• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Robi,

já mám vybraný kočárek Atlantic.Hlavně kvůli skládání do auta = váží jen 17 kg.... :wink:
19. srp 2008 v 09:59  • Odpověz
no tento by měl mít jenom 13,5kg,pokud se nepletu,a hlavně je to tříkolka,což chci...ségra tříkolku má a musím říct,že se mi s tím skvěle manévrovalo...narozdíl od klasické čtyřkolky
19. srp 2008 v 10:04  • Odpověz
Laol, já jsem taky přemýšlela o 20 kusech.
Robi, já budu mít taky zavinovačky a fusak od rodiny, je to výhodička nemusíš si toho tolik kupovat.
Jablu tak to máš super, že bydlíš na vesnici. Já z vesnice sice pocházím, ale momentálně bydlíme ve Vsetíně a nedávno jsme koupili byteček, ať máme kde bydlet s mimískem, než našetříme na domeček. Taky by jsme chtěli na vesnici, protože oba pocházíme z domečku. Ještě, že můžeme jezdit na chaloupku, na čerstvý vzduch.
19. srp 2008 v 10:05  • Odpověz
koukám se na Atlantic a nevypadá vůbec špatně :wink:
19. srp 2008 v 10:06  • Odpověz
Sisidani: no právě,je super,když tyhle věcičky máš od koho dostat,protože ono se toho potom docela dost naskládá....tu chaloupku vám závidím...mně se moc nechce mít dítě ve Zlíně,je to tam o ničem..ještě že můžu jezdit k našim do Beskyd :slight_smile:
19. srp 2008 v 10:08  • Odpověz
Robi,

já musím mít čtyřkolku,to víš když u nás napadne půl metru sněhu,tak bych neprojela... :grinning:

Sis,

byt ve Vsetíně mám pro syna a nebo jako finanční zálohu... :wink:
19. srp 2008 v 10:08  • Odpověz
holky můžu vám do toho kecat?občas jsem byla ráda že stíhám z jednorázkama....no možná u prvního mimi to zvládnut jde,ale u druhého už ztěží!Já měla látkové akorát pod hlavičky atd!je to jen muj názor!
19. srp 2008 v 10:10  • Odpověz
no já si ty plenky taky pořídím jen pod hlavičku a na odříhávání... :sweat_smile: jinak jdu do jednorázovek....
19. srp 2008 v 10:13  • Odpověz
Před 10 lety jsem pracovala na dětské psychiatrii a tam jsme měli "pampersové" děti.Nenaučili se zadržovat moč a udržovat čistotu... Takže u mě vedou látkovky.Aspoń si prcek vyzkouší,jak je nepříjemné být v mokrém a naučí se dřívě čistotě...Navíc jsem nikdy nezažila opruzeniny... :dizzy_face:
19. srp 2008 v 10:16  • Odpověz
Jojo Robi moje řeč, aspoň ušetříme spoustu vydajů, i tak toho bude potřebovat mimi hodně.
Jablu já bych taky chtěla čtyřkolku, protože jak pojedeme k našim na návštěvu, tak bych si ani neškrtla.
Beda, klidně si nám do toho kecej od toho tu je ta diskuze, ať si řekne každý svůj názor.
19. srp 2008 v 10:20  • Odpověz
Na chvíli vás musím opustit jdeme s manželem do města vybírat koberec a lino do kuchyně.
19. srp 2008 v 10:21  • Odpověz
Jablů,třeba záleží na dítěti,ale moje dcera má za 14dní 2roky,oh té doby co sedí,chodí na nočník,uplně bez plínek je cca od 20měs.přes den a na noc je to tak 2měsíce.Sama si řekne že chce aaa.Z opruzeninama jsem nikdy(Tukytuky)neměly problémy a to měla plínky tesco,skoro nikdy ne pemperky,pač jsem šetřily,ale kdyby jí to nědělalo dobře,jdu do pemperskek to je jasny.Ted čekáme dvojčátka,tak uvidíme,jak ti budou zápasit z plínkama!Do porodnice stejnak,musíš vzít pakl plínek,alespon to tak před 2 rokama bylo,tak nevím!
Jaké budete kupovat plínky do porodnice?Pampersky,Huggiesky či jaké?
19. srp 2008 v 10:28  • Odpověz
Já budu mít do porodky Babylove z DM.Jsou lepší než značkové...

