• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
no to jo - ty smeny sou hrozne a s mimi asi hruza co?? no ja taky cekam co nas potka za tri roky...
27. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
já jen doufám, že už bude po krizi a bude všechno v pořádku, abych si mohla najít normální práci!
27. dub 2009 v 11:13  •  1 dítě  • Odpověz
jj - ja sem rada ze je ted pavel u statniho zamestnavatele tak aspon to... a hlavne ze ho ta prace strasne bavi... kde dela vlastne Romca?? on delal v zaku ne??
chystam se do zlina teda ale ten vetr co fouka - tak nevim jestli me to neufoukne z cesty...
27. dub 2009 v 11:18  • Odpověz
já jdu taky do města. musím zaplatit popelnice a vyřídit nějaké další věci, ale moc se mi tam nechce, když tam tak fučí!
jo, Romča dělá v Zaku a jde to tam pěkně do háje, tak nevím, nevím, jak dlouho to tam ještě ustojí :frowning2:
27. dub 2009 v 11:25  •  1 dítě  • Odpověz
ami - to je super, že už jdeš na mateřskou. konečně budeš bez vycházek, že? já už se taky nemůžu dočkat! ve středu jdu na kontrolu k doktorovi, tak se ho zeptám, kdy mi to tak vychází, abych se už taky mohla těšit :slight_smile:
jinak zítra jdu na kontrolu s cukrem, tak jsem zvědavá, jak dopadnu :frowning2:
27. dub 2009 v 11:29  •  1 dítě  • Odpověz
no prave ze tam dela i bratranek a rikal mi jake tam problemy... je to na prd tato doba...
me se taky moc nechce jet do zlina ale zase mi to rychlej utece kdyz je pavel do rana v praci....
vecer se tu jeste ukazu...
27. dub 2009 v 11:30  • Odpověz
sajmi-jo těším se moc,na neděli,budu moct ven v klidu a v pohodě.Co se týče práce ,tak mě neprodloužili smlouvu,ale tedka je mi to tak trochu jedno.Hlavní je mimi a co bude za tři roky,ví čert.
27. dub 2009 v 11:32  • Odpověz
přesně tak, hlavně žádný stres kvůli práci. teď si budeme užívat dětiček! :slight_smile:
27. dub 2009 v 11:35  •  1 dítě  • Odpověz
Manželé nás snad zajistí,ne?No ten můj snad jo.
27. dub 2009 v 11:40  • Odpověz
jak jsem psala leu, v práci to má můj dost špatné, takže nevím, jestli se ta firma úplně zavře nebo jak to bude dál. je strojař, takže se teď bojí o práci. už aby byla ta krize pryč! co dělá tvůj manža? a ty jsi pracovala vlastně jako co?
27. dub 2009 v 11:43  •  1 dítě  • Odpověz
Můj manžel pracuje ve firmě,která vyrábí hrací automaty,dělá servis.Já jsem dělala kabely do auta.
27. dub 2009 v 11:53  • Odpověz
jo tak to je v pohodě. automaty se budou totiž hrát i v té největší krizi, takže to máte fajn! :slight_smile:
tak já utíkám taky do toho města, mrknu sem večer. zatím pa
27. dub 2009 ve 12:02  •  1 dítě  • Odpověz
Taky utíkám,jedu k našim.Zatím papa.Uvidím,jestli mě manža pustí k počítači.Jinak zítra .
27. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz
tak sem tady... teda reknu vam - zkousela sem si plavky - no prvni jsem sahla po mych (sem si rikala ze sem zas tak nepribrala)a omyl - kalhotky jakz takz ale podprda - teda netusila sem ze toho tam mam tolik tak druhy pokus byly mamciny toz to uz slo tak jsem jakz takz na zitrek pripravena - jestli nam do toho nic nevleze...
27. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz
leu tak vidíš :grinning: hlavně že sis poradila...počkej až budeš kojit - to budeš jak Dolly :grinning: :grinning: :grinning: Aspoň teda já byla a uplně jsem si to užívala
27. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz
lus:nerikej-fakt?? se bojim jit zitra do lazni aby me tam vubec pustili - takovou velrybu :grinning:
27. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
ale prosím tě! dyť máš krásné bříško!!! já byla na koupališti ještě na začátku září a malá se narodila 2. října, ale to už jsem se fakt styděla :sweat_smile: A víš co? normálně mi tam ženská bříško pochválila, že mi to sluší a nechtěla věřit že za měsíc rodím :grinning:
27. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem přišla z cukru a dopadlo mi to dobře. Za tři týdny mám jít ale zase na kontrolu, ach jo.
leu - ve vodičce si to moc užij! :slight_smile:
28. dub 2009 v 09:47  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky tak sem se az ted dostala k pc - manza jel kacet kdesi strom tak plavani mame na odpoledne-tak uvidime...
sajmi a jaktoze jdes zase na kontrolu?? tobe ten cukr nejak vysel?? a zase jsi pila tu super vodu?? ja vysledky jeste ani nevim -asi se je dovim jak dojdu ke sve mudr na kontrolu...
