• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
ameli máš krásnou fotku prcka z 3D :slight_smile:
26. únor 2009 v 11:57  • Odpověz
lusi díky,plánujete srazík?
26. únor 2009 v 11:58  • Odpověz
no to já včera tak hodila do placu...zatím se ozvala jen sis :wink: tak se k nám přidej :wink:
já teda taky nevím jak to s malou zvládnu vycestovat, ale snad to nejak pujde...

malá mi teď zbaštila brokolici s mrkvičkou, mám to ve vlasech, na tričku, ona na punčochajdách, na sedačce, na koberci :angry: :angry: :angry:
ach jo.

za chvilku vyrazím do města a začíná tu sněžit :frowning2:
26. únor 2009 ve 12:09  • Odpověz
V Hradišti nesněží,ráno poprchalo,manžel mi volal z Čech že tam sněží.Kamarádky malej baští taky zeleninku,říkala že u nich to bylo podobný jako u vás.Na srazík bych se přidala.
26. únor 2009 ve 12:12  • Odpověz
Vzala bych někoho sebou.
26. únor 2009 ve 12:12  • Odpověz
Jé Lusi, tak to máš super, že ti malá tak baští.
Moje malá nějak dneska střečkuje, chvíli papá, potom i když mám mlíčka dost se vzteká a křičí, až se trošku vyvzteká (ji ponosím, přebalím, hrkám s hrkávkama) jí nabídnu prs trochu si potáhne a zase se vzteká, nevím co jí dneska přeletělo přes nos, jestli jí náhodou něco nebolí. No a potom usne tak 1/2 až na hoďku a potom to začne nanovo.
Jo a tady taky sněží :angry:
26. únor 2009 ve 13:34  • Odpověz
ahojky, můžeme se přidat... :slight_smile:
26. únor 2009 ve 14:56  • Odpověz
eti: ahojky, jasňačka :slight_smile:
kukám že čekáš druhé mimi :wink: odkud jsi?
26. únor 2009 v 15:00  • Odpověz
čauky lus... bydlíme v Malenovicích.
26. únor 2009 v 15:02  • Odpověz
AHOJ ETI JAK SE MAS? :slight_smile:
26. únor 2009 v 15:04  • Odpověz
tak už se nám to tu sbírá :slight_smile:
Vsetín, Březnice, Fryšták,teď Malenovice :wink:

vidím že máš doma Nelinku - tu jsem chtěla i já, ale manžel s tím moc nesouhlasil :slight_smile:

plánujeme srazíček (teda nevím kdy s tím hnusným počasím) ale snad brzo :wink:
26. únor 2009 v 15:06  • Odpověz
ahoj del... mohlo by být líp. :angry:

lus: tohle bylo jediné jméno pro děvčátko, na kterém jsme se s mojím shodli... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2009 v 15:09  • Odpověz
A jake mate vybrane jmena pro mimi
26. únor 2009 v 15:15  • Odpověz
pro holčičku Stela a pro kluka Matyáš. akorát teda pořád nevíme, co se nám vlastně vykulí z bříška, páč ten náš mimísek je tak trochu tajnůstkář a hraje si s námi na schovávanou.
26. únor 2009 v 15:18  • Odpověz
ahojky tak sem se vratila ale byly to nervy vyjet jeden kopec a na druhy se vysplhat - to je ve meste prselo ale na tech kopcich to bylo o nervy...
to se nam to tady hezky rozrusta - to je parada... :slight_smile:
26. únor 2009 v 15:32  • Odpověz
jo, už je nás tu hafo :grinning:

no leu ani mi nemluv o té cestě. já vyjdu ven, chumelenice jak blázen, přijdu dom a přestane :angry: všecko mokré, já, kočár, malá přidušená pláštěnkou a teď NIC :unamused: :unamused: :unamused:

Lucka je nějaká divná, normálně mi USNULA!!!

