• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
milin-na ostatní holky se "vyser",at si odsuzují!My tě tady nedáme,věřím ti jak moc tě to štve.Já bych nadávala!!Nechci tě litovat,to nepotřebuješ,potřebuješ nakopnout do lepší nálady.Drž se,do doby než bude sraz... :dizzy_face: :wink:
12. bře 2009 v 10:22  • Odpověz
ahojte holky...
mili kašli na ostatní, vyraž třeba na nákupy, pořiď si něco hezkého na sebe, udělejte si výlet, pojď s náma na sraz a nemysli na to...ono to přijde, neboj se....já toho nezažila tolik jako ty (asi), ale svoje jsem si zažila taky, takže vím jak se cítíš. o to krásnější pak bude až se to podaří. Věř tomu, že to bude dobré. MUSÍ to být dobré!!!

Holky tak co s tím srazíkem, jak to vidíte? Ameli, Leu - jak vám je, jak se cítíte? Sis ty bys přijela? Niw to mě mrzí že se odhlašuješ dobrovolo už teď :wink: Jsem se těšila na Vojtíka :angry:
12. bře 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahoj lusi,já se cítím dobře 25.3. jedu do Zlína už ráno. :slight_smile:
12. bře 2009 v 10:57  • Odpověz
Lusi, ono je dost nepravděpodobný, že se zrovna budu vyskytovat na Zlínsku - sice jezdíme docela často. ale zkuste si něco naplánovat a třeba se trefíme :wink:

Ameli, kde budeš rodit? ve Zlíně? A co bříško?
12. bře 2009 v 11:19  • Odpověz
Niwek-nebudu rodit ve Zlíně,v Uherském Hradišti-mám to asi dvacet minut od baráku,chodím na kurzy do porodnice a manžel je taky proto abych rodila v Hradišti.Bříško roste,už si přestávám přes něho vidět,a je to horší se spánkem,malý sebou docela v noci šije. :wink:
12. bře 2009 v 11:21  • Odpověz
Aha, tak to je jasný - když to máš kousek baráku :wink: S bříškem bude ještě hůř, neboj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2009 v 11:28  • Odpověz
No to věřím,musím si najít nějakou vhodnou polohu na spaní.Abych ho náhou nějak neutiskovala.
12. bře 2009 v 11:32  • Odpověz
Doporučují levý bok - i kvůli prokrvení..
12. bře 2009 v 11:44  • Odpověz
zkusím,ale na jedné straně nevydržím.No nevím co bude po 30tt.
12. bře 2009 v 11:45  • Odpověz
Si přesně pamatuju - nemohla jsem usnout a jakmile se mi to podařilo, musela jsem jít na malou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale už ti to uteče, nebuj! :wink:
12. bře 2009 v 11:48  • Odpověz
jj,tak to máme stejný,na malou chodím snad třikrát i víc.Já už se těším... :dizzy_face: :dizzy_face:
12. bře 2009 ve 12:20  • Odpověz
ahojky holky
tak to dnes nejak nestiham se za vama kuknout ale uz sem chvilku tady, ke vsemu se tady stalo nejake nestesti (strom zavalil nejakeho pana)toz manza tam letel(je totiz hasic a kluci od nej z prace tam jeli toz tam je taky)
jinak ted je mi posledni 2dny nejak divne tak cekam co z toho bude...maloch me dnes vydesil a zacal kopat az v poledne...asi tak dlouho spalo...
mili:drz se a nechces se prihlasit do zlina na tu kliniku?? v praci jsem potkala hodne maminek a vysledky jsem mela ve skolce a hodne si to ve zline chvali...
12. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz
holky já to dneska vůbec nestíhám, odpolko jsme byly s malou v intersparu a v kauflandu, pak než jsem jí dala nabaštit, než jsme pocvičily, okoupaly atd. tak už je večer.Když ona si nepospí přes ten den, to je děs :angry:

A kde uděláme ten srazík? Já mám trochu problém s kočárem... :frowning2: Do restauračky se mi malá tahnout nechce, tak nějaká cukroška??? Niw a tak napiš kdy ty budeš ve Zlíně a my se snad přizpůsobíme, když jsme všechny doma...teda až na milin :angry: Ale šak právě proto že jsme doma můžem udělat srazíků více tak abys tam třebas jednou mohla ty a jednou by to vyhovovalo milin :wink:

Leu nestresuj se, on teď prďa nebude kopat pravidelně...

Ameli, to už zvládneš, už jen pár týdnů (ale je fakt, že ten konec - tzn. poslední cca 4 týdny jsou OPRAVDU strašné...) Já jsem nakonec spávala jak lazar na zádech, to se mi zdálo že můžu aspoň trochu dýchat. A taky si zkus když jsi na boku podložit bříško polštářkem. tak jsem taky kolem toho 30. týdne spávala..
12. bře 2009 v 19:50  • Odpověz
Krásné ránko, jsem tu dneska dřív, musím toho využít, když malá ještě spí, včera mi nedala na vás mrknout, byla celý den nedobrá a doploledne spala jenom 3/4 hoďky a odpoledne půl :unamused: , jsem večer z toho byla totálně fyzicky i psychicky vyčerpaná :confounded: . No a potom nevěděla jak zabrat tak se při pití vztekala, potom jsem ji konejšila na rukách se na chviličku přicucla a usnula teda až v půl desáté a já byla tak šťastná a unavaná.
Lus, ta cukroška je skvělý nápad :wink: ,
Leu, já se taky někdy bála, když malá nekopkala pravidelně nebo byla v klidu ale potom kopla a já byla konečně klidnější, ono ze začátku moc mimi nekopká, to bude v pohodě, uvidíš :wink: .
Ameli, o tom ležení ani nemluv, já se přetáčela z jednoho boku na druhý a vždycky jsem u toho funěla a ten poslední měsíc to byla katastrofa, ale dá se to přežít. Ještě, že máme měkoučké matrace, nemusela jsem si břicho ničím podkládat.

