• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
holky jdu zalehnout - at kdyz prijde rano manza z prace at sem pouzitelna :slight_smile:
mejte se a preju klidnou noc
22. bře 2009 ve 22:17  • Odpověz
honzi jo jo od videni je znam... tak to proberem nekdy... zatim
22. bře 2009 ve 22:19  • Odpověz
zatím se měj krásně a kde dělá manža? jdu taky nakutě...sladké sny... :wink:
22. bře 2009 ve 22:21  • Odpověz
pavel(manza) je profesionalni hasic a maji 24h smeny takze rano odjel a vrati se rano... tak tak
dobrou
22. bře 2009 ve 22:23  • Odpověz
Tak to je krásné povolání, i když můj manžel má taky krásné...tak dobrou :wink:
22. bře 2009 ve 22:28  • Odpověz
a jake?? taky adrenalin??
no nic musim dobrou
22. bře 2009 ve 22:29  • Odpověz
krásné dobré ranko holky
23. bře 2009 v 09:54  • Odpověz
ahojte holky...u nás noc hrůza a i ted je hrůza.... :frowning2: :unamused: :angry:

a jak vy? co dneska vaříte? inspiraci :grinning:
23. bře 2009 v 09:57  • Odpověz
ahojky
ja dnes uz byla nakoupit a obema babi donest nakup a hotovo...
dash: kdy vyrazite na ultrazvuk?? dej pak urcite vedet...
lus:byli jsme staveni za svagrovou a mala tam radila jako tajfun - fakt zivel a to ji roste posledni stolicka - svagrova uz pocitala minuty kdy pujde mala spat...
23. bře 2009 v 11:13  • Odpověz
Ahojky,dneska nevařím nic,manžel vaří večer.Dojídáme včerejší oběd.
No my jsme byli na tom veletrhu v Brně a koupila jsem si úžasný fusak.
23. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz
já mám uvařeno od babi, teda od mámy...čínu a guláš, já to nejím, já mám salát. Manžel dělá v Aircraft Industries, staví letadla, leu...bývalý byl taky hasič :wink:
23. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz
honzi:manza je hasic jen chvilku - ted dodelal kurz ale byl to jeho sen - takove rodinne povolani:dedecek, tatinek... ale jestli to neni tajne tak klidne napsi jeho(byvaleho) jmeno a muzu se ho zeptat-jak chces

ami:a co na kocarky jste se taky divali nebo uz ne...?my jsme tam chteli taky jet ale nejak to nevyslo...

jinak my meli obed u babi - za to ze jsme ji nakoupili tak sem varit nemusela.. :grinning:
23. bře 2009 ve 12:42  • Odpověz
leu-kočárky už ne,byla tam ale hezké a strašně velký výběr.
23. bře 2009 ve 12:44  • Odpověz
bývalý je z Kurviné, dělal školu ve Frýdku na hasiče...no tak to je šikovný a a co dělal předtím? a jaké chcete holky kočárky?
23. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz
honzi-my kočárek máme u našich
23. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz
ami: tomu verim ze tam byl velky vyber... ale mozna taky dobre ze sem tam nebyla jinak bych chtela zase jiny... :sweat_smile:
honzi: pred tim delal automechanicinu, pak byl na osvc a porad cekal az ho povolaji k hasicum - tak ted to ma tak je stastny... a byvaly dela tady ve zline?
23. bře 2009 ve 12:50  • Odpověz
leu-tak to bud ráda,manža říkal,chvála bohu že máme kočárek,protože bych nevěděla který první.
23. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz
nee, dělal v Karviné...
a jaký máš vybraný leu?
Amelí, Ty máš Xlander, já ho chtěla taky ,ale má malou korbičku...mám PégPerego GT3 a max spokojenost :wink:
23. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz
no tak bychasi dopala i ja... no musime se jit nekdy kuknout na ty nase dva favority. tak uvidime...
23. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz
leu:no ted jsem dosla od meho obvodniho mudr a jsem pekne nasrana a mamka taky..mam rymu a taky me boli trochu v krku..predepsal mi nejaky kapky co tehotny nesmi...tak jsme se v lekarne dohodli a dala mi sirupy..jitrocelovy a pastilky...a ted mi jeste spadly na dlazbu kapky do nosu a rozbili se no mam ja to dneska dobrej den..jinak vyrazim za chvilu..kolem druhe dojede manzel z prace....
a ty jsi doma leu?nebo kde pracuejs?ja jsem pracovala ve zline rok
23. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz
dash: ja jsem uz 2 mesice doma... pracovala sem ve zline jako ucitelka MS a protoze je to rizikove pracoviste pro tehotne tak sem dostala neschopnku ani sem nemrkla... neboj ten den se obrati v lepsi jak uvidis mimi... :slight_smile: taky mam dnes nejakou rymu ale ja to mam slozitejsi protoze mam alergii tak cekam co z toho bude... ale kapky do nosu mam taky a je to v poho... a kde tys pracovala?? taky jsi uz doma??
23. bře 2009 ve 13:01  • Odpověz
leu jaký máš vybraný kočárek?
23. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ahoj dashav! :slight_smile:

leu-no fakt si těch kočárků vytipuj co nejmín,protože jde z těch barev hlava kolem.
honzi-kamarádky x-landera mají a stačí jim i v půl roku a víc,tak snad nám taky bude stačit
23. bře 2009 ve 13:03  • Odpověz
Tak jsem tu drndu uondala v kočáře, už jsem stihla při tom i nakoupit (s řevem :angry: ) a cestou sníst 2 koláče co jsem si koupila a jsem po obědě :grinning:
to je děs, já jsem dřív sladké nedala do pusy. fakt. jak ženské ujíždí na čokoládách tak já jsem normálně to vůbec nechápala, uplně jsem sladké nesnášela. a od té doby co jsem porodila bych se cpala sladkým furt. teda čokoša mě nebere pořád, ale sušenky, koláče atd. to jo. dívné že :frowning2:

honzi ty nepapáš čínu? já bych si dala, asi ji dneska uvařím...jsi mi udělala chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vy se máte že máte navaříno :cry: Ameli a ty to máš d oma super zařízené, manža uvaří...to se mi teda ještě nepoštěstilo...no zanedbala jsem to asi už od začátku.

holky s těma kočárkama hrůza, mám to v živé paměti, je hrozný výběr. A teď s golfáčem to řeším nanovo :angry:
23. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz
holky toho x-landera má kamarádka a prcek má 8 kg a půl roku a vozí. sice natěsno, ale vleze se tam :wink: Ty nové moderní korbičky jsou všecky prďaté
23. bře 2009 ve 13:06  • Odpověz
amelie001:ahoijík ty se jmenujes AMelie?moje pul rocni neterinka je taky Amelie
Leu:trochu se bojim ale tesim zaroven..pracovala jsem nahore na kopecku u police a ted jsem se nechala preradit do bojkovic mam to bliz a zrovna jsem otehotnela..dneska jsem si byla pro neschopenku a zustanu doma..asi tak dva mesice..nechce se mi do rpace...spis se mi nechce vstavat tak brzy vis.
23. bře 2009 ve 13:06  • Odpověz
¨taky řeším golfky...čínu jím, ale je jí málo, tak ji nechám manžovi :wink:
23. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz
leu:ted neuvidi co to asi bude ze?
23. bře 2009 ve 13:10  • Odpověz
Tak a dumám nad letníma zavinovačkama.
23. bře 2009 ve 13:10  • Odpověz
dashav-ne jsem Katka/amelie je jen přezdívka/
23. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.