• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Pajmis tak to je dobrá cena a kdy si budeš kupovat kočárek už někdy teď, nebo ještě počkáš?
Robi neboj pohyby se budou opakovat, já taky napřed nevěděla, že to jsou pohyby, ale bylo to něco co jsem vůbec nikdy necítila, no a teď je mívám častějc.
20. srp 2008 ve 13:23  • Odpověz
ještě jeden dotaz:kde se dají koupit ve Zlíně nějaké těhu oblečení??nějak na nic nemůžu narazit,asi jsem slepá nebo co..zatím to co mám jsem si koupila v Rožnově.. :frowning2:
20. srp 2008 ve 13:24  • Odpověz
sisidani:doufám,že to pohyby byly a ne střeva a že to ted opravdu bude častěji.... :slight_smile: už se těším na utz ve 20tt
20. srp 2008 ve 13:25  • Odpověz
autor
robosek: jak máš Prior a chtěla bys jít jako by k Moskvě nebo je tam i Hotel Garni, mám ten dojem, tak hned za tím Priorem je obchůdek a ted přesně nevím, jak se to jmenuje, ale je tam plakát kočárky Chicco a vyfocená Dara Rolin - asi nějaká reklama... ale když půjdeš jako by hned za Prior tak tam to je takový obchůdek.... jo a dívala sem se teda i na postýlku a uplně ta samá, kterou mají na prioru za 2.400,- tak v tom obchůdku mají za 1.990,- já myslím, že těch pár stovek se mi zejde zase na něco jiného... třeba na vaničku nebo tak...
20. srp 2008 ve 13:25  • Odpověz
pajmis:díky moc,skáknu se tam kouknout.Je pravda,že na Prioru je dražší snad všechno a každá ušetřená koruna je dobrá na další věci.Ty jo,ale i u té postýlky je to teda docela dost velký rozdíl!
20. srp 2008 ve 13:27  • Odpověz
Pajmis a já se zrovínka chtěla zeptat jak se ten obchůdek jmenuje, že bych mrkla jestli nemají internetové stránky.
20. srp 2008 ve 13:29  • Odpověz
hm,tak internetové stránky by mě teda taky zajímaly... :slight_smile:
20. srp 2008 ve 13:29  • Odpověz
No tady u nás na Vsetíně je asi 5 obchůdků s dětským oblečením a z toho jenom ve 4 jsou kočárky, no a na obchoďáku nic moc není.
20. srp 2008 ve 13:34  • Odpověz
autor
robosek: mají tam kotel kočárků.... jen na prodejně mají tolik druhů, že kdybych už neměla vybraný, tak fakt bych nevěděla, který si tam vybrat.... a mám dojem, že nějaké se tam dají přímo objednat... takže pokud máš něco vyhlídnutého na netu a tam by to neměli, mám dojem, že pokud mají nějakého dodavatele, který vozí více značek kočárků, tak by to mohli i objednat.... a k těm pohybům... já začala cítít první pohyby v 17tta poznala sem to tedy hned, i když sem to ještě nikdy nezažila... je to takové jako by bublání - jak si psala, možná jako střeva :slight_smile: ale den ode dnes se to stupnuje... a ve 20tt už mi skákalo břicho, když malý kopnul :slight_smile:

sisi: já si ten kočárek koupím asi koncem srpna - resp. objednám, protože je tam dodací lhůta 3 týdny, tak abych jej už koncem září měla doma... :slight_smile: a ještě se zeptám...budete mít kočárky doma nebo jste pověrčivé?? já teda moc nevěřím tem báchorkám, že pokud se před porodem nechá kočárek doma, tak je to zlé znamení - či co... já bych si ho nechala asi doma... si vemte, když bych měla druhé dítě, tak mu nechám ten kočárek po starším sourozenci a taky ho budu mít doma... nebo ho budu ještě používat na to první... chápete... myslím, že to jsou nesmysly... a co vy??
