• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
dash: manzilci tam sedi skoro vsichni (teda kdyz jsme tam byli my bylo jich tam moc, akorat musi chvilku pockat nez ho sama zavolas-to mojemu trosku vadilo - chtel byt porad se mnou...) vysetreni je to vnejsi takze si lehnes, manza sedi na pohovce a diva se na"telku" doktorka ti da gel na pupik a jezdi ti po brichu to co vidis ty tak vidi manza, vsechno ti doktorka x doktor (nevim na koho natrefite - stridaji se) popise a ukaze, budou merit mimi klky za krkem, nosni kustku...trva to tak 10-15min jak kdy - my meli hyperaktivce takze nez to nase mimi chytla tak bylo 5min pryc... :slight_smile: a mamku to nevim kolik vas tam pusti - byla tam i holka s maminkou tak se zkus zeptat sestricky je fakt v poho tak ti rekne... jo a dostanete fotecku a muzete si vybrat-udela myslim 3 a pak tu nejlepsi vytiskne )mamji hned prvni v albicku...
22. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz
honzi: my bydlime na dolnim konci...jestli vis.... jen sem se ji ptala ktera to je - horni konec znam min a vic nic - bydlela ve filipe?? a sarku znas z kama jestli se muzu zeptat??
22. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz
dash: v albicku je fakt moc rozmazana ta fotka - nazivo je krasna... jo a kdyz se nezeptate na pohlavi tak vam ho nereknou - my nechteli a v utery se asi zeptame - asi nevydrzime.... :grinning:
22. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz
leu:tak to se tesim...sice trochu bojim,ale snad to bude dobry....odkud ty ses?
22. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz
dach: nemas se ceho dat - jen se tes - je to nadherny zazitek!! ja se jen trosku obavala aby bylo vse ok s mimi ale jinak si to uzij... my jsme ze breznice u zlina.
a vis ze se tam plati 1400 to je jedine co je skarede... ale stoji to za to...
22. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz
leu:jj vim s tim pocitam..ale strasne se tesim..ale zaroven bojim...pak hned dam foteckuu
22. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz
a napis jak dopadnete a hlavne zazitky... sem zvedava co budes rikat.. :wink:
jo a po ultrazvuku od sestricky hned dostanes papiry pro tebe, pro tvoji gynekolozku s vysledkama a dalsi termin na druhy utz...
22. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz
leu:a dozvim se neco z tech vysledku i ja?
22. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
ve filipě?to je kde?znám ji ze školy :slight_smile:
22. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
honzi: je to takova ctvrt ve breznici-bydlela nekde blizko Lenky Polaskove??
a se sarkou jsi jeste v kontaktu??
22. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz
nemám na ni číslo, viděla jsem ji jak jsem šla z porodnice...naproti Lenky bydlela...leu vše nej...k svátku :wink:
22. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz
je honzi moc dekuji :slight_smile: a pockej kdo sel z porodnice??? lenka nebo sarka?? nejak sem to nestihla pobrat... :wink:
22. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz
holky jdu haji.....jsem unavena..tak dobrou uuu
22. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz
dash dobrou a zitra se ozvi - budem drzet palecky...
22. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz
tak už konečně spíme, to zas byl boj :angry: bojím bojím jaká bude noc...

teda vy jste toho nakecaly :slight_smile: dashi zítra se ozvi, neměj strach určitě to bude ok...

honzi když vy jste na Zlínu taková uzavřená komunita :wink: všecky se znáte, znáte svoje mrňata a vykládáte si tak mezi sebou...

