• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
:grinning: :grinning: :grinning: vousaté mimi! no kéž bysme se potkaly v porodnici. no snad ta žáha brzo přestane pálit! a Rennie jsi zkoušela, že? v kolik jdeš zítra na ten cukr??
16. dub 2009 v 08:52  •  1 dítě  • Odpověz
ja jdu hned rano ale jeste presne nevim kam - podle papiru to mam asi na poliklinice ve 4patre...tak uvidim a jeste mezi tim cekanim mam konrolu u dr tak se mi fakt chce - jeste ze tam bude se mnou pavel...
16. dub 2009 v 08:57  • Odpověz
to ti aspoň rychlej uteče, když tam budeš mít Pavla! a kdyby ti třeba zůstalo špatně, tak tě bude pěkně opatrovat :slight_smile: . budu na tebe myslet, tak se tam drž a ať ti to dobře dopadne! :wink:
16. dub 2009 v 09:00  •  1 dítě  • Odpověz
dekuji - zitra dam vedet - doufam ze to budu stihat... no nic utikam-odpoledne sem jeste juknu
doufam ze to pocasi vydrzi cely vikend - at mame aspon hezky na fotbal... :grinning:
16. dub 2009 v 09:14  • Odpověz
jojo, já taky doufám, že bude hezky! tak zatím pa
16. dub 2009 v 09:19  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky,

plavání,dobrý,až na ty kopance v břiše po tom.Jinak to dneska docela jde,asi pojedu na skok k našim,manžel je dneska v práci dýl.Takže bych se sama nudila.Nemám tady v Hradišti s kým zajít ani na kávu,takže docela nuda. :slight_smile:
16. dub 2009 v 10:47  • Odpověz
ami - já mám po cvičení taky vždycky kopance. asi se těm našim raubířům nelíbí, že jsme doskákaly a docvičily :slight_smile: Ty nejsi z Hradiště, že tam nemáš kafíčkovou kámošku? já to znám, přivdala jsem se do Zlína, takže to tu mám úplně stejné :frowning2:
16. dub 2009 ve 12:28  •  1 dítě  • Odpověz
tak jsem zde - byla to ale fuska...ted to tu musim dat dokupy a pouklizet...
taky dnes budu uplne samotna...manza nekde na rece a nevi kdy dorazi, moji mami jela ku praze a toz prazdny barak...
16. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz
jaká byla návštěva? mně je doma taky smutno, když není nikde nikdo. ještě že máme tu fretečku, se kterou je veselo
16. dub 2009 ve 12:59  •  1 dítě  • Odpověz
navsteva dobre - dostala sem dalsi obleceni pro prcka - asi z neho bude vodnik - zase zelene :grinning: kamoska neporodila - na to ze je 40tt tak se dostavila pesky i s malym prvorozenym :slight_smile: takze dobre...
16. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz
tak to se cítí asi dobře, to je fajn! já mám pro prcka zase všecho žluté, takže taky nic moc :slight_smile:
16. dub 2009 ve 13:14  •  1 dítě  • Odpověz
jj citila se super-tlacila kocar az domu...
to mas dobre - taky musim koupit neco zluteho at to trochu nakombinuju... tak uvidim jak budu schopna po tom zitrku a treba pujdem neco i koupit...
kdy vam dosel kocarek z te prodejny VaV?? cekma na sms a nemuzu se dockat az pro nej pojedem.. :wink:
16. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz
tak se mi konečně podařilo připojit, nějak nám tu klekl internet. kočárek nám přišel za 14 dní. neboj, za chvilku ho máte taky doma! :slight_smile:
16. dub 2009 v 15:26  •  1 dítě  • Odpověz
JJ,nemám si tu s kým pokecat.musíme udělat srazík.I Lusi by šla.A co milin?
16. dub 2009 v 18:30  • Odpověz
tak jsem se taky dovalila z venku a cekam kdy mi dorazi manzel a hlavne v jakem stavu :confounded: tak sem zvedava...
16. dub 2009 v 18:41  • Odpověz
Ahojky holky,

jak se máme při pátku?Já jsem včera hlídala zase pejsana,pěkně mě těma svýma zoubkama pokousal. :slight_smile:
17. dub 2009 v 09:48  • Odpověz
ahojky, jak se máte? mně je od rána strašně smutno. fretečka nám onemocněla, tak jsme byli na veterině, píchli jí tam nějakou výživu, dostala antibiotika a teď pořád jen spinká a spinká. bojím se, že nám umře :cry:
17. dub 2009 ve 14:18  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj sajmi,

