• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Ahojky všem :slight_smile: , tak se hlásím po několikadenní odmlce, ale bohužel manžel si odnesl noťas do práce a já byla bez netu, alee myslela jsem na vás.

Jablu, já chodím do Vsetína na gyneko k dr. Malíkovi, no a šem tam ho zastupuje dr. Andrýs. Oba jsou super no a Malík mi vlastně pomohl otěhotnět.

Bedi, velká gratulace k Elišce a Martínkovi, jsou moc hezcí. Přeji vám třem hodně zdravíčka, štěstíčka a děti ať rostou a tobě pevné nervičky :wink: .

Milin, neboj ten nápor v obchodě poleví, ale bohužel až po silvestru. Já to jednu sezonu taky zažila - prodávala jsem v potravinách a byla jsem totálně vycuclá.

Niw, však se nic nestane, když nebudeš mít uklizeno. A kam prcháte na svátky?

Tak jsem byla opět ve čtvrtek na kontrole, srdíčko bilo nádherně a vše je OK, na porod to prý zatím nevypadá, ale kdo ví za den může být jinak. Jo a moje příští kontrola už bude v nemocnici a to na první vánoční svátek, pokud neodrodím dřív.
Vánoční cukroví už mám doma no a uklizeno mím pořád, nic zvláštníhose nechystám dělat, jenom odpočívám.
Manžel už mě celý tento týden posílal do porodnice, ať už jsme prý na štědrý den doma, ale miminkovi se u mě líbí.
19. pro 2008 ve 21:14  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
Tak nám dneska sněží, ale nic moc nezůstává, maximálně na kopcích a já bych tak ráda bílé vánoce, bez sněhu to zkrátka není ono.
V noci jsem toho opět moc nenaspala, pořád se musím otáčet z jednoho boku na druhý a už se celkem těším, až se vyspím i na břiše.
Kde jste kdo, jak se máte?
20. pro 2008 ve 13:48  • Odpověz
ahoj kecalky,
vzhledem k tomu, že zítra odjíždíme ke tchánovcům a k počítači se nedostanu, přeji vám a celým vašim rodinkám pohodové a klidné vánoce a hodně radosti z rozzářených dětských očí a Mili, Tobě speciálně, ať najdeš pod stromečkem ten nejhezčí dáreček, po kterém toužíš :slight_smile:

Po svátcích se zase ozvu.Pa O. :slight_smile:
22. pro 2008 v 08:40  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: , tak my už máme doma ve vaně kapříka a dokonce už jsme si i nazdobili stromeček.
Cukroví už máme taky doma, včera nám ho přivezli rodiče i s dárečkama.
No a zítra se chystám upéct vánočku a za chvíli bych chtěla ještě udělat vaječný koňak.

Tak se přidám k Niwek a radši předem vám všem přeji móóóc pěkné svátečky, hlavně zdravíčko, protože si myslím, že to je to nejdůležitější, potom štěstíčko, pohodičku a spoustu lásky.
Milin a Tobě k tomu všemu ještě přeju do dalšího roku dvě pěkné tlustice // na testíku :wink: .
22. pro 2008 v 17:40  • Odpověz
Ahoj holky,
omlouvam se ale v praci jsem od rana do vecera a doma potom absolutne nestiham. :grinning: Tak my uz taky mame stromek zivy ale jeste neni nazdobeny to az na stedry den.Jinak nejaky darky jsou a cukrovi mam od mamky.
Moc dekuji ze na me myslite, moc me to hreje na srdicku :slight_smile: , jsem moc rada ze si s Vama muzu ovsem pokecat a ze jste tak hodne a taky mi poradite.Za to Vam moc dekuji.

Ja Vam tez preji krasne Vanoce, a mohli by byt bile to bych si prala i ja :slight_smile: . Hlavne Vam preji mnoho darecku pod stromecek, ktere prekvapi a potesi.Mnoho zdravicka a stesticka.
Pres Vanoce se urco jeste ozvu snad i zitra, ale mam toho moc tak snad urco si najdu na Vas malou chvilku.

Niwek odpocin si u tchanu :slight_smile:

Bedo a co ty co mrnouskove?

