• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
leu: tak to tě možná zkontrluje, nevím...
já nešpinila, ale bylo mi celé těhu - opravdu měsíců strašně špatně, skoro jsem nepřibrala a všichni se báli o miminko jaké bude, když nemá žádné živiny.
17. únor 2009 ve 14:03  • Odpověz
aha tak to jste meli teda krusne tehu...
to me je docela spatne ale tak hrozne to neni... no zitra budu vedet vic. dekuji za infa...
ted jsme se kukali na kocarky tak porad vybirame - jaky mate vy?? a kde jste nakupovali??
17. únor 2009 ve 14:11  • Odpověz
my máme casualplay s4 a kupovali jsme ho v holešově . jsem s ním strašně moc spokojená. vám se líbí jaký?
17. únor 2009 ve 14:16  • Odpověz
no ja sem strasne dlouho kukala po x-landerovi xa ale ted jsme objevili neco podobneho Dann sport2009 Dorjan a docela se nam libil... jenze mam porad strach ze v zime se mi tam mimi nevleze s fusakem tak nevim...
17. únor 2009 ve 14:21  • Odpověz
jo ten je hezký. i ten x-lander je hezký. ten má teď spousta holek se mi zdá. ale já jsem se zamilovala do s4
17. únor 2009 ve 14:57  • Odpověz
no ona byla akce na x-landry a tak jich je hodne a tech dorjanu je minimum tak nevim - spis me zarazeji ty rozmery vanicky...
ale mame jeste casu... jeste vubec nic nemam nakoupeno tak nevim kdy to budu stihat - asi az bude pod nohama cisto...
17. únor 2009 ve 20:10  • Odpověz
leu: to ještě zvládneš, jsi tenprve na začátku :wink: No je fakt že v zimě už budeš mít docela velké miminko, Lucka už je teď skoro přes celou korbičku :slight_smile:
17. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz
tak jsme doma od pani doktorky... vsechno je pry v poradku a vyjezd na pohotovost je normalni takze mam byt v klidu...
a jak se jinak tady mate???
18. únor 2009 v 11:44  • Odpověz
ahoj leu. a vidělas mimísko?
18. únor 2009 ve 12:02  • Odpověz
nevidela... :frowning2:
delala mi celkove vysetreni, kontrolovala hrdlo, delohu, vsechno a na ultrazvuk jdu az ke konci brezna tak musime pockat... ale zase sem rada ze je vsechno ok...
a jak vy v tom snehu?? bojujete s kocarkem nebo radej ani nevychazite..??
18. únor 2009 ve 13:53  • Odpověz
leu: no dnes tady od rána chumelí a tady chodníky vůbec neprohrňují, takže se s kočárkem vyjet moc nedá. Ale zítra půjdem. Dnes se mi do té chumelenice fakt nechce. Musela bych s pláštěnkou a tak by malá z čerstvého vzduchu stejnak nic neměla.

Hlavně buď opatrná v takovém hnusném počasí
18. únor 2009 ve 14:08  • Odpověz
to jo -opatra sem...pro jistitu si !"nas" tatka dovezl i odvezl... slapat nekde na polikliniku a autobusem dom se mi fakt nechtelo... a ty chodniky - des!!!!
a co rikas na zlinskou porodnici???
18. únor 2009 ve 14:13  • Odpověz
Ahojky, tak jsme doma z vyšetření a mám trošku čásku než se malá vzbudí.
Zdravím tě Leu :wink: .
Vyšetření bylo velmi rychlé a malá ani nebrečela, což jsem koukala, prý to tam spousta dětí odeřve. Máme dávat preventivně jednu plenu do papírových, ale to už já stejně dávám ( malá má háklivý zadeček), takže je to u nás beze změn.
Fuj :angry: už mě to sněžení nebaví, oba dva dny jsem byla venku, ale dneska se mi teda do toho psího počasí teda nechce. Včera aspoň na chvíli svítilo sluníčko.
18. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz
leu: porodnice...no na příjmu hrůza, pak ale na sále a vůbec celý porod špičkovní asistentky, opravdu se jim nedá nic vytknout, byly moc milé a pomáhaly mi. Ale pak na šestinedělí některé sestry - hlavně ty dětské - to byla hrůza. Ale to je tak asi všude...

sis: oni to s tou plínkou říkají asi všem, nám to taky řekli. My ještě nemáme jadýrka :frowning2:
18. únor 2009 ve 14:17  • Odpověz
Lusi, my máme jít za 6 týdnů na kontrolu, tak uvidíme jak na tom budeme.

