• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
to je teda miminko,za všechny peníze,pořád se chce chovat,nosit,pořád s ním někdo musí být,nedej bože ho dát do ohrádky,to je potom sranda,brácha mu donesl králíčka jako kamaráda a Ben ho hnedka začal kousat.Takže sranda veliká. :slight_smile:
15. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz
:slight_smile: takže kámoš králiček už to má za sebou? se psíkem se člověk aspoň odreaguje a dobře zasměje :slight_smile:
15. dub 2009 ve 12:51  •  1 dítě  • Odpověz
No králíček se musel odstěhovat. :slight_smile:
15. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz
třeba Beníkovi nevyhovoval :slight_smile: a chtěl by adekvátnějšího kamaráda
15. dub 2009 ve 13:21  •  1 dítě  • Odpověz
tak jsem odeslala manzu do prace... a prave drazim kojenecky polstar tak sem zvedava jak to dopadne...
my se taky do zoo tesime ale takovou mini zoo mame doma...snad vsechny dom.zvirata sou u nas :slight_smile:
ami-a benika mame taky ale je to čau-čau teda tvrdili to kdyz nam ho prodavali - ted to tak nevypada ale vas je nadherny...
15. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz
takže už jsi sama, leu. a kde dražíš? na aukru??
15. dub 2009 ve 13:29  •  1 dítě  • Odpověz
jj uz sem sama ale asi jen hodinu, pak dojede mami z prace, ma dojit kamoska...tak to aspon rychlej utece... jj drazim na aukru... divala sem se po kojicich polstarich - nekdo to rozmlouva ale i jini rikali ze se na tom dobre lezi i v tehu tak sem zvedava - kdyz tak ho zas prodam... :wink:
15. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz
já ho mám asi dva měsíce a je super. hrozně dobře se mi s ním spí a občas mi ho brává i Romča :slight_smile: ze začátku mi sice bylo divné, mít něco tak velkého v posteli, ale je to fakt super pomocník!
15. dub 2009 ve 13:35  •  1 dítě  • Odpověz
jee tos me potesila...protoze u me zatim prevazovali ty negativni ohlasy a ted se strasne tesim - tak doufam ze ho vyhraju :grinning:
15. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
jejda, jejda, chudina paní! no ještě že to bylo ale přímo v nemocnici a mohli jí doktoři hned ošetřit!
15. dub 2009 ve 14:02  •  1 dítě  • Odpověz
leu, jak dlouho máš do konce dražby a na kolik tě vyjde polštářek?
15. dub 2009 ve 14:06  •  1 dítě  • Odpověz
jeste pul hodinky a zatim to je na 200kc tak cekam kam se to vysplha... a ty jsi za nej dala kolik - at vim do kolik muzu prihazovat...
15. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz
15. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz
je pěkný a rozměrově stejný jak mám já a ta cena je super! já ho mám za 600,-!
15. dub 2009 ve 14:18  •  1 dítě  • Odpověz
Holky,vy máte kojo polštáře?Tak to já teda nemám. :confused: Asi pořídím. :slight_smile:
15. dub 2009 ve 14:20  • Odpověz
ami ja ho taky jeste nemam :grinning: jeste musim vydrzet 21 min :grinning:
15. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz
je vás tam víc na té aukci? já myslím, že už to máš v kapse!! :wink:
ami, já jsem s ním opravdu moc spokojená
15. dub 2009 ve 14:27  •  1 dítě  • Odpověz
no zatim jsem tam sama ale jak jsem uz jednou zazila sedel tam nekdo(jako ja) a minutu pred koncem tam hodil 5kc tak cekam...
15. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz
no to je dobré, člověk celý den vyčkává a pak tam přijde nějaký trouba, přihodí pár kaček a je to jeho. to je nespravedlivé.
15. dub 2009 ve 14:45  •  1 dítě  • Odpověz
a mam ho -ale jak sem rikala nekdo tam sedel a prihazoval ale nastesti sem to mela nachystane... sice ho mam za 250 ale bylo to o nervy...
15. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz
no i tak je to supr cena! tak hlavně ať ti dobře slouží! :slight_smile:
15. dub 2009 ve 14:51  •  1 dítě  • Odpověz
tak ted jen at to dobre probehne a je to... uvidime... jdu chvilku na vzduch a vecer sem kuknu... :grinning:
15. dub 2009 v 15:04  • Odpověz
leu-gratulace k polštáři

Já jdu za chvíli na plavání pro těhule.
15. dub 2009 v 15:12  • Odpověz
tak ať ti dobře dorazí! zatím pa
15. dub 2009 v 15:12  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte holky, já vůbec nestíhám, tak ani nevím co jste napovídaly :frowning2: Akorát koukám že jste se bavily o porodnici a o nočních košilích, tak já tam teda svoji měla, ale ty jejich jsou na kojení stejnak lepší - dají se super rozepnout až k pupku skoro, takže jsem si tu svou oblékala jen když za mnou měl přijít Michal nebo na vizitu, aby mi to jako slušelo :grinning: Nebo když jsem měla tu jejich od krve a než mi sestřička přinesla druhou, tak abych nemusela být v té špinavé...

kojo polštář nemám, tak nevím...

holky já vám závidím to nakupování výbavičky :dizzy_face:

leu krásné bříško :wink:

jo, tu zkoušku z pátku mááááám!!!! ale příští pátek mám další :rolling_eyes: se picnu asi. ještě jsem to neotevřela, to zas bude, moje nervy. Padla na mně jarní únava asi nebo co, jsem zbitá, navíc Lucka špatně spí, resp. přes den už skoro vůbec a v noci taky boj, klasika...chjo

jo a že se rodí kluci, to se nám hodí :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 18:30  • Odpověz
lus - tak to je super! moc gratuluju!!! jsi fakt šikulka! kolik ti toho ještě zbývá?? Lucinka pořád nechce spinkávat? jejda, to je teda špatné, ale jak ji to naučit, že? musíš být už hrozně unavená :frowning2:
ami - jak bylo na plavání?
16. dub 2009 v 06:26  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holky
tak vas tady zdravim a za chvilku letim-dnes mame babinec u nas na zahrade i s mimi tak jdu neco pochystat abych pak uz jen sedela...doufam ze nam tu kamoska neporodi - je 40tt a furt chodi po navstevach - tak uvidime :wink:
jinak dnesni noc u nas katastrofa - celou noc maloch plaval snad maraton, zaha me palila jak cert(snedla sem snad vsechno co by jakoze melo zabrat a nic :angry:)
16. dub 2009 v 08:24  • Odpověz
ahojky leu, tak to mě mrzí, že ses nevyspala a co ta žáha? proč tě tak trápí? nepřišla jsi třaba na to, po čem ti to dělá? návštěvu si užij a snad ta kámoška, co má rodit, odejde v celku :slight_smile:
16. dub 2009 v 08:36  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi: doufam ze odejde cela :grinning: dnes se mi do porodnice jet moc nechce :grinning: :grinning: a s tou zahou - pali me snad po vsem (po sladkem, po bublinkove vode,masu no proste po vsem...)zitra jak pujdu na kontrolu tak se zkusim jeste zeptat doktorky a pak uz fakt nevim... kdosi mi rikal ze kdyz v tehu pali zaha za bude mimi chlupate - tak to nase se naredi snad i s vousama...
16. dub 2009 v 08:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.