• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Ne v Hradišti.Já chci spíš už léto.
13. bře 2009 v 11:42  • Odpověz
ameli ty budeš mít letos krásné léto :slight_smile:
13. bře 2009 ve 12:25  • Odpověz
vlastně, u kauflandu někde...to uteče a budeš mít Danečka v náruči :wink:
13. bře 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Lusi tak já mám taky Baby Vac, u nás v lékárně ani jinou neměli, a je to super, že je rozkládací.
Ta obyčejná je naprd, malá u ní strašně brečela a teď tak divně vrtí s nosíkem, se musím až smát. Jinak za tu obyčejnou sem dala 30kč a za tu na vysavač 324kč.
Ameli, zatím tu obyčejnou nekupuj, manžel si na to potom zvykne a ani mu to potom nepřijde, že je to údajně drasťárna, až uvidí, co to všechno malému z nosíka vytáhne.
Tady taky bylo včera aprílové počasí, dneska se to od rána drží, svítí konečně sluníčko.
Se těším, že půjdeme na procházku.
14. bře 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahojte holky, vidím že je hezky tak tady ani noha. Já se taky těšila že půjdu na procházku, ale přišla kámoška se svojim že si malou půjčí na kočárkování, tak co jsem mohla... :angry: Třeba bude hezky i zítra no...ale to zas musíme jet do Aska - včera jsme tam koupili super stůl a židle v akci, ale židle už se nám nevlezly do auta tak musíme nanovo....vemem malou a uděláme nákupy. Se těším, chci si koupit nějaké pořádné rifle nebo riflovou sukni. Tak mě napadá, že co se malá narodila tak nemám na sebe nic nového od té doby...no vlastně a předtím jsem měla všecko břichaté, takže rok bez nových hader, no já snad ani nejsem ženská :sunglasses:

Jenže já nevím jak vy, ale já když si něco chci koupit a mám na to i nachystané peníze tak stejnak nikde nic není... :angry: no uvidíme zítra jak to dopadne.

I boty bych potřebovala - nevíte kde mají nějaké hezké (ke kočárku?)
Jo holky a když tak řešíte kočárky, neslyšely jste nic o golfkách quinny zapp?? já bych je chtěla, protože jsou moc maličké tak třeba když pojedu jen tak do obchodu složit je do auta...nebo prostě mít malý kočárek, který se dobře skládá, ale nevím nevím - prý se nedají polohovat což mě odrazuje. A nevíte kde se quinny ve zlíně prodává?
14. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ahojky holky
omlouvám že jsem nenapsala,ale jaksi moje myšlenky mě trápí.Včera bylo tak krásně úplně Vám maminám závidím jak jste mohli krásně na procházku z kočárkama.Já byla na procházce tak maximálně se psem.Přišla jsem domů jako prasátko všude bláto no fuj,ale aspoň že existují pračky.Včera jsem si krásně uklidila a dnes jdu přesazovat kytičky.Jsem sama doma tak se mi nechce nudit.Nemám ani ským jít na kafe.Můj je v práci k našim pojedu až večer možná a jinak budu asi opět pracovat.Ale nevadí aspoň na chvíli zapomenu na to že mi stále něco chybí.

Holky srazík je určo fajn,ale říkám chceto naplánovat dopředu.A já bohužel můžu jen o víkendu.Takže snad to nějak zvládnem a zkloubíme to všechny nějak dohromady.

Jinak u nás nic nového.Zítra opět do práce,mám odpolední takže budu až do půl šesté.Ale v úterý jdu na masáž tak snad se mi tam trochu uleví od bolavých zad.

Holky moje mám na Vás prosbu.S přítelem bydlíme ve strarším domečku,chtěli bychom začít rekonstruovat.Ale já stále sháním nějakýho architekta nebo někoho kdo by nám trochu pomohl s návrhem.Máme už něco vymyšlené,ale přeci by jsme potřebovaly pomoct.Holky neznáte někoho takovýho?Byla bych moc ráda kdyby jo.Moc děkuji. :slight_smile:

Holky přeji hezkou neděli i když nám pláče :slight_smile:
15. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz
Málem bych zapoměla.Nejedete některá z Vás na výstavu do Brna do BVV?Je tem výstava Pro Dítě,Rybaření a Bydlení(Mobitex,myslím).Já tam jedu s přítelem o víkendu.Je to od této středy do neděle. :slight_smile:
Jsem zvědavá co si opět přivezu,yřejmě zase letáky :grinning: :grinning:
15. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: ,tak naše malá je dneska jak to počasí, dopoledne, ne a ne zaspát a teď jsem zvědavá na jak dlouho usnula. No a včera večer usnula až po desáté hodině a už ve čtvrt na 4 byla opět vzhůru a nechtělo se jí nějak spinkat. :angry:
Luss, my byli včera na procházce. bylo moc fajn venku. O tom nakupování ani nemluv já mám jedny takové rifle co do nich vlezu a jedny černé kalhoty a to je vše. Jarní boty mám z minulého roku a kupovala jsem je ve Valašských Kloboukách.
Milin, na výstavu nejedeme, o příštím víkendu jedeme k našim, taťka má svátek.
A co konkrétně potřebujete navrhnout? Můj manžel má stavební průmyslovku a výšku k tomu.
15. bře 2009 ve 14:36  • Odpověz
Sisi prostě chceme rekonsrtruovat celý dům.V přízemí bychom chtěli kuchyň s jídelnou,propojený s obývákem,komoru,sprchový kout a průchod do zimní zahrady,která by v létě sloužila jako terasa.Nu a první patro,klasika,koupelna,pokojíky a ložnice.Máme opravdu velký dům.Velkou zahradu.Prostě nevíme kde co by bylo lepší a jestli můžem do týhle zdi udělat průchod a tak.
Prostě si to chceme udělat trošku po našem.Máme v podstatě dvougenerační domek.Klasika samostatně stojící kostaka :slight_smile: Asi jsem ti toho moc neřekla,ale je to takhle těžký.Máme i obrovský sklep.
Rozměry teda z hlavy nevím,ale nějakou představu máme aspoň něco viď.Zřejmě bude potřeba asi elektrika a plyn voda a takový tyhle věci.Já tomu moc nerozumí :grinning: ale myslím si to.

neboj malá asi nemá svůj den,to občas nemáme všichni. :wink:
15. bře 2009 v 15:02  • Odpověz
ahojky holky tak jsem az do patku takova polovicni vdova - manza jel na zkousky do brna tak budem s malochem kopat sami...
jinak jako vzdy u nas divoky vikend - se toho vzdy sejde a nedela vecer je konecne klid...
kdyby tak bylo jako v sobotu uz porad - vyhrivali jsme se - to byla parada.
zitra jdu rano na prednasku o prvni pomoci mimi do 3 let od zachranare ze zlinske zachranky Olsanem(tady do klubu maminek - ja bez mimi tak doufam ze me tam pusti :wink: ) tak se aj tesim...
a co vy planujete???
15. bře 2009 v 17:59  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Milin, tak to je teda rozsáhlá rekonstrukce, ale tak to má být, aby se vám tam dobře bydlelo :wink: , A je to i dobré, zaměstnáš myšlenky něčím jiným :wink: .
My asi tak 3-4 roky zpátky rekonstruovali chaloupku na slovensku a byl to pořádný zápřah, ale teď tam jezdíme velice rádi. Veškeré plány a rozmístění nábytku si manžel kreslil sám a dobře to dopadlo. Bourali a stavili jsme novou verandu a tento rok tam budeme dodělávat koupelnu.
Leu, ten manželův odjezd přežiješ :wink: . To počasí se nám taky moc líbilo, konečně jsme mohli vyjet s kočárkem, zato dneska to vypadá naprd.
16. bře 2009 v 11:55  • Odpověz
ahojte holky :slight_smile:
malá konečně usnula, tak je chvilku klídek. My zase noc děs běs a teď přes den nespala vůbec. Usnula včera v 11 v noci, v 6 budíček a od té doby je vzhůru až do teď. a co víc - :frowning2: když usíná tak vždycky nejdřív šíííííleně řve. Ale fakt hrozně. Se vzteká že jí nejde usnout. Nevím co toto je, ale já jsem z ní už totál na nervy. Nejdřív řev, pak půl hodiny huškání a až ji dohuškám a položím tak se vzbudí a nanovo :confounded:

Mili my stavíme domeček a projekt nám dělal moc šikovný architekt - když budeš chtít tak ti pošlu číslo. Jsme fakt moc spokojení - vše je podle našich představ jak jsme řekli...A je to tak jak psala Sis - budeš mít v hlavě jiné starosti a třeba to přijde samo :slight_smile:

Leu to zvládnete s malým sami :slight_smile: Dnešek už je v půlce a tak ti to den za dnem uteče ani nebudeš vědět jak :slight_smile: Zajeď si něco pokoupit a tak...nebo udělejme ten srázek? Co holky?

No nic, jdu obléct toho mého křiklouna (se mi zas vzbudí, ach jo) a valím do obchodu dokud je šance že bude aspoň chvilku spát. Jsme totál vyžraní po víkendu...Manžel přijde až v 5 sice, ale ještě tu mám hordu prádla na žehlení a taky se musím začít učit
16. bře 2009 ve 12:03  • Odpověz
Ahojte,
jen nakukuju mezi stěhováním - je to teda fest záhul, ale snad to zvládneme.

Mili, bohužel nepomůžu - sice mám taky stavební průmyslovku, ale zaměřenou na dopravní stavby, tak leda byste chtěli příjezdovou cestu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lusi, nerostou malé zoubky? Náš maloch byl o víkendu taky jedlej, řekla bych, že ho zlobily zoubky a taky ten šrumec okolo stěhování.

