• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Dobré ránko, jak jste víkendovaly? Bylo ale krásně, co? No konečně jsme si užily sluníčka. :slight_smile: Já už jsem zase v práci. :frowning2:
6. dub 2009 v 07:10  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holky
tak konecne krasny vikend...co?? no u nas zase plno akci, manza na svici - toz sranda... no ale jinak pohoda... a co vy?? neco noveho??
6. dub 2009 v 09:24  • Odpověz
zase začíná to období svící a svateb, že? :slight_smile: já bych šla taky tak na nějakou svícu, ale nealko :grinning:. včera jsem měla takové píchání vlevo dole, jak kdyby levý vaječník nebo co, nevíte náhdou, co to mohlo být? pak jsem to rozchodila, ale bylo to dost nepříjemné :frowning2:
6. dub 2009 v 09:56  •  1 dítě  • Odpověz
me taky dopoledne nebylo zrovna nadvakrat - tak jsem se sla taky trochu projit ale no-nic moc... mozna ten silny jarni vzduch...
tak vyrazim do obchodu tak se za chvilku ukazu...
sajmi-vcera byl fotbal - ze jste se nestavili..? bylo tam tak 300lidi... :slight_smile:
6. dub 2009 v 10:07  • Odpověz
jejda fakt? tak to je škoda, že jsme o tom nevěděli, přijeli bysme! byli jsme na procházce, tak jsme se mohli jet mrknout i na fotbal.
6. dub 2009 v 10:31  •  1 dítě  • Odpověz
neboj budete mit moznosti - treba dalsi je hned za 14dni... ale je tam ta nova stavba tak lidi se sli podivat tak jich tam bylo... a kazda druha holka s brichem - mi prislo ze bude toliko deti jako smeti :grinning:
tak sem se vratila z obchodu - nohy mam zarazene az.... ale zase jsme se potkali v obchode same tehu - akorat ty dve uz to maji za par... :wink:
6. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
fakt? to je vás ve Březnici tolik těhulek? to bude dětiček! :slight_smile:
6. dub 2009 v 11:41  •  1 dítě  • Odpověz
no ted sem se vratila z obchodu - a otevru dvere v obchode a ze tri nakujujicich byly tri tehotne... :grinning: akorat ty dve uz to maji kolem 20 dubna...
no jo je toho tu ted hodne tech miminek... se mnou v srpnu budou taky 3 rodit...
no musite se dojit podivat na nase kulturne-sportovni areal... dostali dotace od eu tak se tam stavi a stavi, bude tam tenis.kurty, restaur., dets.koutek, cvicne hriste...no projekt veeeeliky
6. dub 2009 v 11:48  • Odpověz
leu neznáš Zuzku Záhorovou?
6. dub 2009 v 11:52  • Odpověz
Ahoj Sajma gratuluju k těhulkování,srpen je tu coby dup :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dub 2009 v 11:54  • Odpověz
ahojky
honzi - znam - je to manzova spoluzacka a svagrove taky... copak? dalsi znamy?? :grinning:
6. dub 2009 v 11:56  • Odpověz
ahoj miki - jojo, srpen je tu za chviličku a my už se moc těšíme! jak roste Adélka? nebo další mimi není třeba na cestě?
6. dub 2009 ve 12:06  •  1 dítě  • Odpověz
jj, Zuzka je taky moje spolužačka, ze střední...a nevíš, zda nen už taky těhu? Dlouho jsem ji neviděla...ani nevím, jak se jmenuje ted jako vdaná...
ahojky mikulo, Adelí už je velká holka..
6. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz
honzi - tak to ted z hlavy nevim jak se jmenuje ale muzu ti to zjistit... pracuje v kauflandu na cepkove tak ji vidivame casto...a tehu zatim asi jeste ne - co jsme se bavili naposled tak rikala ze dostavuji...
6. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz
Dobré ránko holky, tak jak se daří??
7. dub 2009 v 06:17  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Sajmy,no Adélka roste jako z vody jen ne a ne sama chodit,pořád jen za ruku,no ale na jednu stranu jsem ráda,aspon ji máme ještě pořád "pod kontrolou ":grinning: A druhé mimi zatím nee,já se budu vracet do práce,aspon na chvíli :slight_smile:
Ty ještě pracuješ,ne?
