• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Ahojky holky přeji krásnou neděli :slight_smile:
1. bře 2009 v 16:06  • Odpověz
ahoj milin :slight_smile:
tady je dneska zase vylidněno :slight_smile: všichni asi užívají neděli :wink: venku je krásně
1. bře 2009 v 16:20  • Odpověz
Ahoj holky,
vidím, že jste si všechny přes víkend užívaly venku. Tento týden mám úplně děsný. Pořád budu někde pryč. Tak doufám, že z toho neporodím. :grinning:
nat: Seznámek jsem měla na papírku z gyndy, a ještě měla dobrý seznámek kočka v diskuzy - stejný termín - dubrnovky 2009, ale vesměs se to pořád opakuje. Ale myslím, že na to máš moooře času. Já jsem teda hodně pověrčivá, tak mě nákupní horečka zachvátila až po 30.týdnu. :wink:
2. bře 2009 v 08:11  • Odpověz
Ahoj holky,

jak je dneska ve Zlíně?V Hradišti nic moc...Je tady zamračené...
2. bře 2009 v 09:06  • Odpověz
AHOJTE holky, tak už jsem taky tady :slight_smile:
tady je tky tak nijak...zamračeno, ale hlavně že neprší ani nesněží :slight_smile:

jak je? co víkend?
2. bře 2009 v 09:15  • Odpověz
ahojky holky tak taky hlasim prichod...
vikend byl u nas vazne plny akci a vubec nebyl cas... :wink:
a za chvilku mi privezou neter na hlidani tak to se taky nezastavim - doufam ze usne a bude chrupkat... :grinning:
2. bře 2009 v 09:35  • Odpověz
leu: tak jedno dítko pro tebe na hlídání musí být k smíchu ne :wink: když ve školce jich máš stádo :dizzy_face:
2. bře 2009 v 09:55  • Odpověz
toz je to takove jine... ale bracha si ju uspi tak to bude (doufam) v pohode... a jelikoz mi dnes neni nic moc tak budu rada az bude mala doma...
2. bře 2009 v 10:31  • Odpověz
Tak já jsem se vrátila právě z Kauflandu,koupila jsem si Maminku,manžel si poručil karbenátky,tak mu je v rychlosti vytvořím.Víkend byl u nás naprosto v pohodě,odpočívali jsme,tedka k tomu 30 týdnu mi přijde že jsem unavenější než kdy jindy.
2. bře 2009 v 10:34  • Odpověz
Koukali jste na tu výměnu manželek?Ty nové díly budou divoké...
2. bře 2009 v 10:35  • Odpověz
čauky holky, tak jsem tady. :slight_smile: tak glykemka dopadla na jedničku, jupí. jsem šťastná jak blecha.

amel: tak si ještě užívej, dokud máš čas jen na sebe a na bříško, takový klídek jako teď totiž hned tak mít zpátky nebudeš. já jsem taky pořád unavená, ale spíš z Nelinky než z těhu.

naat: na ty nákupy máš fakt ještě spoustu času a taky hodně věciček určo dostaneš od rodinky a známých, ale myslím, že něco pro radost si můžeš koupit už při té cestě z UZ. :slight_smile:

lus: víkend fajn, včera bylo počásko jako na jaře, nádhera. tak jako včera už by mohlo být pořád. :sunglasses:
2. bře 2009 v 11:58  • Odpověz
ahojky :wink: ,tak jsem vás konečně dočetla nějak mi malá nedá, abych se tu na vás mrkla. I teď ji kojím a píšu levou rukou. Natt, blohopřeju k těhu a mám upřímnou radost,že se vám to IUI podařilo napoprvé, vím čím jsi musela projít. Nám se to povedlo až na potřetí. No a ta výbava pro miminko, vůbec nevím kolik mě to stálo, protože, mám spoustu věcí po bráchových a ségřiných dětech včetně postýlky (perfektní domací výroba - kvalitní materiál). Kočárek mám samozřejmě vybraný podle vlastní představy.
Já první oblečení začala nakupovat až v nějakém 6 měsíci, nějak jsem se bála dřív něo kupovat.

