• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
lus - jen si dej - taky mi tu lezi cokoladka a asi si taky dam...
1. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz
ta hymna byl mazec, Lucka u ní začala brečet! ona je teď normálně hrozný cíťa, koupila jsem jí takového toho mluvícího psa od Fisher price a i na toho brečela, že se ho asi bála...ale už dobré, už si s ním hraje a chechtá se.

Tak to Michal maso nejí, takže o starost míň...i když někdy je větší problém vařit bez masa než s masem
1. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz
už jsem si dala rohlík s přesnidávkou :slight_smile: . dělám na Ondráši ve Zlíně, jestli to tu znáš. práce je jak kdy. dnes mám třeba plný hotel, takže mám o práci postarané. zase mi to ale rychlej uteče! no já se taky bojím, co bude prcek říkat, až bude na světě. myslíš, že mi v noci nebude spávat??
1. dub 2009 ve 20:47  •  1 dítě  • Odpověz
teda ty máš taky výživu - rohlík s přesnídávkou :grinning:

sajmi já nevím, říká se že podle toho jaké je mimčo v bříšku je i na světě. U Lucky to platilo - v noci dělala binčus v břichu a dělá ho doteď, je nespavec....ale všechny děti to tak nemají...už jsem na nějaké diskuzi i si vyslechla že každé dítě se může naučit spat a že je to špatnou výchovou, tak nevím...
1. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz
takže tvůj je vegetarián a vy s Luckou papáte i maso? tu čokoládu bych si dala taky, ale už se bojím toho cukru, tak radši teď to sladké moc nemlsám
1. dub 2009 ve 20:49  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi ty máš cukrovku? nebo vlastně jdeš na testy asi že...

No já zbodla celou tabulku a teď buším brambůrky :sweat_smile:

Michal není vegetarián, jí kuřecí a ryby.Ale on není vegetarián pro přesvědčení, mu to maso tak zprotivili ve školce že on ho prostě nemá rád. a my s jíme Luckou všecko :grinning:
1. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz
holky me nejak blbne net - uz dvakrat sem vam psala a normalne se mi to neodeslalo...
tak treba ted...
lus - to jo bez masa se vari taky blbe... a s tim mimi - jestli je to fakt (jak v brichu tak venku) tak sem zvedava - u nas je to zatim jak kdy...
1. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz
hmm, tak uvidíme. mě už dořvala tchýně, že mi děcko nebude spat a tak, takže já už si svoje taky vyslechla, ale co člověk nadělá, když to jinak nejde :frowning2:
1. dub 2009 ve 20:55  •  1 dítě  • Odpověz
tak mi tu do toho Pavel furt fandi - pred chvilkou umiral jak je hotovi z celodenni prace a ted uz se tu vzteka... :slight_smile:
1. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz
sajmi kašli na to, já spala normálně a malá nechrápe celé dny....takže to nemusí být jen tím. A buď v klidu, mně tchýně dořvává pokaždé co tam dojedem. A když tam už teď jezdíme jen tak dvakrát do měsíce tak to veme hopem a má toho víc najednou a moje nervy pak :angry:
1. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
no jo, doufám, že nebudu taková tchýně jak je ta moje! leu, taky mi blbne internet.
1. dub 2009 ve 21:01  •  1 dítě  • Odpověz
ted sem do toho dvakrat kopla, resetovala tak cekam co z toho bude...
tchyni mi ani nepripominejte... jeste ze Pavel si dokaze doma udelat "poradek"...
1. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz
já se na to vykašlu, mně to vůbec nefunguje! navíc tu mám šéfův notebook, protože nám náš recepční pc dnes shořel, tak je to úplně na houby a navíc nic nefunguje :frowning2:
1. dub 2009 ve 21:29  •  1 dítě  • Odpověz
holciny ja to taky vzdavam - nebo ten pocitac rozbiju... tak preju dobrou noc sajmi - ty at to vydrzis do rana - a jak si dopadla u doktorky??? lus - at mate klidnou noc.
1. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
asi je přehlcená síť nebo co. u doktora jsem dopadla dobře, jen mám trochu nižší tlak, ale to mám od začátku těhu, takže jinak je vše v pořádku. no a dal mi teda žádanku na diabetologii, mám se tam zítra objednat k Mudr. Gregorové
1. dub 2009 ve 21:37  •  1 dítě  • Odpověz
me to hned vytelefonovala sestricka a mam to jiste 17.4. takze nez sem vysla ze sesterny tak to bylo domluvene... tlak mam taky nizky, tak cucam colu nebo kafi...
1. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz
tak to máš fajn, že ti to sestra zařídila. a jdeš taky ke Gregorové nebo jinam?
1. dub 2009 ve 21:43  •  1 dítě  • Odpověz
holky už tu nejste? no asi je tu plno - když je fotbal :grinning:

kam chodíte k doktorům?

Lucka prostě dneska spát nebude, je to normáln9?
1. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz
je tak to nevim - je to na odberech na poliklinice ve 4 patre... rekla mi co si vzit sebou a mezi tim cekanim mam jit k nim na kontrolu... tak to budu mit vesele...
1. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz
taky jsem nad tim premyslela ze tu je asi plno tim fotbalem v televizi... :grinning:
1. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz
aha, tak to jdeš asi do toho Imalabu, leu. tak pak si povíme, jestli to byl stejný zážitek nebo ne :slight_smile: . lusi - Lucka v noci nechce vůbec spávat?
1. dub 2009 ve 21:51  •  1 dítě  • Odpověz
holciny loucim se - sem z toho dnesniho vysokohorskeho vzduchu cela utahana, prace sem moc neudelala jelikoz Pavel za mnou poslal pesana a ten se ode mne nehl na krok a kdyz sem chtela zvednout klacek a uklidit ho tak mi vsechny sebral...tak sem mela 4noheho hlidace...
tak se mejte
1. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz
tak se hezky vyspinkej a zítra kdyžtak písni. papa
1. dub 2009 ve 21:55  •  1 dítě  • Odpověz
jj zitra se urcite ukazu - kluci maji zkousku divadla tak budu mit chvilku - dobrou
1. dub 2009 ve 21:57  • Odpověz
sajmi Lucka nechce spávat ani přes den. Ani teď nespí, je to fakt na zabití někdy :angry:
1. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz
no teda, tak to musíš mít pevné nervy! a není nějaký recept na to, jak to udělat, aby mimčo spávalo??
1. dub 2009 ve 22:02  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi nevím, kdybys na něco přišla tak sem s tím...my už zkoušeli všecko. Ještě tak nejlíp usne u mně v náruči ale i to někdy trvá...

No moje nervy jsou dost na pochodu. Proto taky furt jím to sladké a tak... :confounded: Než Lucka vyroste budu mít 100 kg
1. dub 2009 ve 22:20  • Odpověz
chudinko, radu žádnou fakt nemám, ale třeba něco seženu!
1. dub 2009 ve 22:24  •  1 dítě  • Odpověz
no teď s tou školou ještě...to bude asi fakt mazec...

malá konečně na chvilku zabrala, ale zas nám tu řve fotbal tak spát jít nemůžu... :angry:
1. dub 2009 ve 22:27  • Odpověz
s tím fotbalem je to strašné. já tu mám dvě restaurace a kasíno a všude řve jen fotbal! ale už by měl být konec, tak snad to už bude v klidu
1. dub 2009 ve 22:32  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.