Zatím se mějte, až bude zase chvilka, nakouknu! pa
16. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz
ahojky holky
tak jsem konecne dorazilla a sedla k pc, byla sem na prednasce a tak jsem poucena...ale spis to byla sranda-byly tam maminy a deti toz toho moc slyset nebylo ale pan se nevzdaval :grinning:
jinak jdu lehnout asi k telce a co mate vy v planu??
16. bře 2009 v 18:52  • Odpověz
Ahoj holky,venku je zase hnusně a tady mrtvo,kde jste? :slight_smile:
17. bře 2009 v 11:38  • Odpověz
ahojky zrovna jsemse vratila z mesta-nevydrzela sem a aspon sem se sla kuknout do detskeho... jinak to pocasi je hruza - uz sem se tesila ze to bude lepsi a nic... a co vymyslite na obed - me nnic nenapada...
17. bře 2009 v 11:57  • Odpověz
Ahoj leu,

já mám polívku a maso co mi dala včera mamka,hlad moc nemám tak uvidím kolik toho sním.Jinak peru a uklízela jsem koupelnu.Nakupovat oblečení už nebudem žádné,v sobotu jedem do Brna na ten veletrh a tam koupíme nějaké drobnosti.
17. bře 2009 ve 12:15  • Odpověz
ahojte holky, my teď přijely z rehabilitace, malá je uplně hotová. A máme další cviky :confounded: Ještě hnusnější než ty před tím
ještě jsem se stavovala na sociálce kvůli rodičovské, no opravdu mazec. tam fakt levá neví co dělá pravá :rolling_eyes:

Jinak já dneska vařím jen rychlovku - těstoviny s krevetama, se mi nějak nechce nic vymýšlet a do pekárny hodím dělat vánočku...no bude to taková chlebovánočka, škoda že to ta pekárna neumí uplést že :grinning: ale já jsem dnes nějaká mrtvá, kašlu na to...

Leu a cos koupila? :wink: Co ti ještě chybí? a co ten kočár? už máš vybráno? holky když tak s těma kočárkama pořád přemýšlíte - poraďte mi s golfkama, musím malé koupit na léto, se nebudu tahat s tím naším kočárem
17. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz
http://www.groupfashion.cz/prod_kat.php?name=134

Ahoj lusi,tento se líbí mě.Do toho bych šla já.
17. bře 2009 ve 12:27  • Odpověz
Stojí jenom 4200.
17. bře 2009 ve 12:28  • Odpověz
ameli jo na ten jsem se dívala. Já mám casualplay kočárek totiž. tento skyline se mi líbí, pak quinny zapp nebo romer verve. A nevím který je nejlepší...ten quinny se prý nedá polohovat, což je dost blbé
17. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz
manža byl z quinny zděšený,vůbec se mu nelíbil,casualplay se mu líbil moc a mě taky.Já bych šla do casualu,máš s ním dobré zkušenosti,tak proč ne? :slight_smile: :wink:
17. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz
lus: koupila sem jen plenecky s obrazkama, veci jeste zadne nenakupuju(cekame az po tom 2utz 24.3.)a hned jak to bude vsechno jasnejsi(co to bude, jak to roste atd.)tak se s manzou pustime do nakupu...on se na to dokonce tesi tak nevim jestli me nakupovani vydrzi... :grinning: ale dnes sem se byla divat na OD na kocarky abych vedela kam ho zavest tak jen kukam...
a babicka mi prinesla vepr,knedl,zelo a mam to - ono to uplne chutna jinak kdyz to nedelam :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz
no s těma golfkama popřemýšlím...je fakt že na quinny si musíš zvyknout. mi se ze začátku taky vůbec nelíbil...ten romer taky není špatný, ale chtělo by je to vidět všecky naživo...nevíte kde se prodávají?

leu jo ty plínky využiješ, já je taky mám, je to hezčí než obyč nebo než takové ty přebalovací podložky...máš pravdu, jak navaří někdo jiný, tak taky zblajznu cokoli :slight_smile:
17. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz
http://uzlaticka.mimishop.cz/katalog.php?strana=1&kategorie=15152

http://www.detskyraj.cz/oddeleni/32-sportovni

Snad najdeš,my máme z dětského ráje kočárek,dovoz trval asi dva dny.Cena nejlepší.
17. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz
ameli to je ten tvůj x-lander že?
17. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz
lus moje svagrova ma uplne ty male golfky a je taky spokojena - hlavne mala chtela hned chodit tak supotala za golfkama :grinning: ale asi je ojedinely pripad...ona byla ve vsem rychlejsi...
ale taky jsem kukala na tyto http://www.batolata.cz/katalog.php?kategorie=1178
17. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz
jj,x-lander je můj... :slight_smile: :slight_smile:
17. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.