• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
ahojte holky, já jen načíhnu, dneska je to hrůza, malá má od večera šílenou horečku a nemůžu jí to ničím ani srazit... :confounded:
sis, ta odsavačka na vysavač mi říkala doktorka že je lepší než obyč, protože prostě to má větší tah, takže se to líp pročistí. Lucka samo že brečí u toho, ale spíš se bojí toho hukotu vysavače bych řekla...nám ten Libenar nepomáhal, ale tak každému vyhovuje něco jiného, to je jasné. Akorát my když měly tu rýmu už fakt mega tak jsme měly kapky Pamycon a pak ještě framykoinové kapky...ale však to by ti doktorka předepsala, tak to asi ještě nepotřebujete :wink:
já teď nevím jaké papírové kalhotky myslíš...jako obyč. papírovou plínku? já vůbec neznám systém látkových plínek, malá má od malička papírovky, protože když byla malá, spotřebovala jich opravdu hafo, kakala pořád. a teď co jsem jí začala dávat příkrmy tak znova...v každé plínce nakakáno a ještě jaké super barevné podle toho co papala :grinning:

leu a ty kapky jsou na předpis? dnes je tam fakt hnusně, ale tak my ven stejnak nejdem... :angry:
a jak ti je? co kopance? :dizzy_face:
5. bře 2009 ve 12:27  • Odpověz
ty kapky nejsou na predpis - daji se koupit v lekarne a lekarnice je svagrove taky doporucovala...
jinak kopance mam pocit ze i ve tri rano se ozvyvalo a ted taky takze to tak vypada ze je to bude po tatinkovi - ne a ne spat :grinning:
5. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz
leu dítky za tip, ty kapky určitě koupíme :slight_smile:
tak to si užiješ tak jako já - prý že jak se chová prcek v bříšku tak je i na světě -a je fakt že lucka kopala v noci nejvíc a teď nechce spávat :grinning: prostě kolem deváté začala dělat binec a dělá ho do teď :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz
nestras... :slight_smile: to jako ze budu ve tri v noci sedet s malochem jo... :slight_smile: tak mozna to bylo tim kofejnem co jsem mu poslala tak uvidime dnes v noci...ale ze jak snim neco sladkeho se muze uplavat :grinning: :grinning:
5. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz
:grinning: :grinning: jo to lucka taky dělala :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 ve 13:35  • Odpověz
tak to jsi me velmi uklidnila :grinning:
nevadi - tatinek slibil ze bude v noci k mimi vstavat dve noci ze tri...(tu treti ma sluzbu tak se v praci vyspi) :grinning: no nevim jak dlouho mu to vydrzi...
5. bře 2009 ve 13:40  • Odpověz
:grinning: tak to máš hodného tatínka, to u nás vstávám pouze já :angry: dneska ta noc to byl fakt mazec :confounded: a za měsíc jdem to samé očkovat znova :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes:
5. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz
no prvni to musim vyzkouset - pak muzu psat ze to tak je...uvidime v lete :wink:
tomu verim ze jste v noci nespali - svagrove mala "prostonala"s ockovanim dva dny a pak pohoda a zase kamoscina mala o tom ani nevedela a byla bez teplot - no jo kazde mimi jine...
5. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz
Ahojte holky,
tak jsem tu pár týdnů nebyla a vidím, že jste to tady pěkně rozjely!! Budu muset zahájit zase pravidelnou docházku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem měla opět počítač mimo provoz a taky začínáme blbnout se stěhováním :rolling_eyes:
Dočítat vás nemám sílu, takže reaguju jen na tuto stránku - Libenar máme taky a je super - odsavačka na vysavač je taky super.

