• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
taky mam vybrane Ondru, Patrika, Simona ale manza chce porad Frantiska tak sem mu rikala jak mu asi pak pubertaci budou rikat... no jeste mame dost cas tak sem zvedava co zvitezi...
25. bře 2009 ve 12:22  • Odpověz
Michala můj nechtěl, já jsem chtěla Ondráška a on taky, ale vím, jak tajně toužil mít po sobě Jirku, tak jsem to tam napsala, protože je to krásné jméno...ted i dvě kamarádky mají Jirku...
No a Fanda je krásné jméno...můj dědeček vždy říkal, můžou mi nadávat Frano, Francku, Fero, ale v kalendáři je František, tak to dej přečíst manžovi :wink:
25. bře 2009 ve 12:27  • Odpověz
ted jsme se vratily s kamoskou z prochazky - teda hezky je ale ta zima...brr uz aby bylo teploucko...
no se jmenama to mame jeste na chvilku tak uvidime-manza je dnes na smene tak budem resit jindy...tak mam aspon trochu casu tady uklidit...
25. bře 2009 ve 14:34  • Odpověz
leu stejnak si tam pak jak pojedete do porodnice napišeš co budeš chtít. ti podepíše cokoli :grinning: :grinning:

Nechceš přijít uklidit i k nám?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 ve 14:49  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
podepsal to uz jednou podepise zase ze?? :wink:
no jo taky sem rada ze mam chvilku ze mi nikdo nestoji "za zadkem" a v klidu si to tu poporadam :slight_smile:
jeste udelam pomazanku a dojedou neterinky tak toho mam uz dost...
25. bře 2009 v 15:46  • Odpověz
no k vašemu příjmení jde snad vše, hoší je to s naším...šimona dát nemůžu, ani kryštůfka... :frowning2:
25. bře 2009 v 16:54  • Odpověz
holciny dnes jdu brzo zalehnout - zitra me jeste ceka moje mudr a stejne je manza na smene tak jdu pod duchnu... :sweat_smile:
25. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz
ahojte holky!
to máme dnes ale zas e hnusneě co? za chvíli mířím s malou ven - je tu výprodej Loany od devíti, tak se jdu kuknoput na něco hezkého :slight_smile: se vrátíme zase jak kaně mokré, ale neva...

Jinak nevíte kde se ve Zlíně prodávají značkové rifle kromě Světa košil a riflí a Čepkova?
26. bře 2009 v 07:25  • Odpověz
Ahoj lusi,ve Zlatém jablku mají značkové rifle. :wink:
26. bře 2009 v 09:05  • Odpověz
ahoj holky...
tak co je docela schudno tak jste taky venku...?? my mame tyto dva dny takove vyrizovaci tak vubec nestiham... vcera jsem byla u svoji mudr tak me obednala na cukr tak se "strasne" tesim.... tak az bude mit chvilku tak se ozvete...
27. bře 2009 v 16:21  • Odpověz
ahojte holky, jak se máte po víkendíku? co změna času? jak to nesete?

Tady je dneska zas hnusně, odhodlávám se jít učit, ale nevidím to reálně, stejnak odpoledne jdu s malou na prohlídku a zítra na kyčličky tak uvidíme kdy se ktomu dostanu...

