• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Ahoj holky,

já jsem zbitá jako blázen po včerejším stěhování.Makala jsem na úklidu 3 hodiny,ještě že manža uvařil.Usnula jsem cca před devátou,a záda mě bolí ještě dneska.Takže nic moc.Mám zákaz dneska něco dělat,ale asi mi to nedá,ještě chci spoustu věcí předělat,nic těžkého ale.Včera jsme byli na nákupu,koupili jsme malýmu lehátko na hraní a přebalovák,matračku a takový ty drobnosti.
24. bře 2009 v 10:11  • Odpověz
ameli ty jsi blázen :slight_smile: vykalši se na to, nebo kdyžtak jen opravdu dělej pomaličku...

tak malý už má super výbavičku :slight_smile: co ti ještě schází? já jsem se zamilovala dotoho tvojeho fusaku...

no nic, jdu pomalu vařit, taťka přijde na oběd :wink:
24. bře 2009 v 11:12  • Odpověz
Ahoj lusi,

no fusak by se hodil k vašemu Casualplay,úplně krásně.Manža je v Praze,tak mám hafo času.Přijede až večer,tak se nehoním. :slight_smile:
24. bře 2009 v 11:26  • Odpověz
!Holky kdy mám asi tak začít něco nakupovat..hlavně ani nevím co pořádne :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. bře 2009 v 11:49  • Odpověz
ahojky holky
tak jsem se vratila z utz a jeste me odpoledne ceka zubar a TAM se mi vubec ale vubec nechce... :angry:
jinak by melo byt vsechno v poradku akorat se panu doktorovi nezdaly nejake panvicky tak jdem jen zkontrolovat za 4 tydny zase ultrazvukem ale rikal ze je to vporadku.
a co vy vyrabite?? uplne mi tu dnesni naladu kazi zubar...
24. bře 2009 v 11:55  • Odpověz
leu:ahojík tak vcera to dopadlo dobreeeee
jen sestricka mi zapomnela zavolat manzela amamku tak jeli zbytecne coz me moc mrzelo :frowning2:
24. bře 2009 v 11:57  • Odpověz
jo?? tak to me mrzi ze to nevideli... ale maji jeste moznost - a podruhe je to jeste lepsi... :wink: a ja si manzu vyzvedla tak tak... a kdo te vysetroval?? my dnes trefili na primare...
jdu poobedvat tak sem tu za chvilku...
24. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz
Ahoj dámy,

takn mě v Prediku vyšetřovala doktorka Huspeninová,jinak manža byl pokaždé se mnou a nakupovat jsme začali až po 20tt.Po tom dalším ultrazvuku.Jinak mě velice brzo čeká ten velký ultrazvuk ale už v Uherském Hradišti,do Zlína už nejedem,manža říkal že stačí Hradiště,já dneska jenom nakukuju,jsem mrtvá.Zítra jedu do Zlína na vyšetření s ledvinou,tak na příkaz manžela odpočívám.
24. bře 2009 ve 12:40  • Odpověz
ahojky holciny
tak jak dnes bojujete?? ja za chvilku mirim do obchodu tak doufam ze nezmrzneme...
ami na pani doktorku Huspeninovou jsem trefila joko prvni ale pan primar byl nejaky rychli vse zkontroloval ale rychle ale na hlavni otazku jsme se zeptali... :wink:
25. bře 2009 v 09:29  • Odpověz
krásné dobré rankoooo
25. bře 2009 v 09:47  • Odpověz
ahoj Das: a na koho jste v pondeli natrefili vy??
25. bře 2009 v 09:50  • Odpověz
ahojte holky. tak jak leu??? nenapínej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 v 09:57  • Odpověz
Leu:na nejakyho doktora jako chlapa
25. bře 2009 v 09:59  • Odpověz
das: tak to jste tam meli asi jak my pana primare Polaka... pry je kapacita ale na nas byl moc rychly...doktorka si to uzivala...
Lus: tak podle toho pana primare je to 100% a vypada to na chlapecka - my ale "mezinozi"moc nevideli protoze tam rychle projel tak sem se ho ptala jestli je to FAKT jiste a on za 100% tak uvidime jestli ma pravdu... ale taky nas trochu polekal - mame zvetsene nejake panvicky nad ledvinama tak jdem na kontrolni utz jeste za 4 tydny ale rikal ze je to normalni a ze to zkontroluje jen uzt...
25. bře 2009 v 10:04  • Odpověz
leu tak vidíš :grinning: já to ŘÍKALA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
To bude chlapák, on by to jinak tak jistě neříkal :wink: Ledviny snad budou v pořádku...

