• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
ja za chvilku dorazim - manza potrebuje ridice - odvest divadelni rekvizity tak sem hned tu... :grinning: to vis, ke vsem jeho aktivitam je i herec... :grinning:
17. dub 2009 v 19:11  • Odpověz
jé fakt? tak to jsem nevěděla. a mají i nějaké oficiální vystoupení??
17. dub 2009 v 19:13  •  1 dítě  • Odpověz
ahoje holky!!!
tak jak se máte? my jsme pořád nějaké rozlítané, nemám vůbec časík sem kuknout... :confounded: Včera jsme měli hrozný den, dnes už lepší...a jak vy válčíte?

Jen jsem to tak přeletěla očima - Leu kašli na to jak budeš vypadat, neboj, po porodu zhubneš raz dva, budeš vážit ještě míň než před těhotenstvím, to ti garantuju :slight_smile: takže jestli mlíko pomáhá tak do něj! zařiď si nějaké pravé od kravičky a převař si ho, ať máš něco zdravého pro prcka, co s nějakýma krabicovýma patokama...

sajmi ty zas v práci?
17. dub 2009 v 19:54  • Odpověz
ahojky lus, nene, já jsem konečně doma, mám volný víkend. co se včera dělo? Lucinka špatně spinkala?
17. dub 2009 ve 20:01  •  1 dítě  • Odpověz
tak jsem tu... to vis ze maji oficialni predstaveni... treba 25.4. na Rackove 26.4.v zelenac.sope a hraji prevazne cimrmany - ted maji Dlouhy,siroky... a taky hraji z vlastniho pera poslu jejich adresu: http://www.aids-breznice.estranky.cz/-lus je tam i pan starosta tak se taky kukno jestli chces... :grinning:
17. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
jé,tak to je super! tak to bysme na ně klidně i zašli! cimrmany máme rádi :slight_smile:
17. dub 2009 ve 20:04  •  1 dítě  • Odpověz
holky, já už půjdu do hajan. dnes jsem už fakt unavená, tak si jdu odpočinout. mějte se pěkně, papa :slight_smile: :slight_smile:
17. dub 2009 ve 20:25  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi-klidne budu informovat kde a kdy hraji -vetsinou delam ridice takze vim o vsech jejich-nasich akcich... :grinning: nejblizsi jsou ty co jsem psala nahore... pak bych dala vedet...
tak dobrou - taky jdu zalehnout - jsem taky uplne hotova
17. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz
ahojky holky
tak se nam to pocasi aspon trosku spravilo ze vcerejska...co? a co planujete?? ja mam manzu v praci tak aspon trochu uklizim a normalne nam strycek dovezl kapra - tak nam plave ve vane...nevim kdo ho bude mordovat-necham ho asi nasim...
18. dub 2009 v 11:00  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
18. dub 2009 ve 14:40 • jirik.k
ahojky holky, jaký byl víkend?
leu - na fotbale jsme byli, ale neviděla jsem tě :frowning2:
19. dub 2009 ve 20:06  •  1 dítě  • Odpověz
ahojte holky, sajmi ty už sji 26 tt...to fakt tak letí, za chvilku budeš mít Ondráška v náruči :wink:

Víkend taková pohodovka, akorát dnes jsme byli odpoledne na pizzu tak mě bolí přejedené a přepité břicho :pensive: Od zítra nasadím dietku do plavek asi :angry:
19. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz
Ahoj holky,

víkend byl krásný a bez deštíku.My jsme byli na prochajde,bylo to fajn.Za chvíli letím cvičit,tak po obědě se ukážu.Zatím papa :slight_smile:
20. dub 2009 v 07:38  • Odpověz
ahojky holky
takpo divokem vikendu se tu sejdem co? :wink: u nas zase mnoho akci, bratranek slavil narozky tak sem se mooooc najedla - mnam a vzdycky to rychle utece...
sajmi - to mi nerikej... ja sem se tak kukala a nikde vas nevidela...i pavel prochazel ochozy aby se podival jestli tam nejste i nasa mami s justou se po vas divali a nikdo vas nevidel...kde jste stali??
jinak odpo jdeme na ten kontrolni ultrazvuk tak se pak vecer ozvu... ale mam z toho takovy divny pocit - doufam ze vsechno bude ok...
20. dub 2009 v 08:52  • Odpověz
ahojky :slight_smile: , tak Lindušku fretečku už máme zdravou!! :slight_smile: byl to docela krušný víkend, ale dostala se z toho, tak jsme strašně moc rádi.
lus - jojo, utíká to a malý začíná nějak víc kopkat :slight_smile: . už jsme zvědaví, jak vypadá a moc se na něho těšíme. teď ho ale už asi neuvidím na ultrazvuku, že? můj doktor má totiž jen nějaký malý, kde se Ondri nevleze :frowning2:
ami - kdy začínáš mateřskou? já už se nemůžu dočkat!
leu - stáli jsme za bránou a přijeli jsme až na druhou polovinu, tak proto jsme se možná nepotkaly :frowning2: neboj, dnes to dopadne dobře! pak hlavně napiš, jak prcek porostl a tak :wink:
já se ozvu až večer z práce, mám noční :frowning2:
20. dub 2009 v 10:40  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi - no ja se prave divala po tech znamych - sem si rikala ze budete s Dusanem, Davidem S., chlupem a brachou...ale tak daleko za branku sem nevidela - my totiz vzdycky sedime na laveckach tak v pulce :slight_smile: ... nevadi - mame jeste hodne moznosti... my stejne po fotbale jeli malovat kulisy na divadlo...
tak ja se vecer ozvu jak too dopadlo - jdu se pomalu chystat... tak zatim
20. dub 2009 v 11:41  • Odpověz
ahojte holky, já zas tradičně jen na skok - malá mi právě usnula tak se jdu učit, v pátek mám zápočet, mě z té školy odvezou asi :rolling_eyes:

leu neboj, bude to v pořádku!! hlavně se nestresuj

sajmi Ondráška uvidíš, ale jen "po kouskách" :grinning: Jako tak celého od nožiček po hlavičku asi už nee, to se už asi fakt nevleze na obrazovku, ale zase hlavička poporoste a když se pěkně otočí, uvidíš jak si žvatlá, cucá palce atak a to je taky super zážitek :slight_smile:

u nás jinak nic nového - vlastně jo, neteř je v nemocnici se spálou tak čekám jestli nepojedem taky - byli jsme totiž u nich...jinak tradičně náš nespaveček spinkat nebude, ale to už je staré. Jo ještě mě napadá, když šmejdíte po obchodech - kde mají nějaké pěkné kaťátka na Lucku? Nejlépe tak rifle, zase mi z nich vyrostla :angry:
20. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz
ahoj, tak se hlásím z práce. je to tu strašné, začala rekonstrukce restaurace a recepce a všechno za plného provozu, tak je tu prach a rachot :frowning2: . nejradši bych šla už na nemocenskou :frowning2:
lus - takže zase zápočet ve škole? no chudino, máš toho moc! kaťata na Lucinku budou mít určitě na Prioru, tam mají hodně krásných věciček :slight_smile:
leu - tak co??
20. dub 2009 v 19:56  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi teda ty už zas v práci :frowning2: už abys šla na mateřskou, je mi tě líto, šetři se!!

leu tak co, povídej, že se neozýváš! začínám se bát, ale to spíš s tvojim slavíte že jo, tak na nás nemáš čas :confused:

no s tou školou se obávám že sjem si ukousla velký kus...asi to nezvládnu. Na Prior se musím kuknout, to jsem si taky říkala že asi tam. Nebo v Tescu, ale to je moc daleko. I když tam stejnak budu muset, protože musím do Aura reklamovat prstýnek. Vypadl mi z něho kamínek totiž :angry: To asi abych toho neměla málo nebo co
20. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz
jejda, vypadl kamínek? tak to je blbé. a kamínek máš? jestli jo, tak je to ještě dobré, že ti ho tam můžou vsadit! v Tescu můžou mít taky pěkné věcičky, pak děj vědět, co jsi kde pokoupila :wink:
20. dub 2009 ve 20:48  •  1 dítě  • Odpověz
ahojte tak sem konecne tady!!!!
byly to ale nervy, byl tam zase pan primar takze takova "rychlovka" ale co jsme potrebovali vedet vime... vse je v poradku, panvicky se vratili do normalu a je to banalni a POZOR: vyfotil nam chlapecka - takze to mame cerne na bilem - teda sedivem :grinning: :grinning: kdyby maly vedel co mu pan doktor foti toz se aj stydi - chudacek... co nejdriv foto dodam...
ted sem jeste delala vecu a samozrejme po kontrole sem sli do zlinanky-za ty nervy....
20. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz
sajmi - teda to te lituju v takove rekonstrukci pracovat - ja si predstavit nekam jit toz to je boj...
lus - taky bych tipovala prior na malou ale urcite se da koupit kdekoli i na cepkove... a prstynek ti opravi... :wink:
20. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz
leu tak to je super!!! :dizzy_face: takže opravdu další chlapák! gratulujeme :slight_smile:

no kamínek nemám a už tam s tím jdu podruhé. Jako prstýnek drahý jak blázen a toto :angry: no neva, se tam aspoň kuknu po hadříkách, akorát teda nevím kdy pojedu, asi až o víkendu nebo příští týden
20. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
no jo chlapaka uz mame asi jisteho - podle obrazku snad 100%... musim vam ho tu hodit. a pozor (teda nevim jestli uz sem to tu nepsala) ale mame dalsi navrh na jmeno tak uvidime jestli se udrzi...
20. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
leu tak tos nepsala! teda vlastně já nevím, ale sem s ním
20. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz
no prosel navrh na Vojtiska a libi se nam oboum tak uvidime kolikrat to jeste zmenime... :grinning:
no nic - ja jdu zalehnout - dnes toho bylo moc a sem uplne hotova... tak dorou a klidnou noc
20. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz
leu - tak to gratuluju! no hlavně že to dopadlo všechno dobře a viděli jste i sněhuláka, jak nám říkala paní doktorka :grinning: a hlavně malý je zdravý! Vojtíšek je moc pěkné jméno, líbí se mi taky. docela ti závidím, že jste ho mohli vidět, mně se to už asi nepodaří :frowning2: .
už asi spinkáte, tak si nechte zdát něco pěkného, papa
21. dub 2009 v 00:38  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,jdu vás v rychlosti pozdravit :dizzy_face:
Leu gratulujeme ke zdravému klučinovi :slight_smile: a Vojta je moc hezké jméno :wink:
21. dub 2009 v 11:30  • Odpověz
ahojky mikul - manža má na recepci výplatu, tak ať se staví! :slight_smile: jak se jinak máte??
21. dub 2009 ve 12:20  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holciny
moc dekujem za prani a doufam ze vse uz bude jen dobre a to u vsech tady... :wink:
jinak sem ted dokuchtila a zrovna mi volala pani z kocarku tak si zitra jedeme pro faro pro mimi tak se nemuzu dockat...
sajmi - ty uz si vyspana po nocni?? ja bych asi spala do odpoledne... :sweat_smile:
21. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.