Pa holky zitra :slight_smile:
22. pro 2008 ve 20:39  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Tak hlásím, že po včerejší kontole jsem pořád 2v1 a na další jdu 29.12. což je můj první termín porodu.
Užívejte si krásných bílých vánoc :wink: .
26. pro 2008 v 10:10  • Odpověz
Ano, chtěli jsme Vám poslat vánoční sms přání a krásné. Ale my jsme řekli ne! Žádný ježíšek s nadílkou, který vrtí prdýlkou žádní falešní sobi. Nic! Tak Vám přejem, jako obvykle na Vánoce spousty sněhu na Nobvý rok lásku, něhu. Hodně zdraví, smůly málo, štěstí, co by za to stálo. Hodně sladkostí a ovoce, prostě nejkrásnější Vánoce!

Sisi tak nevim jaky by sis prala termin, ale drzim palecky aby jsi vse zvladla v poho.
Ju das nam pak vedet?Nebo tu mas na nekoho tel. ? :slight_smile: :slight_smile:
26. pro 2008 ve 20:41  • Odpověz
Ahoj holky kde pak jste? :slight_smile:
29. pro 2008 v 17:33  • Odpověz
tadyyyy!
Ahojte,
tak jsme relativně v pohodě přežili Vánoce a s nimi spojené návštěvy příbuzenstva. A co vy? Jak je?
29. pro 2008 v 18:04  • Odpověz
Dneska jsme opět byli na kontrole, manžel mě vozil přímo do nemocnice a hezky tam v čekárně na mě čekal. S porodní asistentkou jsem zrovna vyplnila papíry k přijetí do porodky, aby jsem potom při příjmu byla v klidu.
Doky mne prohlídl, sestřička mě posadila na KTG, vše bylo v pohodě, tak mě poslali domů a na další kontrolu jdu na Silvestra. Ještě, že mne doprovázel manžel, venku to totiž pěkně klouzalo.
Milin telefonní číslo bohužel na nikoho z koníka nemám, tak asi dám vědět až se potom vrátím z porodky.
29. pro 2008 ve 21:27  • Odpověz
Holky tak ja zkusila vcera poprve svuj ovu test ( 19DC ). A vysel pozitivni.Vubec vlastne nevim kdy se mame snazit tak jsem si rekla ze by jsme mohli do patku vydrzet :grinning: pritel moc hezky nepojal.Spise ma hloupy reci :grinning: , ale myslim ze se to nejak da zvladnout.
Dnes mi vysel opúet pozitivni, ale byl daleko slabsi a taky ty carky se mi nejak rozpily dohromady, ale presto ty dve tam byli videt.

Mate nekdo zkusenosti s ovu testama?Kdy se ma spravne snazilkovat?
Nekde jsem cetla ze do 48hod by se melo vajicko uvolnit tak nevim.

Niwek Vanoce byli super, jeste jsem zvedava na toho Silvestra :grinning:

Sisi to by byl krasny darecek na Silvestra :slight_smile: Poslala jsem ti IP. :slight_smile:
jj venku je to des sama mam co delat abych nespadla :slight_smile:

Holky zitra ahoj, musim jit spinkat pac zitra opet stavam do prace :angry: :wink:
29. pro 2008 ve 21:33  • Odpověz
Milin já si ovu testík dělala, ale bohužel u mne k ovu vůbec nedocházelo, takže nemůžu radit.
Jojo všímla jsem si IP a už mám číselko uloženo :wink: , díky.
Tak se na zítřek hezky vyspi, papa.
29. pro 2008 ve 21:44  • Odpověz
Krásný nový rok všem :slight_smile: .
Tak při včerejší kontrole bylo vše ok,na další jdu zítra, sama jsem zvědavá. Doky říkal, že až po týdenním přenášení se vyvolává porod. A já první termín měla 29.12.
1. led 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ahojky tak jsem pořád 2v1 i po dnešní kontrole, další mám v neděli a pokud nebudu rodit, tak v pondělí mám nástup na vyvolání. Ale prý podle dnešní prohlídky dneska rodit nebudu.
Jak se máte holky v novém roce?
Co vaši malí drobečkové?
2. led 2009 v 11:54  • Odpověz
Ahoj holky, Vsem Vam preji krasny Novy rok :slight_smile:
Tak Silvestr byl v poho.Byl u nas bracha se svoji a jaeho kamos se svoji.Takze fakt pohoda :slight_smile:
Na druhy den jsem jen uklizela varila apod.Navsteva byla u nas az do vecera takze jsem ani nic nestihla.
Dnes mi odjel bracha zpet do Irska.Tak uvidime jak se mu darit dalsi pul rok nez prijede.
Jinak dnes jsem tedy uklizela cely dum, jsem unavena jako kote, ale jeste musim vyzehlit tak snad se k tomu jeste dostanu.

