• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
no nam pan primar z predika osobne rekl ze to vidi na 100%... :grinning: tak Pavel se sice tesil na holcicku ale ted se nemuze dockat kluka... :grinning: tak to u nas vypada asi jiste ale rikala sem si ze 100%je to az po porodu...
1. dub 2009 v 10:47  • Odpověz
no to jo, 100% je až po porodu. my jsme sice pytlíka viděli, takže kdyby to byla holčička, tak nevím, co by jí to tam teda viselo, ale nějaká malinkatá šance třeba ještě je. my jsme se taky těšili na holčičku, všichni z rodiny, ale příroda to zařídila jinak. ale hlavně že to zařídila!!! :wink:
1. dub 2009 v 10:49  •  1 dítě  • Odpověz
holky vy jste tady samý chlapák :wink: hlavně ať jsou zdraví ti vaši borci :slight_smile:
1. dub 2009 v 10:53  • Odpověz
no a my prave nic nevideli protoze pan doktor byl velmi rychli a nic nam neukazal tak jsem se ho jeste jednou ptala jestli je to jiste a on ze je... tak sem si rikala ze jak tam pujdem na kontrolu za mesic ze mu reknem at nam to ukaze... a treba tam bude Huspeninova a ta to vsechno ukazovala...
1. dub 2009 v 10:55  • Odpověz
lusi - příště nám musíš poradit, jak na holčičku :grinning: . tobě taky řekli na 100%, že to bude holčička?
1. dub 2009 v 10:55  •  1 dítě  • Odpověz
leu - tak pana doktora jsem nezažila, vždycky jsem byla jen u doktorky. minule si navíc nechala opravdu záležet, protože tam kromě Romči byla i moje mamka. jsou s Huspeninovou spolužačky z Gymplu :slight_smile:
1. dub 2009 v 10:57  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem tady,nakoupila jsem a utratila jsem,koupila jsem si časopisy,manža bude rád.až je uvidí.Ale apspon budu mít co číst.No tady je hnusně,koupila jsem to kuřátko.No chystám se něco Danečkovi oprat,at zabiju čas.V noci mě tak šíleně zlobil,ale aspon vím že tam je. :wink: No jedla jsem na večeři,trošinku guláše co zbylo a malému to asi nechutnalo tak se mi to pořád vracelo zpátky,vzala jsem si Rennie,a docela dobrý.Akorát mi přijde,že zrovna tedka to mám nanovo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
sajmi - tak to jsi mela super... pan doktor to bral jako rutinu takze to bylo sup sup ale na otazku co to bude odpovedel z prehledem... :wink: no uvidime za tri tydny - jestli to tam zustalo nebo se zmenilo... :grinning: ale nam uz je to v celku jedno - hlavne at je to zdrave... a pavel rikal ze muze mit holcicku i na paty pokus - pry mu to nevadi...
1. dub 2009 v 11:01  • Odpověz
sajmi jo řekli. jeden doktor v nemocnici mi říká: já tam vidím holku nebo nějaký nepovedený kluk. a já říkám: tož než nějakého prcka tak to radši ať je to holka tak se smál jak urvaný :grinning: :grinning: :grinning:
ale my chtěli kluka a manža se s tím doteď nesrovnal :grinning:
1. dub 2009 v 11:04  • Odpověz
Nám potvrdila doktorka Huspeninová jak termín porodu,tak pohlaví,a jak to jde vidět na tom videu.Malý se bude jednou divit,jak vypadal,když byl v břiše... :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 11:04  • Odpověz
leu počkej až ti to řekne v porodnici že na pátý pokus. Já na to byla asi tak 14 dní totál alergická :sweat_smile:
1. dub 2009 v 11:05  • Odpověz
leu - tak to je fajn, když chcete mít tolik dětí. vy vlastně budete stavět, takže můžete zrovna postavit nějakou vilku, aby jste se tam všichni vešli :slight_smile: . my máme 3+1, takže max. dvě děti
ami - tak si zkus lehnout, jestli ti to třeba nepomůže. no já jsem včera jedla špenát a malý pak skákal o stošest :slight_smile: takový Pepek námořník :grinning:
1. dub 2009 v 11:05  •  1 dítě  • Odpověz
holky mi takto reagovala malá na sladké. cokoli jsem snědla sladkého tak se začala mrskat a dělá to i teď :grinning:
1. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
Ne já ležet nebudu,nechce se mi,něco si vezmu a bude to ok. :slight_smile: :wink:
1. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
sak sem mu rikala at s takovyma napadama za mnou po porodu rok nechodi... :grinning:
sajmi - stavet budem ale fotbalovou jedenactku fakt asi nechci :grinning: ale jedinacek asi urcite nebude...
me taky dnes tak maly plave - nevim jestli si vzal priklad z tatinka ale uz by si od rana mohl dat slofika :grinning: a na sladke taky reaguje - trocha cokolady a pul hodiny telocvik v brise... :grinning:
1. dub 2009 v 11:13  • Odpověz
co tam ty naše miminka dělají? :slight_smile: asi se ale rozhodně nenudí :slight_smile:
1. dub 2009 v 11:16  •  1 dítě  • Odpověz
to se asi fakt nenudi - mam pocit ze si ze me dela srandu - dam na bricho ruku ja - kopance jak hrom - da ju tam pavel a maly spi jako by nic...rikam - herec po tatinkovi(sak uz maleho chteji do divadla)
1. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
holky, budu se muset rozloučit. jdu na kontrolu na gyndu, tak snad dopadnu dobře! písnu kdyžtak večer z práce. mám noční, takže kdyby jste nemohla některá spinkat, napište. aspoň mi to rychlej uteče :wink:
1. dub 2009 v 11:20  •  1 dítě  • Odpověz
ja uz taky utikam na paseky... zkontrolovat jak to tam vypada... tak se mejte a verec se ukazu protoze je v telce fotbal a to ja fakt nemusim prozivat :grinning:
1. dub 2009 v 11:23  • Odpověz
holky tak jste mi všecky zdrhly :frowning2:

