• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Ahojky :slight_smile: ,tak jak se máte, mě malá ještě chvilku bude spinkat, tak jsem sem kukal, ale už dávno tady nikdo nebyl, no nevadí, snad příště.
21. led 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahojky holky,
Sisi tak na marodce je zatím dobře bříško se jaksi zpravilo.A zatím je klídek.Jen mám stále rýmu a té se nemůžu furt zbavit.Je to děsný!!!!Furt smrkám tolik papírových kapesníků to je děs.Ale co nadělám.Zítra jedu k obvoďačce na kontrolu tak uvidíme.Podle mě bych měla jít už v pondělí do práce.Ale aspoň jsem si odpočinula a udělala pár věcí které bych jinak doháněla až do teď.
Jinak jsem byla ve středu v CAR.Odmítla jsem IVF.Nejsem na to připravená a mám s toho prostě strach.Je to asi divný ale já bych chtěla mimi přirozeně.Docela dost jsem je naštvala pač oni ve mě viděly penízky a já jsem jí je jaksi zatrhla.Ani mi nenavrhli další léčbu jen mi řekli že já stejně nikdy neotěhotním normálně!A řekla mi tam dr že je to stejně moje chyba.Tak po odchodu od nich jsem zavolala do státního CAR a objednala se k dr DOstálovi.Jedu tam 18.března vím že je to daleko,ale já tajně doufám že se to podaří doma do tý doby.Piji kontryhelový čajík, užívám železo s kyselinou listovou, a ted jsem si též koupila čajík na neplodnost.Sice mi moc nechutná,ale dá se to přežít :wink: Ještě si chci objednat femigard prý je dobrý na cysty tak uvidíme.Nu a pak už to snad bude vše :slight_smile: Pak už jen se v klidu snažilkovat. :slight_smile:

Sisi malinká je úžasná moc ti to přeji :slight_smile:

Holky mějte se hezky :slight_smile:
22. led 2009 v 10:36  • Odpověz
A málem bych zapoměla

Jablu má chlapečka Ondráška, 21.01.2009, 9:12hod, 3590g a 52cm ve Zlíně. :wink:
22. led 2009 v 10:39  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
22. led 2009 v 11:17 • dabelska
Ahojky :slight_smile:
Tak to je Milin síla,jak se k tobě zachovali,normálně to asinechápu, jak dokážou být doktoři zlí.
A kde je státní CAR, kam až budeš jezdit? Já taky pila kontryhelový čajík, ony bylinky neuškodí.
Držím ti moc pěstičky :wink: .

Jablu moc gratuluji k Ondráškovi a přeji hlavně hodně zdravíčka pro oba a štěstíčka :slight_smile: .

Dneska je u nás pěkně hnusně tak to na odpolední procházku nevypadá, tak třeba zase zítra.Včera se nám dopoledne venku moc líbilo.
22. led 2009 ve 12:05  • Odpověz
Sisi je to FN Olomouc pan dr Dostál.Máme u něj ten pohovor.
JJ soukromá centra chtějí jen penízky a nevidí že se člověk trápí.Řekli mi že cysty mám proto že mám moc tlustou slupku folikulu a prý když má dojít k ovulaci tedy prasknutí tak nedochází a proto to potom roste dál do cyst.Když jsem jim řekla ať stím teda něco dělají tak mi jen řekli že se nedá nic dělat a že mi pomůže jen IVF.Nevim co je na tom pravdy a tak radši zkusim FN OLomouc.Pokud mi řeknou to samé tak aspoň budu vědět že jsem proto udělala vše.Vím že je to hrozný ale moje dr se taky nezachovala hezky.Když se dozveděla že chodím do CAR okamžitě mi řekla ať řeším problémy s nima a ne s ní.Tak pak si vyber :slight_smile:
Kašlu na nato uvidím co bude do tý doby a třeba Bůh dá a nám se zadaří.I když nejsem věřící.