Sisi preji ti pohodovy a bezbolestny porod :slight_smile:
Niwek a co prcek?
Bedo a co ty a dvojcatka?

Holky zitra ahoj.Musim jit i kdyz se mi nechce :slight_smile:
3. led 2009 v 17:15  • Odpověz
Ahojky holky,
vidím, že jdu právě včas - Sis, držím ti palce a co nejdřív nás informuj!!

Jinak, u nás je skoro každý den něco nového - Vojtík už se směje od ucha k uchu - je to parádní, taky zjistil, že má ručičiky a že patří k němu, takže si je pořád cpe do pusy - ohromná zábava :grinning:

Silvestra jsme letos oslavili doma - no, oslavili, v 10 jsme s příťou vytuhli u televize a vzbudil nás až ohňostroj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo, jinak vám přeju vše nej v novém roce!!
3. led 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ahoj holky,
tak je vsude zima jak svina. :slight_smile: Ale aspon je snih takze se to da.V praci je nuda ktera se tahne.Lidi nechodi takze neni co delat :angry: :slight_smile:
Ja dnes 26dc dostala tu cervenou mrchu a to jsem si vcera zkusila ovu test a vysel pozitivni.Divny co?
No si myslim ze mam nekde v sobe problem, ale nikdo na nej neumi prijit.No uvidime co bude dal.

Holky a copak vy jak pak vse zvladate? :slight_smile:
6. led 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ahojte kecalky
Kde jste kdo?
Mili, to je teda záhada..

Jinak, tady je taky kosa jak sviňa. Nejvíc mě vždycky štve, že musím nabalovat prcka jak cibulu - je to pakárna..Ale jinak, super. Snížek, mrazík. Ještě, kdyby nám Ivani z Ruska pustili ten plyn, ať tady nepomrznem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Co vy, Co nového?
7. led 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj holky,
posilam Vam zpravicku od Sisi :
Milá Milin , tak se konečně dostávám k telef. ležela jsem na Jipce.Tak máme malou Elišku, narodila se cisařským řezem 6.1. v 11:36 a vážila 3,45kg.
Mám Vás všechny pozdravovat.A až budou doma tak se nám ozve :slight_smile:

Jinak u nas je tez zima jak svina chodim oblecena jako medved, a to mi je stejne zima :slight_smile: Kazdy den vypiji tolik caje ze si rikam ze jsem snad jak prutokac :slight_smile: Ale aspon se v klidu procistim.
Niwek mas pravdu jsem tedy moje telo je zahadne.Ale ted aspon vim ze neco neni v poradku.A tohle budu v centru urgovat.Tak doufam ze se konecne zacne neco dit! Jsem na ne trosku namichnuta, takze uvidime.

Preji Vam hezky den a klidny vikend.A hlavne holky pokud to pujde radsi ani nechodte ven je tam zima a to me se moc nelibi :slight_smile: papa. :slight_smile:
8. led 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jééé, to je paráda.
Tak ji prosím napiš, že moc moc gratulujeme, pozdravujeme a ať jsou obě co nejdřív v pořádku! :wink:

Tak na trř krále - se jim to bude aspoň dobře pamatovat :grinning:

JJ, venku zima jak v ruským filmu, brrrrr.
9. led 2009 ve 13:42  • Odpověz
Zdravím maminky, těhulky a snažilky, holky, chtěla jsem se zeptat. Byť jsem rodila v roce 1999, tak dnes je to zase jiné, že ? Kolikrát se chodí ve Zlíně na monitor ? Nebo je to individuální ? Já jsem byla poprvé minulý týden, ale co se tak bavím s těhulkama, tak některé chodí každý týden. Je fakt, že jsme měli vše OK. Jo v kolikátém týdnu v porodnici ve Zlíně vyvolávají porod, když přenášíte. Protože, jak to tady tak čtu, jiný kraj, jiný mrav :slight_smile: Díky moc Katka
13. led 2009 ve 13:12  • Odpověz
Kačko,