28. dub 2009 v 09:50  • Odpověz
v takovém větru šel kácet strom? on ráno přišel po noční, ne? spí vůbec někdy?
no po té vodě minule mi zůstal cukr v moči a tak se rozhodla, že tam budu chodit na kontroly. dnes mi jen brali krev z prstu a moč a bylo hotovo. a výsledky dopadly dobře, už ani v té moči nic nebylo, ale mám přijít zase za tři týdny, tak nevím na co :frowning2:
28. dub 2009 v 10:34  •  1 dítě  • Odpověz
to plavání ti závidím, voda může být na to bříško úplně parádní! :slight_smile:
28. dub 2009 v 10:35  •  1 dítě  • Odpověz
jj prijel dnes rano z prace a jel ale uz je aj nazpatek - jak rikas - foukalo to tam moc tak to museli preozit na jindy... a s tim spanim - oni to maji tak ze v praci si muzou od 23hod do 6hod lehnout kdyz nemaji vyjezd - takze chodi docela vyspany i z prace...ale taky se nekdy stane ze nejde spat vubec kdyz je na ceste blbeckua bouraji nebo zapaluji...jak kdy...
aha tak to mas kontroly jak kamoska - ale chodila az do porodu na kontroly...tak uvidis...prijedete v nedeli na fotbal?? my tam vyjmecne asi nebudem - pavel ma smenu a jeste k tomu maji bracha krtiny tak by se to asi nestihalo...
28. dub 2009 v 10:40  • Odpověz
no ja to plavani jdu jen zkusit - co to udela - ptala sem se doktorky jestli muzu - tak mi rikala ze to mam zkusit a kdyz to bude delat poprve nedobrotu tak ne jinak ze to mam zkusit jen tak pomalicku (asi kvuli tomu spineni ve 12tt)
28. dub 2009 v 10:42  • Odpověz
ahojte holky! teda tady zase novinek :slight_smile: já vařím a šiju malé čepičku, tak jen načíhnu :slight_smile: venku je krásně odpoledne valíme ven...a zítra jsem se domluvila s mamkou jedem utrácet do zlína. teda já už pěkně utratila včera - jsem si koupila šaty a přišla mi objednaná sukně a kraťasy...holky ale ty šaty by byly i vám - jsou takové podstřihlé a vypadají super. ale jsou na ramínka tak nevím jestli byste to ještě vynosily...ale jak jsem si je zkoušela jsem si na vás hned vzpomněla. a loni když jsem něco takového sháněla, nikde nebylo :angry:
28. dub 2009 v 10:50  • Odpověz
no jasně, hlavně opatrně, ale takové počvachtávání ti myslím udělá dobře. a Vojtíškovi taky :slight_smile: . večer napiš, jo? já bych šla taky plavat, ale mám ekzém a stydím se za něho, takže jsem se koupalištím a bazénům vždycky vyhýbala.
na ten fotbal v neděli taky nepůjdeme, z Prahy přijedeme asi až večer
Pavel to má dobré v práci, taky bych si tak chtěla lehnout na noční :slight_smile:
28. dub 2009 v 10:54  •  1 dítě  • Odpověz
lus, jakou šiješ čepičku? a ty šatičky jsi koupila kde?
28. dub 2009 v 10:56  •  1 dítě  • Odpověz
ja taky vcera utracela se spolupracovnici...ale jelikoz sem si rikala ze to bude jen na chvilku tak jsme navstivily jen ty levnejsi obchody ale koupila sem saty a triko a docela dobre...
28. dub 2009 v 11:08  • Odpověz
jeee prave mi dosla sms - kamoska prave porodila a ma Amalku... teda ta se ma :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
jéé, tak to gratuluju! to je ta, co u tebe nedávno byla na kafíčku, že?
no já včera byla taky na obchůzce, ale koupila jsem jen něco manžovi :slight_smile:
28. dub 2009 v 11:12  •  1 dítě  • Odpověz
jj to je ona - prenasela uz 7 dni a male se vubec nechtelo na svet - jeste vcera byla na kontrole a rekli ji ze to vubec nevypada - a dnes takova krasna sms - oni uz maji doma chlapecka tak se jim to povedlo...
ja vcera manzovi nic a sobe dve veci...toz sem si udelala radost... :sweat_smile:
28. dub 2009 v 11:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.