• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
jo už je to a teď poslouchám jací jsou to ...... že prohráli se slovákama :grinning: Mi to rve žily uplně...

No já si jdu na chvilku taky lehnout, než se malá vzbudí na mléko...zítra má půl roku tak mě chytla taková nostalgie uplně....

A z té "večerře" je mi pěkně blbě :frowning2:
1. dub 2009 ve 22:37  • Odpověz
tak se hezky vyspinkej a odpočiň si :wink:
1. dub 2009 ve 22:49  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky holky,vy jste toho napovídali,můj manžel se na fotbal nedívá,nedívá se na žádný sport,tudíž u nás normální večer u televize.

Gratulace Lucince k půl roku. :slight_smile: :dizzy_face:
2. dub 2009 v 08:39  • Odpověz
ahojky holky
takovy nadherny den a jeste k tomu takovy vyznamny - Lucince vse nej - to bude oslava co?? :grinning:
lus - kamoscina mala ma 7 mesicu a taky ji nespava - zkouseli taky vse, snad nejvic zabira balon a houpani a k tomu jim spinka v posteli-za noc k ni vstava i 9krat... tak se ji jeste zeptat - treba ma ted nejake nove metody...
ami - to se mate - normalni vecer u televize - to ja taky posloucha ty komentare k fotbalu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2009 v 09:14  • Odpověz
ahojte holky. Jó před půl rokem už měla Lucka 1 minutu :grinning:

Jinak tu řídí s novým psem a pnenkou...a dělá binčus - spaní zase nic...

Odpoledne půjdem ven. a vy chystáte co?
2. dub 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahojky Lusi,ty bys spinkala když je venku tak krásně?Já teda nee.Vařím obídek,ožehlím pár věcí co máme oprané,a povalím vrátit doktorovi kartu,poděkovat mu za to že mě poslal k tak dobrému doktorovi do Zlína,a kouknu na mamku,ta má dneska chuderka poslední noční a pak má celý víkend volno.
2. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
ahooj holky, tak jak na vás zapůsobilo dnešní krásné počasí? my jsme byli s manžou venku na procházce, tak mi je teď úplně skvěle. to sluníčko mi dobilo energii :slight_smile: . no a teď už jsem ale zase v práci, takže o tu energii velice rychle přijdu :frowning2:
lus - všechno nej Lucince
2. dub 2009 v 18:50  •  1 dítě  • Odpověz
ahojte holky,
sajmi mě je tě s tou prací fakt líto...měla by sis užívat těhotenství a ne se takto dřít! až se prcek narodí tak se nevyspíš dloooouhou dobu. Nemůžeš jít na neschopenku?

No my dneska byly taky venku odpoledne, na nákup a pro fotky jsem nechávala vyvolat...ale pořád mám jakousi depku, sice to počasí trochu pomohlo naštěstí, ale i tak...

Teď jdem dát malé půl dorta s půl svíčkou, tak si zase obalím nerv ať mi má být z čeho blbě jak včera :sweat_smile: Zítra jdu do školy tak se musím psychicky připravit...
2. dub 2009 v 19:24  • Odpověz
jé, vy jste dělali i dort? tak to musí být malá nadšená, ne? na neschopenku jít moc nechci, protože bych měla strašně málo pěněz a při naší hypotéce a dalších výdajích by to bylo dost špatné :frowning2: . jinak už bych byla dávno doma!
zítra máš tu zkoušku nebo jen školu??
2. dub 2009 v 19:55  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holciny
tak vas tu zdravim ale dnes jen na chvilku...
my dnes meli tolik akci ze ani mi nebudete verit co vsechno jsme stihli - a pozor - dokonce jsme i rodili ale nelekejte se - rodili jsme kozlatka :slight_smile:
a pak jsem musela do prace, a na paseky... asi dnes lehnu ani se nehnu...
2. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz
jé, vy máte malé kozičky? v takovém pěkném počasí bych rodila i já :wink:
2. dub 2009 ve 20:25  •  1 dítě  • Odpověz
no jak sem to videla tak nevim nevim... chudera... a mame 4 kozlatka...to je uroda...
2. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz
tak to je krásné! už jste je zapili? nebo se kůzlátka nezapíjí? zítra se sem asi nedostanu, tak jsem se chtěla zeptat, jestli se teda uvidíme v tom cvičení nebo ne :slight_smile:
2. dub 2009 ve 20:36  •  1 dítě  • Odpověz
a tak uplne nase nejsou - sou stryce od vedle takze bratranka... on si to odrodil a mel i odmluvenku do skoly tak to byla sranda...
2. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz
to je dobré, já jsem u porodu zvířátek nikdy nebyla
2. dub 2009 ve 20:39  •  1 dítě  • Odpověz
jj oni ostatni je zapili a ja si dala dzus... :angry:
a zitra mi to fakt nevyjde - nemam ani auto-jelikoz ma pavel smenu a jeste tu mame malou na hlidani...tak to nestiham :frowning2:
2. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz
ten porod byl zajimavy - ti reknu...a ctyri - teda to byl mazec
2. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz
holky nebudete tomu věřit, ale LUCKA SPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No čtyři bych nerodila ani za nic. Jedno uplně stačí :grinning: Ale kozy to asi mají jinak..taky co jim zbyde že jo.

