• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Zdarec ženy,
na chvilku na vás juknu,než vyletím zase do města.U doktora dobrý,dostala jsem papíry na mateřskou,musím si to letět vyřídit,byla jsem na odběrech,tak jsem se stavila akorát nasnídat.
31. bře 2009 v 09:37  • Odpověz
ameli a odběry fajn? jé ty už jdeš na mateřskou? já myslela že až 6 týdnů před porodem (teda já tak šla :confused: )

no my s Luckou dnes žádná velká akce - odpoledne jedem na kyčličky tak z toho mám strach a teď se snažím ji uspat abych se mohla učit. příští pátek mám totálně hnusnou zkoušku.

Vařím těstovinový salát s tuňákem a polévku brokolicovou. Ale já stejnak jak mám takové stresy tak nemám na nic chuť, to spíš kvůli mojemu. přijde v poledne a jede s náma na ty nožky
31. bře 2009 v 09:49  • Odpověz
ami - tak uz budes na materske?? se mas - vychazky ti padnou... ale kontrola na tebe neprisla ze jo??
31. bře 2009 v 09:50  • Odpověz
Ne ještě nejdu,jen si to mám zajít vyřídit a pozeptat se co s bydlištěm,protože já mám trvalé bydliště u rodičů,ale dva roky žiju s manželem v Uherském Hradišti a mylý bude mít trvalé bydliště v Hradišti.Odběry budou snad ok,brala jsem ty antibiotika.
31. bře 2009 v 09:53  • Odpověz
to bude dobre ty odbery... kamoska behem tehotenstvi vybrala snad troje antibiotika a je vse ok - sice chytla vse co mohla tak to mela slozite... my taky mame kazdy jinde bydliste a nechteli jsme to prehlasovat kdyz budem stavit a pak se asi nahlasime vsichni az to bude... ale nevim jak to bude s mimi - jestli dostane misto bydliste tam kde mamka...??
31. bře 2009 v 10:02  • Odpověz
ahojte holky, mně se dnes taky nějak nic nechce, ale za chvilku budu muset jít vařit a uklízet :frowning2:
31. bře 2009 v 10:04  •  1 dítě  • Odpověz
lusi - co děláš za školu, jestli se můžu zeptat?
31. bře 2009 v 10:12  •  1 dítě  • Odpověz
ja sem se pustila do zehleni jelikoz uz to tu na me pomalu zacalo padat... tak jsem to zapla ale je to asi tim ze je zamracene ze se do toho taaaak nechce... :slight_smile:
31. bře 2009 v 10:13  • Odpověz
leu - já mám plný balkon prádla, včera jsem prala, takže mě to žehlení taky brzo čeká. zítra a ve čtvrtek budu ale v práci, takže si to nechám pěkně na víkend. prcek tě v noci zlobil? mně naštěstí nechá vyspat, tak jsem ráda :slight_smile:
31. bře 2009 v 10:15  •  1 dítě  • Odpověz
ale normalne spava celou noc ale sla sem snad dvakrat na zachod a jakmile sem se prosla - myslel ze vstavame - takze rozcvicka...no tak sem mu vysvetlovala ze je jeste noc...taky premyslim ze jeste hodim pracku ale zase pradlo kdyz ho konecne dnes vyzehlim - no rozmyslim si to... :slight_smile:
31. bře 2009 v 10:20  • Odpověz
jojo, to je furt dokola. vypereš, vyžehlíš, vypereš, vyžehlíš :slight_smile:
31. bře 2009 v 10:22  •  1 dítě  • Odpověz
to jo - nekonecne kolecko...
a co uz mamete nakoupene?? ja sem toho ted hodne dostala tak presne nevim co budem jeste nakupovat - musim udelat inventuru... :slight_smile:
31. bře 2009 v 10:27  • Odpověz
my máme takové ty základy. kočárek, postýlku, povlečení do postýlky, matraci, chybí nám peřinka a polštářek, košík na kolečkách, přebalovací podložku, jídelní židličku, vaničku, dvě podložky do vaničky, kolotoč nad postýlku, chodítko, vak na mimi, fusak, nějaké ty oblečky, bodíčka, dupajdy, plátěné plenky a jedny Huggiesky. no a maminka si udělala radost kojícím polštářem a těhu riflema :slight_smile: . tak jak uděláš inventuru, písni, ať vím, co ještě koupit :wink:
31. bře 2009 v 10:31  •  1 dítě  • Odpověz
no tak to mam pocit ze nic nemame...
my postylku a kolebku, kosik na koleckach - podedime - to je u nas takove putovni, no kocarek objednany... ted jsme kukali po komodach a navrch s prebal.podlozkou tak to musime jeste doresit. obleceni sem nadostavala typu - 2 kabatky, dupajdy, latkove plenky, osusku, zavinovacku, ponozky - vic nic nemame...porad to nechavam ze potom a taky nevim co zdedim po svagrove - jeste jsme se nejak nestihly domluvit co prenecha...
31. bře 2009 v 10:37  • Odpověz
ahoj sajmi, my jsme se tu ještě nepotkaly :wink:
leu dyť toho máš hafo! oblečků moc těch maličkých nepotřebuješ, stejně prcek poroste ze začátku jako z vody. A v létě mu bude stejnak nejlíp nahatému :slight_smile:

Já kolíbku ani košík neměla a malá taky roste :wink: Ježiš prádlo tu mám taky, já nic nestíhám, teď máme fůru doktorů a navíc ta zkouška, pak velikonoce...ach jo :frowning2:

leu dodělávám ve Zlíně Fame
31. bře 2009 v 10:44  • Odpověz
tak pokud už neplánují další, tak ti toho přenechá určitě ještě hodně. a co nedostaneš teď (protože malá je ještě moc malá), tak dostaneš třeba pozděj. jak se vlastně jmenuje ta druhá holčička? pamatuju si jen Justýnku a ta druhá má tak dva, tři měsíce, ne?
31. bře 2009 v 10:46  •  1 dítě  • Odpověz
lusi - takže ty studuješ při malé výšku? no tak to teda klobouk dolů! kolik toho ještě máš před sebou?? nebo už letos končíš?
31. bře 2009 v 10:48  •  1 dítě  • Odpověz
lus - taky sem zvedava jak to malinke poroste - ale pokud bude po tatinkovi tak mam pocit ze ani 50,56 nemusim kupovat... :unamused: nejhorsi je to u nas s mistem - do jednoho pokoje se smestnat i s mimi - no uvidim jak to pujde, mam v planu ze pulka veci poleti...
sajmi - druhou maji Dominiku, narodila se 12.1. tak uz bude mit skoro 3mesice...utika to strasne rychle - mala roste jako z vody a Just ji dela ochranku... :slight_smile: v albicku mam myslim i jeji foto...kdyz tak pridam...
31. bře 2009 v 10:54  • Odpověz
leu - tak holčičky už jsem omrkla, jsou krásňunké. Justýnku jsem viděla kdysi v kočárku jako mimi, ale to už je dávnějc :slight_smile: tak teď bude v rodině kluk ochranář :slight_smile: . Frantík je pěkné jméno a zase se vrací do módy. nebo si to Pavel už rozmyslel?
31. bře 2009 v 11:01  •  1 dítě  • Odpověz
to ne - pavel za jmeno Frantisek strasne bojuje - on ho moc chce!!! sice si prvni moc pral holcicku ale kdyz nas pan doktor vyvedl z omylu tak se moooc tesi na kluka a furt na nej vola Franti ale kdyz ja sem nad tim premyslela a jak mu budou rikat v puberte na diskotece...?francku...nevim jeste to nemame jiste....
no jo Justa roste taky jako z vody - je to takovy zivel - je strasne aktivni, utaha za odpoledne 5 dospelych... :grinning:
31. bře 2009 v 11:05  • Odpověz
tak to velký živel, ta vaše Justýnka :grinning: . když si to vezmeš, tak děcka si umí na každé jméno vytvořit nějakou nadávku, takže myslím, že Frantík je pěkné. však uvidíte. ještě je dost času přemýšlet :wink: . bylo by to ale dobré, kdyby jsme se potkaly v té porodnici. uvidíme, jak nám ještě upřesní termín.
31. bře 2009 v 11:11  •  1 dítě  • Odpověz
to jo - nam ted termin posunuli o den na 7.8.2009 tak uvidime... a k tomu nás náš pan starosta pozval na svatbu a zeni se 1.8. tak sem fakt zvedava jestli se tam dokulime nebo budem slavit nekde jinde... :grinning:
31. bře 2009 v 11:15  • Odpověz
:grinning: jé tak to je super! tak já to vidím tak, že půjdete na obřad, pěkně se napapáš, zatančíš a večer pojedete do porodnice :slight_smile: a já už tam na tebe budu mávat a budu ti držet lůžko :grinning:. kdyžtak ať ti nabalí pár koláčků nebo něčeho dobrého. po porodu prý bývá hlad :slight_smile:
31. bře 2009 v 11:22  •  1 dítě  • Odpověz
vidis - taky moznost jak to oslavit... :grinning: tak se tes na cukrovi :grinning:
no stejne sem zvedava na ten nas den D... chce jit Roman k porodu?? Pavel se tam doslova tlaci...uz ma dokonce domluvenou dovolenou v praci aby nic nezmeskal...
31. bře 2009 v 11:25  • Odpověz
já jsem na to taky strašně moc zvědavá. Romča chce jít taky k porodu, ale já jsem ráda, že mě tam aspoň bude podporovat a držet za ruku! kurzu už sbírá různé informace, takže pak když někam jdeme a někdo se mě zeptá na něco ohledně mimča nebo porodu, tak okamžitě odpovídá Romča plný informací. :grinning: no sranda, ale jsem ráda, že ho to zajímá.
31. bře 2009 v 11:47  •  1 dítě  • Odpověz
to ja sem taky rada ze se toho chce zucastnit - pavel zase cerpa informace z knih - porad cte o mimi na vse se pta... a s nynejsimi otci si velice rad povida :grinning: hodne jeho kamaradu ma totiz uz mimi tak to konzultuji...
31. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz
To je dobré, jak se ten chlap tak zajímá a shání různé informace :slight_smile: ale jen ať jsou připravení, ať nám taky trošku pomůžou, ne?
31. bře 2009 ve 12:03  •  1 dítě  • Odpověz
jj jen at sou v obraze... ale sem rada ze k tomu tak pristupuji - znam totiz i opacne pripady a to bych fakt nechtela aby se vubec o mimi nezajimal...
31. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz
no to já taky ne. v kurzu máme jednu takovou těhulku, se kterou její přítel nechtěl jít ani na Prediko, mrknout na ultrazvuk miminka, ani si prý nešáhne na bříško, nechce s ní jít k porodu, prostě vůbec žádný zájem. to bych byla asi hodně zoufalá :frowning2: . už jsi se nějak rozmyslela s tím pátečním cvičením? bude se ti chtít si jít zahopsat??
31. bře 2009 ve 12:13  •  1 dítě  • Odpověz
na ty balony s tebou chodi i Roman?? mame totiz cosi na patek domluvene tak jeste cekam jak to dopadne ale moc me to laka a chcu tam volat...
31. bře 2009 ve 12:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.