Beda,

a na kterém patře jsi ležela před dvěma lety?? :wink:
19. srp 2008 v 10:31  • Odpověz
myslím ve třetím?!
19. srp 2008 v 10:32  • Odpověz
Beda,
já pracovala na 4 etáži,než jsem otěhotněla.... :wink:
19. srp 2008 v 10:43  • Odpověz
jestli můžu tak taky něco napíšu,

u mého prvního syna (v listopadu mu budou 3) jsme začínali s látkovými plenami, byl na ně alergický, pořád měl nějaký ekzém, a to nejsem - myslím - špatná matka, plíny jsem měnila skoro pořád, pak jsem zkoušela různé prášky na praní, jestli to není tím, měli jsme jich doma 15 druhů a pořád to samé, nakonec jsem zkoušela ztrouhat jelena do pračky a furt nic, tak jsme zkusili jednorázovky a trochu lepší, až když jsme přešli na pampersy tak byl zdravoučký a heboučký.
dlouho mu trvalo než se naučil na záchod, zkoušela jsem mu dát pak látkové, že mu to bude vadit, a co byste řekly, počůral se, svlíkl si plínu a chodil bez, pak jsme měli loužičky,
tak jsme se vrátili k pampersům, a vida, kluk sám (2 roky 3 měsíce) po čase začal prosit na záchod - možná mu pomohl i nový nočník ve tvaru opravdické židle nevím...ale je klid,

takže teď až bude druhé budu používat jednorázovky... asi 60 plín látkových mám doma - pro jistotu--co kdyby to druhé zase nechtělo jednorázovky
19. srp 2008 v 10:56  • Odpověz
autor
Ahoj holky... tak já to řeším tak, že budu mít asi 30 plen látkových a to pouze na říhání a takové to slintání a doma místo brindáčku.... a jinak budu používat jednorázovky... do porodnice si vezmu asi pampersky :wink: zkusíme je a uvidíme jak na ně bude malý reagovat... jinak ze začátku to zkusím prostřídat... různé značky, abych poznala, v kterých je malému nejlíp :slight_smile: a které mu sedí... na ty kočárky se zkustte juknout na PRIOR nabo hned za priorem je obchod pro děti a tam mají úplně vše... a je to tam levné... mají tam haldu kočárku a krásné a cenově přijatelné postýlky... už tam máme vybranou krásnou postýlku... a nebesa na postýlku koupíme na PRIORU... :grinning:
19. srp 2008 ve 12:30  • Odpověz
Zdravim ve spolek,to je fajn ze je nas tu uz vic :wink:

Sisidani tak my se snazime od ledna 08,ale HA neberu uz od brezna 07,mam neprav.cykly a minuly dr.to resil jen Agolutinem,taky sem chodila k Havelkovi fakt debil vedel ze chcem mimco a jic stim nedelal ani sem nevedla jestli mam ovu no nic proste.Tak sem pak presla jinam a zjistili mi ze mma male vajïcka,nasadila mi Clostilbegit a na cykly Proveru,ale uz je to pul roku co sem to brala takze tento cyklus to budem ¨zkouset bez prasku,snad to bude mit lepsi ucinek nez s praskama,jinak sem po nich dost pribrala ani nevim jak :angry:

Ktem plenkam ja mam sice jetse cas,ale urcite bych sla taky do jednorazovek mozna Huggies,nebo se uvidi,ale latkovky urco na odrihnuti,nebo pod mimco na leženi taky poridime.

Jinak ja uz mam celkem par vecicek na obleceni pro mrne mam to i v albiku :grinning: JA kdyz neco vidim a je to pekny tak to poridim do zasoby,ve smes ale vse holcici,tak snad to bude jednou mala prinzezna aby to unosila,ale klido beru i chlapecka,halvne at je to zdravoucke :wink:
19. srp 2008 ve 12:45  • Odpověz
Peti,

to jakože přibírání je po těch hormonech.Respektive není to přibírání v pravém smyslu slova,ale většinou zadržená voda... Až otěhotníš a porodíš,tak se to srovná... :wink:
19. srp 2008 ve 13:41  • Odpověz
Tak už jsem konečně zpět,koberec do obýváku vybraný, a lino do kuchyně taky. Ještě jsem se musela napapat, abych neumřela hlady.
Jablu co to je zač ty plenkové kalhotky co si budeš kupovat, a kolik tak asi stojí? Což takhle dát si někde na Vsetíně spicha?
Peti já taky jednu dobu brala clostil, ale vůbec jsem na něj nereagovala, tak držím pěstičky ať se to co nejdříve podaří :wink: .
Dneska jsem se poprvé stavila v prodejně kočárků a jen jsem valila oči co je druhů. Jenom si zkrátka vybrat.
Pajmis a jaké jsou v tom obchodě za Priorem ceny kočárků, asi tak přibližně.
19. srp 2008 ve 14:41  • Odpověz
Ahoj holky, taky se přidávám. Jsem ze Zlína a čekáme dvojčátka :slight_smile: Tak a teď to tu jdu dočíst :slight_smile:
19. srp 2008 v 15:41  • Odpověz
Ahojky Ali, tak to jsi druhá co čeká dvojčátka :slight_smile: . A koukám že jsi další co je ze Zlína.
19. srp 2008 v 15:57  • Odpověz
JAblu no doufam ze brzo otehotnim a snad to pak pujde dolu no aspon neco teda! Hormony sou previt :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sisi no ja mam prave po Clostilu ted vajicka az moc velke jak sem byla na laparce tak si na UTZ myslleli ze mam cystu,ale byly to jen velke vajecniky tak nevim jestli je to k dobru nebo ne? A proc ti nezabral nevis?

