• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
já měla vaničku i kyblík a koupala jsem skoro pořád v kyblíku. vlastně i teď ještě, ale už to střídám pořád častěji s vaničkou, protože do kyblíku už se Lucka nemůže vlést. jo holky - a do vaničky se nevleze od 4 měsíců, takže pro ni mám takový lavorek - jako nechápu pro koho ty vanky dělají
22. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
vidis - lus - to jsem se chtela zeptat na vanicku-my ju totiz zatim nekoupili ze se jeste poptam a kdyz tak na zacatek bych si ju pujcila od svagrove...
22. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz
leu já ti ji klidně půjčím, už v ní nekoupu :slight_smile:
22. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz
:grinning: dik poptam se i svagrove - mala bude mit v srpnu uz 7mes.tak si myslim ze ju taky potrebovat nebude...
22. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz
jasné, však když budeš chtít tak se ozvi :slight_smile:

já už začínám být jakási streslá z toho pátku. ach jo. Navíc Michal musí na stavbu, tak malou bude hlídat babi...

leu takže Vojtíšek už je definitivní?
22. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz
lus - tak chlapecek je asi jisty a jmeno Vojtisek - asi jo ale jestli nas jeste neco napadne - nevim :sweat_smile: ale ted to vypada na toho Vojtiska... neboj to zvladnes - mam kamosku, maly ma 10mes a tak za 2mesice dela statnice a taky rikala ze z toho ma strach, maly zacal chodit tak porad za nim a cas na skolu zadny ale rikala ze to jakz takz jde...
no nic - ja jdu zalehnout - dnes toho bylo... tak zitra si zas pokecame ze jo?? at se mam na co tesit... :wink:
22. dub 2009 ve 21:57  • Odpověz
ahoj holky.teda vy jste toho naplkaly :grinning:

lus-malý je v pohodě,před 14 dny začal krásně lozit,takže si doleze kam chce a tahá všechno,hlavně Julince hračky,jeho ho nezajímají :unamused: ..a včera začal žvatlat ble ble..no radost
a jinak spává furt stejně-dopoledne a odpoledne a večer jde okolo té půl 7 a spí většinou do 5,jako dnes a už nezabral.

jinak holky jak jste se bavili o těch vaničkách tak já malýho od 5 měsíců koupu už ve velké vaně,dřív na lehátku ale ted už bez protože si sedne a hraje si nebo tam lozí.
23. dub 2009 v 05:54  • Odpověz
Ahoj holky,

včera jsem se sem ani nedostala,byla jsem u našich a hrála si s pejsanem,dneska musím ležet,manža a doktor nakázali,břicho bolí,ale malý se hýbá normálně.Večer jdeme na divadlo,tak musím být ok.Ještě dneska kouknu co nového.

Leu-gratuluju ke chlapákovi do party :dizzy_face:
sajmi-konečně albumek i s kočárkem :dizzy_face:

Vítám samik. :slight_smile:
23. dub 2009 v 08:10  • Odpověz
Hojky holciny
tak prave premyslim co dnes uvarit... a vubec nic me nenapada. no hlavne musim zkocit do obchodu...

ami - dekuji ke gratulaci - zacala nam era chlapecku co?? :wink:
samik - ahojky - teda vy jste ranni ptacata...
23. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
ahojky, jak se vám daří?
amel, jen pěkně odpočívej! na co jdete večer do divadla??
23. dub 2009 v 09:40  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky, prosím Vás nevíte o nějakém bazárku ve Zlíně pro miminka? Nejlépe i pro dvojčátka? Chtěla bych už začít nakupovat, ale nevím, kam jít.
Děkuji
23. dub 2009 v 11:22  • Odpověz
ahojte holky :slight_smile:
tak lucka vytuhla venku a já obědvám rohlík, takže pohodka, připravuju se na zítřek - už teda jen spíš psychicky...