Jinak,reakce na očkování žádná a hlásíme prvního zuba :wink:

Mili,Sis, Lusi, nechcete mi prosím shrnout, co jste tady nakecaly - tak nějak v kostce?? :grinning: :grinning:

A zdravím se s ostatníma, které ještě neznám!! :wink:
5. bře 2009 ve 14:33  • Odpověz
ahoj niw :wink: tý jo, tak k zubu velká gratulace, který máte? Lucce snad leze HORNÍ!!! to nejde ne? nejdřív spodní... :confused: bude vypadat jak upír

jinak ti to shrnu...se Sis řešíme rýmu a látkové plínky, s leu první pohyby :dizzy_face:
no a milin sem za náma moc nechodí :frowning2:
5. bře 2009 ve 14:39  • Odpověz
čauky holky, to je zase dneska venku hnus. :unamused: ráno jsem byla u dr. na kontrole s bříškem a čekala jsem hodinu a půl. fakt děs. :frowning2: jak se máte Vy, co je nového...
5. bře 2009 v 16:11  • Odpověz
eti ahojky :dizzy_face: co máte s bříškem? no my byly včera na očkování a taky jsme tam zkysly skoro 2 hodiny :confounded:
jinak u nás pořád hrůza - horečka a nurofen nepomáhá, pořád brečí :frowning2:

a jak je? co malá a jak se cítíš?
5. bře 2009 v 18:03  • Odpověz
ahojky lus. s bříškem nemáme nic, byla jsem na kontrole. :slight_smile: tak snad bude maličká zase brzy fit. jak je - jsem pořád hrozně unavená, Nelinka zlobí a já bych byla nejradši, kdyby byl mimísek už 'vykulený' z bříška. :wink:
5. bře 2009 v 18:59  • Odpověz
Ahojky holky omlouvám se moc,že jsem nechodím,ale v práci je toho hodně a večer jsem ráda že jsem ráda.Bohužel nestíhám.Dnes jsem se konečně na chvíli udělala chvilku takže píši všem.
U mě nic nového,mrcha dnes dorazila takže do CAr přijdu po MS.Nu snad to uterý bude brzy tady a já budu vědět aspoň něco.Snad se dozvím něco nového a jasnějšího. :slight_smile:
Holky já Vám to tak závidím :slight_smile: já se asi nikdy nedočkám :angry: :pensive:

Holky musím papa. :slight_smile:
5. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz
ahoj holciny
tak co uz se chystate na vikend? my jako vzdy jej budeme mit plny aktivit... tak doufam ze aspon vysvitne slunicko... :slight_smile:
6. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz
ahojte holky, já zas jen načíhnu, nemám jaksi vůbec čas...
leu co o víkendu?
6. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ahojky, tak u nás taky prší :angry: , o víkendu budeme mít 2 návštěvy jednu i na noc tak se malá aspoň ponosí u někoho jiného a já si doufám trošku odpočinu.
Lusi, jo dávám normální papírové plenky a do ní látkovou - ty papírové jsou to takové ty levnější a nemusíš je pořád měnit, když to není durch prosáklé. Jo a nakakáno má moje malá taky v každé plínce tak si z toho nic nedělej. Dneska jsem jí toho vytáhla z nosíku míň ale nějak už se mi při tom rozčilovala, ale jinak chce pořád abych jí něco povídala, tak oprašuji školní básničky a taky má ráda když jí zpívám.
Niw, tu docházku by jsi měla fakt napravit :wink: a gratuluji k zoubku,a malý brečel když se mu prořezával nebo byl v pohodě?
Etihw, taky mi to hnusné počasí vadí, už aby tu bylo jaro.
Milin nezoufej, neboj dočkáš se :wink: , nepřestávej tomu věřit, vím že je to těžké ale ty to zvládneš :wink: :slight_smile: .
Leu jsem zvědavá jestli tatínek potom splní to co ti slíbil. I když můj mažel je v pohotovosti a nosí Elišku když křičí i v noci. Jo a tancujou spolu u gramofonu a vždy mu usne na rukách, má na ni blahodárný účinek.
6. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz
lus u nas je vikend vzdy plny - pendlujeme mezi mojima a manzelovyma rodicema(sou oba invalidni)takze nakupy, topeni, uklid... a pak taky mam slibeny v sobotu obed a mensi vylet - tak se tesim :slight_smile:
sis tak to ja sem taky strasne zvedava jak to bude a jak dlouho to vydrzi :grinning: pak budu informovat :grinning: :grinning:
6. bře 2009 ve 14:44  • Odpověz
Ahojky,
zdravím vás všechny o víkendu - tady je krásně, jen trochu víc větrno.

