• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Ahoj holky,

díky za rady.My si ji koupíme určitě.Jinak budeme mít kluka a podle toho nakupuju.Venku je tak hezky,koupila jsem si emitex-soupravičku do kočárku,takovou teploučkou.Malému jsem koupila Umbro teplákovečku,plenky(bavlněné),no a došel mi balík z mimiaukce(plná krabice věcí)za 86 kč,dojde mi toho ještě víc,pak si to hodím do alba.

Co milin??
10. bře 2009 ve 14:29  • Odpověz
leu my se teď vrátily z procházky, je tam fakt krásně. malá už jela bez fusaku.větší děti jsou fakt lepší :wink: dej sem nějakou břichatou fotku :slight_smile:
10. bře 2009 ve 14:30  • Odpověz
No tak u nás obřík taky hrozí.... :grinning: :grinning:
10. bře 2009 ve 14:38  • Odpověz
tak me to jeste zadny odbornik (gynekolog) nerekl - jen obvodacka ale taky mi na to rekla ze jsem hubena a kde jinde nez na brichu by to melo byt videt...
nejake foto zkusim udelat - ale bude to sranda...
no manza se narodil a mel kolem 5kg tak jsem zvedava...
10. bře 2009 ve 14:44  • Odpověz
to je i ještě brzo na to zjistit jak bude velké...ale hlavu maj stejnak všecny přibližně stejnou a pak už je to jedno, tak si přejte radši obra :grinning: a co kočárky?
10. bře 2009 ve 14:50  • Odpověz
holky nevíte co je s janulebambule? dlouho tu nebyla... :confused:
10. bře 2009 ve 14:56  • Odpověz
Ahojky
Lusi, ještě pořád máme rýmu a jsme hezky protivní. :confounded:
Ameli tu odsávačku si kup, je k neyaplacení, malá se vůbec nebojí, dokonce ztichne a čeká co se bude dít.
10. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz
Milin, držím pěstičky :wink: .
10. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz
sis: tak snad už to bude lepší...to je super že Eli nebrečí s tou odsavačkou. Lucka teda jo :angry:

Milin jak to dopadlo??

Holky kde jste?
10. bře 2009 ve 22:28  • Odpověz
ahojky holciny
tak zase pocasi na dve veci co?? uz aby jsme prestaly nadavat na takovy necas...
a co je noveho??
11. bře 2009 v 10:11  • Odpověz
ahojte holky
ahoj leu, u nás nového teda nic...akorát že jsem chtěla odpol jet do Zlína ale asi nic :angry: jinak nevím teda nic zajímavého, vařím oběd a tak... :wink:
11. bře 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahoj holky,

počasí je fakt na nic.Uděláme si někdy srazík,ne?Jak bude líp. :slight_smile:
11. bře 2009 v 10:16  • Odpověz
ameli: ahojky, já už to tu navrhovala, ten srazík...
11. bře 2009 v 10:17  • Odpověz
No já bych dojela.. :slight_smile:
11. bře 2009 v 10:19  • Odpověz
Ježiš mě se nic nechce v tomto počasí.Záda mám na prd,začíná se mi nějak hůř spávat,co bude za měsíc,jak bude větší břicho to fakt nevím.Malej mě hrozně kope,když si nechca lehnu trošku jinak.
11. bře 2009 v 10:20  • Odpověz
srazik - super - ale abych se vlezla do vychazek :grinning: :grinning: :grinning:
tak me mimi uz dava najevo ze to co sem si myslela ze jsou kopanecky jsou vazne kopanecky(zatim kopanecky) a p.doktorka mi rikala ze uz to musim sledovat aby se ozyvalo kazdy den-mimi je poctive-ozyva se i nekolikrat za den :slight_smile:
ted mrkam po aukru ze bych neco koupila...tak nevim kde zacit...
11. bře 2009 v 11:06  • Odpověz
leu-mě se moc osvědčil www.mimibazar.cz
11. bře 2009 v 11:34  • Odpověz
tam se ale taky asi musim zaregistrovat jak na aukru ze??
jo a muzu se zeptat mate nejake zkusenosti s kojicim polstarem??
11. bře 2009 v 11:43  • Odpověz
Já ještě žádné zkušenosti nemám s kojícím polštářem,akorát kamarádka mi říkala že ho vůbec nepoužívala.

Tam se musíš registrovat taky.
11. bře 2009 v 11:48  • Odpověz
ja jsem prave slysela ze se na tom polstari dobre lezi i v tehotenstvi a daji se tam polozit mimi aby se neprekulilo... tak prave nevim...
11. bře 2009 v 11:59  • Odpověz
to já taky nevím,koupila bych si ho,uvidím na veletrhu v Brně.Jinak já už oblečení mám dost,takže si dávám stop stav.
11. bře 2009 ve 12:05  • Odpověz
no ja prave toho moc nemam a nevim co mi daruje svagrova tak presne nevim co vubec poridit abych pak nemela neco mockrat a neco zase vubec tak jen tak zjistuju...
11. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz
no já už mám od každé velikosti něcdo,dost mám 56,takže to už nechci.Jinak už počkám na poslední vyhrané aukce a oblečení už nebudu kupovat,moc věcí mám z bazárků.Nové mám většinou z HM.Zaměřím se spíš na nakupování postýlky a tak.
11. bře 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ahojky!
Mili, kde jsi??? jsme napnuté jak struny

Holky těhulky - odsavačku na vysavač jednoznačně ano! Je super!

Holky maminy, necháváte prckům očkovat Prevenar?

Co se kojícího polštáře týká, tak my se v pohodě obešli bez něj a kojíme plně stále, ale někteří ho chválí.