je to všechno individuální,včetně indukce(vyvolání) porodu.Záleží na konkrétním nálezu na hrdle a pak na KTG...Nedá se to nějak nacpat do tabulek.Já třeba chodím na kontroly a KTG každý týden.Ale bude to asi i tím,že jsem už starší ročník... :wink:
13. led 2009 ve 13:29  • Odpověz
Jabluncanko, to máš pravdu, není všechno tabulkové :slight_smile: Jinak jsem mrkla do profilu a vidím, že taky to budeš mít po delší době. Tak snad to bude v pohodě a nebudou nás moc trápit :slight_smile:
13. led 2009 v 17:07  • Odpověz
Neboj nebudou....Holky jsou super,jsem zaměstnanec,tak vím,o čem píšu... :dizzy_face: :wink:
13. led 2009 v 17:44  • Odpověz
Třeba se tam potkáme :slight_smile: . Tak si říkám, že bych nemusela přenášet, minulý týden na KTG kontrakce nula nic, v těhu průkazce všechno na 0. Syn se narodil v 39+4 (první mi odešla plodovka), pak mi píchli epidurál a tak si říkám, že by to mohlo být taky tak nějak :slight_smile: . Sranda je, že díky epidurálu ani nevím, zda poznám ty pravé kontrakce. :slight_smile:
13. led 2009 v 17:48  • Odpověz
Já mám KTG taky OK...Necháme se překvapit...Staršího jsem přenášela... :wink:
13. led 2009 ve 20:20  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile: , chtěla jsem vás jenom v krátkosti pozdravit, malou se mi konečně podařilo uspát.
Díky moc za gratulace ,byl to sice boj ale stálo to zato.
Kdyby nenastaly komplikace tak už jsme dávno doma, tak jsme se vrátily až v pondělí tento týden.
Malé totiž nepravidelně bilo srdíčko a tak jsem se aniž bych věděla jak rychle octla na operačním sále.Porod mi začali vyvolávat už v pondělí 5.1. a potom ještě v úterý kolem 9 hodiny ranní a už jsem byla i dokonce otevřená na 5 cm. Potom jsem si 2 dny poležela na Jipce a až potom na porodním oddělení.
Naštěstí vše dobře dopadlo a malá má srdíčko vpořádku, už jsme stihli i kontrolu na kardiologii.
No a ješě mám strašně nateklé nohy, takže je mám pořád nahoře. Manžel je super, strašně mi pomáhá a je náležitě hrdý na to, že máme malou dcerušku. Až budu mít více času tak sem hodím nějaké fotečky naší malé.
14. led 2009 ve 21:07  • Odpověz
Sisi ahoj tak hlavně že jste obě v pořádku a manžu chválím za to že ti pěkně pomáhá :wink:
Hlavně teď pěkně odpočívej a užívej si malé.
Přeji mnoho zdravíčka a štěstíčka. :slight_smile:
15. led 2009 v 11:50  • Odpověz
hoj hoj maminy jak pak se máte?Asi máte hodně z prckama co?
Nu to nevadí, hlavně si je užívejte a když budete mít chviličku tak se ozvěte. :slight_smile:

Těhule nejsem a vypadáto že ani nebudu.Jsem přes Vánoce měla opět cystu.Takže ted marodim.Ve středu jedu do centra tak jim tam nadám.A pokud se to někam nepohne tak od nich odházím.A třeba mi pak pomůže moje dr.Nu uvidíme.

Holky moc Vám to přeji hlavně ať jste stastne :slight_smile:
17. led 2009 ve 12:14  • Odpověz
Díky Milin :wink: .Jak se daří na marodce?
Měla jsem trošku čásku a tak jsem dala pár foteček Elišky do albíčka, můžete mrknout.
Jinak je to u nás samé krmení, přebalování a spinkání. Včera jsme poprvé všichni vyrazili na procházku, malé se to moc líbilo, celou dobu krásně spinkala. Stavili jsme se na čajíček a tiramisu do místní cukrárny, no to byla dobrota.
Niw a Bedi jak se vám daří, co vaši prckové?
19. led 2009 ve 12:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.