• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
my jsme byli před 3 týdny letecky na Kréte a taky v pohodě.Ptala jsem se lékaře a ten říkal,že těhotenství je v pořádku,takže nevidí žádnou překážku...jen jsem nemohla moc na sluníčko,ale to mi ani tak moc nevadilo... :slight_smile:
20. srp 2008 ve 14:35  • Odpověz
autor
tak jestli máš dobrého doktora jako já, tak já mám vycházky neomězeně... a to jsem ještě s mojí Dr. řešila, kam si vyjedu na dovču a nic mi na to neříkala...jen mě upozornovala, že nesmích chodit do termálních koupališt... ale vůbec jí to nevadí, že neležim doma :grinning:
20. srp 2008 ve 14:36  • Odpověz
no pajmis,ted jsem si díky tobě vzpomněla,že mám ve skříni taky takový "myší kožíšek" na zimu,takže se letos bude hodit:slight_smile:a je volný,takže je to super a nemusím na tu chvíli nic pořizovat
20. srp 2008 ve 14:36  • Odpověz
neomezené vycházky??ty jo,tak to je super,uvidíme co ten můj,ale snad to taky bude v pohodě...uvažuju,že to takhle vydržím měsíc a pak to tu zabalím.... :sweat_smile:
20. srp 2008 ve 14:37  • Odpověz
Tak to dojíždění bych asi fakt nezvládla.
Já chci taky vycházky neomezeně :confounded: .
20. srp 2008 ve 14:38  • Odpověz
autor
no ono prej letecky je to pro mimi to nejhorší...že se v letadle tvoří nějaké přetlaky, které ty nevnímáš ale mimčo tím doslova trpí... že to má hodně vliv... no a to sluníčko je pro mimi prevít... já sem chodila s pupkem celým bílím od vrstvy krému s vysokým UV... a nevadilo mi to, že na mě každý hledí.... prej má zase sluníčko vliv na vývoj mozku.... tak nevím...
20. srp 2008 ve 14:39  • Odpověz
pajmis,ty chodíš k Pokludové?a kde ordinuje?není taky v budově CRM?
20. srp 2008 ve 14:39  • Odpověz
autor
holky a vy nemáte vycházky neomezeně??? já myslela, že v těhotenství to má každý... přeci jen to není nemoc :sweat_smile: a nikoho tím nakazit nemůžete... to jako máte třeba vycházky jen v určitou hodinu???
20. srp 2008 ve 14:40  • Odpověz
autor
já nevím co je CRM... má ordinaci na I. segmentu na Jižních Svazích... ale je tam od 1.ledna 08... bývala na Atlase...
20. srp 2008 ve 14:42  • Odpověz
no doktor mi říkal,že pokud je těhu v pořádku,tak nevadí žádné cestování..o tom letadle jsem četla různé články,ale vesměs psali,že je to naopak nejšetrnější doprava..samozřejmě ne ve třetím trimestru,kdy už to ani lékaři nedoručují a nedovolují.A hlavně spousta leteckých společností tě od myslím 34tt nepřepraví....na sluníčku jsem taky moc nebyla,valela jsem se pod slunečníkem,když jsem vylezla na slunko,tak s namazaným pupkem a po 10ti minutách jsem si přes něj dávala ručník nebo tričko...
20. srp 2008 ve 14:42  • Odpověz
to je centrum reprodukční medicíny,má tam ordinaci i můj gynekolog a vím,že je tam i nějaká Pokludová...takže má toho asi více:slight_smile:
20. srp 2008 ve 14:43  • Odpověz
no právě že vycházky neomezeně mě překvapují..co vím okolo,tak spousta holek má nějaké hodiny dopoledne a nějaké odpoledne...