Alik vitej :wink: Dvojcatka to je fajn

Jo aza tim Priorem ten obchudek je tam fakt fajn ceny sou dobry taky sem tam uz byla,zalezi jaka znacka,ale postylky pekne masivni za 2.200 napr. Hraci deky za 550kc pekne az budu tehule urco budu nakupovat tam :grinning:
19. srp 2008 v 17:36  • Odpověz
autor
sisi: Tak jak už psala Petka, tak je to tam cenově přijatelné... nevím jaký tip kočárků se ti líbí... ale mají je tam cca od 4.000,- ale to se mě právě moc nelíbí...to jsou takové ty klasické, hojkací a jen kočárky bez sportovních sedaček... a ty postýlky tam jsou fakt krásné...a levné... a jinak já mám vybraný kočárek na PRIORU, jmenuje se Toledo a je to kočárek + sporták a stojí jen 5.500,- a je pěkný... mám ho i v albíčku... zkus to omrknout za tím priorem....známá mi to doporučila, že to tam je levné a sama si tam koupila kočárek za 6.000,- ... uvidíš... mají jich tam hrozně moc....
19. srp 2008 v 17:52  • Odpověz
Ali,ja taky čekám dvojičky,zítra jdem na utz do porodky.Ja jsem z Vizovic,což je kousek od Zlína.
Holčeny,já taky brala Clostil,a hned první měsíc jsem těhu,nevím zda to bylo tím clostou a nebo prostě že jsem se mooocinky snažily,ale duležité je,že jsem ted těhu.Tak ted to přeji i Vám!
My máme kočárek starší,ale dobrý obchudek je na Kvítkové,sce magor prodavač,ale ceny celkem v poho,mají tam i bazarový rodej!
My máme kočárek po dceři,je to trojkombinace a pak máme hluboký,nemá někdo zájem?Hluboký je tak na zahradu,ale ta trojka je ještě použitelná,v říjnu ju budeme mít 2roky,ale víc jak půl roky s ním nejezdíme,pro mne je u dost těžky!klidně pošlu fota.
19. srp 2008 v 19:04  • Odpověz
Já taky brala clostil, ale vyslo to az 4. mesic :slight_smile: No hlavne, ze to vyslo. No vidim, ze musim za ten prior vyrazit. Byla jsem se podivat v Ikei na postylky a byla jsem moc zklamana. Tak si tam snad vyberu :slight_smile:
19. srp 2008 ve 21:16  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:
Peti me nezabral clostil, protože mi snižoval děložní sliznici, mám totiž PCO, tak mi ho doky naordinoval aby mi dorostly folíci, po dvou měsících ho změnil na clomhexal, ale to mi folíci nenarostly vůbec, tak se potom zase další měsíc vrátil ke clostilu s estrofemem (hormon) ale nic. Musel mi pak nasadit injekce puregonu ( píchali mi je jednou denně 9 dní do břicha). Folíci rostly pomalu a tak jsem moji třetí IUI absolvovala až 19DC, no a vyšlo to. Ani jsem tomu ze začátku nechtěla věřit.
Pajmis já byla včera na čumendě v obchůdku tady u nás a zalíbila se mi značka Roan, snad pojedeme někdy do Zlína abych se tam mrkla, hlavně na nějaké to oblečeníčko.
20. srp 2008 ve 12:03  • Odpověz
Ahojte,jak se dnes máte? :slight_smile:
Já jsem dnes možná cítila první pohyby,ale nejsem si jistá-bylo to,jakoby se mi pořádně překroutily střeva... :unamused:
takže vlastně nevím jestli to pohyby byly :sweat_smile:
Pajmis,kde je ten obchod s kočárkama za Priorem?
20. srp 2008 ve 13:18  • Odpověz
autor
No holky musím říct, že za tím Priorem to mají fakt levné... ten samý kočárek co mám vybraný, mají na Prioru za 5.699,- a jen kočárek + sporták... a za Priorem ten samý kčárek mají za 5.499- a to je taky hluboký kočárek + sportáček a ještě + fusak do kočárku a nánožník na sporták.... takže ještě levnější a víc věcí k tomu... tak si ho tam půjdu koupit... :slight_smile:
20. srp 2008 ve 13:18  • Odpověz
a mají tam velký výběr?myslím značky kočárků
20. srp 2008 ve 13:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.