Sisi a co maličká musí být úžasná fotečky fakt nádherný :slight_smile:
U nás je taky hnusně zima fouká a lítá tu prošosníh :angry: všude bahno a tolik vody fuj tohle počasí fakt nemusím :angry:
Snad se to zlepší :wink:
22. led 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: :slight_smile:
Tak já jsem dnes opět o jeden rok starší :slight_smile: Mám narozeniny i svátek v jeden den.Tak jsem zvědavá co dnes dostanu :slight_smile:
Holky užívejte si svých malý bobísků a já se snad někdy dočkám taky :wink:
24. led 2009 v 10:45  • Odpověz
Milin, tak vše nejlepší, hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka a co nejdříve malou fazolku do bříška.
Jo malá je užasná, ale v noci nám nějak nechce spát. No vlastně nespí od 8 od večera až do půlnoci.
Doufám, že se to upraví.
S těmi doktory je to husté, ale co naděláme, ještě že si můžeme vybrat.

Dneska jsme byli i s tatínkem a známýma na procházce, to byla paráda.
25. led 2009 v 19:52  • Odpověz
Ahojky Sisi,
moc děkuji za přáníčko snad se fazolky někdy dočkám.
JJ dr jsou děsní ale uvidíme do března :slight_smile: Objednala jsem si Femigard a už mi i došel a dnes jsem si cvakla první lžičku.Piji čajík na neplodnost 3krát denně a už jsem ho i přepitá ale nevadí.Jinak doufám že mi ten Femigard pomůže.V neděli jsem začala krvácet měla jsem bolesti, někdo říka že jsem to měla ovu.Asi je to možné pač jinak nevím co to mohlo být.A dnes už opět nekrvácím.Moje tělo je opravdu záhada.
Malinká je určitě hodnuká viď moc ti ji přeji at vám dělá jen radost :wink:
28. led 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ahoj holky,
někdo z okolí Valašských Klobouků nebo Slavičína? :wink:
29. led 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahoj Janulazaynab
bohužel z těchto měst nejsem ale klidně se k nám přidej :slight_smile:

Holky tak já dneska byla opět v práci do večera.A to mám mít ranní.Příští týden mám odpolední což je do 17.30 pak pojedu ke tchánům vybrat poštu a zkontrolovat barák, pač odjíždí v sobotu na dovolenou.Jedou do Jižní Ameriky do Venezuely.Taky bych jela někam na dovču a vrátila až na jaře.

Holky musím pádit nějak doma trošku nestíhám :wink: papa.