Jinak, těhulky, jestli vám do toho můžu kecat, tak to nepřehánějte s pidioblečkama - prckové rychle rostou a budete toho mít zbytečně moc. ( třeba jako já :grinning: a teď se toho taky budu zbavovat)

Jo a mmb ( mimibazar) je taky supr!
11. bře 2009 ve 12:40  • Odpověz
tak už jsem zase tady :slight_smile:
Na mimibazaru obchoduju taky, spoustu věcí jsem tam malé koupila a taky jich potom spoustu prodala...je to super :slight_smile: Jinak moje zkušenost je taková, že malá měla měsíc velikost 50, pak měsíc velikost 56 a teď už nosí ještě pořád 62, ale něco už i 68....toho malého nemá opravdu cenu moc mít, dokonce ani pokud je to takové malé miminko jako byla Lucka.

niw my Prevenar máme, kojící polštář nemáme, ale co jsem slyšela, tak to žádné extra chvály nebyly, tak nevím...

Holky co s tím srazem?? :wink:
11. bře 2009 ve 14:39  • Odpověz
To my jsme začínali 56 a teď máme většinou 68. Ale z té 56 jsme toho ani nestihli moc unosit - mládě roste jako z vody :wink:

Já ci taky na sraz!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2009 v 16:27  • Odpověz
no však my všecky hurá na sraz jsem myslela :wink: tak holky, co říkáte? a kde ho uděláme? :wink:
11. bře 2009 v 16:50  • Odpověz
Ahoj holky
promiň te že píši až dnes,ale bohužel nemám ani náladu ani chuť něco psát.Ale přemluvila jsem se a zapla tedy pc.
Včerejší návštěva byla otřesná!Byly jsme objednáni na 11.45 po cestě do FN nám volal Dostál jestli bychom nemohli přijet dříve.Tak jsme se dostavili dřív s hledáním a parkováním.Vyplnily nějaký papíry pak další a sestra mi dala zkumavky na HP.Přítel se objednal na SPG ihned a jde v pondělí jediné rychlé vyšetření! Bylo skoro 12.30 a přišel za námi Dostál že měl pacientky které byli trošku složitější a zdrželi se.Což by nám nevadilo.pak řekl že musí jít na 12.30 k ředitely.A že máme přijít na 13hod.Na řadu jsme se dostaly až ve 14hod.Děsný.Do toho jsem začala pěkně krvácet.Ano psala jsem že jsem mrchu dostala už ve čtvrtek ale byla tak stále slabá že jsem si říkala že je to tím Femigardem.Takže jsme se nakonec dostaly k dr.sepsaly běžné věci a hotovo.Žádné vyšetření pač jsem začala krvácet žádný věci co bude dál,nic.Prostě jen nás poslaly na Genetiku kde budeme čekat 2-3měsíce na to aby jsme se dostaly do jakýsi poradny(nevím na co! )na to aby nám vzaly krev nepotřebuji vědět jakýsi kecy!Takže tenhle cyklus budu mít za sebou aspoň HP pač 3DC mám tedy v pátek.13DC jdu na UTZ a pak se uvidí,jestli IUI nebo jen plánovaný styk.Další poradna až v květnu!Nu prostě další dva měsíce čekání než se něco dozvím.Jsem z toho naštvaná mám pěknou depku.Tohle jsem teda nečekala.Dr se mnou nic neřešil a vypakovaly nás z ordinace ani jsme se nestačily na něco zeptat.Takové chování jsem teda nečekala.Prostě na rovinu říkám že z toho nemám vůbec dobrý pocit.Možná je to tím celým průběhem dne,ale čekat další dva měsíce na to abych se dozvěděla něco no to je hrozný.Jsem myslela že po prvním pohovoru to bude rychlejší,ale tohle.No myslete si co chcete,ale mě je do breku.Mám nervy na dranc,depresi,silnou mrchu a ještě k tomu nic novýho nevim! Probrečela jsem celou noc.

Kdo nezažil, nepochopí :pensive:
11. bře 2009 v 17:58  • Odpověz
Holky já chci jít na sraz.Ale raši bych ho brala někdy v sobotu.Ju a co třeba o Velikonocích?To budou všichni doma ne?Nemyslím teda zrovna pondělí.

Holky já potřebuji trochu posílit a naladit mám strašnou depku.Z jedné diskuze kam chodím mě odsoudily.
Holky vy už máte všechny mimina,nebo je čekáte.Já potřebuji trochu nakopnout.
11. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz
Mili, brouku, je mi tě moc líto, ale jak ti pomoct? Uspořádejte si s holkama ten srazík, dojdeš na jiné myšlenky. ( my se o víkendu stěhujeme z Bratislavy do Nitry, takže já asi nedorazím ani na Velikonoce, ale moc mě to mrzí )

Máš jednu velkou pravdu v tom, že kdo to nezažil ( a já ne ) , tak to asi nemůže pochopit. Já to zase vidím jen z té druhé strany - prcka mám, úplně neplánovaně - musela jsem ukončit výšku a totálně si překopat život, ale nikdy v životě toho nebudu litovat. Je to to nejhezčí, co mě mohlo potkat. Ač ti to teď určitě vůbec nepomůže a nechceš to slyšet, tak stoprocentně věřím, že jednoho dne se dočkáš ( jakýmkoli způsobem ) i ty.
Hlevně se drž, snaž se rozptylovat, nedovol, aby vám to nějak narušilo vztahy s mužem - teď se asi budete potřebovat - a snaž se myslet pozitivně. Škoda, že nejsem ve Zlíně - bysme tě s Vojtíkem vytáhli na kafčo nebo na procházku. :wink:

Btw, nechápu, proč tě na jiné diskuzi odsoudily?
12. bře 2009 v 10:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.