• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Chodím i na předporodní kurzy do nemocnice v Hradišti.
4. bře 2009 v 11:29  • Odpověz
http://www.naseporodnice.cz/porodnice.php?id_porodnice=105

Zkus tohle,určitě budeš rodit ve Zlíně,že?
4. bře 2009 v 11:32  • Odpověz
a co v tom plavani tak delate??
sem si rikala ze bych chodila aspon s manzou jen tak plavat...
a jestli se muzu zeptat kolik stoji ty predporodni kurzy??
4. bře 2009 v 11:32  • Odpověz
ahoj holky, jak se dnes máte... :slight_smile:
4. bře 2009 v 11:33  • Odpověz
Zkus si tam zavolat,u nás je to jiné,já jsem platila v Hradišti 800,-kč,v ceně je otce u porodu,cvičení,plavání, kurzy.Manža se mnou chodí mimo těhukurzy plavat,jinak chodím sama.U nás chodí plavat i tatínci,děti,kamarádky,kdo umí plavat,platí se jenom skřínka,a to pak vrátí,takže je to zdarma.Je to fajn,cvičíme ve vodě,večer si tak uvolněná jako nikdy,mě to baví moc.
4. bře 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahoj etihw-máme se dobře malý mě od rána kope,dneska jsem nějak bez chuti k jídlu...
4. bře 2009 v 11:38  • Odpověz
ameli moc dekuji hned to procitam a musim to ukazat manzovi hned jak dojde...akorat on ma sluzby toz nevim jak by se na tom moc podilel...ale uvidim co rekne...
jinak dnes je fakt divny den - mam pocit ze mimi se hlasi o slovo - je to takove plavani v brise tak nevim jestli je to mrnous...
4. bře 2009 v 11:41  • Odpověz
To může být miminko,ten náš prcek o sobě dává vědět.No uvidíš co manža,můj na kurzy se mnou chodí,ale jen na ty co se týkají porodu,v porodnici jsme už byli.
4. bře 2009 ve 12:00  • Odpověz
uz to vsechno procitam tak budu informovana nez prijde :grinning:
a kdy jsi zacala citit malinkeho ty?? neni to brzo? v knizkach pisou kolem 20tt tajk nevim...
4. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz
ahooj holky :slight_smile: vidím že vás mimísci dnes zlobí (leu malá kopkala od 16 tt - doktor říkal že to záleží jak moc máš špíčku, pokud jsi hubeňour, můžeš to cítit dřív, takže to bude asi ono :grinning: tak ho za nás pohlaď :dizzy_face:

my byly dnes na prohlídce a očkování :frowning2:
4. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz
O tom našem prckovi vím tak od 18tt.Takže leu,mohlo by to být...
4. bře 2009 ve 12:13  • Odpověz
to je super-aspon uz budu vedet ze se tam hybe (ikdyz to asi nekdy tak ok nebude ze?)
lus:jinak hubenour nevim :slight_smile: ikdyz mi to vsichni rikaji-ale mam porad 56kg tak cekam kdy to zacne skakat na vaze :grinning: tak ockovani?? to zas pohlad za nas malinkou lucinku at ji to tak neboli...
4. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz
lus:jasna pohlad malou,at ji to nebolí.To včera o těch hexách bylo dobrý,rodiče si koupili vakcínu,aby měli dítko naočkovaný,zaplatili 1900,- a nikdo jim to nedá.V Hradišti prej to není s vakcínama taky dobrý.
4. bře 2009 ve 12:21  • Odpověz
díky holky, pohladím :wink:
ameli: no my měli hexu zadara, ale nechali jsme jí naočkovat prevenar, což vyjde na 8000,- :confounded:

leu neboj, to ti skočí ta váha, na mně do 6. měsíce nebylo poznat že jsem těhotná :grinning: a pak šup a za 2 měsíce 5 kilo nahoře. a pak se to zas zastavilo a když jsem přijela rodit tak na mně Henčlová zůstala zírat že co jako budem rodit, že vypadám tak na 25. týden :grinning: :grinning: :grinning:

a teď když jdu s malou tak si ze mně dělají srandu jestli je to moje
4. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=zPOayqtX3Ks

holky kukněte na toto :slight_smile: ta holka byla se mnou v porodnici...
4. bře 2009 ve 12:34  • Odpověz
jé to jsem měla v e-mailu.je to dojemný,jak je na tom?
4. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz
ameli: já nevím, nebyla se mnou na pokoji, jen si ji uplně pamatuju, jak jsme chodily na jídlo, že byla strašně moc uplakaná a nešťastná, tak jsem se na ni dívala, že asi má nějakého prcka s problémama...tak se mi to vybavilo....

