• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
jj...tak na jižňákách to máš všude kousek..my tam původně chtěli byt, ale pak jsme si říkali že domeček bude lepčí :wink: na albíčko se už moc těším, jsem zvědavá :slight_smile: a co provádíš? běž odpočívat :slight_smile:
22. dub 2009 v 16:21  • Odpověz
no měla bych žehlit, ale hrozně se mi do toho nechce :frowning2: no a teď jsem si vytáhla věcičky pro mimi a zkouším to fotit :slight_smile: . večer bude album snad hotové :wink:
já i manžel pocházíme z domku, ale v bytě je nám fajn a zvykli jsme si. každou chvilku jezdíme k našim na dědinu, kde grilujeme a užíváme si zahrádky a tak, takže nám to ani nechybí.
22. dub 2009 v 16:33  •  1 dítě  • Odpověz
jůů tak to se těším na večer :wink: můj Michal je teď právě na stavbě a cosi kope a prý je ta hlina dost hnusná. je vlezený v jámě na jímku, tak doufám že ho to nezasype :frowning2:

já mám taky žehlení, ale na všecko do pátku kašlu, právě vytvářím tahák :grinning:
22. dub 2009 v 16:36  • Odpověz
snad bude dávat pozor, aby se mu něco nestalo!!
no tak na taháky jsem nikdy mistr nebyla, takže ti asi neporadím :slight_smile: . z čeho máš zápočet?
22. dub 2009 v 16:42  •  1 dítě  • Odpověz
jmenuje se to regionální struktury evropy a je to slepá mapa :confounded:
22. dub 2009 v 16:47  • Odpověz
nó, pěkně. to tě čeká v pátek, jo? stejně jsi dobrá! studuješ, do toho malá, stavíte! co bys pak chtěla dělat po mateřské nebo co bys mohla dělat díky škole?
22. dub 2009 v 16:56  •  1 dítě  • Odpověz
no já dělala tajemnici v regionu zlínsko před mateřskou...tak nevím - snad se tam i vrátím...
22. dub 2009 v 17:04  • Odpověz
tak to je pěkné místo. měli by ho tam pro tebe ale držet, ne?
22. dub 2009 v 17:12  •  1 dítě  • Odpověz
tož jako měli no...ale víš jak to chodí :unamused: já tomu moc nevěřím...navíc ani nevím, jestli se chci vrátit, nebo mít tak za 2 roky ještě jednoho prcka...teď nad tím ještě nepřemýšlím. dřív jsem chtěla mít děti brzo po sobě, ale teď zas je mi líto, že se nebudu moct Lucce tak moc věnovat, když budu mít druhé, tak asi až později...no uvidíme. necháváme tomu volný průběh doma :grinning:
22. dub 2009 v 17:29  • Odpověz
no jasně, to je nejlepší, nechat tomu volný průběh. jen doufám, že až budeme po mateřské, krize už bude pryč a bude zase normální práce pro normální lidi!
22. dub 2009 v 17:31  •  1 dítě  • Odpověz
ach jo, mně tam nejdou dávat fotečky :frowning2:
22. dub 2009 v 18:14  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky,nevím jestli se mezi vás můžu vecpat...psala jsem si semtam s lus(Holešov a okolí-jenže tam nikdo nechodí,tak nebude vadit,když budu tady s váma???
22. dub 2009 v 18:52  • Odpověz
jé ahojky sami, no jasně že sem můžeš, že se ptáš? :slight_smile: čím víc nás tu bude, tím líp :wink:
22. dub 2009 v 19:09  •  1 dítě  • Odpověz
jéé sami ahojky!!! co malý? co nového? povídej!!

