• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Jani na pokojík budeš mít času ještě hafo, než tam prcka strčíš, to bude min. rok dva tři trvat :grinning:

Mi taky strašně tvrdlo břicho, ale abych tě potěšila - magnosolv jsem neužívala od 32. týdne když už mi doktorka řekla že jestli se malá narodí že už to bude v pohodě, že přežije a rodila jsem až v 38. a hlavně mi to víc tvrdnout nezačalo - pořád tak stejně, takže nevím jestli ten lék má až tak efekt no...

o klubu maminek nevím nic, teda vím že existuje ale z jistých důvodů mě to moc
neláká :sweat_smile:
24. únor 2009 v 18:37  • Odpověz
S tím pokojíkem máš pravdu, mě spíš štvou ty neroztříděné pytle s věcma. :confounded:
Ty jo, tak už od 32. týdne jsi ho neměla, tak to bude asi pak v pohodě. Kdy se vlastně budete stěhovat? Pochopila jsem dobře, že teď bydlíte u rodičů a pak jdete do svojeho, nebo k druhým rodičům?
25. únor 2009 v 08:24  • Odpověz
ahojte holky :slight_smile:
jo teď bydlíme u našich a stavíme domeček...a už je i hotový, akorát kuchyňská linka chybí...

chystám se do obchodu s kočárkem, no to bude zážitek :confounded:
25. únor 2009 v 10:11  • Odpověz
ahojky holky tady je taky hruza - chtela sem jit taky se svagrovou a jejima dvema ratolestma do obchodu ale vzdala sem to... :unamused:
lusi: my taky bydlime u nasich a domecek nas teprve ceka :frowning2: a nevim jak dlouho to tady vydrzime...
25. únor 2009 v 10:15  • Odpověz
leu: no já jsem to nechala že až po obědě, malá mi teď vytuhla na chvilku i doma, ale ona bude spát tak max. půl hoďky. pak si dá obídek a vyrazíme...
no já už bych stavit v životě nechtěla. sice všecko obstarává manžel, ale i tak...je to nápor na nervy :confounded:
25. únor 2009 v 10:31  • Odpověz
lusi: no my dostali pozemek tak jsme si rekli ze je to v pohode ale pozemek je louka a zacalo vyrizovani...tak za rok asi bude stavebni a pak cely kolotoc s povolenim - no uvidime ale kdyz na to myslim je to des co nas ceka...
a stavite maly nebo vetsi domecek??
ale pry je lepsi stavit nez opravovat... :wink:
25. únor 2009 v 10:43  • Odpověz
já bych řekla že spíš větší..

ono je lepší stavit v tom že si řekneš kde co chceš mít - prostě si to uděláš podle svojeho což u oprav nejde...
25. únor 2009 v 11:22  • Odpověz
a jestli se muzu zeptat kde stavite??
to jo reknes si co kde chces - uz abch taky rikala kde co chcu :slight_smile: ale asi si jeste pockame...
25. únor 2009 v 11:37  • Odpověz
:grinning: no jako já to myslela tak, že ten starej barák tě často dispozičně nepustí k tomu udělat ty opravy jak by sis představovala...jako já si taky můžu tak říkat...ale realita je často jinačí (především z důvodu finančního že :sweat_smile: )

stavíme v Lužkovicích, jestli víš kde to je...a tyj si vůbec odkud?
25. únor 2009 ve 12:25  • Odpověz
jani ještě jsem chtěla - hoď sem nějaké photos toho kočárku ať vím co jste vybrali a hlavně ať tě pak podle něho poznám na prochajdě :grinning:
25. únor 2009 ve 12:26  • Odpověz
jo Luzkovice znam - mam z tama i spoluzacku...
to je jasne ze finance jsou casto rozhodujici... :wink:
a my bydlime ve breznici a stavit chceme u majaku - je to trosku na druhou stranu :slight_smile:
25. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz
tak z Březnice jsem měla spolužáka zase já :grinning:

U Majáku je to hezké...teda mi se to tam líbí. je to ve městě ale zase je to tam klidné...prostě ideální :wink:
a kdy to tak vidíte? teď asi ne že..budete mít jiné starosti od srpna :dizzy_face:
25. únor 2009 ve 12:38  • Odpověz
kdy vidime stavbu?? no v roce 2010 na louku daji na stavebni pozemek a pak to vypukne... takze mimi si uzijeme do leta 2010 a pak asi nastane srumec...
a jak se spoluzak jmenoval?? breznice je mala ...
25. únor 2009 ve 12:53  • Odpověz
ale nee...ze začátku to tak hrozné není ta stavba :slight_smile:
jmenoval se Kamil Vyoral :wink:
25. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz
jo a ještě znám vašeho pana starostu. super chlap :grinning: chodil si ke mně na srandovní kafe jak tomu říkal :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz
si delas srandu ze Kamil Vyoral??????????????
25. únor 2009 ve 13:18  • Odpověz
a pan starosta je nas kamarad a muj chlap s nim hraje divadlo...
a ten Kamil je muj bratranec a bydli od nas asi 10m :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2009 ve 13:19  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: no vy se tam opravdu všichni znáte. tak je pozdravuj. a jak se Kamil má?
25. únor 2009 ve 13:22  • Odpověz
leu kolik ti je?
25. únor 2009 ve 13:22  • Odpověz
jj breznice je vazne mala :grinning: :grinning:
urcite je budu pozdravovat... kamila jsem dnes jeste nevidela ale za chvilku by se mel ukazat - studuje a uci se
a kde jsi nasemu "starostikovi" varila kafe?? at mu to muzu priblizit... :wink:
jinak me je 23
25. únor 2009 ve 13:25  • Odpověz
leu tak to jsme skoro stejně stré - mi je 24.

dělala jsem tajemnici v Regionu Zlínsko. on bude vědět. tak že ho moooc pozdravuju :wink:
25. únor 2009 ve 13:31  • Odpověz
to vis ze si on pamatuje... :slight_smile: (pan starosta) ted jsme byli sednout - tak se bude zenit a zrovna na nas termin porodu tak jsme mu "nadali" ze si muze vybrat jiny termin :grinning: :grinning: ale rikal ze pry vydrzim a na svatbe se uvidime - chtela bych to videt :grinning:
jinak v srpnu mi bude 24 takze udem mozna slavit s mimi spolu...
tak to jsi chodila s Kamilem na obchodku??
25. únor 2009 ve 13:37  • Odpověz
ty brďo!! tak to mu přeju, že se bude ženit :slight_smile:
jo na obchodku jem s ním chodila
25. únor 2009 v 16:27  • Odpověz
no uz to tak vypada ze budeme mit prvni damu Breznice :grinning:
a hned jak Kamil prijde ze skoly tak mu reknu ze jej zdravis...
25. únor 2009 v 16:41  • Odpověz
měli bysme dát nějaký srazík - až se zlepší počasí...co říkáte holky?

jinak teď jsem dávala nové fotky do alba a vztekla jsem se uplně nehorázně :angry: :angry: :angry: :angry:
25. únor 2009 v 16:42  • Odpověz
Ahojky,
Lusi: musím s těma fotkama něco udělat, nemám ještě ani fotku v pasu a založit si album. No mám co dělat. Ale protože pořád jenom spím, tak nic neudělám. Odpoledne jsem taky byla v obchodě, tak jsme se asi minuly. Ať už je ten sajrajt z chodníků pryč. Šla jsem jako lenochod. :grinning:
Jinak se musím přidat a souhlasit, že stavět je určitě lepší. My jsme opravovali a byl to děs!!! Pořád musel člověk dělat kompromisy a nakonec stejně máme všechno nové. Ještě na jaře zateplení a fasáda a pak začnou úpravy zahrady, no fuj. Jenom to žere penízky. :angry:
25. únor 2009 v 17:11  • Odpověz
jani: jo jsem zvědavá, hoď sem nějaké fotky prosím prosím :wink:

Nás čeká na jaře taky zahrada, tak si pak můžem sdělit info :slight_smile: docela se těším jak začnem ve svojem

a jak ti je?
25. únor 2009 v 18:17  • Odpověz
leu: jo pozdravuj ho :wink: a starostovi to přeju, je to sympaťák :wink: :wink: :wink:
25. únor 2009 v 18:18  • Odpověz
Ahojky,
zdravím Zlín. Ještě jsem tu nebyla-snad mě nevyhodíte. Před rokem a půl jsem rodila ve Zlíně, jinak jsem z UB.
25. únor 2009 v 18:21  • Odpověz
ahoj ren :slight_smile: pojď za náma, budem rády :slight_smile:

teda koukám že ty už máš velkého chlapáka :dizzy_face: neumím si představit že za rok budu mít taky takového obříka, i když teda holku :wink:
25. únor 2009 v 18:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.