• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
autor
Peti... ty si ale kecka :grinning: co nevíš, nepovíš :wink:
20. srp 2008 v 18:52  • Odpověz
Co ja nevim o cem mluvis :grinning: No vim,ale to je jedno neeee? :wink:
20. srp 2008 v 18:53  • Odpověz
Teda děvčátka,takhle klábosit,kdo to má pak číst?
Já byla včara na tom UTZ...no a krásný zážitek,to je jasny.No a z jedné placenty,pan primáš Pešák(asi)našel druhou placentu,pěkně ukrytou,takže to tznamená,že to asi nebuou jednovaječnáčci,že by to mohly být mlůj vysněný páreček,třeba?Nebo i stejné pohlaví.Miminka se jakoby praly,to jedno je pěkně aktivní i doktrok,když vyšetřoval to druhé mimi,říkal,že to první se mu tam furt přifařuje....ale fakt supr.Sice nevím jak jsou mimi velké,ale hlavičku mají kolem 5cm,a dr.nic neříkal,tak snad je vše v pořádku.Jsem moc ráda,že jsem je zase viděla.Byl tam se mnou i manža,taky nadšenej!natočily nám kazetu(270kč)a foto jsem si nedělaly ale stálo 70kč,kdyby se nějkdo ptal!

Jinak ohledně těch kurzů ve Zlíně,já chodila u prvního těhu na flip,je to pod kenny clubem,a vedla to...ha ted nevím,ale dělá taky PA v porodnici!Bylo to asi 10 lekcí či tak fakt supr,sice to bylo po večer,ale supr,já byla moc spokojená!Doporučuji.Na Kenny stránkách to určo bude!

Mějte se zatím papapapa
21. srp 2008 v 08:53  • Odpověz
No ještě jsem zapomněla,já u prvního těhu byla na neschopence,taky skoro hned na začátku,ted jsem na MD takže jsem taky doma....jo ještě něco jsem chtěla!
jo pohyby...jojoj je to jakoby činnost střev!U dcerky jsem to cítila až po 20tt,ted už od 15tt,!tak snad je to vše
21. srp 2008 v 08:58  • Odpověz
Ahojte všechny!
beda:gratuluju k utz!to je paráda,že je vše OK!A kde jsi na něm byla?Mně bylo řečeno,že bych na něj měla jít ve 20tt,tak se moc těším!!mimi jsem viděla naposledy ve 13tt,kdy mi dělali šíjové projasnění,takže už se opravdu nemůžu dočkat :slight_smile: .A přítel jde se mnou a je taky hrozně natěšený:slight_smile:doufám,že budeme mít taky všechno v pořádku a už se dozvíme,co vlastně budeme mít :slight_smile:
21. srp 2008 v 09:26  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:
Pajmis, no ono si asi jedna z mála co má vycházky neomezeně, taky bych je brala. No a myslím si, že chodit do restaurace není špatné, hlavně ať nesedíš mezi kuřáky, jinak já taky chodím ven s manželem i kamarádkami, ale zatím se dá sedět na zahrádkách, až se bude chodit do restaurace, kde se kouří tak to tam asi nevydržím ( strašně mi to smrdí), ale naštěstí v každé mají nekuřácké místnosti. Nic si z toho nedělej, že na tebe tak hledí, na mě se dívají i když jdu třeba po ulici, vypadám totiž taky velice mladě, ale zdání klame :grinning: .
Jo a ty tatínkové jsou fakt děsní, však kdyby někdo nepustil jejich manželku sednout, by byl oheň na střeše.
Na kurz zatím nechodím, nějak jsem ten co začínal v červenci prošvihla a ten co začíná v říjnu, nevím jestli bych ho dochodila, zkusím se mrknout jestli je nevede víc sestřiček.
Peti na dočítání toho není moc :wink: .
Beda, tak to je super, že je s mimískama vše v pořádku. Jo a pohyby cítím asi tak od toho 20 týdne. Vera a dnes ráno jsem přiložila na bříško i manželovu ruku, protže mi nechtěl věřit, že něco cítím a miminko asi spinkalo.
Tak snad příště.
21. srp 2008 v 09:31  • Odpověz
Beda tak to je fjn zes videla mimisky,no a treba se vam fakt povede parecek :wink:

No ja jsem zas takova ze kdybych byla tehotna a nebylo mi dobre a nutne bych si potrebovala sednout tak si zase reknu,nebo naznacim poznamkou aby to nekoho trklo,to je desny takovy chovani a u chlapu,to my kdyz jedem s mojim busem a vidi tehuli tak hned ji pousti i s kocarkem pomuze aniz by ho nekdo zadal a to ma 24 a co ti chlapi co uz maji mit fakt rozum atd.priserny :angry:

Jdu do obchodu a pak varit a uklizet a :stuck_out_tongue_closed_eyes: TAk se zatim mejte

PS:Ten obchudek za tim Priorem tam ma velky napis Chico a jak jdete po tom chodnicku za Priorem nahoru tak po leve strane,je to fakt kousicek a vyber uzasny hlavne ty postylky me uchvatily :grinning:
21. srp 2008 v 09:39  • Odpověz
no já se do toho obchůdku chystám,doufám,že mi to vyjde tento týden a skouknu kočárky :slight_smile:
21. srp 2008 v 09:43  • Odpověz
Peti díky za název, zkusím to najít na netu, ale pochybuju, že by měli stránečky. Asi nakonec koupím kočárek tady u nás.
Robi, tak ať dobře vybereš :wink: .
Peti co dnes vaříš?
21. srp 2008 v 09:58  • Odpověz
robosek:já na něm byla v porodnici ve Zlíne,čily v nemocnici.Chodí se na něj mezi 20-22tt,myslím,ale to tě tam pošle drsam neboj!Je to moc supr,ještě se dělá podobný ve 30-32tt,ale to už není tak podrobný!
Jo ty kočárky se jmenují fakt Chicco,mají tam i posýlky,hadříky vše.
Jinak oblečky na těhu maminky je obchudek mama butik.Je to od divadla směrem na Vizovice a druhá odbočka v pravo!první je k Boschu a ta druhá k tomu,je to až skoro nahoře!A nebo nakupuji v bazárku Beruška,je tam i dětské centrum,kam chodíme z cerkou cvičit!Spoustu oblečku máme i z tadykma.Je to na ševcovské,ulica pod pracovníma oděvaam!
21. srp 2008 v 10:52  • Odpověz
Čau holky :slight_smile:
Beda, to muselo být fakt hezké..my jsme byli na 1. screeningu v Prediku v červenci a zrovna se špunt schovával za placentu, tak jsme z něho moc neviděli. Ale byl se na něho poprvé podívat manža, tak to bylo i tak fajn.
Pohyby už taky cítím, přímo kopkání, nejvíc večer, když si lehnu k televizi :slight_smile: Asi mi tím chce říct, ať zvednu zadek a neflákám se :grinning:
Ten obchod nad priorem se jmenuje V&V, mají i stránky, ale není na nich stejně sortiment. Je tam celkem dobrý výběr, ale stejně se mi na prioru líbilo víc. Přišlo mi, že kočárků tam mají víc a hlavně tam byly poskládané tak dobře, že se s nima mohl člověk pěkně projet, prodavačka moc milá a ochotná. No a jako jediný obchod ve Zlíně tam mají náš vybraný Implast, tak jsem ráda, že jsem si ho pořádně vyzkoušela :slight_smile:
21. srp 2008 v 10:53  • Odpověz
autor
Hanička: jojo Implast, ten sem si tam taky zkoušela... je to můj vysněný... ale je drahý, tak budeme mít Toledo :wink: ale ten je taky super :slight_smile:
21. srp 2008 v 11:24  • Odpověz
Ahoj holky, já se dnes přihlásila do kurzů k paní Dorazilové. Doporučila mi ji kamarádka, tak uvidím :slight_smile: Pajmis taky na tu přírodní kosmetiku moc nejsem, tak uvidím. Po telefonu byla moc příjemná, tak snad to bude ok :slight_smile:
22. srp 2008 v 10:23  • Odpověz
Ahojte všechny!
Alik:kde ty kurzy jsou a odkdy začínají?
22. srp 2008 v 10:43  • Odpověz
Ahoj Robosku, pani Dorazilova to ma nekde u KCK sportu na Randyskove ulici. Ale zabrala jsem posledni misto, ktere mela v kurzu od 30.9.
22. srp 2008 v 10:51  • Odpověz
áha,tak to z toho asi nic nebude :grinning:
22. srp 2008 v 10:53  • Odpověz
Holčiny ted jsem našla konečně jmeno té PA ke které jsem chodila na kurzybyla to:Jana Křemenová,probíhal každé uterý 18-20:30 nebo pátek 19-21:30 na Domě kultury ve Zlíne.Bylo to sice před 2 roky,ale myslím,že ksyž třeba se mrknete na stránky domu kultury,že tam něco bude.No já tam sice nic nenašla,ale z kurzem sem byla mooocinky spokojená a chodil tam občas i manža.tel na ni jsou 577430773(záznam) nebo asi mobil 736520479.Tak třeba to zkuste za to nic nedáte!Bylo to 9 lekcí.
pa
22. srp 2008 ve 13:07  • Odpověz
ahojky holky, nejsem sice ze Zlína jsem z UH, ale ve zlínské nemocnici jsem si poležela celých 39 dní, trřak pokud byste chtěly něco vědět, písněte
všem držím pěstičky at to vse dopbre dopadne
22. srp 2008 ve 13:32  • Odpověz
Beda:no já se na program kulturáku určitě podívam,jestli tam teda nějaké kurzy mají, protože jinak fakt nevím,kam bych na kurz šla.... :frowning2:
22. srp 2008 ve 14:01  • Odpověz
Robosek,

