• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
no i ten viper je hezký...já právě chci hlavně aby se dobře skládal, byl lehký a polohovatelný
17. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ahoj, jsem tu jenom na skok, malá se začíná budit, v plenkách bude nadělení.
Lusi, moje malá jinak než u prsu neusne,a když tak se děsně vzteká a já mám z toho nervy na pochodu.
Snad se počasí dneska umoudří a vyrazíme ven s kočárkem. Jo a spí jenom jednou denně a to je pro mě vyčerpávající a já nic potom nestíhám :frowning2: .
17. bře 2009 ve 13:37  • Odpověz
sis to znám...akorát teda Elinka je malá ještě...jinak Lucka je to samé. taky už se budí :sunglasses:
17. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz
Leu-hezky,pěkná svatební fotka.... :slight_smile: :wink:
17. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz
nejak nestiham fotit tak sem tam dala z albicka z beremese...
17. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz
tak už mám i uvařeno...s Luckou na rukách je to mazec
jsem zjistila že jsem zhubla s malou 2 kila :grinning: a pak že na mateřské se přibírá :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2009 ve 13:50  • Odpověz
Leu tys měla stejné šaty svatební jako já :grinning: akorát já je měla bez ramínek
17. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz
Tak křičíme, a jdeme papat, byly jsme totálně pokakané až to vytékalo z dupaček.
17. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz
no ja si ty raminka tam nechala nasit protoze sem se bala ze by mohly spadnout :grinning: takova divna psychika pred svatbou... :slight_smile:
to je dobry vykon navarit s malou - ja dnes byla u kamosky a hlidala ji chvilku malou(ma 7 mes) a tak byla rada ze aspon nachystala na obed...
17. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz
lus posli taky foto... my mame album na beremese
17. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz
17. bře 2009 ve 14:03  • Odpověz
my je mame tady
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=66087&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3FvOrderBy%3D2%26vOffset%3D2160

luss: ta 43 foto tak ten treti z leva je kamil :grinning: no moc poznat nejde... :grinning:
17. bře 2009 ve 14:09  • Odpověz
leu,a co ty kurzy pro těhulky?Budeš chodit?
17. bře 2009 ve 14:09  • Odpověz
vubec nevim - nekteri mi to rozmlouvaji, ted cekam jak dopadne na zkouskach manza...nevim nevim
ted zrovna kukam po klucicich jmenech tak nevim co navrhnu...
17. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
leu no co mi s tím vařením zbývá...když jíst se musí :wink:

holky foto dodám, musím to stáhnout z cd. ale dívala jsem se - ty šaty nejsou stejné, já měla podobné, taky nahoře vyšívané, ale s vlečkou dlouhatánskou...ty tvoje jsem si ale zkoušela taky. byly moc krásné. a sluší ti
17. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
teď vybírám na netu malé panenku...sedí mi na klíně a já jí je ukazuju...se na ně normálně směje :grinning:
17. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz
leu-rozýmlouvají to spousty lidí i mě,já chodím jenom plavat,zatím.Až bude tepleji a hezčí počasí,budu chodit i cvičit.Ve čtvrtek máme další kurz,manža jde taky.

Jinak já jsem měla svatební šaty z Hradiště,i když jsem měla vybrané původně od Svozílků.
17. bře 2009 ve 14:18  • Odpověz
Panenky závidím,ale jenom docela malinko.... :wink: :grinning:
tak holky vybirejte... ja jdu neco zakousnout...zase... :grinning: jestli ja se unesu v 9mesici to chci videt...
holky já myslím že ty kurzy mají své pro i proti....na jednu stranu je člověk tele a neví do čeho jde, na druhou je to vlastně ale dobře...aspoň se tak moc nebojí :wink:

Ameli, tak ty budeš vybírat zas autíčka, to je taky zábava...

Leu dobrou chuť, jen pěkně papej, kdy jindy už když ne v těhu že :grinning: co sis dala dobrého? Já jsem teď zbodla místo oběda Brumíka :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2009 ve 14:49  • Odpověz
Holky tak sjem to zmákla - fotka ze svatby je tam :slight_smile:
17. bře 2009 v 15:07  • Odpověz
tak dala sem si toho zas dost - co jsem potkala po ceste k lednici... a jeste donesl strejda uzene... no jeste ze na to mam karticku ze muzu tak dlabat... :grinning:
17. bře 2009 v 15:09  • Odpověz
jééé domácí uzené mňam! to bych si taky dala...nebo spíš ještě lépe uzený sýr. takový ten domácí :pensive: A to ani nejsem těhotná :frowning2:
17. bře 2009 v 15:13  • Odpověz
ani mi nemluv - mamka uz ho prede mnou schovala - neboj najdu ho po cuchu... :grinning:
a vecer si udelam zeleninovy salat abych to vykompenzovala :wink:
17. bře 2009 v 15:17  • Odpověz
proč? dyť sýr je zdravý přeci :wink:
mňam salát bych si dala...ale se mi už nechce totál nic dělat, takže nic nebude :grinning:
17. bře 2009 v 15:45  • Odpověz
to jo ale kdyz toho snim kvanta tak uz to prede mnou schovavaji :grinning:
no nic jdu udelat asi ten salat...
holky taky vas palila zaha v tehu??
17. bře 2009 v 16:22  • Odpověz
leu taky a pomáhá na to renie a gaviscon :wink: jen si dej, pošli prckovi něco dobrého :slight_smile:
jaký dělšá salát?
17. bře 2009 v 16:38  • Odpověz
dnes delam jenom zeleninu co nejdu, syr a bily jogurt - jelikoz trochu zdrave vyzivy neuskodi...
stejne pocitam ze po salatu za pul hodky mam hlad jak vlk...
17. bře 2009 v 17:09  • Odpověz
leu šak jez a buď ráda že ti chutná...btw. já jsem v nemocnici ještě ve 21 h dostávala druhou večeři a seděla u mně sestra a čekala až to sním :rolling_eyes: a že to byly pekelné kombinace! např. vařené vajco a rohlík s máslem :confounded: Mi bylo vždycky ještě stokrát hůř než před tím

Vyzkoušej to Renie, to se mi zdálo že fakt pomáhá...
17. bře 2009 v 17:45  • Odpověz
ahojky holky
tak vy dnes nepisete?? :slight_smile: ja se dnes vratila az ted... nejak me chytly toulave boty a jezdila sem po obchodech a nic nekoupila, zasla s kamoskou na pizzu a tak... a co vy??
lus renie mi docela pomaha ale vubec mi nechutna - je to vzdy az kdyz je mi nejhur... :unamused:
18. bře 2009 v 19:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.