20. srp 2008 ve 13:37  • Odpověz
autor
stránky teda fakt nevím... mám dojem, že sem zahlédla název toho obchodu, ale nějak sem to nevnímala... takže fakt netuším.... :unamused:
20. srp 2008 ve 13:39  • Odpověz
autor
A to těhotenské oblečení mají taky na prioru...zrovna dnes sem se dívala... ale drahé to tam mají... sem čučela na obyč, plátěné kalhoty pro těhule a za 1.090kč... což je dost, na to že to ponosím jen krátce... jinak těhu hadry mají i v tesku se mě zdá a v C & A tak toho mají dost.... ale kámoška si tam koupila kratasy pro těhule za 700,- což se mi zdá taky dost... nevím... já zatím ještě žádné těhu oblečení nemám a přemýšlím, že si ani kupovat nebudu... ted nosím šaty nebo sukně, co jsou do gumy a jsou pružné... a pak to vyřeším nějakýma volnějšíma kalhotama :slight_smile:
20. srp 2008 ve 13:42  • Odpověz
zajdu se tam mrknout,jaký mají výběr (chtěla bych Jané),ale třeba narazím na nějaký jiný nebo mi ho objednají...
kočárek si určitě koupím dříve,protože jak píšeš,pokud ho objednám,tak to bude trochu trvat..pokud bych věřila všem pověrám,tak asi do porodu nemám doma nic.. :grinning:
20. srp 2008 ve 13:43  • Odpověz
no já jsem si pořídila těhu džíny,protože už mě tlačí klasiky,jsou to přece jenom bokovky a na tělo a nejde už v nich dýchat..ted ještě nejsou potřeba,ale tak za měsíc budou...jinak byly taky docela drahé,skoro 1600 a to byly jedny z levnějších..a když jsem tam koukala na obyč pláťáky nebo kalhoty,které byly za 2000... :frowning2: no nevím nevím,ale zase na druhou stranu v něčem budu muset přes zimu chodit...ten pupek někdy naroste.A na Prioru...tam je opravdu snad nejdráž... :sweat_smile:
20. srp 2008 ve 13:46  • Odpověz
autor
značku Jané slaloom jsem tam viděla... mají ho tam... a pokud by to bylo třeba ze starší kolekce, tak ti ho objednají... oni tam mají myslím ty nové tipy... ale určitě se dá objednat... mě chtěli objednat ten kočárek toledo, co mám v albíčku... našla sem na netu hráškově zelený a tam ho neměli... tak volali dodavateli a ten řekl, že ten se nevyrábí, že to byl jen nějaký vzorový kus který stáhli z prodeje, že byl jen na zkoušku :frowning2: a mě se tak líbil :slight_smile: tak si vemem oranžový... to se hodí i na chlapečka :grinning:
20. srp 2008 ve 13:47  • Odpověz
jj,zrovna jané slalom bych chtěla a je myslím z loňské kolekce.Uvidím,jaká je tam cena,protože celkově je dost drahý,i když je to kombinace hlubokého,sporťáku a autosedačky...uvidíme,třeba mi tam něco podobného padne do oka.Chceme jít taky do oranžové nebo do světle zelené,hodí se to pro holčičku i kluka
20. srp 2008 ve 13:49  • Odpověz
Pajmis, u nás je dodání kočárků 2 měsíce tak to abych si fakt už začala pořádně vybírat. Jinak my budeme mít kočárek doma v dětském pokojíčku a ani si nepamatuju, že by ho ségra neměla doma.
No a to oblečení zatím neřeším, mám volnější halenky, kalhoty i sukně na gumu. Ale pozdějc si budu muset nějaké kalhoty koupit.
20. srp 2008 ve 13:51  • Odpověz
no ted v létě se to s oblečením dá,jelikož mám všechny kalhoty a sukně pod pupkem,ale v zimě to bude horší...aspon jedny kalhoty to chtělo :slight_smile:
A jak vám rostou pupíky?na mě není ani poznat,že bych byla těhu... :slight_smile: Měla jsem vždycky takový "obracený lavor" a ted to akorát vypadá,jakobych byla přežraná..... :grinning:
20. srp 2008 ve 14:00  • Odpověz
No tak to já už mám teda pěkné bříško, ale zatím sukně a kalhoty nosím pod bříškem, ale na tu zimu si fakt chci koupit nějaké ty kalhoty i přes bříško.
20. srp 2008 ve 14:11  • Odpověz
já si spíš říkám,jak se v zimě vlezu do kabátu a bundy....to bude asi ke konci horší :grinning:
20. srp 2008 ve 14:14  • Odpověz
a chodíte normálně do práce nebo jste na PN?