Milin, vím že je to těžké, taky jsem se hodně nabrečela. My tě nedáme, kliďánko sem piš když ti bude ouvej, my tě rády vyslechneme, ono se ti trošičku uleví, když to někomu řekneš, teda aspoň mi to pomáhalo a hodně.
A ty 2 měsíce utečou jak voda, uvidíš :wink: . Minulý rok jsem na tom byla podobně no a zázraky se zkrátka dějí, jen nesmíš přestat věřit, a uvidíš že to přijde v ten okamžik, kdy to budeš nejmíň čekat. Držím ti móóóc pěstičky.

Malá už je s tou rýmou lepší, teda rýma je na ústupu, tak doufám že o víkendu už ji mít nebude, říká se že rýma trvá 10 dnů tak uvidíme co je na tom pravdy.
13. bře 2009 v 07:35  • Odpověz
ahojky tak ja ted jen na skok - za chvilku se jedu kuknout do prace jak tam vsichni bojuji a pak na nejake nakupy s mamkou tak treba neco koupime... :slight_smile:
tak se mejte dnes hezky a ja vecer kuknu...
13. bře 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahojky holky,my už máme odsávačku na vysavač koupenou.Mám strach,co řekně manža... :sunglasses: :sunglasses:
13. bře 2009 v 10:30  • Odpověz
Proč máš strach z manžela Amelii, že jsi jikoupila moc brzy?
13. bře 2009 v 10:31  • Odpověz
lusi-díky,já si koupím nějaký pěkný polštář a podložím se.Protože už to začíná.malej mě v noci hodně kope,a docela mi tlačí na močový měchýř.
13. bře 2009 v 10:32  • Odpověz
sisi-ne,to ne.Akorát mám strach z toho co řekne,on si myslí že je to moc drastické
13. bře 2009 v 10:33  • Odpověz
Ameli,

není to drastické,protože se to nedává do nosu,ale na krajíček...Ve skutečnosti je to šetrnější.než normální nosní odsávačka... :wink:
13. bře 2009 v 10:35  • Odpověz
No on chtěl abych koupila tu klasickou do ruky,jak se jí pumpuje.No takovou tu obyčejnou.Že to prej nebude taková soda.Paní v lékarně mi říkala že si to maminky chválí.
13. bře 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahojte holky,
sis ty máš tu odsavačku Nosátko nebo Baby Vac?
ameli neboj, tak kupte i tu, stojí pár kaček a až bude mít prcek rýmu tak manžel sám pozná že tím nic neodsajete a skončíte na té vysavačové stejně jako všichni :grinning:

Jabluncanka ahojky :slight_smile:
13. bře 2009 v 10:41  • Odpověz
No já jsem koupila Baby vac.Měli u nás i to Nosátko a pak takové hadičky do nosu,to mi ale přišlo hnusný.Jinak ještě v Dmku mají takovou tu obyč za 69,-kč,tu asi koupíme,at má tatka radost:slight_smile:)Dneska mi došla zase výhra z aukce a v pondělí dojdou další.Pěkný věcičky.Jako nový,už toho máme tolik.Mám ještě zamluvený balík z nextového bazárku za 1760,ale o ten se nás podělí víc,uděláme si hrabací den.
13. bře 2009 v 10:47  • Odpověz
ameli, já toho na bazárku a aukci taky hodně prodávám...i kupuju, je to tam fakt super levné. teda něco no...
já právě mám baby vac a nosátko je prý lepší
13. bře 2009 v 11:01  • Odpověz
Aha,tak to jsem si mohla koupit radši to Nosátko,ale to je jedno.Co už.No já si na MMA vybírám vždycky jenom značkové věci,věci z Tesca si můžu koupit levněji a sama.
13. bře 2009 v 11:05  • Odpověz
jo já taky...a já tam kupuju ještě ty věcičky s Hello Kitty, no ale to by Danielek asi moc neocenil :grinning:
13. bře 2009 v 11:09  • Odpověz
No to asi ne :grinning: :grinning: .Já mám moc ráda Hmko a Lindex,tam mají hezký věci.Nebude Hmko ve Zlíně?
13. bře 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahojky holky, jdu se nakuknout k vám...amelii zdravím Tě, jak se cítíš?
13. bře 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahoj Honzi,já dobře a malej taky. :wink: V Hradišti je aprílové počasí,co?
13. bře 2009 v 11:17  • Odpověz
no to je, chtěly jsme jít ven a začalo pršet...už chci jaro. Ty bydlíš kde? V Topolné?
13. bře 2009 v 11:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.