• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
nene, to je jen pro těhulky. Roman se mnou chodí do kurzu psychoprofylaxe. tam chodí i tatínci :slight_smile:
31. bře 2009 ve 12:21  •  1 dítě  • Odpověz
cekam jak dorazi Pavel domu - jeste jsem s nim nejak nestihla na toto tema hovorit a pak hned zacnu jednat...dala bych pak vedet...
31. bře 2009 ve 12:25  • Odpověz
jasně, však uvidíš. já tam budu určitě. budu muset končit, musím jet do města na nákup a mám ještě nějaké pochůzky, tak kdyžtak se tu ukážu večer. zatím papa :slight_smile:
31. bře 2009 ve 12:28  •  1 dítě  • Odpověz
tak zatim - ja jdu neco pojest at maloch ma prisun...
31. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz
tak my jedem holky, držte palce.

jj studuju s malou, tak co mi zbývá že...
31. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz
lus tak dej vedet jak dopadnete
31. bře 2009 ve 12:40  • Odpověz
Tak ahojte znova,

já jsem byla ve městě,koupila jsem si Lovelu,kdyby mě přepadla chut prát oblečky.No a pak intimky/ty potřebuju teda dost/,jednorázovky do porodnice,termoobal na lahvičku,nějakou dětskou kosmetiku,utratila jsem ani ne 500.Je tam strašně krásně,závidím kočárkování.Já už chci taky.
31. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz
ahojky holky, my byli u kožní, jsme OK...amelii, dočkáš se, neboj...
31. bře 2009 ve 13:26  • Odpověz
Už aby to bylo,nebaví mě chodit domů o samotě.
31. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz
no jo - konecne vykouklo slunko - tak cekam ze taky nekdo prijde a svezu se s nekym ven...at nejdu sama...
31. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz
ahojte holky, já vůbec nestíhám dneska... :unamused:
tak já vystresovaná dojdu na polikliniku a tam cedula že doktror dnes neordinuje. takže nic a jedem příští týden. a to mám s luckou teda v úterý kyčle, ve středu rehabilitace, ve čtvrtek očkování a v pátek nefro, takže se naučím asi fakt hodně, když každý den půl strávím u doktora a druhou půlku budu krmit a vařit :angry:

Já nemám šanci tu zkoušku udělat a chytla mě dneska dost mega depka :frowning2:

Ameli dyť ty už to máš za pár - budeš mít prcka akorát až bude hezky a budeš pendlovat sem tam :wink:
31. bře 2009 v 19:36  • Odpověz
lusi - neboj, tu zkoušku nějak zvládneš! a kdyby náhodou ne, je tam přece ještě opravný termín, ne? budu ale určitě držet palce!!! :wink:
31. bře 2009 ve 21:50  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi já vím...ale chtěla bych to mít z krku :frowning2:

Já jsem teď mimo mísu tak nevím jestli sjte to řešili - nevíš jestli budete mít kluka nebo holku? a odkud jsi?
31. bře 2009 ve 22:20  • Odpověz
Ahojky,

já vím že už to mám za pár,ale dneska mě přepadl hrozný smutek,hned jak jsem otevřela Koníka.Počasí je naprd a mě se chce akorát brečet. :cry:
1. dub 2009 v 09:17  • Odpověz
ameli jaktoo???
dyt máš být štastná nastávající maminka :wink:
1. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
Lusi,

tedka jsem se dověděla z jiného tématu,že kamarádka co se mnou chodila plavat přišla ve 24tt o mimi,narodila se jí mrtvá holčička,mě je to tak líto.Nemám odvahu jí napsat.
1. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
ahoj holciny
tak dneska jsem asi jen na skok - musime ke tchanum a pekne v sadu pracovat tak doufam ze vas vecer doctu...