20. srp 2008 ve 14:45  • Odpověz
autor
tak to jsem nevěděla, že někdo má ty vycházky takhle... jinak o té Pokludové jsem to vůbec nevěděla... sem myslela, že bývá jen v ordinaci nebo na Atlase... tak to teda zvládá dost věcí :grinning: teda jestli nemá sestru... nevíš jak se jmenuje... ta moje je Petra Pokludová
20. srp 2008 ve 14:48  • Odpověz
JJ,je tam Petra Pokludová,takže toho obíhá více:slight_smile:ten můj je primář,ordinuje tam,na Atlase a ještě zvládá operace a nedivila bych se,kdyby měl ještě ordinaci někde jinde :grinning:
20. srp 2008 ve 14:50  • Odpověz
no já jsem nechtěla na PN hlavně kvůli tomu,že jsem se děsila toho,že budu muset být pořád doma..ale jestli je to tak,že ti napíše neomezené vycházky.... :slight_smile:
20. srp 2008 ve 14:50  • Odpověz
autor
No, já to tak mám... ale je to super... penízky chodí tak jak mají... a já nemusím ani chodit do práce a ještě si můžu jít kam chci a v kolik chci :grinning: to je bájo...a jestli máš Dr. který dělá s Pokludovou, tak si myslim, že by ti to taky napsal... a nebo jedině se s ním domluvit... holky a můžu se zeptat??? chodíte někam o víkendu třeba se svojim, nebo třeba s kámoškou?? myslím třeba někam do hospůdky nebo restaurace?? samozřejmě ne na pivo, ale jen tak posedět... já chodívám často na Vyhlídku tady na Svazích a břicho už mám celkem velké... tak nevím, jestli to nevypadá blbě... sme tam vždycky až tak do 23:00hod... ale alkohol nepiju...jen třeba colu nebo vodu... není to blbé??
20. srp 2008 v 15:01  • Odpověz
autor
Holky a ještě mě zajímá...chodíte některá do těh. kurzů?? tady ve Zlíně?? Já chodím... ale chtěla bych slyšet jaký na to máte názor...jestli teda chodíte... jak vás to baví a tak...
20. srp 2008 v 15:06  • Odpověz
pajmis,určitě to blbé není,proč by mělo???já myslím,že je to naprosto v pořádku,že někam jdeš.A pokud se na tebe někdo divně dívá,tak není normální on...a navíc Vyhlídka je "rodinná" restaurace,takže to je uplně ideální :slight_smile: Já bych to neřešila,sice bříško ještě nějak moc velké nemám,ale proč bychom si někam nezašli?a navíc když nepiješ alkohol a není to nějaký noční bar,tak proč ne
20. srp 2008 v 15:09  • Odpověz
no já do těhu kurzů nechodím,ale docela mě to zajímá...kde se do nich dá ve Zlíně chodit?
20. srp 2008 v 15:09  • Odpověz
autor
Já si taky myslím... lidi koukají, že bych asi už měla dávno spát, když nosím dítě... nebo možná i proto, že vypadám hodně mladě, nevím.... ale tak je mě 20let. Nepřipadá mi to blbé mít dítě tak brzy... hrozně sme ho chtěli :slight_smile: a myslím, že věk nerozhoduje... :grinning:
20. srp 2008 v 15:12  • Odpověz
tak ať lidi koukají,kašli na ně :wink: my jsme totiž takový divný národ :slight_smile:
Věk určitě nerozhoduje,důležité je,kdy se ty cítíš na mimi :slight_smile:
20. srp 2008 v 15:14  • Odpověz
autor
Tak já chodím do kurzu k PA Dorazilové... ale popravdě... nevím, co si o tom mám myslet... ze začátku sem byla hrozně nadšená... ale poslední dobou...nevím... ona si hodně potrpí na tu přírodní kosmetiku, přírodní porody, atak... a to mě moc teda nebere... a co mi říkala moje Dr. tak v medicíně se PA moc nevyznají a nevědí, co můžem a co ne... a přitom nám radí... tak fakt nevim... ale já něco pouštím druhým uchem... ale jinak je to zajimavé, ale hrozně unavné... sme tam 3-4 hodiny... to sem vždycky celá polámaná....
20. srp 2008 v 15:15  • Odpověz
3-4 hodiny???no tak to je docela slušný nářez...tak to teda nevím,momentalně bych to asi nestíhala ještě s prací a dojížděním.. :frowning2:
20. srp 2008 v 15:16  • Odpověz
autor
Třeba se mi stalo, že jednu lekci bylo na kurzu hodně tatínků... a já došla předposlední a už sem si neměla kde sednout... a tak sem si mohla vybrat bud - sedět 3 hodiny na tvrdé zemi nebo na míči, tak sem si vybrala teda ten míč.. ale bylo to strašné... sedět 3hodiny v kuse na míči a nemohla sem si ani opřít záda... sem byla celá pokřivená... a ani jeden tatínek mi nenabídl, at si sednu do křesla... a ještě na mě pitomně hleděli.... to je hrozná neochota v tom Zlíně...
