• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Ahojky, tak já jsem zase v práci. mně už to tu tak nebaví! :frowning2:
leu - to je super, že bude tolik dětiček! :slight_smile:
15. dub 2009 v 09:04  •  1 dítě  • Odpověz
ani mi nemluv kolik deti... :grinning: to bude v breznicke kase dira :grinning: :grinning: a do kdy jsi v praci?? ja cekam kdy dorazi pavel a pak hned ho nabalit a poslat do sveta...
15. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahoj holky,

já včera neměla vůbec čas se tady ukázat.Byla jsem na předposledním kurzu,byli jsme se kouknout na šestinedělí v porodce ,těch miminek co tam bylo.V Hradišti je šestinedělí plné.Ale je víc chlapečků jak holčiček. :wink:
15. dub 2009 v 09:22  • Odpověz
leu - v práci jsem do šesti, dělám 12 hodin :frowning2: . Pavel se někam chystá nebo jen do práce?
amel - ahojky, jé a jaké to tam bylo? my se tam s kurzem půjdeme taky podívat, ale až pozděj. všichni kolem mě teď čekají chlapečky, tak já nevím, čím to je!
15. dub 2009 v 09:30  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi: teda 12hod. to by se mi nechtelo... no pavel jde do prace, ale dnes vyjmecne az odpoledne - jinak by uz byl v praci od rana - oni delaji 24hod.a hned zitra jak zkonci tak jedou na cviceni sjizdet vodu nekam k ostrave tak dojede kdovi kdy...doufam ze se sihne vratit do patku protoze to jdem na cukr - nesmirne se tesim... :zipper_mouth:
ami:tady je taky zastup mimi a jak rika sajmi vsichni kluci... :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 09:34  • Odpověz
no tak to je drsná směna - 24 hodin! já mám co dělat s těma mýma 12! cukru se neboj, nebude to taková hrůza! a budeš to mít aspoň za sebou! :wink:
doufám, že se začnou brzo rodit i holky, jinak ti naši chlapi nebudou mít nevěsty!
15. dub 2009 v 09:41  •  1 dítě  • Odpověz
tak na to jedine se tesim, ze to budu mit za sebou ten cukr...
a holky urcite se zase zacnou rodit na prelomu roku a bude to akorat k nasim jinochum... :grinning:
15. dub 2009 v 09:50  • Odpověz
amel - už jsi na mateřské, že? jak je a co děláš? nenudíš se nebo už přepíráš věcičky?
15. dub 2009 v 10:23  •  1 dítě  • Odpověz
tak sem se zapotila - dala jsem nejake fotecky do alba ale byla to fuska... :wink:
sajmi: ted sem se dovedela ze na pasekach se maji narodit v kvetnu dvojcatka - a pozor - dve holky - tak je to zachranene :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 10:29  • Odpověz
no tak to je o nevěsty postarané aspoň pro ty naše dva raubíře a zbytek ať se postará :slight_smile: . do albíčka mrknu!
15. dub 2009 v 10:38  •  1 dítě  • Odpověz
jé, vy jste toho podostávali! krásné věcičky. a bříško máš taky moc pěkné! já si asi založím taky albíčko, jak budu mít chvilku :wink:
15. dub 2009 v 10:40  •  1 dítě  • Odpověz
Holky,