Malá měla kousek čokolády z toho dortu a byla uplně hotová. A já jsem se na něho radši vykašlala, aby mi zas nebylo blbě. Zítra naštěstí mám jen školu, zkoušku až za týden
2. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
tak to je fajn, že malá spí. snad bude spinkat dlouho, aby sis odpočinula!
2. dub 2009 ve 21:00  •  1 dítě  • Odpověz
lus -treba ti to dala Lucka k pulrocnimu vyroci porodu... :wink:
no jo asi to ty zviratka maji jine ale teda videt to z jineho pohledu je fakt zajimavy zazitek...
holciny loucim se protoze jdu lehnout - jsem nejaka uplne hotova...
2. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz
leu - papa a dobrou noc. doufám, že nám to s tím cvičením vyjde jindy :wink:
2. dub 2009 ve 21:01  •  1 dítě  • Odpověz
jo takže další takový brzký spánek až zase za půl roku jo :angry: To je bezva...

leu tak se pořádně vyspi, dobrou noc...

sajmi a co v práci? máte toho moc? Holky se dívám že budete spolu možná v porodnici že :wink:
2. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz
sajmi - ja taky doufam... ty mas zase nocni?? a vikend mas volny?? ja byla dnes v praci a uplne mi bylo smutno po tech ratoslestech...
2. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz
ale ne, Lucinka bude už určitě spinkávat čím dál víc. dnes je to v práci zatím jakž takž. včera v noci jsem se ale zase naštvala. byli tu policajti a chtěli dávat našim hostům pokuty,tak jsem se nenechala a pak mi bylo tak špatně, že jsem si říkala, že mi to za to nestojí a dnes mě nikdo prostě nerozhodí. ale jinak je zase plný hotel, takže práce je. jojo, možná nám to s leu vyjde :slight_smile:
2. dub 2009 ve 21:06  •  1 dítě  • Odpověz
leu - mám zase noční, ale víkend volný, tak mě to drží při životě :slight_smile:
2. dub 2009 ve 21:07  •  1 dítě  • Odpověz
lus co nam to ze simcou vyjde ale kdyby to vyslo tak nasim chlapu tak je asi cely pobyt v porodnici neuvidime nebo si to nemyslis simi??? :wink: planuje Roman oslavu???
a ty se sajmi nerosciluj - taky kdyz se vzteknu maly je taky k neudrzeni...
2. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz
no to jo, to mám úplně stejný názor. oslavu Romča plánuje, ale nevím, v jakém rozsahu :slight_smile:. rozčilovat se fakt nesmím, malý se pak zlobí a nestojí za to
2. dub 2009 ve 21:14  •  1 dítě  • Odpověz
to bude krusny srpen... :grinning:
no nic holky fakt utikam... sajmi vydrz to tam a at ti to utika (sem na tebe v noci myslela jak sem nemohla spat a maly plaval maraton - tak sem si rikala ze uz to budes mit za chvilku za sebou...)
lus at mala spinka celou noc...
dobrou
2. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz
děkuju, jsi hodná. tak dobrou :slight_smile:
2. dub 2009 ve 21:21  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holky
tak jak se mate v takovem krasnem pocasi?? my dnes nemame chvilku volna - mame tu malou tak to je takovy zivel ze se u ni s babi stridame a ted je chvilku klid kdy ji babi zkousi ulozit k poobedovemm spanku...tak semsi rikala ze na vas juknu...
ale je to parada - to slunicko co?? :grinning:
3. dub 2009 v 11:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.