• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
ahojte holky, jak se máte? leu tak to bude radosti - nový kočárek :dizzy_face: cos vařila? my teď přišly z rehabilitace a já se valím učit :angry:

co jinak nového?
21. dub 2009 ve 14:15  • Odpověz
dneska to byla takova rychlovka jelikoz sem nejak nestihala tak sem udelala rybu na smetane s bramborem a zel.polivku - manza neni doma tak sem udelala rybu - ho by to asi moc nezasytilo... :slight_smile:
a kam chodite na rehabilitace?? s Luckou??
21. dub 2009 ve 14:21  • Odpověz
ahojky, tak už jsem zase v práci :frowning2:
jak jste se dnes měly? leu - to je supr, že už bude kočárek doma! vyfotíš ho pak, ať vidíme, jak vypadá na živo? :slight_smile:
21. dub 2009 v 18:30  •  1 dítě  • Odpověz
to vis ze ho hned blejsknu - taky sem zvedava jak bude vypadat na zivo-tu barvu sem totiz nikde jinde nevidela...
a jeste rekonstuujete?? zase tam budes az do rana??
21. dub 2009 v 19:08  • Odpověz
už jsem zvědavá, jaký bude kočárek krásný! :slight_smile: jojo, dnes jsem taky do rána do šesti. rekonstuovat se to tu bude ještě tak týden minimálně,takže se toho prachu ještě pěkně dlouho nezbavíme :frowning2:
21. dub 2009 v 19:33  •  1 dítě  • Odpověz
teda to je mi te lito... ted sem oznamila pavlovi ze zitra vyrazime na nakupy tak sice moc nejasal ale na kocarek se tesi...
kde ho mate schovany?? nebo ho mate doma?? ja prave premyslim kde ho ukryju... :confounded:
21. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz
tak pak se pochval, co jste pěkného pokoupili! my máme kočárek u našich v Brumově, prý by neměl být kočár doma, ale ani nevím proč.
my máme zítra výročí, tak přemýšlím, co koupit Romčovi. vůbec nic mě nenapadá :frowning2:
21. dub 2009 ve 20:54  •  1 dítě  • Odpověz
no prave ze se to rika ze by nemel byt doma tak premyslim kde ho dat - a k babicce ktera bydli o patro niz nevim jestli plati... :wink:
my ted veskere vyroci a oslavy resime pres vecere - to vis ja sem na to jidlo jako diva...a kdyz ho nepripravuju ja tak je nejlepsi... :grinning:
21. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz
:slight_smile: no tak to taky nevím, jestli platí, ale asi jo, když je to jako jiná samostatná jednotka :slight_smile: . Romča má právě tento týden odpolední a víkend děláme oba noční, tak je to takové o ničem. ale zítra si aspoň zajdeme někam na obídek. na doma mám Rychlé špunty a asi bude po oslavě
21. dub 2009 ve 21:06  •  1 dítě  • Odpověz
no je to jeden rodinny dum - no musim to jeste promyslet - kdyz tak ke kamosce...
rychle spunty - no to bude super oslava... :wink: ja taky pavlovi ted koupila akorat sladke a dobroty a sli na vecu... :sweat_smile:
21. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz
no když Romča na to sladké zrovna moc není a koupit mu uherák na výročí je takové blbé :grinning:. ale zase si kupovat nějaké blbosti, na to nějak nejsou finance, to radši něco koupíme Ondráškovi :slight_smile:
21. dub 2009 ve 21:14  •  1 dítě  • Odpověz
Sajmi ahoj,díky,výplatu už má :slight_smile:Jinak se máme o.k.,jen malé začíná nějaké vztekací období,tak je doma veselo :grinning: :sweat_smile:
21. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz
ahojky mikul, už jsem si toho všimla, jak jsem dnes přišla do práce, paní Dolníková byla zase aktivní :angry: , ale aspoň sem nemusel jezdit. i když tak za týden by se sem Michal mohl přijet podívat, co je tu za změny! zatím je tu staveniště a na staveništi recepční se stolíkem :frowning2: :frowning2: . Adélku to přejde, třeba se jen špatně vyspinkala
21. dub 2009 ve 21:19  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi - uherak taky potesi... :grinning:
no nic jdu si lehnout - stejne budu spat sama - teda jenom my 2v1 a "tatka" se rano vrati z prace...tak to jdu zaspat... tak se mejte a ja zitra kuknu...
21. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz
leu, tak hezké sny. jak já ti závidím! a zítra písni, jak kočárek a nákupy, jo? papa :slight_smile:
21. dub 2009 ve 21:26  •  1 dítě  • Odpověz
Sajm:Mohli bychom si udělat výlet a mrknout se tam :slight_smile:
21. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
holky jste tady?
21. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz
ahojky lus, nespinkáš?
mikul, já ti napíšu, až to tu bude hotové, to bude snad lepší obrázek než je teď :frowning2:
21. dub 2009 ve 21:44  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holky
tak sem jen kuknu jelikoz za chvilku vyrazime po obchodech tak mam jeste chvilku casu... mrnous se asi taky tesi na nove vozitko protoze od sedmi rano dela kotrmelce... tak se vecer ozvu :wink:
22. dub 2009 v 09:15  • Odpověz
Zdarec holky,
lehce odpočívám,doktor nakázal,začalo mi tvrdnout břicho a pocit jako na krámy,musím to trochu eliminovat,jinak by byl průser. :slight_smile: :wink:

A co milin?
22. dub 2009 v 10:07  • Odpověz
ahojte holky, my jsme teď přiřšly z obchodu, dala jsem akorát Lucce napapat a valíme ven.

ameli to mi dělalo od 22 týdne, musíš se šetřit a kup si Magnesiu a val to do sebe. ještě vydrž aspoň týden :dizzy_face:

leu jo na rehab chodím s Luckou a je to boj :unamused:
22. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
ahojky holky, tak já jsem taky dnes vyrazila po obchodech, ale po té noční mi teda nebylo nic moc, tak jsem se brzo vrátila domů.
amel - tak to hezky odpočívej. mně ztrvdlo břícho asi jen dvakrát, ale to je myslím normální. teď se snažím vypít aspoň jednu, dve magnesky za týden a zdá se, že to pomáhá!
lus - na rehabku jako s nožičkama nebo s čím se ještě chodí??
22. dub 2009 ve 14:46  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi na rehab s kyčličkou a s hlavou...cvičíme vojtovku a je to celkem brutal :frowning2: no ale co se dá dělat...a cos pokoupila pěkného? já jsem dnes koupila Lucce takovou super pirátku na hlavu, vypadá v tom bombovně
22. dub 2009 ve 14:51  • Odpověz
aha, a jak dlouho se to musí cvičit? až se to zlepší, co? lus, kdy jsi šla prosím tě k nějaké dětské doktorce, jestli Lucinku vezme k sobě? chci tam jít tak měsíc před porodem, není to třeba pozdě?? Lucinku v té pirátce vyfoť, musí vypadat suprovně! já koupila jen osušku, takovou tu velkou plínu bavlněnou a mikinku s gaťátkama. :slight_smile:
22. dub 2009 v 15:00  •  1 dítě  • Odpověz
no říkali že nejmíň do roku. 4x denně mi přijde že nedělám nic jinačího

já nahlašovala malou 1.10. a 2.10. jsem rodila - protože jsem rodila dřív o víc jak 14 dní. ale jako prostě jsem tam šla jako by 14 dní před porodem a stačilo. akorátže my jsme na dědině, jak je to ve městě někde, to nevím...ale myslím že měsíc uplně stačí

pirátku mám opranou na šňůře, ale jak uschne tak to blejsknu. musím vám ji vyfotit i v šiltovce a v šátku. vypadá v tom jak budulínek :grinning:
22. dub 2009 v 15:11  • Odpověz
jéé, jak budulínek. tak to už se těším, až ji v tom uvidím. já se pokusím dnes nafotit a založit albíčko, tak už tu budu mít taky pár foteček.
tý brďo, to cvičení je docela náročné! tos stihla dobře s tím nahlášením u doktorky :slight_smile: . kde vlastně bydlíš?
22. dub 2009 v 15:15  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi bydlím ve fryštáku - ještě tak 3 měsíce :grinning:
22. dub 2009 v 15:53  • Odpověz
tak to je kousek od Zlína. pak se budete někam stěhovat, že tam budeš už jen tři měsíce?
22. dub 2009 v 16:01  •  1 dítě  • Odpověz
jo do Lužkovic. tam dostavujem domeček. a ty jsi vůbec odkud? mi to nějak vypadlo
22. dub 2009 v 16:04  • Odpověz
téda, do domečku, tak to bude paráda! já jsem z Brumova, jestli ti to něco poví, ale bydlíme na Jižňákách
22. dub 2009 v 16:16  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.