• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
jj,byla to fakt rychlovka,ani jsem nebyla ve sprše ani klystýr prostě se nic nestihlo.po příjezdu do porodky mě dali na monitor a během 15.min mi praskla voda a šlo se na sál.Já jsem totiž do porodky přijela otevřená už na 10cm :sweat_smile: :confused: Budu držet palce,ať to jde co nejrychlejc :dizzy_face:
7. dub 2009 v 18:52  • Odpověz
ahojky, tak jsem absolvovala cukr a přežila jsem! cukrovku nemám, ale měla jsem cukr v moči, tak si mě paní doktorka zaevidovala mezi cukrovkáře a musím tam chodit na kontroly :frowning2: . kokinka prý ale můžu, tak jsem spokojená :slight_smile:
8. dub 2009 v 11:36  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky
sajmi - ty se mas ze uz to mas za sebou... dalo se to teda vydrzet i bez toho jidla?? to bude asi u me nejvetsi problem... :wink: a kde jsi byla na odberech?? na poliklinice nebo jinde??? a jak casto na kontroly budes chodit??
8. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz
ahoj holky, přejeme hezký den... zdravím všechny maminky i těhulky a mimísky v bříšku. :wink: to je parádička, takové pěkné počásko. :sunglasses:
8. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz
leu - vydžet se to dalo, ale žádný super zážitek, hlavně to pitíčko. taky jsem se bála ohledně toho jídla, protože dlouho bez jídla nevydržím a navíc se malý rozčiluje, když nedostane tehdy, když má dostat. ale to pití mně zasytilo, takže jsem ani neměla hlad. nejdřív jsem šla k na polikliniku do 3.patra, z tama mě poslali do budovy vedle polikliniky na odběry. šla jsem na moč, pak na krev, vypila pitíčko, hodinu čekala. po hoďce jsem zase šla na moč, krev a zase hoďku čekala a pak se to opakovalo po třetí. na výsledky jsem šla čekat už zase na polikliniku a pak si mě vzala do ordinace Gregorová a řekla mi co a jak. tož tak, no :slight_smile: takže žádná hrůza, neboj se toho, jen si vem nějaký časák a rychle ti to uteče!
etihw - ahojky :slight_smile:
8. dub 2009 v 18:08  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holky
tak ja dnes jen na skok - jedeme na nadrazi pro svagrovou tak musim jit rychle vyfoukat hlavu...
jinak jsme se v noci vratili z nemocnice - ne se mnou ani mimi ale s nasi babi...no to vam nekdy musim popovidat... ale takovy sikovny pan doktor... :wink: skoda ze to nebyla porodnice ale interna :grinning:
9. dub 2009 v 09:56  • Odpověz
ahojky holky, tak tu zase nikdo není :frowning2: . ale kdo by seděl u pc, když je venku tak hezky, že? já jsem tu taky jen na skok. dnes mě chytla nějaká uklízecí mánie, tak jsem obrátila celý byt vzhůru nohama :grinning: .
leu - doufám, že babi je v pořádku! zítra se na cvičení bohužel nedostanu, protože budu v práci a příští týden jede ta cvičitelka pryč, takže to odpadá, ale třeba nám to konečně vyjde potom! :wink:
9. dub 2009 v 17:10  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,jdu vám popřát krásné velikonoce plné pohody a sluníčka :dizzy_face: :dizzy_face:
10. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz
Já vám taky přeju pěkné a klidné Velikonoce. :slight_smile:
11. dub 2009 v 05:37  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holciny
tak jsem prave dogruntovala a uz asi jdu relaxovat...
Taky preju vsem krasne a hlavne slunecne Velikonoce. :grinning:
11. dub 2009 v 11:46  • Odpověz
ahojky
tak vas vsechny zdarvim po velikonocich... a jak jste to prozili?? u nas bylo tolik lidi ze jsem v jedenact prchla a odjela... :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bylo lidu... aspon ze to pocasi bylo nadherne...
14. dub 2009 v 08:34  • Odpověz
:slight_smile: ahojte holky, tak jak se máte?
14. dub 2009 v 09:16  • Odpověz
ahoj Lusi: tak jak jste zvladli velikonoce?? a co noveho?? mala uz lepsi spinka??
14. dub 2009 v 10:07  • Odpověz
ahoj Leu...no byl to záhul - vlastně celý minulý týden byl takový, tak jsem ani neměla čas sem nakuknout a jsem mimo mísu teďka :confused:

Každý den jsme byli u doktorů, ve čtvrtek u dvou :angry: A v pátek hned z nemocnice do školy za zkoušku, takže hrůza...ani jsem si ty velikonoce díky tomu nestačila uvědomit. No a včera se to zvládlo kupodivu docela v pohodě, návštěvy se u nás krásně vystřídaly, ne jak loni kdy se nahrnuli zásadně všichni dohromady. Malá dostala vajíčko hello kitty a ode mně panenku od lamaze, je z ní uplně hotová, strašně se jí líbí tak mám radost když už stála takové prachy...

a jak vy válčíte?
14. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
a tak my tak to nejak prezivame... v patek jdu na cukr a hned v pondeli jdem na ten kontrolni ulrazvuk - jesteze to vyjde manzovy kdy nema smenu a vsude me zaveze - nejak se mi nechce uz ani trajdat po meste... ted cekame jak nam dorazi kocarek a uz budu muset neco pokoupit...
jinak u nas sou velikonoce ve znaku mnoha lidi...snad se jich u nas 40 vystridalo... no jeste ze me tak nemlatili kdyz videli to brucho... :grinning:
14. dub 2009 v 11:27  • Odpověz
leu hoď sem nějakou fotečku bříška :wink:

Já loni taky nedostala, ale letos už jo :angry: dokonce i Lucka, ale jen trošičku. příští rok už počítám že ale dostane pořádně.