20. srp 2008 v 15:21  • Odpověz
cože?no to si snad děláš srandu...žádný chlap tě nepustil jo?no ono se ve Zlíně není ani čemu divit...stačí mi to v trolejbuse..loni se mnou jela holka,která musela mít snad těsně před porodem a nepustil ji vůbec nikdo sednout..kdyby seděla,tak ji pustím,ale tohle...dokonce i ženské se raději dívaly z okna ven... :frowning2:
20. srp 2008 v 15:23  • Odpověz
no nic,pro dnešek to tady balím a pádím na vlak :slight_smile: tak se mějte všechny krásně!!!
20. srp 2008 v 15:24  • Odpověz
autor
papa :slight_smile:
20. srp 2008 v 15:29  • Odpověz
Ahoj holky, to je super, že je tady topic pro zlíňačky! :slight_smile:

Taky se teda hlásím, sice jsem doteď neměla moc čas sem psát, jenom občas něco přečtu, ale od září budu asi doma, tak se budu nudit..taky dojíždím, autem hodinu tam a zpátky a doktorce se to nelíbí. A mě vlastně taky moc ne, strašně se u toho rozčiluju, každou chvilku mi nějaký prasák vjede do protisměru a podobně...

Pajmis, fuj, co to máme to ve zlíně za nastávající otce, že tě nechali takhle blbě sedět a sami se váleli v křesílku. No oni si ti chlapi asi fakt neumí představit, že už nemáme moc pohodlných poloh. Já se vždycky kroutím před spaním na posteli, než usadím bříško, a co teprv pozdějc :grinning: A je fakt, že teďka jsme byli v Krkonoších na dovči a jeli jsme autobusem a nezbylo na mě místo, měla jsem uplé tričko a každá ženská snad pozná, že jsem těhotná, ale všichni na mě tupě zírali a nechali mě hongat zavěšenou na tyčce po těch hrbolatých serpentých, a to i ženské :angry:
20. srp 2008 v 15:38  • Odpověz
autor
Ahoj hanicko: no s těma lidima to je fakt hrozné.... jsou takoví neohleduplní... nemám ráda, když jede v trolejbuse a je nacpáno a lidi hledijou a ale nepustijou... a ještě lepší je, když si tě někdo všimne, ale dělá, že ho to venku tak moc zajímá a celou dobu hledí z okna... takoví důchodci k tobě dojdou a sami si řeknou - pustíte mě?? a tohle já neumím... na to nemám povahu... a nesnáším jak se ti důchodci všemožně vymlouvají... třeba sme nedávno jeli se segrou trolejem a jak máš místo pro dva, tak taková paní seděla na tom sedáku u uličky a u okna bylo volno... já sem si sedla jinam a segra si chtěla sednout k té paní... je pravda, že ta paní byla silnější, ale zase tak stará nebyla... bylo ji asi kolem 60ti...což není zas tak moc... no a segra se ji zeptala, jestli by se neposunula k okénku a že si segra sedne do uličky... no a ta paní jí řekla NE, NEPOSUNU SE! a trošku oddělala nohy aby se segra protáhla... a ta baba na ni ještě JÁ SEM NEMOCNÁ A MUSÍM SEDĚT TADY... no tak to sem se i já začala smát a tak jí segra řekla, že pro nemocné a invalidy jsou sedadla ve předu... :grinning: a ta paní na to, že zase tak nemocná není a ZTP kartu nemá :grinning: je to hrozně směšné, když má někdo 150 výmluv jen aby se nemusel hnout :wink:
20. srp 2008 v 16:09  • Odpověz
Je holky vy teda toho nakecate kod to ma docitat :grinning: NAm dneska nesel pc tak sem ani nemohla napsat,ale jak tak koukam sem tady jedina snazilka :frowning2: VSechny uz mate briska,ach jo,ale aspon me pak budete radit co a jak kdyz uz ste zkusenejsi :wink:

Paji nejela sem nahodou v tom buse stebou neco mi ta hystorka pripomina :grinning: :grinning:

Jinak ja az budu tehu tak urco chci byt na neschopce,taky mma Pokludovou tak snad mi to jendou taky da neomezene.JA jsem byla od ledna az do konce cervence na nesch.kvuli propusteni z prace,jeste do toho operace atd.ted hledam praci zatim zadna slava tak doufam ze neco rychle najdu kdybych nahodou otehotnela abych pak mela nejake penizky,nebo nevite ejstli to jde udelat na pritele nebo tak? Me se doma libi udelam vse okolo domacnosti,muj chodi na smeny takze to je fajn,mame dva psiky ti daji taky zabrat,takze mi den utika ani nevim jak,sem tam jdem se segrou do mesta nebo na kafe to pak rychlej utika :sweat_smile:
20. srp 2008 v 18:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.