Sisi a co malá Eliška doufám že tě moc netrápí a je hodnunká :wink:
29. led 2009 v 18:28  • Odpověz
Ahojjj mužu se přidat
30. led 2009 v 07:24  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:
Janul, já sice pocházím z malé vesničky nedaleko Valašských Klobouk, ale momentálně bydlíme jako rodinak ve svém bytečku na Vsetíně, ale kliďánko se k nám můžeš přidat :wink: .
Zoji jen směle mezi nás a něco nám o sobě písni. Já sice nemám už tolik času jako když jsem byla těhu, ale sem tam sem mrknu, když malá spinká a já mám uděláno to co potřebuju.
Milin, neboj, fazolky se určitě dočkáš :wink: , jen nesmíš povolit a pořád doufat :wink: . O tom femigradu jsem četla, někde tady na diskuzi, že pomohl několika holkám k otěhotnění. Já se o to taky kdysi zajímala. Jůůůůůůůů na dovču bych taky jela. Tak to je síla, že trávíš tolik času v práci :unamused: .
Eliška je hodňoučká přes den a večer př kojení se začne vztekat, že jí mlíčko neteče samo a že ho musí s velkým úsilím tahat, dost se při tom nabrečí, ale potom usoudí, že to nemá cenu a začne pěkně tahat, ale trvá jí to někdy až 5 hodin, než pochopí, že to s ní opravdu myslím dobře.
Včera jsme byly odpoledne v poradně, vážíme 3,91kg a paní doktorka nás pochválila, že jsme šikovné. Eliška tam byla hodňoučká ani nezaplakala, náramě se jí tam líbilo.
30. led 2009 ve 12:38  • Odpověz
Sisidani, u které vesničky jsi? Bydlíme v Křekově, ale pracuji přímo na Vsetíně u Penny Marketu pod nadjezdem :wink:
30. led 2009 ve 13:08  • Odpověz
Musela jsem na chvíli odskočit, malá plakala a chtěla papat.
Já pocházím ze Študlova a klobouky dobře znám i Křekov přibližně vím kde je.
Jo penáč je bízko našeho domova , okolo něj často jezdím s kočárkem, bydlím na rybníkách.
A jako co pracuješ?
30. led 2009 ve 14:34  • Odpověz
sisidani - Študlov je někde u Poteče? Musím říct, že zeměpis je moje HODNĚ slabá stránka :grinning: ale na druhou stranu dojedu všude tam, kam potřebuji :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dělám v tom autoservise Škoda jako skladnice.
30. led 2009 v 15:35  • Odpověz
Ahoj holky jj tak dovolenou bych potřebovala jako sůl,ale někde tak u moře, trocha turistiky a hotovo :wink:
Ano Sisi v práci jsem od nevidím do nevidím.Bohužel nemůžu si vybírat.Ale doufám že brzy budu těhulka.Dělám proto snad už vše co můžu.A pokud se to nepodaří teď tak snad mi pomůžou v tom CAR a budou lepší než v tom předchzím.

Janula podle toho jak máš napsáno v pase tak musíš být čerstvá těhulka :slight_smile: moc tito přeji :wink: :wink:

Zojina klidně se přidej, ty jo ty už čekáš třetí dítě, ty jo to má někdo štěstí. :slight_smile:
30. led 2009 v 18:20  • Odpověz
milin díky :wink: Tak nějak jsme ani nečekali, že to bude tak rychle.. zahodila jsem prášky a snad na druhý den už to bylo, ale musím říct, že ten můj se hooodně snažil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. led 2009 v 08:49  • Odpověz
Janul,no je tam ještě vedle Poteče jedna vesnička a potom Študlov.A jak dlouho by jsi chtěla chodit ještě do práce? Jsi pravda jedna y mála, které se podařilo otěhotnět tak brzy.gratuluji :wink: :slight_smile: . U nás to bylo těžší, ale s pomocí doktorů jsme to všechno zvládli.
Milin, ta dovča by ti jen prospěla. Pevně doufám, že ti v tom Caru v Olomouci pomůžou :wink: .

A jinak holky co dneska podnikáte? My asi odpoledne půjdeme na procházku, no a večer budeme zase dlouho usínat jak včera. Trvalo nám to od půl páté až do půl dvanácté. Tak snad to bude dneska lepší, jsem z toho dneska jak přejetá parním válcem :frowning2: :pensive: .
31. led 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahojky holky přeji hezkou sobotu :slight_smile:

Sisi dovolenou bych opravdu potřebovala jako sůl :slight_smile:
Já před chvílí přišla z práce a teď čekám až se můj vzbudí a pojedem zavést tchány na vlak už dnes odjíždí na dovolenou :wink: A co bude potom to nevím stavíme se k nám domů tedy jako k našim a pak už teda nevim :slight_smile:
Malinké Elišce pěkně vyřiď od tety ať maminku pěkně poslouchá a nezlobí a v noci ať pěkně nerušeně spinká :slight_smile:
JJ tak já doufám že v tom CAR to bude dobrý a budou vědět co a jak :wink:
Musím ho jít zbudit spí jako medvěd :grinning:
31. led 2009 ve 13:12  • Odpověz
:slight_smile: holky nevite o nekom kdo čeka miminko jako jaa a bude rodit ve zline?
31. led 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile: můžu se k vám přidat?

