře...snažím se nikam moc nechodit,abych na sebe nic nenabalila...jinak mě pobolívá stydká kost asi se roztahuje...sestřnka to měla taky a půl roku po porodu nemohla chodit = rozestup 1cm...Tak je to taková moje noční můra.Nicméně v pondělí jedu do ZL na kontrolu,tak se MUDra poptám...
26. lis 2008 v 11:35  • Odpověz
Ahoj Sisi,
tak mam za sebou 4 inseminaci.Vajucho jeste neprasklo..Na KO jdu az 5.12. Ted se doma musime trosku vic posnazit tak uvidime :wink: .Moc bych si prala aby to vyslo.Navrhli mi abych premyslela o IVF , ale to mi prijde jeste brzy, takze to poustim k vode :slight_smile: Jen se trosku no spise hodne bojim toho ze na to ivf pujdu.

Sisi no jsme tu sice uz jen tri, ale treba se nekdo prida. :slight_smile:
Preji ti hodne zdravicka at jsi brzy zdrava.
papa zitra. :slight_smile:
26. lis 2008 ve 20:25  • Odpověz
Ahojky, tak jsem se dostala k Pc až teď, nějak mě už to těhu zmáhá, tak snad to ještě těch pár týdnů vydržím, co jiného mi pravda zbývá. Zkrátka jsem čím dál tím víc unavenější :pensive: .
Jablu, já to taky omezuju. V pondělí dej vědět jak jsi dopadla :wink: .

Milin, já jdu taky stejný den na kontrolu jako ty, tak na tebe budu myslet :wink: . Však přemýšlet o IVF můžeš, ale nemusíš na něj prozatím jít. Neboj o vánocích si odpočineš a příští rok o tom můžeš přemýšlet dál, ale třeba se zadaří a už nebudeš muset přemýšlet. Já při mém posledním IUI už o IVF přemýšlela, ale naštěstí to dopadlo jinak.
27. lis 2008 ve 14:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.