• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
ahoj Ami - jak jste se meli vy o vikendu?? :wink:
27. dub 2009 v 09:19  • Odpověz
Ahoj leu-super,ale včera byla zima,tak jsme se venku moc nezdržovali.Pekli jsme s manžou bábovku,vařili oběd,uklízeli krapet.Docela fajn.
27. dub 2009 v 09:21  • Odpověz
je takova pohoda - no tak na tu se tesim ze by nas nekdy mohla taky potkat.. my jezdili po zlinskem kraji a vozili kulisy a rekvizity... to fakt sranda a dnes je manza cely den v praci tak si aspon trosku odpocinu... zitra se chystame plavat tak musim jit zkusit plavky jestli se do nich vubec vlezu... :slight_smile:
27. dub 2009 v 09:26  • Odpověz
Zkusit si plavky dvojdílné ani netroufám,celkové mám z CA,do těch se zatím dostanu v pohodě.
Já zítra budu bez manželka i v noci,jede na služebku,jsem ale zvyklá,tak mi to moc nevadí.V pátek jedeme na víkend do Mikulova,protože se pak s prckem nikam nedostaneme.Možná až v zimě.
27. dub 2009 v 09:28  • Odpověz
no ja ani jednodilne nemam :sweat_smile: tak jsem zvedava jak budu vypadat - mozna jako vorvan... taky se jeste chystame na dva dny za znamym a asi ze stejneho duvodu jako vy... :grinning:
uz mate koupene chuvicky??
27. dub 2009 v 09:34  • Odpověz
Budeš vypadat normálně.Tak jak každá těhule.Důvody máme asi všechny stejný,já si myslím že úplně sedět s prckem doma nebudem,že někam určo vyjedem,ale ne na noc.Záleží ty jo,co mi zítra řekne gyndař,ty moje bolesti břicha,no snad mi to nezakáže.
Chůvičky máme koupený Avent.
27. dub 2009 v 09:37  • Odpověz
Ahojte holky, tak jsem se n vás taky přišla kuknout, teda Lucka je super protivná dneska :angry:

Ameli to jste měli krásný víkend, bych taky chtěla zažít být jen s manželem a tak se podělit o práce a tak. u nás to funguje že např. já vařím a peču a on baští :grinning: Ale BACHA - včera jsem mu zapnula v 10.00 troubu, nachystala brambory na plech a nakázala mu je v 10.30 tam dát a ZVLÁDL TO :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leu teda ty se naopak nešetříš vůbec :confused: Kam jdeš plavat?
27. dub 2009 v 09:37  • Odpověz
ahojky holky, tak jsem ráda, že jste se ozvaly po víkendu. :slight_smile:
leu - já jsem úplně zapomněla na to divadlo, jinak bysme tam včera byli! a jak se jim hrálo? jaký byl úspěch? a v plavečkách budeš určitě kočka a ne vorvaň! :slight_smile:
ami - tak do Mikulova? jé, tak už jsem nebyla tak dávno. my jedeme na víkend do Prahy. na 1. maje zajdeme na Petřín, pak divadlo, v sobotu ZOO a prostě pohodička, tak už se moc těšíme! pak se už asi nikam nedostaneme
27. dub 2009 v 09:39  •  1 dítě  • Odpověz
Lusi-manža je schopnej,on žil dlouho sám,tak umí spoustu věcí.On je v partě oblíbený,všichni si ho volají,když něco potřebují opravit.
27. dub 2009 v 09:39  • Odpověz
lus - manžu máš šikovného :slight_smile: . mojeho musím taky pochválit. ten si i uvaří, když jsem třeba po noční a nestíhám to. ale to je velice málo kdy:slight_smile: . co zápočet, už víš výsledek??
leu - já chůvičku nemám a nevím, jestli ji mám pořizovat, když bydlíme v bytě. je to dobré mít??
27. dub 2009 v 09:42  •  1 dítě  • Odpověz
holky vy se máte! taky chci někam jet! vlastně pojedu - na stavbu :rolling_eyes:
27. dub 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahoj sajmi :slight_smile:

Praha je krásná na prvního máje. :wink:
My taky bydlíme na bytě a chůvičky máme kvůli chalupě a když budeme u našich.
27. dub 2009 v 09:44  • Odpověz
sajmi - já teď nevím jak to myslíš ty, ale já jsem to myslela ironicky :slight_smile: Protože to měl nachystané, oloupané, nakrájené a nakořeněné na plechu. A to jste měly vidět u oběda jak mlaskal že je to moc dobré, takové lepší než vždycky.

zápočet máááááám

chůvičky taky mám, ale nepoužívám, takže vyhozené penízky podle mně
27. dub 2009 v 09:46  • Odpověz
teda clovek si oskoci a pak nestiha docitat :grinning:
sajmi - my chuvicky budem kupovat - jsme u nasich v rd takze je to potreba a videla sem i hodne vyuziti kdyz treba mimi spi na balkone tak to tam mamina ma...
jinak divadlo - na Rackove dobre, hodne lidi super atmosf. a zel.sopa tak tam bylo malo lidi ale zase takove komorni... hlavne sem se vsude dobre napapala :grinning:
ami - tvuj manza je teda sikula - ten muj taky ale co se tyka jidla - tak to varim jen ja...nevim jak by to v jeho pripade dopadlo...
lus- ja uz bych taky rada jezdila na stavbu... vcera sem pozdravovala nasho pana starostu... :wink:
27. dub 2009 v 09:49  • Odpověz
lus - né každý chlap dokáže dát brambory do trouby, a ohlídat je, aby se nespálili! :slight_smile: no k zápočtu gratuluju, jsi moc šikovná!!! za jak dlouho se budete stěhovat do domečku?
já plánuju teda spinkávání na balkóně a taky u našich na zahradě, ale nevím, jestli ji teda kupovat nebo ne. asi uvidím podle situace a kdyžtak se po ní poohlídnu v bazaru
27. dub 2009 v 09:54  •  1 dítě  • Odpověz
Luss-gartuluju k zápočtu!!