Já byla jednou u Poláka - poprvé a podruhé u Huspeninové, ale lepší dojem na mě teda dělal on
25. bře 2009 v 10:15  • Odpověz
jo byl dobry akorat bylo videt ze je to pro nej vse jasne takze se nejak nezdrzoval ale taky sem byla spokojena...vysvetloval i ty zvetsene panvicky takze nas i hodne uklidnil...a ja uvidim prdosa jeste za 4 tydny... :slight_smile:
jinak vsichni mi rikaji ze to rikali ze to bude kluk :grinning: akorat chudak prvni v rodine - mame tu samy babinec :grinning: ale musi bojovat - treba se mu nejaky brantranec treba brzo narodi - nebo nejaky kamos...
jeste zitra jdu ke svoji mudr tak sem zvedava co na tu zpravu rekne ona...
25. bře 2009 v 10:23  • Odpověz
leu a ty pánvičky teda co?
25. bře 2009 v 10:28  • Odpověz
leu:presne tak..asi je kapacita,ale bylo to moc rychli i na me..hr br a nic z toho...
25. bře 2009 v 10:28  • Odpověz
lus:ty panvicky na ledvinama - sbiraji moc a jedna ma 5,8 a druha 6,2 a to se mu zdalo ze je jedna zvetsena a nemela by...ale pry je to nepatrny rozdil tak to chce jen pro jistotu videt jeste jednou...
das: jj a mas fotecku??
25. bře 2009 v 10:34  • Odpověz
leu:jasne zkusim ji tu vlozit
25. bře 2009 v 10:36  • Odpověz
leu:nejak jsem to tam dala ale asi spatne do alba
25. bře 2009 v 10:40  • Odpověz
das:jj uz jsem kukala-hned jak sem to videla... no mas to krasne...je to takove miloucke na te fotce ze?? no a my jsme zadnou nedostali,protoze jsme tam resili tu dalsi navstevu a uplne na ni zapomneli ale 20.4.mame dalsi moznost tak treba donesu za mesic...
25. bře 2009 v 10:46  • Odpověz
leu:ja tam jdu 19.5. ted primar byl fakt moc rychli...ale hlavni je ze vyloucil nemoci...jen rekl ze to moc dobre nevidi..a nevim proc..jsem se neptala jsem trdlo
25. bře 2009 v 10:51  • Odpověz
dash: urcite ti dal zpravu pro tvojeho gynekologa a pro tebe - tam by to melo byt vsechno napsane...tak se klidne zeptej tveho doktora. moje mudr to se mnou taky probirala...
ono je to strasne pekny zazitek kdyz toho prcka tam vidis jak se hybe ze?? my z tama sli uplne vysmati protoze nam prislo srasne smesne jak nam rekl 100% ze to bude kluk - doktor na nas valil oci ze je to uplne jasne... no a mamka stejne rikala ze tomu bude verit az to bude na svete...
25. bře 2009 v 10:59  • Odpověz
leu:jj presne tak ..ke svemu mudr jdu pristi tyden tak mu to dam..jsem zvedava co mi rekne..a uvidim zase mimi tak me to tesi...ted to jeste asi nejde poznat az pozdeji toho 19.5. to asi uz snad pujde poznat to by mel byt tak ten 20 tt
25. bře 2009 v 11:03  • Odpověz
jj to je presne jak sem sla ja - 13tt a ted 20tt a vcera vypadal pan doktor ze se s pohlavim neplete... :grinning:
ja jdu zitra ke sve doktorce tak jsem taky zvedava co rekne jak si to precte... tvuj doktor ti dela utz i v ordinaci?? ja byla jen na techto dvou tak jsem jindy mimi nevidela tak se i tesim na ten duben...
25. bře 2009 v 11:20  • Odpověz
mně to dělal taky Polák, on je fakt dobrý holky, bývá i v televizi, je to kapacita :wink:
takže leu malý Pavlík to bude?
25. bře 2009 v 11:41  • Odpověz
no honzi Pavlik to zrovna nebude... klucici jmeno porad resime a manza chce Frantiska a ja moc ne tak nevim jak to dopadne...asi to budu psat po ceste do porodnice... :wink:
25. bře 2009 v 11:46  • Odpověz
mně se líbí Šimon, Kryštof, Ondra, Dan...ale chci Jiříčka, Juráška po tatínkovi :wink:
25. bře 2009 ve 12:00  • Odpověz
leu já to taky psala až v porodnici :grinning: Ale František je hezké jméno, mi se docela líbí. Ale my měli napsaného Michala a manžel chtěl že teda Michalku na holku, ale já jsem chtěla Michala nechat na kluka kdyby napodruhé :wink:
25. bře 2009 ve 12:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.