Večer tady budu taky, páč fotbal nemusím stejně jako leu :grinning:

Jdu se učit, zatím papa a mějte se
1. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz
ahojky, tak už jsem v pracovním procesu :frowning2:
1. dub 2009 v 19:35  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi ahoooj....a co děláš já vlastně ani nevím...
1. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz
tak jsem tu!!! vecere udelana, uz aj snedena, veci poresene a manza uz aj v posteli - no neni to parada :wink:
1. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz
lusi, dělám recepční na hotelu, takže mě čeká šichta do šesti do rána :frowning2:
1. dub 2009 ve 20:22  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi - a ty tam sedis - ani se nemuzes natahnout?? ja bych to asi nevydrzela...
1. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz
sajmi tak to jsi dobrá! jak dlouho plánuješ chodit do práce?

leu co bylo dobrého? :wink: No my nespinkáme ani náhodou..Lucce jsem pekla dortík k zítřejším "narozeninám" :grinning: :grinning: :grinning: a teď mě honí mlsná, že jdu na Milku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz
no já už mám taky hlad, dala bych si něco dobrého :slight_smile: . v práci plánuju být až do nástupu na mateřskou, tj. 1.6. sedím tady, ubytovávám hosty, dělám faktury a různé další hovadiny a mezi tím se chodím i ven protáhnout. to bych nevydržela, být 12 hodin jen na zadku
1. dub 2009 ve 20:34  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi tak šup nabaštit :wink: dej prckovi příděl. chudák teda ale na noční, ten až se narodí nebude vědět která bije, kdy je noc a kdy den :wink:

a máš moc práce? v kterém vůbec hotelu?
1. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz
holky já už sežrala skoro celou čokoládu :confounded: No aspoň budu mít obalené nervy :angry:
1. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
lus - byla moje vymyslena brokolice a je zapekana a je snedena a manzovi chutnala-to sem se divila - on tam musi mit maso...
a slysely jste holky tu hymnu?? to bylo co??? :grinning:
sajmi: tak to si dobra ze tak bojujes... tak ti to budem aspon zprijemnovat psanim :slight_smile:
1. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.