sajmi krásný kočárek, já tento taky chtěla v bílo černé kombinaci, ale nakonec zvítězila s4
22. dub 2009 v 19:35  • Odpověz
zkusím, tam dát víc fotek, ale moc mi to teda nejde. casualplay je top, ten jsme chtěli taky, ale jaksi finance pochyběly :frowning2:
22. dub 2009 v 19:47  •  1 dítě  • Odpověz
no sajmi...zas takový top to není :sweat_smile:
22. dub 2009 v 19:50  • Odpověz
není? já myslela, že jo. líbí se mi ta konstrukce kočárku a celý vzhled, ale jak je to s funkčnosti, to nevím :slight_smile:
22. dub 2009 ve 20:15  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky tak jsem tady... ale je toho za dnesek tolik ze z toho mam strasne pocity... :frowning2:
22. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
ahojky leu, co se stalo??
22. dub 2009 ve 20:20  •  1 dítě  • Odpověz
ale tak zacalo to moc hezky (vyhrala sem aukci se 2 tehu satama - jedny za 13kc a druhe za33kc, dosel mi koj.polstar) a pak dojela babi z vysledkama na ktere jsme cekali a dopadly katastrofalne... takze na jedne strane radost a na druhe....je to strane blbe - babi bydli u nas tak to bude boj!!
22. dub 2009 ve 20:23  • Odpověz
ojejda, s babičkou je nějak špatně? neboj, ono se to všechno nějak vyvrbí!
22. dub 2009 ve 20:27  •  1 dítě  • Odpověz
ono uz se to nevyvrbi - je to definitivni!
a jeste aspon jedna radost - byli jsme si pro kocarek a uz ho mame doma, nekolikrat ho skladali, ukazovali vsem...
sajmi - krasne album... :slight_smile:
22. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz
takže kočárek se líbí, tak to je super! až budeš mít čas a chuť, tak ho vyfoť, prosím. s fotkama do albumu se peru, moc mi to tam nejde vkládat, takže pokračování bude asi až zítra.
a třeba zkusit nějakého léčitela pro babičku nebo něco takového?
22. dub 2009 ve 20:34  •  1 dítě  • Odpověz
hmm ono to uz asi nepujde - je to bohuzel otazka casu. my to vime - ona ne! protoze kdyby se dovedela celou pravdu o jejim stavu tak by to uz uplne vzdala-ona neni bojovnik...
to jo - vyfotim - doufam hned zitra... mam toho ted na foceni - kocarek, polstar, lehatko na koupani - to jsme taky dnes koupili... akorat nam jeste neprisla sedacka - na tu musime jeste pockat...
22. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz
ten osud je někdy nespravedlivý! mrzí mě, že to tak je. hlavně nad tím moc nepřemýšlej, aby Vojtíšek nebyl smutný. víš, že má zítra svátek? byste mu měli něco koupit :grinning: . ale dnes jste mu toho pořídili dost, že? :slight_smile: na fotečky se už těším!
jo a na tom aukru umíš parádně nakupovat, až budeš mít někdy čas, poradíš mi, jak na to? prosím?
22. dub 2009 ve 20:48  •  1 dítě  • Odpověz
je to strasne divne kdyz se to cloveka dotkne tak blizko - jenze uz pred casem mela problem ale nevedela proc ji vzali ledvinu - myslela se ze to tak melo byt a ona potom uplne normalne fungovala... ted uz je to ale definitivni...ale ona se to proste nesmi dovedet!!! jen doufam ze se maly stihne narodit...strasne blbe se to potkalo ale tohle asi naplanovat nejde... :frowning2:
jj zitra ma maloch svatek a dnes dostal darecku... :slight_smile: vy jste kupovali podlozku do vanky?? videli jste tam tu plastovou??
a s aukrem - kdykoli poradim ale prebornik jeste nejsem - jsem zacatecnik a asi se stestim :wink:
22. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz
to se opravdu naplánovat nedá. jak říkám, je to nespravedlivé a smutné :frowning2: .
do vany máme podložky dvě. mám je už i v albu u vaničky. jedna je ta klasická a druhou máme pěnovou. tu plastovou jsme tam viděli, ale nevím, jestli to mimčo třeba nějak nestudí. sice je tam taková zarážka mezi nožky, že ti jako nesklouzne, ale nevím, jaké to může být.
22. dub 2009 ve 21:05  •  1 dítě  • Odpověz
teda holky vy jste kecalenky :grinning:

já zase uspávám malou, nemůže zabrat :angry: Michal se mi ve zdraví vrátil, zhltnul rajskou a usíná. toho teda uspávat rozhodně nemusím :grinning: :grinning: :grinning:

leu...no co na to říct...na to ani nic říct nejde. My prožívali něco obdobného před naší svatbou s babičkou...jenže ona už ji nestihla. A Lucku taky ne...jenže ty na to nesmíš myslet, už kvůli Vojtíškovi

sajmi kukám ti to albíčka - máš super věcičky - a už i chodítko a židličku! to bych teď potřebovala já. zrovna se chystám nějakou Lucce koupit.

S podložkou do vany nevím, já ji nemám
22. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz
lus - tak to je dobře, že máš manžu už doma a v pelíšku! :slight_smile:
zítra do alba ještě něco přidám, ale dnes už jsem utahaná
22. dub 2009 ve 21:09  •  1 dítě  • Odpověz
jj sem rada ze aspon tady s vama muzu mluvit furt o mimi... ted u nas na to nalada neni a tady jo :slight_smile:
my koupili tu plastovou - zitra ji zkusim taky blejsknout...tak uvidime ktera bude lepsi... :wink:
22. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.