7. dub 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahojky,

vidím že jsme všechny v pohybu,venku krásné počasí. :slight_smile: :wink:
7. dub 2009 v 08:58  • Odpověz
ahojky cerky
tak jak se dnes vede?? co planujete dnes na obed..?
doufam ze to pocasi vydrzi co nejdyl.... :wink:
7. dub 2009 v 09:16  • Odpověz
Mikul, takže jsi doma jen na dva roky? Jsi sestřička, že? Nebo se vracíš někam jinam? Jojo, já ještě pracuju a už mě to moc nebaví. Musím ale ještě vydržet dva měsíce! Jak se daří manžovi v OBI? Je tam myslím spokojenější než tady, ne?
leu - mně dnes vaří kuchaři na hotelu, takže si pošmáknu na něčem dobrém :slight_smile: . dala bych si ale tak palačinky a jahodama a se šlehačkou :dizzy_face: , jenže zítra jdu na ten cukr, tak nesmím kokinka :frowning2:
7. dub 2009 v 09:43  •  1 dítě  • Odpověz
sajmy jj,jsem sestřička,budu se vracet na minulé místo,je to ideální k dítěti-3krát týdně!Měla bych se vrátit během příštího roku.
Dva měsíce Ti utečou jako voda,pak ti to bude utíkat jak budeš chystat výbavičku,prát,žehlit :slight_smile: Budeš mít na to ideální počasí,já to všechno chystala v prosinci a to sušení bylo hrozné :unamused:
jinak Michal je ted spokojený,má to blíž na dojíždění a taky je v 19.30.takže ještě v pohodě stihne malou,to je její čas na koupání :slight_smile:
7. dub 2009 v 10:18  • Odpověz
sajmi - ty se mas - kuchari z hotelu - bych si taky neco vybrala... :wink: ty uz jdes zitra na ten cukr?? teda ty se mas - budes to mit za sebou - ja jdu az 17. tak musim vydrzet....
holky a v cem perete pro mimi??
7. dub 2009 v 11:44  • Odpověz
leu,tak já jsem od začátku prala v Silanu sensitiv,jen ze začátku jsem dala dvoje máchání a nepoužívala jsem aviváž.Malá se mi neosypala nikdy.Ale většina maminek používá Lovelu a jsou spokojené :slight_smile:
7. dub 2009 v 11:47  • Odpověz
no uz pomalicku to tak nejak zjistuji tak moc dekuji za odpoved... mikulka ty jsi rodila 24.12.?? teda a co kapr?? :wink:
7. dub 2009 v 11:56  • Odpověz
mikul - tak to je fajn, když je tam spokojený. tady je to už pěkně psycho! jako sestřička to máš fajn, když tě budou chtít v práci 3krát týdně. já se sem vrátit asi nebudu moct.
leu - ty už pereš věcičky? já ještě ne, říkám si, že až budu na mateřské a zkusím asi taky tu Lovelu. nebo pak je ještě Mimino, ale to nevím, jak funguje
7. dub 2009 ve 12:01  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi ja tak zatim jen zjistuju... jelikoz sem alergik tak budu muset zkouset... ja toho na prani moc nemam :grinning: musim teprv probehat nejake obchody... :grinning:
7. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
já bych chtěla ještě taky dokoupit nějaké věcičky, ale až budu mít úplné volno a nebude mě tlačit čas. ale už se na to přepírání a chystání moc těším :slight_smile:
7. dub 2009 ve 12:10  •  1 dítě  • Odpověz
tak to ja taky - ted zatim prepiram jen manzu a jeho ponozecky (vonave) :wink: tak se na to mimi prani tesim... dnes sem konzultovala se svagrovou co koupit tak si to musim poznamenat a zacat...
7. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz
no já toho taky ještě musím dost pokoupit, tak snad to stihnu :slight_smile:
7. dub 2009 ve 12:24  •  1 dítě  • Odpověz
leu-co se týče porodu na Štědrý den,malá si to načasovala krásně,mírné kontrakce začaly při večeři,pak jsme rozbalily dárky,jedli cukroví,sledovali pohádky :grinning: Já jsem se chodila v určitých časových intervalech prodýchávat:grinning: no a když nastal čas,tak jsme vyrazili.Vyjížděli jsme z domu 21:20 a malá se narodila 22:48 :dizzy_face:
7. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz
mikul, tak to jste měli naplánované úplně parádně! byl to rychlý porod, že? kéž bych to taky tak měla
7. dub 2009 v 15:18  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.