20. srp 2008 ve 14:15  • Odpověz
jo tak do kabátu se taky nevlezu, a o bundě už ani nemluvím, vše mám nějak teď úzké.
Asi si půjčím manželův a on bude nosit můj a bude vypadat jak vyrostený študent :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2008 ve 14:16  • Odpověz
hm,tak to není špatný nápad :grinning: zkusím to taky tak vyřešit :grinning:
20. srp 2008 ve 14:18  • Odpověz
Já jsem na PN už od prvopočátku, co jsem zjistila, že jsem těhu. Nemohla jsem totiž delší dobu otěhotnět a otěhotněla jsem až po 3 IUI.
20. srp 2008 ve 14:21  • Odpověz
aha,tak to jo.Já teda chodím do práce,ale denně dojíždím a můj doktor mi chce brzy napsat neschopenku..ale doma se mi moc být nechce :unamused:
A kam jsi chodila na IUI?na Tomášov?
20. srp 2008 ve 14:25  • Odpověz
autor
Tak já se musím přiznat, že marodím už od 7tt.... doktorka mi sama navrhla, že by to pro mě bylo lepší... dělala sem v obchodě 12 hod. denně... tak mě nechala doma.... jinak ty hadry moc neřeším... já zatím přibrala jen 4kg a to mám vše stejné až na to břicho... jinak, nohy, zadek, ruce, to mám uplně stejné, jak před těhu....takže ještě dopnu džíny, co sem mívala normálně... sice je mám pod pupkem, ale ještě se to dá... i když už se v nich nedá tak vydržet jako dřív... a když se ochladí, chtě nechtě si budu nějaké volnější džíny pořídit... ale u mě to není problém, dělala sem s hadrama, tak zajdu za holkama a ty mi něco doporučí :grinning: a o zimním kabátu už sem taky přemýšlela... sem si říkala, že nač si budu kupovat nějaký kabát či bundu jen třeba na měsíc... tak pak sem si vzpomněla, že mám ve skříni kabátek na zimu, který sem si kdysi koupila... mám ho teda asi už 4 roky, ale koupila sem si ho,protože se mi hrozně líbíl a měli ho jen o velikost větší... tak sem v něm chvíli chodila, ale zjistila sem, že v něm fakt plavu a vlezla bych se do něj snad ještě jednou... no tak už sem ho letos chtěla vyhazovat.. a tak sem si na něj vzpomněla, že se ted do něj vejdu akorát :grinning:
20. srp 2008 ve 14:29  • Odpověz
Brrrrrrrrrrrrr, jezdit každý den autobusem to bych nedala, a kam dojíždíš. Neboj já se doma vůbec nenudím, vždycky si něco najdu a těhu si užívám plnými doušky.
Ne na IUI jsem chodile tady na Vsetíně k doktoru Malíkovi na Gyneko. Jsem ráda, že jsem nemusela nikam dojíždět.
20. srp 2008 ve 14:30  • Odpověz
autor
robosek: a jak daleko dojíždíš do práce... slyšela sem, že těhotná má denně ujet v autě nebo autobuse...nebo v čemkoli... jen 45min. za celý den... takže tak max. 25min. tam a 25min. zpět.... i když my jeli letos na dovču 7 hodin... že?? Tak ale prej to škodí plodu - miminku..
20. srp 2008 ve 14:31  • Odpověz
No,já denně dojíždím do práce do Břeclavi.... :sweat_smile: Sice je to teď pořádný nářez,protože jsem brutálně ospalá a usínám všude,ale zatím se to dá....ale doktorovi se to moc nelíbilo....tak uvidíme co dál.A jak to máš s vycházkama?nedokážu si představit,že bych chodila ven na pár hodin.... :frowning2:
20. srp 2008 ve 14:33  • Odpověz
no já jedu 45minut rychlíkem tam a 45 zpět....+teda trajfl no... :unamused:
ale mimi je zatím OK a gyndařovi to moc nepřipomínám... :slight_smile:
20. srp 2008 ve 14:34  • Odpověz
Pajmis, já chci taky něco takového najít v šatníku. Bych si kabát od někoho i půjčila ale nikdo nic takového doma nemá.
20. srp 2008 ve 14:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.