• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Ahojte holky :slight_smile:
sisi: malá v noci hrůza. do třetího měsíce usínala tradičně o půl jedné a ve 4 byla vzhůru nadobro...mezi tím tak ještě jednou pila. já byla jak mrtvola, ale tak od toho třetího měsíce už je lepší...někdy se jí stane že usne v jedenáct večer a spí třeba do pěti nebo do šesti...a Eliška jak? koukám že ty máš uplného prďoška malého...mi to přijde strašně dávno co byla malá takto malá :slight_smile:
2. únor 2009 v 19:55  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Lusi,no malá usíná kolem půlnoci, nejdýl vydržela do půl třetí do rána. Nějak mám podezření,že mám málo mlíčka, protože celou to dodu křičí a ovírá pusinku. A já jenom čekám, až se mi to mlíčko doplní, ale ten čas mezitím. Kdyby aspoň tak nekřičela, ani nosení nepomáhá. a nevím jestli se to někdy zlepší.
To vy už jste velcí.
4. únor 2009 ve 13:39  • Odpověz
sisi: to vypadá že má asi fakt hlad...zkus jí přidat umělé mlíko. já jsem to taky musela udělat. a pěkně jsem to obrečela. ale je fakt, že pak malá přestala v noci tak řvat a já jsem si říkala, že dobře že jsem to udělala, než ji trápit hlady...
4. únor 2009 v 15:56  • Odpověz
No já už o tom taky přemýšlela,a je fakt, že je mi to líto ji dát na umělé mlíčko. No a dneska řve už od poledne.
A dokojuješ ještě nebo jenom dáváš kupované?
4. únor 2009 v 16:01  • Odpověz
Právě teď kojím, tak uvidíme co bude dál.Vždy jí stačilo jedno prso přes den na nakojení a od včerejška papá s obou, vždy u toho usnula ale teď už ne. Jak dlouho už je tvoje malá na kupovaném?
4. únor 2009 v 16:20  • Odpověz
malá už pije druhý měsíc jen kupované. o mlíko jsem přišla. taky mi to bylo líto. kojení pro mě bude při druhém prckovi velká výzva, toto se mi fakt nepovedlo. ale co naděláš. opravdu se ti tím zklidní a bude vám nakonec oběma líp. a přibývá ti normálně?
4. únor 2009 v 16:24  • Odpověz
jak jsem byla minulý týden v poradně po dvou týdnech od propuštění z porodnice tak z 3,3kg přibrala na 3,9, tak nevím,ale co teď.
4. únor 2009 v 16:50  • Odpověz
jo a dokáže až hodinu pít z jednoho prsu.
4. únor 2009 v 16:52  • Odpověz
ty brďo...já se teda necítím kompetentní do toho nějak mluvit, ale nám říkali v porodce že za 20 minut má být mimčo napité...ale jestli jí z tama nic moc neteče, tak tahá dlouho a tím se unaví a všechnu energii spotřebuje vlastneě na to...
4. únor 2009 v 16:57  • Odpověz
no ale teď je čilá jako rybička
4. únor 2009 v 16:59  • Odpověz
to Lucinka bývala taky...ale já nechci nic říkat, nerozumím tomu. však až půjdeš k doktorce tak uvidíš jak ti porostla a jestli je potřeba dokrmovat :slight_smile:
4. únor 2009 ve 21:35  • Odpověz
Tak jsme včera usnuly o půl osmé a spinkaly až do 3hodin do rána.
No na kontrolu jdeme 19.2., tak uvidíme co do té doby bude. Dneska ráno jsem měla prsy hezky nalité, až malá nestíhala hltat.
A ty čím dokrmuješ nutrilonem? A to ti řekla doktorka, že málo přibývá na váze?
5. únor 2009 ve 14:07  • Odpověz
ahoj sisi :slight_smile:
no to začalo tím že se mě ptala kolikrát v noci papá a jak často papá ve dne a já jsem říkala že po dvou hodinách a mezi tím brečí a ona že to může být tím že má hlad.

S výběrem mlíka to byl horor. Nutrilon nechtěla ani za nic, tak jsme zkoušeli Novalac, Humanu, Hami, Sunar až naposledy Baby Lactum. a to jediné jí bez problémů. Jinak ještě pozře i Hami a Sunar když není nic jiného ale zdá se mi že ji z toho bolí bříško.

Ono se říká, že v šestinedělí přichází nějaká laktační krize, že je mlíka málo (teda je ho dost, ale mimčo má větší spotřebu), já to neměla (já ho asi měla málo pořád) tak třeba už to tak nějak máte...

Ještě mě napadá - zkus hodně pít takové ty čajíky pro těhotné a Gravimilk a hlavně se netrap :slight_smile:
5. únor 2009 ve 14:16  • Odpověz
Lusi díky za povzbuzení :wink: .
Ještě ty dva týdny budeme bojovat a potom se uvidí. Ten čajík jsem začala pít ve velkém ode dneška, jinak piju ještě bílou kávu a jím ananas ( to jsou ty maminkovské rady) a uvidíme, to by v tom nebyl čert aby jsme to nepřekonaly.
A odkud vlastně jsi, přímo ze Zlína?
5. únor 2009 ve 14:43  • Odpověz
Ahojte kecalky,
starousedlice zdravím a nové vítám!! :wink:
Se hlásím po delší době - mi nefungoval počítač a pak jsme byli na pár dní na horách. Včera jsme se vrátili - mám to tady jak po boji, ale místo toho čumím sem. No, nic, až bude víc času, tak si vás dočtu. Jen sleduju, že se nám to tady hezky rozjelo. Tak to má být....