zavolej do porodnice na porodní sál 577 552 929 a zeptej se přímo na místě...I PA z por.sálu vedou kursy...
22. srp 2008 ve 14:27  • Odpověz
autor
Alik: Tak doufám, že budeš spokojená... já taky ze začátku byla... uvidíš... paní Dorazilova je velice příjemná... ale podle mě je to vše jen hrané... uvidíš sama :slight_smile:
22. srp 2008 v 18:17  • Odpověz
jojo na porodnici probíhají taky kurzy,myslím,že tech leci není moc,asi 2 nebo 3?ale bude to stat za to,asi!
Jablů.nedávno ses mne ptala,kde jsem ležela...no patro nevím,ale ted nevím jestli staniční či co je,ale je tam Anička Kopečná,moje dobrá známa!Bez ni bych to tam vzdala všechno,asi!
23. srp 2008 v 09:08  • Odpověz
Beda,

pracovala jsem přímo tam a už asi vím,která jsi byla... :wink:
23. srp 2008 v 09:19  • Odpověz
Jablu:a kterápak sestřička jsi byla ty?já sice moc dobrou pamět nemám,ale třeba si vzpomenu.Vím,že mi pomohla jedna sestřička,ostříhaná na ježka,já brečela,kvuly kojení a ona mi odnesla kloboučky,s něm ajsem kojila skoro do 8měsíce,pak si ho malá sama odložila,no uvidíme jak nám to půjde z dvojčátky.
24. srp 2008 v 10:26  • Odpověz
Ahojky,je tu dnes někdo?:slight_smile:
25. srp 2008 v 11:08  • Odpověz
...to víš,že je :grinning: Už jsi zkoušela zavolat na nějaký ten předporodní kurs?? :wink:
25. srp 2008 v 11:17  • Odpověz
no přiznám se,že ještě nevolala :sweat_smile: ale na kulturáku nic není,tak asi zkusím tu nemocnici? :slight_smile:
25. srp 2008 v 11:52  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:
Tak už máme za sebou ultazvuk mimnkova srdíčka, a vše je OK, spadl mi velký kámen ze srdce. Miminko se otáčelo skoro pořád zády a hezky si kopkalo.
Jablu, ty chodíš do nějakého kurzu?
25. srp 2008 ve 14:45  • Odpověz
Sisi,

já jsem od fochu :grinning: :grinning: a navíc nemám první dítko :dizzy_face:
25. srp 2008 ve 14:46  • Odpověz
Jé Jablu já zapoměla :grinning: , no nebo jsem si to ani neuvědomila. No já začátek kurzu nějak přes jiné starosti propásla a další začíná až v říjnu a to bych nestihla, ale když si to tak vemu tak spousta těhulek na žádný kurz nechodila. Nechceš jít někdy někam sednout třeba na džusík?
25. srp 2008 v 15:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.