Zoji my jsme se už v nějaké diskusi potkaly že?
31. led 2009 v 17:33  • Odpověz
Lusindaa klidně se přidej :slight_smile:
Aspoň nás tu bude více. :wink: Gratuluji k mimísovi tak hlavně ať je malá zdravá :wink:A kdepak přesně bydlíš jestli to můžu vědět?

Zojina znám jednu moji kamarádku co je zrovna těhu ale nemám na ni ani kontakt ani nic.Ale určo je tu spousta holek co ti poradí ohledně Zlínské porodnice apod.A přeci ty už máš dvě děti za sebou takže ani vlastně nevím z čím chceš poradit :wink: (mysleno v dobrém).
31. led 2009 ve 22:14  • Odpověz
ahoj holky, nevim jestli se k vam mohu pridat, jsem tehule z Kutne Hory, prazska naplavenina, ktera momentalne ted "marodi" ve Zline u tchanovcu. Marodim, protoze neustale bleju. V praci uz to neslo. Vychazky mam naprd, 2x 2 hodiny, ale momentalne mi to neva, nebot stejne stale lezim. a to ma byt tehotenstvi krasne! :unamused:

holky, nevite, jestli je ve Zline nejaky obchudek pro tehule? ja uz jaksi zacinam rust ze vsech svych veci... :confused:
1. únor 2009 v 07:09  • Odpověz
ahojte holky.
no malá právě vůbec není zdravá, ale to je na dýl..

ela: já kupovala těhu věci na Prioru nebo na Golemu, jestli víš kde to je. jinak já problila celých 9 měsíců - naposledy jsem blila na porodním sále :slight_smile: takže moc dobře vím jak ti asi je...
1. únor 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ahoj holky

Lusindaa promiň já netušila že je malá nějak nemocná.Tak snad bude brzy zdravá :wink:

Ela je mi líto že neustále zvracíš snad se to zlepší :slight_smile: ale těhu obchod žádný neznám.

Moje mamka taky zvracela celých 9měsíců tak já doufám že až budu těhulinka tak zvracet nebudu.Ale i kdyby tak budu ráda že jsem těhotná.
1. únor 2009 ve 21:27  • Odpověz
milin: no já měla chvíle za těch 9 měsíců kdy jsem si říkala že už fakt nemůžu (zvlášť když jsem ležela na kapačkách v nemocnici) ale teď když vidím tu moji malou holčičku, tak to za to určitě stálo... :slight_smile:
1. únor 2009 ve 22:00  • Odpověz
lusindaa to já věřím nu hold každý, to máme jinak.Ale určitě by to stálo za to, hlavně že výsledek je ten zprávný.

A to ti nic nepomohlo?To je zajímavý,ještě jsem se s nikým takhle nesetkala.
Hlavně že teď je všechno ok :wink:
1. únor 2009 ve 22:04  • Odpověz
ahojte holky :slight_smile:
milin: pomohly mi akorát kapačky v nemocnici...ale tam se mi zas nechtělo být - však víš jaké je to v nemocnici. Jinak ještě čerstvý vzduch...ale to je jedno, už je to pryč. Akorát jsem zvědavá na další těhotenství.

A můžu se zeptat, jak dlouho se vy snažíte? a odkud vůbec jsi?
2. únor 2009 v 09:14  • Odpověz
Tak jsme byli dneska na procházce, bylo krásně.
Vítám Elu a Lusindu :wink: .
Lusi, jak ti malé spinkává v noci?
Eli,já jak minulý rok marodila tak jsem vycházky taky měla 2 hoďky dopoledne a vě odpoledne, bylo to nahouby.
Ale musela jsem to vydržet.
Milin pozdravy určitě malé vyřídím :wink: .Sobotní noc stála zato, malá usnula až o půl třetí ráno, no nespala 8 hodin a já už nevěděla co sní. Měla jsem vycuclé oba prsy a ona měla pořád hlad. Nevím jestli nemám nějaké slabší mléko.
Janul ,dneska jsem šla zase okolo tvé práce.
2. únor 2009 v 16:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.