• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Ahojky holky
omlouvám se,ale nestíhám.V pondělí už ani nevím co jsem dělala,ale včera jsem byla na masáži.Bylo to úplně super.Takže moje záda teď pěkně bolí,ale bylo to opravdu super.Paní mi nabídla pár cviků,tak jsem zvědavá jaký to bude.Tady u nás totiž není kam chodit cvičit a nějaký poskakování v aerobicu mě moc nebere.Plavání je taky daleko.Ach jo.Musím začít něco dělat.Musím hlavně zhubnout nemáte nějaký zaručený recept?Hlavně účinný?Potřebovala bych nejmíň 5kg.Tak co vy na to?Znáte něco?
Pokusím se zítra ozvat papa holky. :slight_smile:

A co ten zsrazík? :slight_smile:
18. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz
ahojte holky,
já tu včera nebyla - taky jsem vyrazila na nákupy. Ale vrátila jsem se tak leda naštvaná. Jela jsem do Pompa že malé koupím panenku k půlročním narozeninám. Panenka vyprodaná. A sobě že potřebuju nějakou kabelku tak jsem šla do benettonu - tam samozřejmě nic :( tak jsem nechala 1000 v Intersparu za tašku jídla a jely jsme dom :angry: člověk si chce udělat radost a nic....

Včera jsem normálně zkoušela nějaké to kuře Tandori podle Babicových dobrot a je mi z toho tak špatně, že jsem šavlila celou noc...ale manžel to jedl taky a nic mu není, tak já nevím...

Mili kolik vážíš že potřebuješ hubnout? mi právě doktor říkal že pokud fakt to není těžká nadváha tak se při snažení moc hubnutí nedoporučuje. Ale víš co bys mohla cvičit? Mojžíšovou - to je dobré na těhotenství a taky při tom určitě se něco zhubne. Jinak vím že spousta lidí zhubla tím žej edla pravidelně, ale na mně to teda nefungovalo, tak nevím...

Srazík jsem pro všema 10!!!! Tak holky, kdy????
19. bře 2009 v 07:47  • Odpověz
Ahojky holky,

lusi-to je tak vždycky,těšíš se že si něco koupíš a ono nic

mili-dietu mám,pošlu kdyžtak e-mailem.Manžel zhubl za týden 4 kila.
19. bře 2009 v 09:22  • Odpověz
ameli: jo tak to je....ale včera já se fakt tak moc těšila že si udělám radost...dojela jsem domů uplně otrávená :rolling_eyes:

Ještě že dnes aspoň svítí sluníčko...jsem se zmobilizovala a dala péct pletenec, tak pak poreferuju :slight_smile:
19. bře 2009 v 09:27  • Odpověz
ahojky holciny
tak je krasne tak za chvilku vyrazim s kamoskou na prochazku s kocarkem...
sice jsem mela v planu ze to tu trochu dam do kupy ale asi to neutece...ze??
mam strasne velkou radost - manza mi prave volal a ma to za sebou, takze i my to mame za sebou - pul roku skoleni a ted zkousky(tvrdil ze maturita byla proti tomuto hracka)tak jsem rada ze treba zitra strizlivy dojede... :grinning:
jsem tak strasne rada...
19. bře 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahojky leu-manžel to zvládne,můj jde v sobotu na sraz ze školy a to mám teda obavy zase já... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lusi-dietka poslaná.... :slight_smile: :wink:
19. bře 2009 v 09:51  • Odpověz
holky taky u vas byla takova chumelenice?? no vyjdu do obchodu se slunickem a vracim se div nevidim na krok... no to sem necekala
ami no jo taky sem zvedava jak zitra dojede ale aspon maji zodpovedne skolitele - kazdy pred odjezdem bude dychat tak sem trosku klidnejsi ze je tam rozumny aspon nekdo... :grinning:
19. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz
leu já jsem teď přišla z obchodu - tady byla chumelenice tak v 11 dopoledne. Já už jsem z malé totál na nervy. Ona prostě spát nebude už ani v kočáře, furt chce být na rukách. Já se asi picnu :rolling_eyes:
19. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz
Ahojky holky
jj u nás taky pěkně chumelilo celý den.Prostě chvíli svítilo sluníčko a v zápětí se zatáhlo a začalo chumelit.Nu prostě sranda.Jsem si říkala že je snad Apríl :grinning: .Ale jinak se to dalo v práci byla aspoň trochu sranda.Kolegyně měla narozky takže jsme trošičku slavily,ale opravdu jen trošičku.Jinak nic nového.Kila dolů nejdou,dítě není na cestě nu tak uvidíme co bude dál.Holky s tím nakupováním.Tak to znám taky,hlavně když vidím všude velikost SX či S a ty další velikosti prostě nevedou,je to děsný!!!!!!!!!!!!!!!!! Copak za to můžu že nemůžu mít takovou velikost.Prostě se nedá nikde nic koupit co by člověk chtěl.Hlavně nejhorší je to když si člověk chce udělat radost a tím pádem si člověk nic nekoupí,prostě tohle je zákon schválnosti.