to si člověk říká, co všechno musí někteří ti drobci překonat hned tak maličcí...a taky - já ležela v porodnici taky s problémama, ale toto mě potkat, tak nevím :unamused:

hlavně že to dobře dopadlo :slight_smile:
4. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz
to je dobře,že je to už v pohodě,já mám strach o malého už tedka a nedovedu si představit jak se budu bát potom.
4. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz
taky mi to doslo mejlikem - je to stejne zazrak kdyz takove mimi zachrani...
4. bře 2009 ve 12:49  • Odpověz
jo už to bude jen horší s tím strachem :grinning:

když jsem ležela v nemocnici ještě těhotná (nějak v květnu) tak jsem měla postupně 3 holky na pokoji - jedna potratila, druhá porodila ve 20 týdnu a třetí ve 26 týdnu..tak to mi fakt strašně přidalo na psychice...jsem říkala, jestli tam jsou vůbec normální v té nemocnici tam ke mně strčit takové případy... :confounded:

a jak vám holky jinak je? už nakupujete výbavičku? kočárky a tak? já vám závidím -toto bylo nejkrásnější období
4. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz
me uz je konecne po tech 3 problitych mesicich dobre... vybavicku nejak jeste neresim - svagrova ma ted mesiccni holcicku tak neco schovava a asi me to chytne po tom ultrazvuku na konci brezna... kocarek vybirame-mame dva favority tak "tatka"zkouma klady a zapory a musime jet na nej kouknout... ale to leto bude asi zahul-kamoska taky rodila v srpna a byla opuchla jak nit... tak uvidim co ja...
4. bře 2009 ve 13:03  • Odpověz
jj,nakupujeme pomalu....ale jistě.
4. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz
nevim-od kdy by se melo zacat vsechno shromazdovat? kocarek urcite - jestli koupime driv-nekde schovam, abych neco nezakrikla... :sweat_smile:
4. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz
my jsme čekali po ultrazvuku ve 20tt,až jsme s jistotou věděli co to bude,jinak kočárek máme u našich.
4. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz
Lus, já koupila normální látkové pleny v obchodě pro miminka.
Jo a v noci se nám spustila rýma tak na radu doktorky odsáváme a kapeme kapky apůjdeme ven aby se jí líp dýchalo.Teplotu nemá a dávám jí pod hlavičku deku aby se jí líp dýchalo.
4. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz
sis a kalhotky dáváš jaké?
4. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz
sis.. no my si s rýmou užily už v porodnici a tahne se to s nama pořád, celou dobu...lucce hodně pomáhá olynth a pak ještě to mar plus sprej do nosíka. no a odsavačka na vysavač, ale to je brutal :frowning2:
4. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz
no nic jdu se chystat na prichod manzilka se spoustou novych informacich dnes tady nacerpanych :slight_smile: tak doufan ze to zvladne...
jinak svagrova s malou mela taky velke problemy s rymou (dokonce byly i v nemocnici - mala mela7dni) a nakonec ji pomohla az rada nasi zname sestricky z orl nejake kapicky co se muzou kapat dyl jak 3 dny ale nazev bych musela zjistit - uz si to nepamatuju
4. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Luss, dávám normálně papírové kalhotky ty levnější, pokud není pročuraná nebo prokakaná durch tak je můžeš použít vícekrát. Tu odsávačku máme normální, ale si myslím, že jí to stejnak všechno nevysaju z toho nosíka. Po dnešní noci tam toho teda měla a pěkně se u toho vztekala a u kapání ještě víc, máme kapky Libenar, to nám doporučila doktorka, prý je to lepší pro takové mrňousky než sprej. A ta odsavačka na vysavač jak to funguje, jsi s ní spokojená? Malá u toho brečí nebo je v klidu?
Leu, ten libenar se může kapat dýl, tak nevím jestli je to ono.
Jinak malá včera usnula až 11 večer. Venku sice v kočárku křičela, nebo se koukala na vnitřek kočárku a spinkala tam jenom půl hoďky, ale aspoň se jí tam fakt dobře dýchalo. Dneska nikam nejdeme protože přijde návštěva.
Nějak si připadám, že je u nás pořád den otevřených dveří :unamused: . Jsem z těch návštěv unavená.
5. bře 2009 v 10:36  • Odpověz
ahoj holky
tak ty kapky se jmenuji Hysan a zrovna je to u nich aktualni taky tak kapou a odsavaji...
dnes zase venku hruza ani se mi nikam nechce - a to mam chodit na prochazky-jeste uplavu... :slight_smile:
5. bře 2009 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.