leu to jsem zvědavá, jestli bude Verunka :slight_smile: ale já vám tipuju chlapáka :grinning:
22. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz
lus to si asi uz 10 co rika ze to bude klucik...teda jak to vsichni vite??? :wink: a ze mi nikdo nerekne holcicku... :slight_smile: no v utery budem TREBA chytrejsi :grinning:
22. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz
já tipuji taky chlapa u leu...já jsem šla z porodnice a šárka mi říkala, že chce taky mimi, že snaží už dlouho o něj...to je pravda, že se známe, ale klidně by jsi mohla na srazíky s námi lusi...jak se vlastně jmenuješ jménem?
22. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz
honzi:jo tak , ja myslela ze sarka to nejak resi - vim ze chteji mimi a asi nejde a mam pocit ze ted se mnou moc nemluvi kdyz my cekame - ale to ji nerikej - nevim jestli to neni jen muj pocit - delsi dobu jsem ji nepotkala... a ty taky rikas chlap?? Proc?? :grinning:
22. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz
tak nějak jak Tě vidím s tvojim tak mě sedí k vám chlap. i se mnou se moc nebavila, jak mě viděla a jak jsem jí ukázala 4denní Adélku...no od té doby od 24.5. jsem ji neviděla. číslo si změnila, tak nevím ani zda pracuje pořád v Tescu...hodně jsme se spolu bavily na střední a ty pracuješ nebo jsi pracovala kde? Tvůj manža ministroval v kostele, že?
22. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz
jj manza ministroval, ja hrala ve schole... delala se do 3mes ve skolce jako ucitelka...znas manzu??
no v tescu uz sarka urcite nedela, mezi tim delala u nas v breznici v obchode, pak postacku a ted nevim - nejak se mnou nekomunikuje tak fakt nevim...taky se mnou hodne kamaradila ale na zs ted fakt nevim...
22. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz
nene, neznám, ale byl jediný hezký ministrant... :wink: :grinning: No tak to je hezké zaměstnání, učitelka v MŠ...a u vás? No tak to je divné, že nekomunikuje...chápu, že ji to trápí, ale musí si to vyřešit oni, v dnešní době je tolik možností :slight_smile:
22. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz
no Lucka už je vzhůru :confounded:

leu ty bys chtěla holku? neklesej na mysli, nám taky všichni říkali chlapa :grinning: ale já to tušila že nee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2009 ve 21:55  • Odpověz
ne u nas bych neucila... byla sem ve zline...
hmm ona je ted zvlastni, dnesni doba je vazne slozita ale jak rikas moznosti je dnes moc ale je to fakt na nich...a ty jsi chodila k nam do kostelika??
22. bře 2009 ve 21:56  • Odpověz
jen sem tam, když jsme jeli k babi, ale na pout jezdím každý rok. Jo málem jsem zapomněla, že moji bráchové se hoooodně kamarádí s Pepou Slezákem, můj brácha se jmenuje stejně...a vy bydlíte kde přesně? my jsme tam dnes byli, Jirka (manžel) tam má i kolegu z práce...a znáš i z Bohuslavic asi i lidi, že?
22. bře 2009 ve 22:01  • Odpověz
lus: me je to jedno (sice prvni jsem chtela culiky a hocicku i ze skolky kdyz sem to videla)ale ted sem rada ze to bude zdrave...nejak mi na pohlavi zatim nezalezi ale kdybych mela doma 2 kluky toz bych aj nejakou holcinu brala ale u prvniho je to asi jedno...
22. bře 2009 ve 22:03  • Odpověz
leu: já si taky myslím...my chtěli kluka, ale teď jsem ráda že je holka, užívám si to a další bych brala holku klíďo zase :wink: takový malý babinec. ale manžel protestuje, že by se z nás ženských zbláznil :grinning: tak jsem mu říkala ať vyrobí chlapa a prý že neví jak :grinning: :grinning:
22. bře 2009 ve 22:05  • Odpověz
honzi: to vis ze i bohuslavice znam... a Pepa je nas veeeliky kamarad - manza s nim travil veskery cas... a tak to jmeno tveho brachy mi neco rika se spojeni s pepou...
jo pout je u nas tradice - tak se treba potkame - ja uz treba s kocarkem... :slight_smile:
22. bře 2009 ve 22:06  • Odpověz
lus:no jo - svagrove se ted narodila druha holcina a sou radi ze je zdrava a bracha - rika uz jen "holky moje" taky to skousl... v dnesni dobe je to vyhra kdyz je to zdrave...
22. bře 2009 ve 22:08  • Odpověz
No tak to už určitě s kočárkem, to my už budeme řádit na kolotočích, no jo, to bude potřeba hoooodně korunek :grinning: Podívej se do mýho alba na bereme se a mám tam fotku s oběma bráchy...počky, já ji tady hodím...ju?
Luci, já chci druhého kluka...at podědí těch vláčků a hlavně at ho Jirka učí vše o letadlech a jde v šlépějích dědy a táty... :wink:
22. bře 2009 ve 22:09  • Odpověz
http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=1895954&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3FvSuccessLogin%3D1

Ten vlevo je Pepa a ten druhý je Milan...

třeba jsi je někdy viděla. S Pepou byli jednu dobu furt... :wink:
22. bře 2009 ve 22:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.