Leu, mi dělali ultrazvuk i mimo plánovaný, ale to tam byl jiný doktor než ten můj, tak jsem byla vždy ráda, že vidím mimčo.
18. únor 2009 ve 14:20  • Odpověz
no to ja bych taky rada videla prcka ale nic... no musime vydrzet a pak nam treba reknou co to asi bude...
a ke komu chodite na nozicky (Gavenda??)
18. únor 2009 ve 14:32  • Odpověz
Já chodím tady na Vsetíně k doktoru Strnadovi do nemocnice. Je mladý a fakt dobrý doktor, prý tam bývá i starší ale ten je prý hrůza a děs.
18. únor 2009 ve 14:41  • Odpověz
leu: my chodíme k šustkovi na polikliniku...

a co byste radši?
18. únor 2009 ve 14:42  • Odpověz
jo sustek je pry dobry - dela tam teta a rikala ze si ho chvali lidi...
no nam je to jedno ale "tatka" by bral holcicku ale pry kdyz to bude kluk tak nevadi - priste to pry bude holka... :grinning:
18. únor 2009 ve 14:45  • Odpověz
leu: tak to my chtěli kluka, teda hlavně manžel. a pořád ho to drží, že to druhé prostě holka být už nesmí :wink:

šustek je možná dobrý, ale ta jeho sestřička :confounded:
18. únor 2009 ve 14:47  • Odpověz
no to nevim ja jen to co slysela - ale pry jelinek - hruza... jinak nevim
to me taky manzel tvrdi ze je mu to jedno ale holcicka (Verunka) bude i treba na 5 pokus tak se asi urodim... :grinning:
18. únor 2009 ve 14:50  • Odpověz
:grinning: počkej až přijdeš z porodnice, to změníš názor :wink: ale mě už to přechází a začínám přemýšlet o druhém :dizzy_face:
18. únor 2009 ve 14:58  • Odpověz
to rikaji vsichni ze v porodnici kazda podepise ze to co porodila bude jedinacek :grinning: i svagrova mi to tvrdi... no - cas ukaze...
18. únor 2009 v 15:00  • Odpověz
no já jsem to neříkala, ale podruhé už tak zvesela nepojedu :grinning:
18. únor 2009 v 15:01  • Odpověz
taky si myslim ze na to hrozne se zapomene ale jak uz clovek vi do ceho jde - jde se hur co?? :slight_smile:
18. únor 2009 v 15:05  • Odpověz
no...jako já když si vzpomenu jak jsem tam teď doskotačila v pohodě a s úsměvem až mi sestra nechtěla věřit že jdu rodit, tak jsem byla teda pěkně blbá :grinning:

a taky podruhé jdeš už od toho prvního prcka....ale to je jedno, je za to ta nejkrásnější odměna na světě, která za tu bolest a trápení stojí :slight_smile:
18. únor 2009 v 15:07  • Odpověz
jj no ted tu chvilku nebudu mam tu neter tak budu behat za ni ale pak se ozvu...
18. únor 2009 v 15:20  • Odpověz
Nazdárek kecalény!
18. únor 2009 v 15:21  • Odpověz
Jste to tady rozjely! Kdo to má dočítat?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sleduju, že řešíte porodnici - se připojuju k lusi - při porodu super , na šestinedělí jsou některté sestry pěkně :angry: ale, já mám kamarádku porodní asistentku, takže my měli nadstandartní péči :wink: Ale jinak celkově spokojenost.
Co se kočárků týče, tak mi máme taky Casualplay a jsem naprosto spokojená. Sice trojkolka, ale díky těm dvěma předním kolečkům je stabilní a rajtujeme i po poli :wink: Jediná nevýhoda asi je ta, že s ním jezdí půl Zlína. Ale nám to nevadí, pač my jsme na Slovensku a tady jsem ho viděla jen 1x.

Taky u vás pořád tak fouká?

Hnus fialovej :angry:
18. únor 2009 v 15:27  • Odpověz
Se omlouvám za hrubku :wink: Vykojenej mozek rychleji píše, než myslí :grinning:

To tady jako teď nikdo není? :frowning2:
18. únor 2009 v 15:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.