ami:jakto?? to ani nerikej... v takove situaci clovek fakt nevi co je lepsi udelat (napsat/nenapsat) bude to poterbovat hodne casu...
1. dub 2009 v 09:39  • Odpověz
leu-nemám odvahu,dneska je plavání a vůbec se mi tam nechce.Škoda že to není špatný vtip.
Hlavně se nesedři v tom sadu,jsi těhulka,tak bacha. :wink:
1. dub 2009 v 09:42  • Odpověz
ami treba ti v plavani povi co se presne stalo...aby te to trosku uklidnilo,ze to nebyla neci vina...
jinak v sadu se chystam kochat divanim na manzela jak mu ta prace jde od ruky...ale porad cekam na tu slunicko ktere (jak rikaji v radiu)pry sviti skoro vsude - krome Zlina asi...
1. dub 2009 v 09:48  • Odpověz
No ona mi to neřekne,na plavání pro těhule asi chodit už nebude.Tady sluníčko taky nesvítí.Já se chystám do Kauflandu.Manža chce kuře.
1. dub 2009 v 09:49  • Odpověz
ameli a odkud byla? To je hrozné, už tak daleko...no ale představ si, že by jsi měla miminko doma a umřelo Ti, kamarádka maminky tak přišla o 4děti...hrozné, raději si to nepředstavovat :frowning2:
1. dub 2009 v 09:51  • Odpověz
myslela sem jestli v kurzu nebudou vedet co se presne stalo...
ja predpokladam ze kdyz budem cely den u tchanu ze nastavajici "babi"neco uklohni...a kdyby ne tak to zachrani nejaka rychlovka...
1. dub 2009 v 09:52  • Odpověz
já vařím dnes polívku pro malou a mojemu a kapustové karbenátky s bramborem a okurkovým salátem :slight_smile:
1. dub 2009 v 09:57  • Odpověz
Já myslím že o tom,radši nebude chtít nikdo mluvit.Navíc manža mi plavání pro tento týden zakázal.Já si radši žádné takové situace nechci připouštět.Měla jsem aspon s kým pokecat,tedka už nemám ani to.
1. dub 2009 v 10:01  • Odpověz
ami tak si odpocin a mas... ja se dycky nejvic odreaguju varenim - a pak ty kila leti nahoru :grinning: dnes mam chut na zapekanou brokolici - to bude mit manza radost...ale dam mu tam trochu masa at je spokojeny... :grinning:
1. dub 2009 v 10:23  • Odpověz
ameli tak to je síla...já mám taky jednu takovou kamarádku - přesně jako ta tvoje...porodila ve 24. týdnu a holčička za 1 den umřela. Ta holka se mnou ležela v porodnici - já na udržení těhotenství, ona po porodu. Bylo to v květnu. A do dneška o tom nemůže a nechce mluvit, ač to bude rok...

Nejlepší je asi mlčet, v tomto totiž žádná slova neutěší...ale ty na to hlavně nemysli, ty musíš myslet na Danečka, to je teď hlavní!

Holky vy se máte že vám navaří! Já vařím lucce brambor s mrkvičkou a kuře a jinak na to kašlu. Michal dojde až v 5 tak mu něco uvařím odpoledne. Doufám že po obědě lucka usne a já se vrhnu na učení...

Honzi tys mi udělala chut s tím salátem!
1. dub 2009 v 10:23  • Odpověz
me taky nadchl ten salat ale nemam okurek :grinning: asi problem ze.... :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahojky holky, vy vaříte samé dobroty, mňami, mňami :slight_smile: . Já mám zatím jen kyselicu a co jako druhý chod nevím :frowning2: .
Ami - chudina holka. člověk už si myslí, že se to blíží ke zdárnému konci a ono se to tak pokazí. no snad nás nic takového nepotká. kamarádka dnes taky přišla o mimi, tak mi je smutno asi jak tobě. byl to sice jen začátek, ale už se hrozně tešila a já vlastně taky! je to nespravedlivé! maminky, které mají těhotenství v pohodě, odrodí taky v pohodě a pak dají nakonec mimi do babyboxu nebo někam do popelnice, tak si toho vůbec neváží. a normální holka, která chce mít miminko a moc se na něho těší, tak třeba nemůže nebo potratí. :frowning2:
Lusi - včera jsem ti už nestihla odpovědět, tak se nezlob. jsem ze Zlína a čekáme klučíka :slight_smile:
1. dub 2009 v 10:35  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi - na kolik procent vam slibili kluka???
1. dub 2009 v 10:39  • Odpověz
leu -ahojky. gynekolog nevím a Mudr. Huspeninová z Predika na 90%. to je celkem hodně, že? no co už, hlavně ať je klučík zdravý a holka bude třeba pozděj :slight_smile: . a vám??
1. dub 2009 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.