eti: Stela je krásné jméno :dizzy_face:
26. únor 2009 v 15:38  • Odpověz
ahoj Leu!Z kama ze Zlina jsi?
26. únor 2009 v 15:40  • Odpověz
no ja sem ze zlina skoro - pres kopec - Breznice
lus: Kamil te taky moc zdavi - musel se jit podivat na tvoji fotku aby vedel o koho jde - rekla sem mu totiz jen prezdivku... :grinning:
26. únor 2009 v 15:43  • Odpověz
:grinning: leu ale vzpomněl si že jo...to je stejnak sranda jak je ten svět malinkatý. co v práci leu? co vůbec děláš?
26. únor 2009 v 15:51  • Odpověz
A odkud jsi ty Lusi?
26. únor 2009 v 15:51  • Odpověz
del: já jsem z Fryštáku :slight_smile:
26. únor 2009 v 15:53  • Odpověz
lusi to vis ze si vzpomnel a moc se mu libila malinka a ptal se a ptal...a ja mu nic nerekla protoze nic nevim :grinning:
a jinak v praci dobre - vzdycky se radi vidime - delala se ucitelku v MŠ tak deti za mnou leti hned ve dverich - aj se mi po nich styska...
26. únor 2009 v 15:55  • Odpověz
leu: ježiš co se ptal :cry: tak mu budeš referovat postupně :wink:

no jo, tak se nedivím že je ti po nich smutno, ale od srpna budeš mít prcka svojeho :wink: a zas bude veseleji
26. únor 2009 v 15:58  • Odpověz
ptal se kde bydlis, jestli si vdana - za toho s kym jsi chodila na obchodce no takove veci toz sem mu rikala ze se bavime o mimi a on ze ja pry zadne nemam :grinning: no chlap nechape ze i tehotne si maji co rict :grinning: :grinning:
to od srpna bude veselej - sak se mi v praci smali ze to bude nejaky hyperaktivni prcek abych si doma uzila :grinning: :grinning:
26. únor 2009 v 16:01  • Odpověz
holky za chvilku sem tu - jdu si nechat udelat hlavu (vlasy) abych trochu vypadala - ten mesic doma uz se na me podepsal... tak sem za chvilku tu
26. únor 2009 v 16:11  • Odpověz
holky, nevíte, náhodou kde přesně je v areálu Baťovky diabetologie. jedu tam zítra na 'glykemickou křivku'. díky.
26. únor 2009 v 16:31  • Odpověz
eti: tak to nevím, já byla na poliklinice :unamused:
leu: tak hoď fotku ,ať víme jaká jsi kočka :wink:
26. únor 2009 v 17:10  • Odpověz
tak to mam za sebou - jeste ze mam svagrovou kadernici - mam to az do domu :wink:
fotku vlasu mozna jo ale ten muj vyblinkany ksichtik..hruza :grinning:
26. únor 2009 v 18:13  • Odpověz
leu: no tak buď v klidu - možná jsem to tu už psala, nevím, ale já blila naposled na porodním sále, jinak opravdu celých 9 měsíců a vypadala sjem jak smrtka, takže se neleknu, neboj :grinning:
26. únor 2009 v 18:31  • Odpověz
Ahojky holky
vidím že diskuze maminek se tu nějak rozjela.Nu já snažilka teda nemám co přihodit.
Ale dlouho jsem tu nebyla a vidím tu nové tváře tak Vás tady vítám holky.Jsem tu zůstala jediná snažilka tak snad Vám tu nebudu překážet.

Sisi ahojky jak pak se máš?Co maličká musí být úžasná viď :slight_smile: Moc ti ji přeji.Mě čeká 10.března pohovor ve FN Olomouc s dr. Dostálem tak snad nám tam pomohou.Sisi přeji ti ať ti maličká dělá jen radost.

Holky přeletěla jsem tu Vaše vzkazy a našla vzkaz že bude nějaký sraz.Tý jo to bych brala,jen jestli mě budete chtít mezi sebe. :wink: Já bych si třeba nějaký dítě půjčila,co vy na to?

Nu musím pádit přeji krásný zbytek dne papa.
26. únor 2009 v 18:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.