PS: Luci, tak sleduju, že kdybys rodila v termínu, tak se potkáme určo v porodnici.. :wink:

Mili, jak je v práci? A co snažilkování? Jak pokračujete?
5. únor 2009 v 15:00  • Odpověz
Mimochodem, jsem si uvědomila, že jsem nepogratulovala Jablu k Ondráškovi - takže se hluboce stydím a mooc gratuluju!!!
ať jste zdraví!!
5. únor 2009 v 15:02  • Odpověz
niwek: ahojky. No vidiš to, určitě jo. škoda že se ta naše prcka malá rozhodla podívat na svět dřív :slight_smile: A tehdy byste byli rarita na patře - jednu chvíli tam byly samé holky :grinning:

sisi: já jsem z Fryštáku ještě chvilku...ale na jaře se stěhujem do Zlína :slight_smile: Jinak ty čaje jsem myslela samozřejmě pro kojící, jsem tak trochu mimo, jak je malá nemocná a brečí mi tu za zády tak nevím co píšu :sweat_smile: Já co vím, tak opravdu hodně holek chválí ten Gravimilk, ale to je asi individual. Mi nepomohlo prostě nic :grinning: (teď už se tomu směju - teda snažím se - protože mi nic jiného nezbývá)

a vy jste holky odkud?
5. únor 2009 v 17:23  • Odpověz
lusi, jo? s náma tam byli zase jen kluci - my právě sháníme nevěstu, takže by se to Lucince hodilo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já jsem takový stěhovavý pták. Původně jsem bydlela nedaleko Přerova, pak ve Zlíně a od loňska jsme na Slovensku.. :grinning:

U mě na mlíko stoprocentně zabírají polévky - silné vývary. A taky bílá káva.
5. únor 2009 v 18:14  • Odpověz
joo?? tak to je dáme dohromady, teď je to samá baba se mi zdá, tak jí vyhlídnu ženicha dopředu, ať je holka bez starostí :grinning:
5. únor 2009 v 18:22  • Odpověz
Jsme pro :wink: :grinning:
Pokud vám nebude vadit, že jste starší - ale ono je to dneska úplně jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ti pošlu fotky, ať víte, do čeho jdete :grinning:

http://niwek1.rajce.idnes.cz/
5. únor 2009 v 19:40  • Odpověz
tak za to si holka může sama, že se rozhodla dřív, jinak mohli být stejně a slavit spolu :grinning:

jinak je Vojtík ale fešák, berem :slight_smile: a ty vypadáš hodně mladě, kolik ti je?

jo a máte stejnej kočárek!! je to S4 ne? akorát já mám mako korbičku, vy máte tu starší
5. únor 2009 ve 20:13  • Odpověz
jo a kdyžtak na nás můžete kuknout - máme tady albíčko :wink: jestli budem mít u vás teda úspěch :grinning:
5. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Lusi, já to s tím čajem pochopila, ještě mi to trošku myslí :grinning: při tom kolotoči kolem malé .
Včera se mi pro změnu vztekal u pěkně nalitého prsa a nechtěla sát, tak si potom vyber. Ale chvíli so pořádila a potom u prsa usnula a já s ní :pensive: . Bylo to sice kolem půlnoci, ale vytuhla statečně.
Já pocházím z malé vesničky asi 25km od Vsetína, ale teď je moje bydliště na Vsetíně - koupili a opravili jsme si tady byteček.
Jé my byly v porodnici taky samé holky, tak se taky budeme muset poohlédnout po ženichovi.
Niw já na tu tvorbu mlíka zkouším kde co.
6. únor 2009 v 10:06  • Odpověz
Niw a Lusi máte šikovné dětičky, rostou jako z vody :wink: .
6. únor 2009 v 10:15  • Odpověz
Tak jsme vás zkoukli a je rozhodnuto - myslím, že náš taťka by taky hlasoval pro, už jen kvůli tchýni :grinning:
Mladě? O, děkuji, ale zdání klame. Za dva měsíce 25.

Sis, to mě mrzí, že máte takové trápení s mlíčkem - snad to bude brzo lepší.
To mě docela překvapuje, pač já si myslela, že jsou teď chlapi všeobecně v přesile - proto si taky rezervujeme nevěstu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Máte dneska taky tak krásně? Úplné jaro - paráda..
6. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz
niwek: tak to jsme skoro stejně staré...teda co to kecám - MLADÉ

my tu máme dneska taky nádherně, akorát mi dnes začala škola, tak mám jakousi depku...
6. únor 2009 v 16:25  • Odpověz
jééééjda, teď se dívám že se mi to sem přihlásilo nějakým zázrakem pod starým nickem - mám tu automatické přihlašování a najednou se objevilo toto, to jsem z toho blázen...každopádně jsem to jako teda byla já jo? :grinning: takový počítačový mág jsem totiž tak trochu :dizzy_face:
6. únor 2009 v 16:27  • Odpověz
Ahoj holky,

jsem jednoznačně nejstarší = za dva a půl měsíce 38 let!!! Jinak taky bojujeme s kojením :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2009 v 17:24  • Odpověz
jablu: vy jste ještě prcci jéééé ty se máš :slight_smile:
6. únor 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ahoj holky, jsem z Fryštáku.
Lusi - viděla jsem, že prodáváš v bazarku nějaké těhu věcičky, platí to stále? Nějak moc jsem teď v 32.tg. narostla, tak přemýšlím co na sebe. :sweat_smile:
Dotaz: Sháním nějaký pěkný přebalovák. Kde jste pořídily vy?
8. únor 2009 v 01:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.