Jinak zítra mi asi doktor ukončí neschopenku a v neděli mám vypsaný nástup na MD
27. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
ja se zatim taky jen tak divam kolik se tu zhruba pohybuje financne... tak uvidime...
sajmi - vy budete v praze na 1 maje - teda... my asi na pasekach pod trnkou kdyz uz tresne odkvetly... :grinning:
27. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
Malej asi na musli nebude.Zrovna jsem ho dojedla a jak sebou šije. :grinning:
27. dub 2009 v 10:05  • Odpověz
amel - no to se nedivím :grinning: . neznám moc chlapů, kteří by měli rádi musli
leu - trnka je taky dobrá a určitě tam nebude tak přelidněno jak na Petříně :slight_smile: . byla jsi v pátek v té školce? jak bylo? kukla jsem do albíčka a ten kočárek je parádní! to budeme machrovat na fotbale :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 10:09  •  1 dítě  • Odpověz
jj ve skolce bylo hezky...aj se mi styska... :frowning2: ale asi bych takovy naprach jako pred tehu nezvladla...
a co na fotbale s kocarkama ale doufam ze uz na pouti je provetrame... v-crossy jsem ve breznici jeste nevidela - tak budem original :grinning:

sem ted nasla pod kolenem kliste tak ho tu taham a ma z toho nerva...mrcha kde se na me vzal.... :angry:
27. dub 2009 v 10:15  • Odpověz
je to možné? tak ho honem vytáhni a pryč s ním, darebák jeden. jste byli v lese nebo kde jsi k němu přišla? a ve které školce jsi vlastně pracovala? ve Březnici?
27. dub 2009 v 10:18  •  1 dítě  • Odpověz
to ja taky nevim kde se tam vzal - uz plaval zachodem pryc ale kde sem k nemu prisla fakt nevim - cele dva dny sem byla doma nebo v aute tak nevim kde sem ho potkala...
ve skolce sem pracovala na Mladcove... sice me volali do breznice ale ja nechtela pracovat tam kde bydlim - je to prece dedina a vsem se clovek nezavdeci a tak jsem na mladcovou prijela a odjela a mela klid... ale bylo tam hezky...
27. dub 2009 v 10:25  • Odpověz
no to jo, to jsi měla lepší! mamka je učitelka na ZŠ a taky pracuje ve vedlejší dědině. volali ji i tam, kde bydlí, ale nechtěla mít rodičáky na ulici nebo třeba v obchodě. však víš, jak je to na dědině. a takto tam přijede, odjede a má klid.
27. dub 2009 v 10:31  •  1 dítě  • Odpověz
jj tohle byl prave duvod proc sem radej dojizdela a mela klid - sice mi vcera delal dalsi navrhy pan starosta jelikoz budou rozsirovat skolku kvuli moc deti ve breznici at tam jdu ucit ale ted doufam ze 3 roky budu doma... :slight_smile:
27. dub 2009 v 10:36  • Odpověz
sajmi on ty brambory jako nehlídal! jen je tam strčil a potom jsem se vrátila a obracela jsem je já :grinning:

leu a vzpomněl si pan starosta vůbec na mně?? :confused:

no....nás už ta stavba docela prudí, už aby to bylo...mě už normálně mco ani nebaví nic vybírat, protože to je pořád něco :frowning2:
27. dub 2009 v 10:36  • Odpověz
lus - to jo - vzpomnel si akorat mi tvrdil ze cekas mimi tak jsem mu tvrdila ze Lucinka ma pul roku - tak neveril jak ten cas leti :grinning:
27. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
holky s tou chůvičkou - já si vždycky nechám otevřené dveře a malou slyším...a zvlášť z balkonu si myslím že uplně v pohodě. a s letníma miminkama aspoň vyvětráte :grinning: Ale každý na to má jiný názor, já jen, že je mám a nepoužívám
27. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
jojo, to je fajn vědět lus, protože kámošky kolem mě ji mají a chválí si ji, ale zrovna pro nás mi připadá zbytečná. jo takže manža je tam jen strčil. no nevadí, ale taky úspěch, ne? :grinning:
leu - tak to je super, když ti nabízí místo. je to sice trochu předčasně, ale můžeš být aspoň v klidu, že budeš mít místo. já třeba nevím, co budu dělat po mateřské :frowning2:
27. dub 2009 v 10:44  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi-to sice nabizi ale melil by mi drzet ty 3roky misto na mladcove tak uvidime... tobe ho drzet nebudou???
27. dub 2009 v 10:50  • Odpověz
jasně, ono je to ještě dlouhá doba! mně ho držet budou a byli by asi i nejradši, kdybych chodila do práce i s prckem, ale myslím si, že 12.hodin a navíc i noční s malým dělat nebudu moct. spíš jen něco na ranní směnu, víš? ale co seženu, to fakt nevím :frowning2:
27. dub 2009 v 10:59  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.