Už aby bylo to jaro a člověk měl lepší náladu :wink:

papa zítra :wink:
19. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz
ahojky holky, sem tam nakuknu...

a kukla jsem k leu..jůůůů kostel ve Březnici, ten moc dobře znám :wink:
19. bře 2009 ve 21:43  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: , tak si připadám, že venku je počasí jako by měly být vánoce a ne jaro :confounded: .
Luss, mě malá taky moc ležet nechce, ale co nejdýl ji udržuju aby ležela, hrkám ji s hrkávkama, sama to ještě nezvládá, mluvím na ni atd. V kočárku mi taky moc nechce být jenom ji tam dám už natahuje moldánky potom po dleší době usne tak na půl hoďky, ale jak se vzbudí tak to je řev jako kdyby ji na nože brali a nepmáhá ani když na ni mluvím nebo ji pohladím, tak to je potom cesta domů hrozná, všichni se za mnou otáčejí a sousedi v baráku ani nemluvím. Nosím ji totiž až do 3 patra tak to si užijou, málo kdy je totiž potichu. Jo a dudlík nechce, kdyby ho měla tak by možná tak nekřčela.
Nějak se mi pokazilaa i ve spaní dopoledne spí tak 3/4 hoďky a odpoledne jenom půl a to kolikrát usíná až po desáté večer a já jsem vždy totálně utahaná, jsem pořád na ni sama, manžel je od rána do večera v práci :confounded: .
20. bře 2009 v 08:55  • Odpověz
ahojky
tak dnes by se mi mel vratit manza tak jsem zvedava kdy dorazi... mame toho jeste tolik nakupovat na oslavu tak sem zvedava jak to budeme stihat...

honzi: a nerikej ze ho znas?? a odkud?? :wink: tak to asi budeme mit spolecne zname...????
20. bře 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahojte holky!
sis tak to je mazec ta Elinka...a to jsem myslela kdoví co já mám doma za "zázrak" :frowning2: Já vím že spousta maminek je proti dudlíkům (i já jsem si říkala že se budu snažit ho nedat) a Lucka ho ze začátku taky nechtěla...a musím říct, že jsem jí ho ze zoufalství jak tak ječela furt postrkovala a teď je z ní totál závislák na dudlíku - ale je pravda že se ním hodně uklidní, tak já nevím...

leu tak to budete mít veselý víkend, pořádně to oslavte a pogratuluj mu i za nás :wink: Chystáte něco velkého?

tak já jdu tradičně něco uvařit, ať to za té půl hodiny co mi bude andílek max. spinkat aspoň trochu předchystám...
20. bře 2009 v 09:51  • Odpověz
Bydlela tam moje babička...no já moc lidí ze Březnice neznám, jen Lenku Poláškovou a Šárku Hnilicovou...sakryš, jmenuje se tak??????????
20. bře 2009 v 11:54  • Odpověz
ahojky
tak sarka chodila se mnou na zs tak je znam obe a sarka je vdana... a babicka byla ci?? tady se znaji vsichni :grinning: dnes mam odpocinkovy den-manza hned nastoupil na smenu tak uz dnes slouzi tak mam cely den az do zitra volno... a co vy vyrabite o vikendu???
22. bře 2009 v 11:03  • Odpověz
Ahojky holky
já dnes trochu zkučím.Bolí mě opět v krku a mám zase rýmu!!!!!!!!!!!
Jinak jsem zase sama!!!!!!!!!!!! Můj opět v práci. :angry:

Jinak dnes budu sadit semínka aby mi pěkně naklíčela.Jinak trochu uklízení apod věci.

Včera to bylo super v tom Brně až na závěr večera kdy jsem se z mojim pohádala takže máme tichou domácnost :angry:

Ameli od pondělí nastupuji na dietu tak to zkusím a uvidíme.Holky já kdyby si měla vybrat kočárek tak mám tři favority.Casualplay, Implast Bolder, X lander.