chuderka malá,musíš věřit,že se jí udělá brzo líp. :frowning2:
17. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz
ami - snažím se věřit, ale bojím se o ni a nechtěla bych o ni přijít. ona byla vždycky taková veselá a spíš dodala energii nám, když jsme byli bez nálady, ale teď je úplně skleslá. kéž by jí ti antibiotika zabraly! zítra jdeme na kontrolu na veterinu, tak jsem zvědavá, jak dopadneme :frowning2:
17. dub 2009 ve 14:36  •  1 dítě  • Odpověz
jak se máš ty? odpočíváš?
17. dub 2009 ve 14:37  •  1 dítě  • Odpověz
manža mě zve na zmrzku do Zlíňanky, tak jdu. zatím pa :wink:
17. dub 2009 v 15:18  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holky
tak sem se taky konecne vratila - cukr fakt zazitek a co tomu predchazelo...no des
sajmi - to me mrzi ale urcite se vyleci - my meli taky trable a veterinar moc pomohl...
17. dub 2009 v 17:36  • Odpověz
ahojky leu, tak jak jsi to zvádla? nebylo ti špatně nebo neměla jsi hlad?? a výsledek je v pořádku? a co kontrola na gyndě? taky ok?
s Linduškou už je naštěstí trošku líp. na veterině jí pichli nějakou výživu a mám pocit, že ji to znovu postavilo na nožky. je to naše bobátko a moc se o ni bojíme
17. dub 2009 v 18:05  •  1 dítě  • Odpověz
no zacalo to uz ve tri rano - to sem blila jak sakal - z te zahy jelikoz sem si od pulnoci nemohla nic vzit tak to ve tri nevydrzelo... a rano docela dobre, vodu jsem tak nejak vypila, pak skocila na kontrolu - tam vse ok - nic se neotevira tak je to jak ma byt a pak zpatky na krev... vysledky nemam - pry je poslou me doktorce tak se to asi dovim az pri dalsi kontrole... takze tak
neboj postavi se na nozky a pak bude behat jako pred tim...
17. dub 2009 v 18:23  • Odpověz
tak to je fajn, že jsi to přežila ve zdraví! už jen ať jsou výsledky v pořádku a bude to paráda! ptala ses doktorky na tu žáhu? co s tím?? to musí být hrozné :frowning2:
17. dub 2009 v 18:29  •  1 dítě  • Odpověz
no hrozne to neni je to strasne!!!no prave ze sem se ptala a ona mi rekla at si vemu jedlou sodu - tak sem z toho moc nadsena nebyla(jelikoz je teta zdrav.sestra u me obvodacky a rikala ze se ta soda nedoporucuje ani netehotnym ze neni zdrava...)tak nevim ale docela mi pomaha to mleko ale jak budu vypadat v srpnu kdyz vypiju denne litr mleka tak to fakt nevim... :wink:
jo a kolik jsi pribrala??
17. dub 2009 v 18:37  • Odpověz
ále, na to se vykašli, jak budeš vypadat. hlavně že ti to pomáhá!!! já piju taky dost mléka a žáha mě netrápí. přibrala jsem 4 kila
17. dub 2009 v 18:51  •  1 dítě  • Odpověz
je ja taky 4kila - sem se dnes vazila toz aj vim kolik vazim... :grinning:
no uvidim sem rada ze aspon neco trochu zabira tak doufam ze to i zabirat bude...
se to pocasi nejak pokazilo co? tak doufam ze se to na vikend polepsi... :wink:
17. dub 2009 v 18:57  • Odpověz
já taky doufám! kdyby bylo ale nějak zima nebo pršelo,tak na fotbal asi nedofrčíme. nevíš, kolik teď může měřit mimi? neříkali ti na gyndě?
17. dub 2009 v 19:01  •  1 dítě  • Odpověz
ja bych taky neslo jestli bych tam nekde mela mrznout nebo zmokat... na gynde mi nerikali ale mam takovy chytry kalendar tyden po tydnu a
23 tt ma 20cm a priblizne 450g
24 tt ma 21cm a priblizne 530g
25 tt ma 22cm a priblizne 700g
a delka se meri od temene k zadecku tak si jeste odhadni nozky co tak kopou :grinning:
17. dub 2009 v 19:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.