Zub nám vylezl pravý přední - dole a už leze i soused :wink:

Co provádíte?
8. bře 2009 ve 14:21  • Odpověz
Ahojky holky
jdu jen na skok.Zítra nakouknu odpoledne spíše až k večeru.
Už začínám být nervózní na úterý :slight_smile:

Papa zítra holky. :slight_smile:
8. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz
Ahojte,
Mili, budeme na tebe myslet :wink: Nezapomeň informovat!

Hezké pondělí všem!
9. bře 2009 v 10:47  • Odpověz
ahojte holky :wink: to máme ale dneska zase krááááááááááááááááááásně že :angry: :angry: :angry:

jak se máte?
9. bře 2009 v 10:59  • Odpověz
ahojky holky
dnes je to pocasi fakt des!!!!
byla sem po doktorech, destnik, kabelka, taska - hruza... jeste ze se mnou putoval manza... tolik pojizdek ze jsem dojela domu a musela zalehnout - bylo to narocne - gynda, obvodak, plicni a pak jeste do banky...
a co vy?? taky jste asi nevyjeli na prochazku v takovem necase co???
9. bře 2009 v 16:26  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: , ani nemluvte takové počasí :angry: , já se těšila na procházku a zase nic.
My už máme tu dsávačku na vysavač tak sajeme a sajeme, malé se to zatím líbí.
9. bře 2009 v 16:51  • Odpověz
Ahojky holky
tak mám zdárně za sebou dnešní den.Ale zítra mě čeká nervozita.Takže nic moc.Jedu do Car na 11.45 tož snad to dopadne dobře.Ale holky mám divný pocit že to v břiše není v pořádku.Mám pocit jako kdybych tam měla mít cystu.Tak snad ne.Ale jsem ze všeho tak vystrašená že ani pomáli nevím čí jsem je to opravdu děsný.
Holky tak na mě zítra myslete a já jak budu ok tak hned podám zprávu.

Sisi Ela je rozkošná.

JJ počasí o ničem tak snad se to zlepší BRZY! :slight_smile:

Papa zítra :slight_smile:
9. bře 2009 v 18:19  • Odpověz
Ahoj holky,

dneska je počasí aspon u nás v Hradišti lepší.

milin-žádný stres,všichni ti držíme palce aby ti to dobře dopadlo.
sisi-malá je šikulka(jaká je odsávačka na vysavač,uvažuju že si ji koupíme,v lékárně ji mají tak nevím)
10. bře 2009 v 09:16  • Odpověz
ahojte holky, jak je?
určitě líp když ut trochu svítí sluníčko že?
chystáme se ven, ale byla hrozná noc tak jsem nějaká zbitá...ale na chvilku půjdem.

milin jak to dopadlo?
sis jak jste na tom?
ameli, ta odsavačka je stopro účinnější než ta obyč. mechanická. myslím že ji určitě využijete
10. bře 2009 v 11:58  • Odpověz
ahojky holky
tak u nas taky bourliva noc - nejak mi bylo blivno tak mam mensi dietku (spis od tech mych kombinaci :slight_smile: )
a co vikend?? jak jste se meli??
odsavacku na vysavac ted kupuji vsechny kamosky co maji mimca a velmi si ji pochvaluji tak nad ni taky premyslime...
vcera nas kontrolovalo tolik doktoru a obvodacka mi tvrdila ze to bude velke, ze mam brucho na zacatek 5.mes docela velke tak doufam ze se trochu plete :wink:
10. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz
leu proč? buď ráda jestli bude velké..s velkýma je pak míň práce (vím o čem mluvím že :grinning: )
tu odsavačku určitě využijete. a už víte co to bude?
10. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz
no jeste nevim co to bude - vcera to byla jen normalni kontrola a na utz jdeme az 24.3. a nemuzu se dockat... no a jestli bude mimi po tatinkovi tak to bude skoro batole jak se to narodi :grinning:
tak konecne vysvitlo slunicko tak doufam ze uz to vydrzi...
10. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.