Tak něco napište :frowning2:
30. bře 2009 v 07:39  • Odpověz
Ahojky,

počasí nechutné,naprosto nechutné.....Jinak jsme byli na oslavě 60-tin,tchán je slavil v sobotu,to bylo krásně,za to tedka fuj.
30. bře 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahojky tak se hlásím po delší době, nebyly jsme s malou doma. Po minulém víkednu jsme zůstaly na prázdninách u našich, aspoň si užili vnučky. Ve čtvrtek jsme byla v poradně a vážíme 6kg, a doktorka se strašně divila, že tak malá z mlíčka přibírá, prý až moc.
Lus my jdeme z nožičkama ve středu, tak jsem zvědavá co mi doktor řekne.
Jinak tady je pěkně hnusné pořasí už od včerejška. V sobotu bylo móóóc hezky a tak mě to navnadilo, ale teď je to naprdlačku.
30. bře 2009 v 11:16  • Odpověz
ahojte holciny
tak jsme konecne dorazili domu - a mame objednany kocarek...aspon jedna zalezitost zarizena... tak uvidime.
o pocasi ani nemluvte - v sobotu jsme byli cely den na zahrade - parada a ted... des bes.ale pry uz od zitrka slibuji krasne - tak uvidime
30. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz
ahojky a jaký jste nakonec leu objednali?A kdy se dozvíš pohlaví?
30. bře 2009 ve 13:23  • Odpověz
ahojky - tak objednali jsme nakonec v-cross je to 3kombinace i s autosedackou je takovy sedy s kytickama modro-oranzovyma...
a pohlavi vime... :grinning:
30. bře 2009 ve 13:42  • Odpověz
kluk, že?
30. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz
tak na kluka to vypada rikal pan doktor... ale uvidime tak jsme volili takovy neutral..
30. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz
leu - tak už jsem to našla!!! kočárek máte teda v-cross? nemůžeš sem dát fotečku?
30. bře 2009 ve 14:05  •  1 dítě  • Odpověz
no vidis - super... tady muzem povidat a povidat...
je to zhruba takovy http://www.kocarky-zlin.cz/detail.php?idzbozi=1052&barva=8469 ale mame jiny podvozek - travel -tu ctyrkolku a je teda vic sedy - neni cerny
30. bře 2009 ve 14:07  • Odpověz
Ahoj holky,

leu-takže parták pro našeho Dana? :grinning:
kočárek jste objednali hezkej,akorát u nás to bylo povinně bez kytiček
30. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz
sajam - a mame to taky z toho obchodu VaV a uz jsem to potrebovala rozseknout aby uz neco byl tak jsme sedli do auta a je to... :slight_smile:
30. bře 2009 ve 14:09  • Odpověz
leu-kupovali jste kočárek v Hradišti?My máme z toho obchodu moc věcí.
30. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz
ami - taky manza nechtel kyticky ale kdyz jsme se dilali na ty barvy tak rikal ze kdyby se pan doktor splet tak at jsou tam kyticky i oranzove... ale je fakt sedy - cerny takovy neni
30. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz
a kupovali jsme ve zline nad obchodnim domem... je to tam v poho...ochotni...
30. bře 2009 ve 14:12  • Odpověz
oni ti chlapi ty kočárky vybírají,jako kdyby v nich měli jezdit oni.
30. bře 2009 ve 14:12  • Odpověz
ami - tos mela videt mojeho - rozlozil ho v obchode skoro do sroubku, zkousel kola, perovani...no fakt sranda :grinning:
ale zase to zkonroloval a je klidny...
sajmi: jaky mate vy barvicku?? rikalas ze mate 3kolku?? ani nevis jak se tesim az budou ty kocarky plne... :grinning:
30. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz
leu - tak ten je moc pěkný! měli ho tam zrovna i vystavený nebo jste vybírali z látkového vzorníku?
30. bře 2009 ve 14:19  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi - nemeli ho vystaveny - vybrali jsme z tech navrhu co tam meli...tak uvidime ale rikala sem si kdyby nahodou tak takovy trosku neutral... no a vis co jsem se prave dovedela?? ze roman a muj drahy manzel sou rodina... :slight_smile: dobre ze?? to je maly svet co... a kde pracujes?? ja delala ve MS tak jsem praci mela zatrhlou hned...
30. bře 2009 ve 14:22  • Odpověz
my jsme objednávali kočárek z internetu,tak jsme pochodili všechny možné obchody,manža si pofotil a odzkoušel kočárky,pak objednal.Jinak my jsme oproti obchodu ušetřili 4000,-kč,kočárek byl za dva dny doma.
30. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.