naaty: já vím leda o bazárku na Prioru, tam mají super věcičky, ale některé trošku moc předražené no...ale pro dvojčata teda nevím

sami tak to je malý šikulka :dizzy_face:
23. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz
tak sem dokuchtila a ted chvilku odpocivam jelikoz dite zacalo pro zmenu cvicit :slight_smile:

naat:tak o bazarku sem jen slysela od kamosky nekde na kvitkove a snad se jmenovala Beruska - jak ji uvidim tak se poptam na detaily i financni...

lus: neboj to zvladnes... a zitra se tesime na vysledek - urcite dobry... :dizzy_face:
23. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
leu cos vařila? já už musím taky začít, za chvilku přijede hladný Michal ze stavby na oběd :grinning:
23. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz
delala sem cockovou polevku a jenom rychlovku maso v takovem testicku s bramborem... ale na zitrek uz me nic nenapada a to zrovna potrebuju nejakou rychlovku protoze se jedu podivat za detima do prace tak potrebuju sup sup neco nahazet do hrnce... :grinning:
23. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz
ahoj holky,mi jsme měli rajskou,knedlík a hovězí maso,malej si taky pošmákl,okolo 2 půjdem ven.
no a jinak se malej před chvílou postavil u malé židličky co má Julinka v pokojíčku,no není chvílu v klidu....
jinak asi éra chlapečků fakticky je,protože u nás v dědině se minulý rok narodilo 13 chlapečků a jen 1 holčička
23. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz
sami a co měl malej k obědu? taky rajskou? teda a je fakt šikovný, jestli už i stojí :slight_smile:

tak je éra chlapečků a my jsme chtěli a nic :frowning2: ale neva, já jsem teď za holku ráda, aspoň můžu kupovat šatečky a sponečky :grinning:

leu já zítra budu dělat sojové maso na pivu - ale jsou to vlastně špekáčky na pivu, jenže to by Michal zas nejedl, tak jsem si to pro něho upravila. taky potřebuju mít rychle navařeno když jdu do té blbé školy. A dneska teda dělám americké brambory a květák
23. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz
mňam, americké brambory! no samé dobroty jste vařily! my měli čočkovou polévku jak leu a pangasia s bramborem a kompotkem. a zítra budou karbenátky.
lus - zítra ti budu držet palce!!! pak se ozvi, jo? vidíš to, já chtěla kupovat sponečky a šatičky a budu kupovat trenýrky a traktory :slight_smile: ale taky se samozřejmě těším! :slight_smile: :slight_smile:
natt - ahojky, tak dvojčátka, jů! :slight_smile: já občas kukám na www.bazarky-zlin.cz, a je tam teda bazárek Beruška a Knoflíček. kde to ale přesně ve Zlíně je, nevím. oni to na jejich stránkách mají ale popsané. no a jinak je dost věciček na Dlouhé ulici vedle Zelenáčovy šopy. dřív tam bylo prádýlko, teď je tam sekáč hlavně pro dětičky a něco málo i pro dospělé.
23. dub 2009 v 15:10  •  1 dítě  • Odpověz
jo malej měl taky rajskou a šmakovala mu
zítra budem mít hovězí polívku a druhý ještě nevím
23. dub 2009 v 15:50  • Odpověz
sami já jsem vařila rajsou včera, ale malé jsem se to bála dát ještě...

sajmi tak příště se nám třeba podaří to druhé do párečku :grinning:

manža už mi odjel na stavbu a vrátí se až nevím kdy...jdu ještě hodit oko na učení :angry:
23. dub 2009 v 16:09  • Odpověz
tak malej před chviličkou usnul,to byli zase kreace v postýlce :grinning: ,a malá se podívá na večerníček a taky půjde do hajan...no aspon si zase odpočinu v klidu u telky :wink:

jinak tě lusi obdivuju že se stíháš ještě učit,to by bylo na mě teda fakt moc,abych pravdu řekla ani si to nedovedu moc představit.
23. dub 2009 v 18:49  • Odpověz
sami - ty máš hodné dětičky, že ti tak hezky spinkají :slight_smile:
23. dub 2009 v 19:08  •  1 dítě  • Odpověz
sajma díky,já sem si je tak naučila že v určitou hodinu jdou do hajan a přes to vlak nejede :grinning: :wink: :grinning:
23. dub 2009 v 19:49  • Odpověz
tak jsem narvala Lucku taťkovi :grinning: už jí mám dneska jaksi dost :pensive: rostou jí ty zuby tak je hrozně protifná

jinak mě už teda chytly nervy jako prase, ale to doslova. sami já se taky obdivuju, upřímně ale nevím jak dlouho to vydržím, protože jedu fakt na doraz :confounded: no a se dvěma prckama je to naprosto vyloučené, to bych nezvládla vůbec. Jako a taky to u nás jde poznat - všude haldy nádobí, opraného nevyžehleného oblečení - dnes jsem hledala v kopě prádla Lucčiny punčocháče abych jí měla co obléct :frowning2:
23. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
dobré ránko holky...

lus u nás je taky občas halda nádobí a o tom prádlu no ani nemluvím,zrovna ted mám na žehlícím prkně taky kopec,jenže mě se táááák nechce,a ještě je Julinka doma od středy,protože chytla trochu rýmu a včera jsme dělali blbosti tak má chudina trochu rozbité čelo.
lus a věřím že ti pracují nervy a jsou na pochodu
24. dub 2009 v 06:26  • Odpověz
Ahoj holky,

tak dneska je pátek,tudíž mě čeká úklid.Včera jsem odpočívala,dneska musím něco dělat.No jinak jsme včera byli s manžou na divadle s Jaroslavem Duškem,bylo to perfektní,skoro jako Pelíšky,sranda od začátku.No hodně zpíval,tancoval.Končilo to tak,že nechtěl aby mu někdo tleskal,že byl v Jižní Americe a že tam indiáni netleskají,že to ubírá pozitivní energii kterou jsi nabrala během představení.Takže nám řekl,že máme zvednout ruce nad hlavu a třepat prsty,jako že se loučíme.Celé obecenstvo to udělalo a bylo to docela komické.No a pak říkal že by byla docela sranda jít třeba do Národního a udělat tam tohle,opona by spadla a nikdo by netleskal,jen by vykoukl herec zpoza opony a koukal by na lidi kteří jen sedí a třepou rukama.No a končil tím,že už by někdo v sále mohl rozsvítit,a že by jsme prej už mohli jít,protože pokud neodejdeme my,nemůže odejít ani on. :slight_smile: Takže to stálo opravdu za to. :wink:

Musím vás dočíst holky. :slight_smile:
24. dub 2009 v 07:50  • Odpověz
Naty-zkus i mimibazar,tam mají vyloženě věci i od dvojčátek :slight_smile:

Lusi-zouby to je pech :frowning2:

A jak vidím,tak jste jenom vařili,dneska tady budu víc,já dělám na oběd kuře a rýži,bude i na zítra,manžel jde pomáhat kamarádovi a já bud budu doma,nebo pojedu k našim.

No na srazík je hezky.Už by jsme se mohli domluvit. :wink:

A co ta milin?neozvala se?
24. dub 2009 v 07:55  • Odpověz
ahojky holky tak sem se tady dostala az ted a jeste utikam do obchodu tak to mam dnes nejake rozlitane... jinak sem trosku nakrmila albicko... :grinning:
tak jak dorazim - zase kuknu...
24. dub 2009 v 09:57  • Odpověz
ahojky holky
tak jaky byl vikend?? a jak se mate?? je tu nekdo???
My meli divadleni vikedn - kluci hrali v sobotu na rackove a vcera v zelenacove sope...tak jsme to meli rozjete... :slight_smile:
27. dub 2009 v 08:44  • Odpověz
No konečně někdo po víkendu. :grinning:
27. dub 2009 v 09:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.