bylo to tam super,já bych si ty miminka všechny pochovala okamžitě.Jinak porodnice je luxusní,hezká.Mimísci jezdí v košíčkách.No a holky po porodu byly všechny v erárních košilích,ani jednu jsem neviděla že by měla svoji.Takže pro mě aspon vím,že si koupiím až na doma.Na kurzu jsme probírali i antikoncepci po porodu.Ještě nevím do jaké půjdu,ale nejmín chci tabletky.No manža říkal že bych si mohla dát antikoncepci za 6000,- na 5 let.Tak to se mi jeví jako dobrá investice.Jinak dneska máme s těhulkama plavání,ubývá nás starých a přibývají nové těhulky.Je to hezké vidět holky už bez bříšek a s miminkama v náručí.Všechny miminka měly načesané kohouty.Jinak v Hradišti v porodnici jsou maminky na pokojích po dvou a vždycky pro dva pokoje je společná koupelna.Jinak na pokojích jsou udělané zázemí pro maminky,přebalováky a tak.Takže myslím si že je to tam super.Na mateřské zatím nejsem,až koncem měsíce.Kůn to počítá trochu jinak.
15. dub 2009 v 10:45  • Odpověz
já už bych se taky tak šla podívat do porodnice, musí to tam být hezké, jak to popisuješ. já budu rodit sice ve Zlíně, ale myslím, že je to tak zhruba stejné. o antikoncepci jsem ještě ani neuvažovala. prášky nechceš proč? a co je to za antikoncepci za 6 tis.? mně se to zdá taky jako dobrá investice.
15. dub 2009 v 10:52  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi - honem zakladej albicko at se taky muzem kochat... a muj bruch - no nevim - kazdy rika ze je moc veliky na ten tyden...tak uvidim co mi rekne doktorka na kontrole...
ami - tak to je super ze se ti tam tak libilo... my tomusime taky nejak domluvit at se tam taky zajdem kuknout...
15. dub 2009 v 10:53  • Odpověz
Prášky nechci protože mi skoro zlikvidovaly vaječník.Doktor říkal že ta doba co jsem pilule užívala,se dost na vaječnících podepsala.je to nějaká antikoncepce,zavede se do dělohy nějaká tableta,ta vypouští hormon stejně jako pilulky,akorát na to nemusíš myslet.Uvolnuje se to pět let.Když si to fakt vypočítáš je to o dost levnější jak brát prášky.
15. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
o víkendu budu mít foťák, tak všechno pofotím a pak to sem šupnu :slight_smile:
15. dub 2009 v 11:31  •  1 dítě  • Odpověz
no to právě je o dost levnější. já jsem měla Pramino (500,- 3 měsíce, takže 2000 za rok)! takže druhé mimi nechcete? nebo kdyby jste se rozhodli, jde to nějak přerušit??
15. dub 2009 v 11:52  •  1 dítě  • Odpověz
Druhé nechceme,aspon ne tedka.přerušit to asi nejde. :unamused:
15. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz
no ale na tom zase ušetříš hodně peněz. pak jsou ještě ty tělíska, že? ale to vůbec nevím, kolik stojí. a náplasti já osobně moc nevěřím
15. dub 2009 ve 12:14  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi - tak pofot a pekne to tu dej ...ja mam co rikat - slibovala sem to tak dlouho nez sem se k tomu dostala... :sweat_smile:
tak mame tatku pobaleneho ted mu dame obed a poslem do sveta...
ami - svagrova taky nad touhle antikoncepci premysli, gynekolozka ji ju moc chvalila - ale ti urcite ted behem 5 let mimi uz nechcou - tvrdi ze maji splneno... :grinning: tak se ji kdyz tak muzu poptat...vic nazoru...
15. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahoj holky!Všechny moc zdravíme!venku je krásně,včera jsem byli na Lešné,Adélka byla ze zvířátek nadšená :dizzy_face:
Leu-krásné věcičky i bříško :slight_smile:
Co se týče antik.po porodu,dala jsem si na 5let tělísko Mirenu,stálo něco kolem 5 tisíc a jsem spokojená.
Prášky už jsem nechtěla,jsem je před těhu brala téměř 7 let tak mi to stačilo :grinning:
15. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2643982&vReferer=

Náš nový kamarád Beník/mají ho moji rodiče,ale máme ho rádi všichni/ :slight_smile:
15. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz
ahojky mikul - v Lešné muselo být parádně! v pondělí tam bylo prý strašně moc lidí, takže jste udělali dobře, že jste šli včera. to tělísko vyjde taky o moc levněj než prášky! no uvidíme, co nám doktor poradí.
leu - bříško máš moc pěkné a nepřijde mi nějak velké. mně se teď nějak neroste, tak snad malý roste dobře!
15. dub 2009 ve 12:27  •  1 dítě  • Odpověz
Sajm:Právě jsme si říkali,že tam bude v pondělí hrůza lidí,tak jsme jeli včera po obědě a skoro nikdo tam nebyl,i počasí bylo super,tak jsme si to užili :slight_smile: Mám v albu pár foteček..
15. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz
ami - Beník je krásňunký! jak je starý?
15. dub 2009 ve 12:30  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi-narodil se 18.2.2009 :slight_smile:
15. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz
ami - tož to bude mít Daník kámoša parádního! je fakt zlatý :slight_smile:
mikul - kukla jsem na fotečky a jste moc pěkná rodinka! malá roste fakt jak z vody! my už se taky těšíme, až půjdeme s prckem do Zoo
15. dub 2009 ve 12:37  •  1 dítě  • Odpověz
Děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: Za chvilku budete mít prcka taky u sebe a pak uvidíš,jak to všechno strašně rychle utíká.
15. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz
Tak to je nás víc,kdo se těší s prckem do ZOO,i my.No jak říká moje mamka,že Ben je hrozné mimino,že prej to moje aspon nebude hned utíkat z ohrádky. :slight_smile:
15. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
Beník jim musí dělat radost, co? :slight_smile: ono se zvířátkem je vždycky veselej! my máme fretku a rybičky a psa mám u našich :slight_smile:
15. dub 2009 ve 12:41  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.