Je ti špatně, nebo jen taková otrava? Počkej až se dostaneš mezi lidi a uvidíš všecky ty hadříky na prcky, hned se ti zlepší náladka a jak něco pokoupíš na prcka, hned bude líp :slight_smile:
14. dub 2009 v 11:29  • Odpověz
ja a fotit - tak to musim nekdy splnit - uz sem to tolikrat slibila a furt na to neni cas... :grinning: :grinning: aby to pak nebyl 40tt az si na to najdu cas... no musim to nafotit - dostali jsme i na velikonoce pro mimi mrskacku - dupajdy, osusku...tak se na to musim zamerit...
spatne mi neni ale zaha me pali jak cert - ptala sem se i v lekarne a krome toho renie nic jineho neni a ve zdrave vyzive mi poradili se napit studeneho mleka - to mi fakt pomuze ale ta spotreba-budu jak dojna :grinning:
14. dub 2009 v 11:34  • Odpověz
ahojky holky! takže Velikonoce v pohodě? u nás taky. byli jsme u našich, takže jsme grilovali, chodili na procházky a užívali si sluníčka :slight_smile: dnes jdu kupovat prckovi polštář a peřinku do postýlky. asi duté vlákno nebo co myslíte??
14. dub 2009 ve 12:11  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky sajmi: tak to budu muset taky resit velice brzo a jelikoz sem alergik tak musim koupit neco takoveho taky... dute vlakno... jo o vikendu bude fotbal u nas s brezovou a je to na16:30 tak kdyby se vam chtelo a bylo hezky tak se stavte...
14. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz
tak já dnes pozjišťuju, kde co mají a pak sem písnu :slight_smile: teď v neděli jsme chtěli jet do Újezda, ale nějak se nám nakonec nechtělo. byli jsme totiž v Brumově a odtud už to není tak daleko. v neděli bysme se mohli stavit. :slight_smile:
14. dub 2009 ve 12:32  •  1 dítě  • Odpověz
lus - jak dopadla zkouška?
14. dub 2009 ve 12:34  •  1 dítě  • Odpověz
holky polštářek pro prcky není potřeba - musejí ležet na rovném :wink:

zkouška ještě nevím, dnes byc se to měla dozvědět, ale zatím nic...
14. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz
tak pak dej určitě vědět! kolik zkoušek tě ještě čeká? a odkdy myslíš, že je ten polštářek potřeba? a kolik prostěradel koupit?
14. dub 2009 ve 12:40  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi naše malá na polštáři nespí a popravdě ani nevím jak bych ji hlavu podepřela, ona se tak všelijak na té posteli točí...do roku jí ho nedám určitě a pak uvidíme...

prostěradla mám 2 a stačí to...
14. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz
tak fajn, děkuju :slight_smile: . já to malému cpat pod hlavu taky nebudu. to jen kdyby třeba přijela tchýně, tak aby viděla, že ten polštář mám. člověk u ní nikdy neví, co je špatně :angry:
14. dub 2009 ve 12:58  •  1 dítě  • Odpověz
pádím do města, zatím papa
14. dub 2009 ve 13:16  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi:tak my tam asi urcite budem - aby si pavel nechal utect fotbal je nemozne :grinning: tak se treba uvidime... tak pak pisni co jsi zjistila...a moc dekuji za odkaz jdu to studovat... jo a jinak u nas na mrskacce byl i Jirka slezak - jestli vis o koho jde tak taky cekaji mimi
14. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
ahojky, tak už jsem zpátky z města. koupili jsme teda peřinku+polštář z dutého vlákna s teflonovým potahem za 530,- (leu - na tržnici nad Golemem). viděli jsme i obyčené soupravy, které se dají pořídit od 350,-, ale když jsme si na to šáhli, je to docela velký rozdíl, takže jsme se rozhodli pro to lepší. jinak jsme koupili ještě klínek do postýlky pod hlavičku, čepičku, prostěradlo a podložku pod prostěradlo (nad Priorem ve VaV) :slight_smile:
tak to je supr, že bude další miminko! kdy se narodí??
14. dub 2009 v 17:03  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holky
tak ja dnes nej na skok - spis se tu ukazu vecer - jak bude manza v praci...
sajmi:teda to je info - aspon nikam litat nemusim... :wink: akorat nevim kdy tam pujdem - tetno tyden zas toho mame tolik ze nevim co driv... jinak mimi se narodi az v pulce rijna tak je to jeste zacatek :slight_smile: jinak tady bude na podzim zase spousta mimi uz se rozkrikli dalsi...to bude silny rocnik :grinning:
15. dub 2009 v 09:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.