• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
milin: co blázníš? :slight_smile:
za a) v tomhle tématu nemáme my maminky co dělat, za b) až bude srazík (jenže kdy to bude heheheh) tak jsi vítaná...

a třeba bude vše dobré a už přijdeš se svojim prckem v bříšku :dizzy_face: držím palce, at vše dobře dopadne
26. únor 2009 v 18:45  • Odpověz
Ahoj holky, mohla bych se přidat?
Pročetla jsem vás narychlo, no asi tři hodiny, konec už jsme jen přejížděla :slight_smile:
MILIN, TY MÁŠ ZA SEBOU 4 IUI?
26. únor 2009 v 19:06  • Odpověz
Jinak jsem kousek od Zlína, jsem po jednom IUI a zadařilo se...tak ještě aby to vydrželo
26. únor 2009 v 19:10  • Odpověz
naatasa: ahoj ahoj ahoj a moc gratuluju k těhotenství! držím palce ať je vše v pořádku. odkud jsi? a jak se jmenuješ? :dizzy_face:
26. únor 2009 v 19:14  • Odpověz
ahojky naat, vítáme Tě tady... taky moc moc gratulujeme k těhu. :slight_smile:
26. únor 2009 v 19:22  • Odpověz
děkuji lusindo.
No trvalo to docela dlouho, ale teď jsme šťastná, ještě teda bohužel nemáme udělaný ultrazvuk, ale příští pondělí by už prý mělo něco být vidět
26. únor 2009 v 19:23  • Odpověz
Lusi moc děkuji.Jen jsem tu teď cítila trochu mimo mísu :slight_smile: Ale děkuji.
A nemyslela jsem to nějak že tu nemáte co dělat.Jen tu pěkně zůstaňte až budu někdy těhulinka tak vy my budete radit co a jak :grinning:

Naatasa vítám tě zde.Ano mám za sebou 4IUI.Měla jsem jít na IVF ale to jsem odmítla.A teď mám pohovor na 10.března v jiném CAr tak uvidíme co nám tam nabídnou :slight_smile:
Ty jsi chodila kam do CAR jestli to smím vědět :slight_smile: :slight_smile:
26. únor 2009 v 19:36  • Odpověz
naat: to bude v pořádku, neboj se. budem držet palce :dizzy_face:

až uvidíš bít srdíčko, bude to super :wink: já si to pamatuju jako by to bylo dnes...vlastně jsem něco podobného prožívala přesně před rokem..taky jsem čekala - nejdřív na ultrazvuk, pak na srdíčko a pak pořád na něco :grinning:

jak dlouho jste se snažili? smím-li se zeptat...jestli ne tak neodpovídej :slight_smile:
26. únor 2009 v 19:37  • Odpověz
milin, chodíme do zlína a jsem tam moc spokojená. šlo to tam všechno hodně rychle
26. únor 2009 v 19:37  • Odpověz
No my chtěly taky do Zlína,ale nemají s naší pojištovnou smlouvu,takže musíme do Olomouce.
Jak dlouho jste se snažily než jste šli do CAr? :slight_smile:
26. únor 2009 v 19:43  • Odpověz
tak jsem zase tu - porad odbiham - ted jsem delala vecu a furt mam na neco chut...
jsem rada ze sou tu vsichni jak maminky tak tehulky tak snazilky!!!!!! byla sem na jedne diskusi a tam nikoho nepustili tak sem rada ze tu jste vsechny... :grinning:
26. únor 2009 v 19:48  • Odpověz
snažili jsme se rok, mezitím clomhexal pregnyl, laparka. po roce jsme přišli tam a v podstatě nám po měsíci, dky byly všechny vyšetřením chtěli rovnou dělat IUI
26. únor 2009 v 19:50  • Odpověz
Naaty tak to moc gratuluji :slight_smile: To je fakt super že Vám to vyšlo hned na poprvé.Hlavně se neboj vše dopadne dobře.Ty jsi přímo ze Zlína? :slight_smile:

Leu proto jsem napsala že až budu těhu tak mi budete radit :grinning:
26. únor 2009 v 19:56  • Odpověz
jo, z jedné části :slight_smile: mám to do centra 20 minut busem :slight_smile:
Děkuju milin, taky ti to přeju. Bolelo tě to IUI?
26. únor 2009 v 19:59  • Odpověz
Tak to máš fajn že bydlíš přímo kousek od centra :slight_smile:
Ano IUI mě bolelo pokud mi to dělala doktorka.Když to dělal doktor tak jsem o tom ani nevěděla.Nejhorší ale byly ty bolesti po Pregnylu.Měla jsem bolesti křeče asi tak dobře 2hodiny a to jsem po tom šla do práce.A to dělám prodavačku v potravinách takže celkem makačka :slight_smile:
26. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz
holky drzte se
milin budeme drzet palce a pesti
natasa taky budem vse drzet aby to dopadlo dobre - jakmile uvidis srdicko - bude veselej
26. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz
holky už tu nejte? naše Lůca zase řádí :angry:
26. únor 2009 ve 20:56  • Odpověz
milin, mě to právě taky docela bolelo, ale co jsme četla od jiných hole, tak některé o tom pomalu ani nevěděly. To IVF jsme tak zvažovali, řekli jsme si 3 IUI a pak IVF. NO tak vypadá to, že nebudem muset :slight_smile:
A můžu se Tě zetat, jaký je u vás problém?
26. únor 2009 ve 22:17  • Odpověz
ahojky devcata
tak vyhravam v dnesnim prihlasovanim?? a to jsem dnes zaspala :wink: ale postak byl tak hodny ze zvonil a zvonil...
27. únor 2009 v 09:24  • Odpověz
Tak to máš hodného pošťáka, my co nemáme ještě na domečku namontovaný zvonek, tak si žijeme jako v pohádce. :slight_smile: Nikdo nás nebudí, nikdo nich nechce... :slight_smile:
Holky snažilky, držím palce, my jsme to měli tak, že rok po svatbě jsme hodně chtěli, ale nic (kromě toho podstatného :grinning: ) jsme pro to nedělali, no a tak jsme se na to vyprdli a opravili si barák a ono to přišlo nějak samo na dovolené. :grinning:
Konečně svítí sluníčko! :slight_smile:
27. únor 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ahojky holky,tak já byla dneska v práci podepisovat daně,vycházela jsem z firmy a nějak se mi zatmělo před očima a hodila jsem rybu a trochu jsem si nabila pusu,asi budu mít modráka na líčku.Sranda no,venku je tak krásně tak se mi asi udělalo zle z toho jak je venku hezky.
27. únor 2009 ve 12:19  • Odpověz
ahojte holky, jsem tu jen na skok a zase pádím, dneska vůbec nestíhám. byla jsem s malou a manžou u doktora, teď jsem jim dala najíst a budu muset pádit s kočárem do obchodu, nebo tady u nás ve městě už nekoupím ani rohlík - v pátek odpoledne :frowning2:

je pravda co říká janule, my taky pořád chtěli a až jsem se začala smiřovat s tím že to teď prostě nebude, našla jsem si novou práci, zábavu atd. tak to přišlo :slight_smile:

ameli dávej na sebe pozor!! ono pomáhá na to zatmění před očima honem si čapnout - teda mi to pomáhalo. ale někdy to ani nestihneš...

holky těhulky hlavně se opatrujte, pod nohama je to teď fakt hrůza
27. únor 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ahojky holky
tak dnes jsem naštěstí skončila relativně brzy.Takže můžu na Vás nakuknout.V práci to celkem ušlo.Jedna co marodí je zřejmě v nemocnici,takže to vypadá celkem na dlouho.Ale už nám byla sehnána aspoň výpomoc tak snad to bude příští týden ok.Zítra jdu opět do práce.Mě ty soboty moc nevadí,ale jakmile je jich 3krát do měsíce tak je to vcelku mazec.To pak nic nestíhám a jsem unavená jako kotě.Nu ale nebudu si stěžovat.
Já se zapoměla pochlubit.Ve středu jsem byla v Kroměříži koupit si nový brýle.Tak až mi přijdou příští týden tak se v nich vyfotim a dám do albíčka. :slight_smile:

Naaty tak problém je někde ve mě.Přítel je ok tedy dle spg.Já mám prý hormonální profil ok,al byl mi dělán minulý rok v létě.Jinak jsem byla na průchodnosti a vše je kupodivu ok.Jen mi řekl dr. že tam mám nějaký malý srůsty,ale ty by prý neměly tolik bránit.Jink já trpím na cysty.Můj folikl prostě napraskne a roste do cysty.Nevím zdali je to každý měsíc pač od ledna jsem nebyla na UTZ.Ve Fertimedu mi udělaly ty 4 IUI a pak řekli že vzhledem k tomu že se mi dělají ty cysty tak že by bylomvhodné udělat IVF.Jenže já na to nejsem připravená a tak jsem jim to odmítla.Proto jsem se dala na Femigard a bylinky.A dala jsem si od ledna pauzu.Nu a 10.března jdeme na první pohovor do nového centra.Tam se prostě uvidí co mi řeknou.Prostě jestli řeknou že nejlepší bude IVF tak do toho pujdu,ale nechci předbíhat.Ráda bych otěhotněla přirozeně.Tak uvidíme.

Amelie dávej na sebe pozor :slight_smile: Smím vědět odkud přímo jsi?
27. únor 2009 v 18:07  • Odpověz
Ahoj milin-Uherské Hradiště... :slight_smile:
27. únor 2009 v 19:49  • Odpověz
JJ tak já to tam znám moc dobře. :slight_smile:
Před několika lety jsem tam bydlela.A mám tam z tý strany spoustu kamarádů :slight_smile:
27. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ahoj holky,
jen by mě zajímalo, vy, co už jste maminky, jestli jste si počítali, na kolik vás přišlo pořízení výbavičky na miminko. Všechny důležité věci a jestli jste někde našly nějaký pěkný seznam, pole kterého jste se řídily. Já vím, žej e na to ještě brzo, nejsem ani po ultrazvuku, ale jen zhruba vědět s čím počítat.
Díky
1. bře 2009 v 08:16  • Odpověz
ahojte holky
naaty: já to teda spočítané nemám a ono se to ani nedá tak říct. záleží, jestli chceš mít uplně vše nové, nebo koupíš něco třeba z bazárku a taky kolik chceš dát za kočárek, protože to je asi největší investice. pak taky hodně dělá postýlka.

no a jestli budeš mít mimi na zimu tak jako já (jako že budeš :slight_smile:) tak ješteě fusak, kombinéza atd....opravdu totiž záleží, jestli jsi skromná, nebo spíše náročná jako já. když nad tím tak přemýšlím, tak i s kočárem já jsem se určitě do 50000 nevešla (a to si nedělám srandu) :grinning: :confused: :confounded:
1. bře 2009 v 08:27  • Odpověz
lusindo, no, nejsem moc zkromná, ale ani si nebudem moct moc vyskakovat. Alre to jsem si tak říkala, těch 50 000, máme dvě malé neteřinky, ta menší má dva roky,takže možná něco zdědíme :slight_smile: Aleasi bych chtěla většinu věcí novou hlavně myslím kočárek bych chtěla podle svých předtav, tak uvidím, ale je to ještě daleko, ale strašně se na ty nákupy těším |:slight_smile: mám chuť už něco koupit, alespoň nmějakou maličkost, ale bojím se, abych to nezakřikla.
Zítra jdu na UTZ a teprv se uvidím, jestli je bobe tam, kde má být, srdíčko asi ještě nebude ani vidět
1. bře 2009 v 08:54  • Odpověz
naat: třeba jo...budu držet palce. já si taky koupila první bodynko při cestě z prvního ultrazvuku :slight_smile: a dobře to dopadlo :wink:
1. bře 2009 v 09:33  • Odpověz
Díky, dám pak vědět :slight_smile:, možná po cestě domů taky něco koupím :slight_smile:
1. bře 2009 v 10:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.