Milin, ty tady mezi nás patříš a už nechci slyšet žádnou jinou větu :wink: .
Jinak my máme za sebou náročný víkend - měli jsme křtiny, bylo to spousta zařizování a starostí, ale zvládli jsme to. Ale ještě dneska jsem z toho nějaká unavená. No a malá dneska vždy spí jenom půl hoďky a potom se vzbudí, tak uvidíme jak dlouho mi bude spinkat teď . Potřebovala bych jet nakoupit tak ještě počkám tu půl hoďku a začnu ji oblékat. Minule sem si připadala jak krkavčí matka, se mi v obchodě probudila a křičela tam jako kdyby ji na nože brali a všichni se za náma ohlíželi.
2. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ahoj holky, tak na ultrazvuku dneska čekalo překvapení. Bublinka tam byla a vedle ní druhá :slight_smile:
Byla jsem nejdřív v šoku, ale potom už jen šťastná :slight_smile:
2. bře 2009 v 17:05  • Odpověz
naaty: tak to je bomba!!!moc ti gratuluju a užívej si to :dizzy_face:
2. bře 2009 v 17:27  • Odpověz
nat: to je super zpravicka - moc gratulujem - at jste hlavne zdravi
tak jsem ve 4 odevzdala neterinku a byla sem k.o. a to jsem v praci mela 28 deti... :confounded: doufam ze se mi kondice zase vrati :slight_smile:
2. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz
ahoja tak jak se dnes mate?? ja uz dala prat pracku, natridila druhou, kuchyn dala do kupy a uz se mi nechce nic... taky u vas prsi?? to je zas pocasi co??
3. bře 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Natt, blahopřeju ke 2 bublinkám :wink: .
Leu, tady prší od rána.
Právě mi doprala pračka s plínkama, tak jdu věšet.
3. bře 2009 v 10:49  • Odpověz
tak to ja mam v pracce manzovy ponozky :sweat_smile: tak jsem to poradne naavivazovala :grinning:
3. bře 2009 v 10:59  • Odpověz
ahojte holky :slight_smile:
sis ty dáváš látkové plínky?
já mám v pračce povlečení na postele, tak jsem zvědavá jestli mi do večera uschne :grinning:
tady teda neprší, tak ne že mi to sem pošlete, potřebuju zase do obchodu :angry:
3. bře 2009 v 11:04  • Odpověz
lus:tady uz taky prestalo tak rozmyslim kam budu veset pradlo...
no jdu neco vymyslet na obidek - nejak se mi ale vubec nechce...
3. bře 2009 v 11:46  • Odpověz
leu: mi se dnes taky totál nechtělo. nakonec sjem akorát osmažila žampiony a bram. kaši. a lucce květák s brambůrkem. té to jelo :dizzy_face:
3. bře 2009 v 11:55  • Odpověz
Luss, dávám látkové plenky protože jednak je malá háklivá na papírové a jednak mi to doky říkal na těch kyčlích, abychom dávali preventivně jednu látkovou.
3. bře 2009 ve 14:45  • Odpověz
sis a dáváš obyč. látkovky nebo nějaké ty eko? já právě uvažuju že bych taky přešla na látkovky, malá už jich tolik nespotřebuje, ale hlavně kvůli těm kyčlím
3. bře 2009 v 15:43  • Odpověz
Ahojky holky,

my jsme dneska dopadli na kontrole dobře,příště dostanu papíry na mateřskou.Jinak látkovky by se mi taky zamlouvaly,taky kvůli kyčlím.
3. bře 2009 v 15:45  • Odpověz
ameli: no já dávala papírovku a na to látkovku. tak mi to říkal i ten ortoped...ale teď už přemýšlím o komplet látkovkách..počky ty už chvátáš na mateřskou??
3. bře 2009 v 15:51  • Odpověz
Ne ještě ne,až v dubnu jdu na mateřskou...

No a látkovky bych brala,ale musím si nechat poradit jaké...
3. bře 2009 v 18:20  • Odpověz
Ahoj holky,dneska stávkujete?
4. bře 2009 v 10:41  • Odpověz
ahojky zrovna jsem dovesela pradlo - zase jsem toho naprala a neevim kdo to bude zehlit :grinning:
a jakse dnes mate???
4. bře 2009 v 10:48  • Odpověz
já dneska neprala,nedělám nic,odpočívám.Chystám se plavat s ostatníma těhulkama až odpoledne...
4. bře 2009 v 11:19  • Odpověz
je ty chodis plavat?? a dobre?? taky sem si rikala ze bych neco mela ze sebou delat nebo budu v lete jak bouda :unamused: ale nevim kam bych se mela kuknout...
4. bře 2009 v 11:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.