• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
:grinning: jooo ahojky
18. únor 2009 v 15:34  • Odpověz
zdáár
18. únor 2009 v 15:35  • Odpověz
se tady konečně s někým potkávám on - line. Co nového? Náš šmudlín se žačal otáčet na bok a přes den odmítá spát - je to na bednu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2009 v 15:37  • Odpověz
niwek: jo tak to naše drahá Lůca už dlouho přes den nechce spinkat :frowning2:
18. únor 2009 v 15:45  • Odpověz
jo? je to docela na bednu, že? já nevím jak ty, ale já přes den ani nic neudělám - neustále jsem u něj, pač pod hrazdičkou vydrží tak max 10 min., takže jsem ráda, že si stihnu ráno vyčistit zuby :grinning:
18. únor 2009 v 15:47  • Odpověz
a nemáš takové to křesílko od FP? malá v něm bývala dost ráda. teda teď už ji to taky nebere, ale tak do těch 3,5 měsíce jo.

taky neudělám nic, připadám si jak blbec, taktak stihnu něco uvařit a uklidit - dnes jsem stlala postel ve 2 odpoledne. pořád řve a chce si hrát se mnou - prostě chce aby u ní někdo byl
18. únor 2009 v 15:53  • Odpověz
Lehačku máme, ale odmítá v ní být - přesně jak píšeš - chce si hrát a běda, jak se hnu pryč :angry:
18. únor 2009 v 16:09  • Odpověz
Už máte hexu?
18. únor 2009 v 16:10  • Odpověz
tak to jsme na tom podobně :angry:

ještě když vařím tak na mně čučí a já furt něco kecám a vykládám jí tak to se zabaví, teď se dívá na akvárko na ryby, to jsem zvědavá jak dlouho jí to vydrží

a...už řve :grinning:
18. únor 2009 v 16:10  • Odpověz
tak jsem odevdala neter (v poradku - nekdy je totiz ju uhlidat nelehky ukol...) a muzu jit spat jak sem hotova...
manza se sel ucit ven(bych chtela videt v te fujavici)asi se musel provetrat...
18. únor 2009 v 16:51  • Odpověz
Ahoj holky tak jak se mate?? dlouho tu nikdo nebyl tak doufam ze jste nezapadly snehem a prohazete se k pc... :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2009 ve 14:47  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Tak jsme byly ve čtvrtek v poradně, hezky přibýváme - máme už 4,7kg, paní doktorka si Elišku chválila jak je šikovná, hezky nám pase koníky a usmívá se a sem tam si něco broukne. Včera jsme musely zase na odběr krve, byla to fuška jet až na polikliniku s kočárkem, ty chodníky jsou tady teda blbě upravované :angry: . Přišla jsem jako spráskaný pes. Doufám, že už ten sníh přestane padat.
Lusi a Niw, mě už malá teda dávno nespí úderem 4 a někdy i 3 odpoledne až do večera. Včera mi usnula až o půl jedenácté večer a to teda byla napapaná, ale očička ne a ne se jí zavřít. Já pomalu už u ní usínala, no a manželovi jsem tiše záviděla že už dávno spí.
21. únor 2009 v 08:59  • Odpověz
ahoj holky
no sis, tak to budete mít něco jako my :slight_smile: Lucka to je starý nespavec
teď mi zbouchala normálně celý banán, sušenku a 60 ml mlíka :slight_smile:) a je tuhá jak špalek, tak je chvilku klídek

ten sníh je fakt otrava, tady u nás se nedá s kočárkem vůbec
21. únor 2009 v 09:19  • Odpověz
Tak my s manželem jsme po obědě a malá ještě chvilku spinká. Až se vyspinká tak by jsme chtěli jít na chvilku ven. Konečně přestalo sněžit a dokonce se ukazuje sluníčko.
Niw včera přes den mi malá dala zabrat skoro vůbec nespinkala, ale zvládly jsme to, jako vždy.
Jé ty už malé dáváš banány, sem si myslela, že je to ještě brzy.
Dneska čekáme po návratu z procházky návštěvu, tak uvidíme jak se malá předvede.
22. únor 2009 ve 12:59  • Odpověz
lakai.ka • 482tt • Dnes ve 12:52
Zdravím všechny těhulky ze Zlína. Jsem ve 4.měs. těhotenství a ráda bych se seznámila s ostatními nastávajícími maminkami ze Zlína a podělila se o dojmy,které v těhotenství zažíváme.

lusindaa • 1d • Dnes ve 13:19
ahoj lakai - tohle téma už tu máme, tak šup za náma :slight_smile:
23. únor 2009 ve 14:40  • Odpověz
ahojte holky

kristi: to jsem psala do tématu těhulky ze zlína
23. únor 2009 v 16:05  • Odpověz
ahojky holky tak zase ten snih - neda se vystrcit nos z baraku...hruza... a jak se mate?? co vase ratolesti?? :wink:
24. únor 2009 v 11:19  • Odpověz
ahoj leu. no hlavně se opatruj a dávej pozor. my máme snihu po pas :grinning:

s kočárem vyjedu max na dvůr :angry:
24. únor 2009 v 11:56  • Odpověz
je to fakt děs běs...už by to mohlo začít tát - musím tento týden zavést lístek do práce na penízky a na takové cesty já nevyjíždím... tak to bude asi jistit autobus...
24. únor 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ahoj holky, tak u mě nicnedělání dosáhlo vrcholu. Spím dopo, spím odpo, a když náhodou nespím, tak jím. :sunglasses: Jo, ale už máme kočárek!!! :dizzy_face: Vyhrála to nakonec Inglesina se 4 kolečkama a mega velkou korbičkou. Sehnali jsme ji po internetu. Tak jsem z toho úplně urvaná. Ještě mi pár věciček do porodnice chybí, ale v tom nečase se fakt nehodí vyjít.
V kolikátém týdnu jste holky rodily? Mám pocit, že ten měsíc už nevydržím, pupík už jen taktak unesu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2009 ve 12:11  • Odpověz
Tady je taky dost sněhu, ale vyjet s kočárkem se dá i když je to tlačení kočárku makajda :angry: . Doufám, že to co nejdříve sleze. Dneska nesněží a tak bych chtěla jít na chvíli s malou odpoledne ven.
Janul, já týden přenášela a připadala jsem si jak obrněný transportér.
Leu, má ratolest zatím spinká, nevím na jak dlouho, nějak nemohla zabrat.
24. únor 2009 ve 12:15  • Odpověz
v takovem pocasi a nemohla zabrat...ja bych spala porad - ale musim to vydrzet a nechat si to na noc - co bych pak v noci delala :wink:
ten snih uz mi leze na nervy... uz aby vysvitl oskar
24. únor 2009 ve 12:22  • Odpověz
Leu já ti řeknu co pak dělám v noci - jím. :grinning: Nebo se divám na pitomé filmy. Teď se mi ale opravdu daří spát celou noc a pak i přes den.
No nic, jdu se najíst a když odpoledne nic nepísnu, hádejte co budu dělat - spát. :grinning:
24. únor 2009 ve 12:29  • Odpověz
tak dobrou chut - ja jdu taky obedvat...
tak se treba odpo sejdem :grinning:
24. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz
jani, já tě viděla a není to tak hrozné, bříško máš krásné, ne moc veliké :slight_smile: já rodila v 38. týdnu, ale teda pocity jsem měla už jako ty :grinning: aspoň že se můžeš najíst, buď ráda.

A holky SPĚTE!!!!! až budete mít prcky na světě, budete chodit jako mrtvoly (sis to jistě potvrdí žé) hlavně ze začátku :rolling_eyes: Já když si tak promítám to zpětně, tak naposled jsem se vyspala z noci na 1.10.2008 :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak můj andílek se po půl hodině taky uhuškal v kočárku, tak jsem zvědavá na jak dlouho :angry: Ona tomu spánku teď opravdu moc nedá. Zato mi teď krásně papá. No jo, asi jí to mlíko už lezlo krkem a teď jak má cokoli jiného by se po tom utloukla
24. únor 2009 ve 12:47  • Odpověz
Lusi, přesně tak, holky teď se naspěte do zásoby, prcci vás potom moc vyspát nenechají.
Malá i když v noci třeba spinká tak někdy začne po 4 hodinách spánku mrčet a já už jsem v pozoru kdy se asi probudí, tak toho moc nenaspím.
24. únor 2009 ve 12:52  • Odpověz
sis: jo přesně tak...a Lucka má teď novou módu - plive dudinka a přitom je na něm závislá, takže za noc asi tak 10krát řev když se probudí a zjistí že ho v puse nemá :angry:
24. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz
lusi: Děkuju za kompliment :wink: Byla jsem dnes v obchodě a hruza, vubec to neni prohrnute a fuj břečka. No s kočárkem to musí být zážitek. Ty už dáváš malé příkrmy? Tak to se máš. To jsem taky zvědavá jak to budem zvládat s kojením. Nechce se mi vyvařovat flašky atd., tak se budu snažit kojit.
S tím 38. týdnem jsi mě teda vyděsila, raděj bych rodila až po 40. týdnu. Nevím jak bude v dubnu, jestli si nachystat i zimní výbavičku, nebo už ne. Tak nevím.
24. únor 2009 v 17:09  • Odpověz
jani: no já byla taky v obchodě a málem jsem nedošla. opravdu hrůza. Já myslím že v dubnu už bude hezky, i když teď to tak nevypadá no :confused:

ale tak v obchodech je všeho dostatek, tak kdyžtak ti něco manžel dokoupí na cestu z porodnice a pak už to zvládneš sama...kdyby to třeba bylo dřív nebo tak

No jak už jsem psala - my jsme s kojením bojovali celou dobu. Ale teď od 4. měsíce už malá baští všechno možné a je to o 100 % lepší než dřív :slight_smile:

A jak ti jinak je?
24. únor 2009 v 17:32  • Odpověz
lusi: No ujde to. Mám teď Magnosolv 2x denně, protože mi už hodně tvrdne bříško a vůbec si nedokážu představit, že od příštího týdne bych ho neměla užívat. To snad už budu jenom leže.
Vůbec nic doma neudělám, jen pořád spím a jím. Nemáme dozařízený pokojík, tak mám výčitky, že na to teď mám čas, ale chybí energie a chuť. Četla jsem teď nějakou vývěsku, že je ve Fryštáku klub maminek. Chodíš tam? Víš o tom něco?
24. únor 2009 v 18:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.