Jsou nádherný všechny. :slight_smile:
22. bře 2009 v 11:24  • Odpověz
Holky dala jsem do albíčka další orchidej tak mrkněte a dvě fotky z toho Brna :wink:
22. bře 2009 ve 14:42  • Odpověz
ahoj holky muzu muezi vas?
22. bře 2009 v 15:28  • Odpověz
Ahojky Dashav jj klidně se přidej.
Ty jsi snažilka,těhulka nebo mamina :slight_smile: ?
22. bře 2009 v 17:11  • Odpověz
šárka je vdaná a chtěla by mimi...má kluka a ten přišel bohužel o nohu, sedí to?A babička byla Slezáková a za svobodna Vavrušová :wink:
22. bře 2009 v 19:09  • Odpověz
ahojte holky a ahoj speciálně dasha :slight_smile: pojď mezi nás...a pověz něco o sobě :wink:

My o víkendu klídek, včera manžel odjel ráno na stavbu, tak jsem pocárala s kočárkem když bylo hezky a tak...no a dneska trochu nůďo, chtěla jsem jet do Tesca ale mojemu se nechtělo tak jsme trčeli doma. Lucka je protivná no hrůza, leze jí zub. celý den nespala. až teď a to ji za chvilku asi vzbudím nebo bude v noci čoro :angry:

mili ptala jsem se mojeho na toho architekta a prý už nenavrhuje, tak se nezlob :unamused: a co v Brně, jak bylo?

jinak s tím golfáčkem pořád přemýšlím, zatím teda ten romer verde nebo quinny zapp to vypadá...ale nehoří to, tak se ještě budu v klídku rozmýšlet. Z hlubokých a sporťáků se mi líbí Casualplay, ale to je myslím jasné :grinning: a taky se mi líbí quinny buzz, to je moje tajná láska :grinning: :grinning:

celý den je mi nějak špatně - vlastně už od pátku. nevím co to je. připomíná mi to moje bezva těhotenství :confounded: :confounded: :confounded:
22. bře 2009 v 19:13  • Odpověz
Lusinda, ty už mezi nás do Zlína II moc nechodíš :confounded: Japato?
22. bře 2009 v 19:30  • Odpověz
TAkže,jsem ted momentalne v 12+5 a bydlím v Brumově u rodiču,jsem vdaná 7.6.2009 to bude rok a jinak jsem s manželem už 6 let, stavíme si domeček v Ostrožské Nové Vsi, v červenci 2008 jsem měla samovolny potrat v 7+5 a musela jsem na revizi,momentálně mam hroznou rymu a už nevím co s tím hrozny :angry: :frowning2: :frowning2:
22. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz
holky chtěla jsem se zeptat byla jste některá na tom screningu na poliklinice ve Zlíne jmenuje se to PREDIKO na vysetreni v prvnim trimestru??
22. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
22. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz
ahojky holky a zdravim dash
dash:ja tam (prediko) chodim taky - byla sem tam v prvnim trimestru a v utery jdu na druhy tak se klidne ptej jestli neco chces vedet rada poradim kdyz to bude v mych silach... :slight_smile:
honzi: jj tak to sedi zname stejnou sarku... :slight_smile: a babicku od povidani mamky taky vim - je to jen dedina takze tady se vsichni znaji :grinning:
22. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz
leu:super..mam tam jit zitra..vim ze se to plati..ale jak to probiha?krev mi uz bral muj mudr.mam to na pul ctvrtou..jak dlouho to trva?jen jsem nedala mojemu mudr moc,tak tu mam vzit sebou?
22. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz
je jdes zitra? my az v utery - nemuzu se dockat... :wink:
normalne prijdes do 4 patra na poliklinice a sednete na ty pekne sedatka, vyleze sestricka (je mila) a zavola si vas podle objednani a veme si karticku(vola tak 4 maminky najednou-tatinci cekaji v cekarne)v sesterne si sestra opise karticku,zkontroluje vysledky krve a podle poradi jdete k doktorce (nez vejdes k doktorce tak si vemes sebou mazela jestli tam bude chtit jit) jinak vse ti bude rikat sestricka... moc sem nebrala tak to fakt nevim - moc nosim jen ke sve mudr tak tak jinak se plati po ultrazvuku
22. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz
leu:a co ti tam delaji?a manzel muze jit se mnou?je to vnitrni vysetreni?jak to probiha u mudr?chce jet i moje mamka muze tam jit taky?
22. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz
no a ty leu bydlíš kde tam?a co maminka vyprávěla o mojí babi?
22. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.