• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
lusi, to ti uteče jako voda. My už uvažujeme o nějaké té sestřičce, tak uvidíme kdy se zadaříl
25. únor 2009 v 18:28  • Odpověz
ren: já bych taky chtěla ještě jednoho prcka co nejdřív...uvidíme...manžel není nejmladší, tak ať se ho pak neptají jestli je tata nebo děda :grinning:

navíc má jedno velké přání - KLUKA!!! tak jsem zvědavá :grinning: :grinning: :grinning: jestli se trefí aspon napodruhé
25. únor 2009 v 18:35  • Odpověz
lusi, vidím, že každý prahne po tom co nemá, co? My holčičku (teda manža by chtěl klidně i kluka) a vy chlapečka. Prostě páreček. Snad se nám to podaří. :slight_smile:
25. únor 2009 v 19:05  • Odpověz
ren: no my chtěli kluka od začátku. já jsem teď tedy za holku šťastná - šatičky, culíčky - víš jak :grinning: ale manža furt básní o klukovi...mi je to vcelku už jedno - chtěla jsem kluka prvního, aby mi případně tu holčinu ochránil na zábavách a tak (já mám totiž staršího bráchu a je to super), ale to se nepovedlo, takže teď už beru vše. teda až na dvojčata :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty bych jaksi asi nezvládla
25. únor 2009 v 19:37  • Odpověz
ahoj holky
to je strasne uz zse snezi a ja musim jet do prace odevzdat listek na penizky - to bude cesta... ach jo... :confounded:
svagrove se ted narodila druha dcera a tatinek si taky chtel kluka ale mala si ho tak otocila kolem prstu ze jenom knourne a uz je u ni :grinning:
26. únor 2009 v 09:53  • Odpověz
ahoj holky
leu tak uvidíš co zítra...třeba už sněžit nebude...u nás teda jako padá, ale jen maličko - spíš tak poprchá. odpoledne musím na poštu, se těším jak potlačím kočár zase :angry:
26. únor 2009 v 10:22  • Odpověz
no jenze ja jim slibila ze se tam dnes ukazu... :unamused:
a ted jsem jeste nasla na netu kocarek podobny tomu co jako mame vybrany a uz mam zase dilema :slight_smile:
26. únor 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahojky holky,můžu si s váma pokecat?
26. únor 2009 v 10:58  • Odpověz
ahojky - hned - jestli muzu - se zeptam jestli mate vybrany kocarek??
26. únor 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahoj leu,máme kočárek vybraný a dokonce ukrytý u rodičů.
26. únor 2009 v 11:03  • Odpověz
a muzu se zeptat na znacku??
ja totiz dnes objevila dalsi a za to reknu manzovi tak ho asi poleje :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2009 v 11:05  • Odpověz
Jasně,x-lander xa,přesně ten set co mám v albu,fotky přidám později.Byl za velice dobrou cenu,tak jsme ho hnedka vzali.
26. únor 2009 v 11:06  • Odpověz
tak to byl nas prvni favorit... pak nas od nej zradili ze ta korbicka je strasne mala, tak jsem nasla dalsi je mu hodne podobny Danny sport 2009 a dnes jsem nasla dalsi tak fakt nevim s cim budem jezdit :grinning:
to xa jsem videla - byla na nej vyborna akce.
26. únor 2009 v 11:10  • Odpověz
Zase je větší jak u Casualplay,který jsme chtěli první.Kamarádčin malý má půl roku a vleze se tam i s fusakem krásně.
26. únor 2009 v 11:11  • Odpověz
no nas ten danny sport nadchl i cenou a byli jsme se na nej i kuknout tak fakt nevim...
http://www.kocarky-zlin.cz/detail.php?idzbozi=1659&barva=11290 to je on ale ted jsem vazne na vazkach :grinning: ale my mame asi na kocarek cas...no ale uz tak to prozkoumavame....
26. únor 2009 v 11:15  • Odpověz
leu,tanto je hezký.Včera jsem ho viděla na fotkách nějaká holka si ho kupuje,ten vínový.
26. únor 2009 v 11:21  • Odpověz
ahoj ameli :slight_smile:
leu já mám casualplay, malá 5 měsíců a naprosto vpohodě. ale já mám korbu mako, ne tu co maj všichni - ten starej tip.
26. únor 2009 v 11:24  • Odpověz
Ahojky lusi :slight_smile:
26. únor 2009 v 11:27  • Odpověz
Malá je šikulka... :wink:
26. únor 2009 v 11:27  • Odpověz
no ja pockam jak dojde manza z prace a uvidim reakci... :wink: ten dorjan se mu v obchode libil tak uvidime :grinning:
nejhorsi je ze clovek nevi po kom to mimi bude... byt po tatinkovi tak se nemusim s kocarem nervovat a zrovna koupime nejaky kos - on byl totiz veeelike miminko...
26. únor 2009 v 11:28  • Odpověz
To nám taky říkají že jsme byli já i manža velký dítka,no podle mého břicha,tam máme obra... :grinning:
26. únor 2009 v 11:30  • Odpověz
sem cetla ve tve albicku - chodis na ultrazvuky do Zlina?? taky na prediko??
to na me to jeste skoro nejde videt a vsichni se ptaji proc sem vubec doma...
26. únor 2009 v 11:32  • Odpověz
Už nebudu chodit do Predika,budem už chodit do porodky do Hradiště. :slight_smile:
26. únor 2009 v 11:35  • Odpověz
a bylas i na druhe genetice na prediku?? zajimalo by me jestli i na druhy ultrazvuk se tam plati..??
no tak za chvilku vas opustim a pojedu zkusit stesti do mesta jestli vyjedu... :grinning:
26. únor 2009 v 11:38  • Odpověz
ahojky všem :wink: , konečně se to tu tršku rozjelo, jen kdybych já měla víc času. malá si totiž už 2 den usmyslela, že jako přes den spát nebude.
26. únor 2009 v 11:39  • Odpověz
jj byli jsme tam,platili jsme za 2D a 3D ultrazvuk 950 kč+ 30 kč za prohlídku.Ten ultrazvuk stál tolik,kvůli DVD,dostali jsme fotečku.
26. únor 2009 v 11:39  • Odpověz
jé Lusi ten srazík bych brala, ale bude to pro mne záhul přijet za váma.
26. únor 2009 v 11:41  • Odpověz
tak vas na chvilku opustim a treba se i odpo vratim :grinning:
ameli dekuji za informace - my jdeme sice az 24.3. ale uz se nemuzeme dockat
tak se zatim mejte a ja se objevim
26. únor 2009 v 11:45  • Odpověz
jj,leu ukaž se.
26. únor 2009 v 11:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.