• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
sajmi ty šatečky tady u nás ve Fryštáku, ale jsou fakt dobré, kdyžtak je odpoledne vyfotím. Na ramínka a ve předu mají ty ramínka takové kovové kroužky, pod prsama prostřihlé a mají krásnou barvu a mají tam ještě jedny hezčí, jenže to by se Michalovi nelíbily, už znám jeho vkus, tak jsem si ze solidarity koupila tady ty míň výrazné...

a čepičku takovou na uši. teď jak fučí se bojím že Lucku budou bolet uši, ale v obchodě nikde nemají žádnou co by byla přes uši. jako na co jsou takové šiltovky co vypadají super ale efekt nulový :angry: jsem se vztekla a šiju. a už to mám. taky zkusím vyfotit, jestli bude čásek...

leu kamarádce velká gratulace!! taky chci malé miminko :dizzy_face:
28. dub 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahojky holky,
my jsme byli v poradně,všechno ok,malý je už otočený hlavičkou dolů-konečně.Další kontrola za 3 týdny.V neděli už mateřská.
28. dub 2009 v 11:35  • Odpověz
amel - tak to je super, že je všechno v pořádku a malý je dobře otočený! co bříško, ještě tvrdne?
lus - tak jak budeš mít čas, určitě vyfoť, ju? já jsem nedávno taky kukala po čepičkách a říkala jsem si to samé, co ty. jednu pro mimi na uška ale mám, horší to pak bude asi v pozdějším věku
28. dub 2009 v 11:46  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj sajmi,

dostala jsem magnézko na to moje břicho,ale mám ho užívat jen 3 týdny,pak abych nepřenášela musím přestat.
28. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
a je to po tom lepší? pomáhá ti to? mně břicho ztvrdlo asi dvakrát, ale nevím, kdy by to mohlo být už zlé. tys ho měla ztvrdlé třeba celý den nebo jak to probíhá?
28. dub 2009 ve 12:02  •  1 dítě  • Odpověz
mě to pomáhá,je to takové aspon u mě,že mi ztvrdne celé břicho,někdy je to s bolestí jako u měsíčků.Někdy celý den,někdy po námaze.Nejím tedka nic co by mě mohlo nadýmat,radši.
28. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz
me v sobotu taky ztvrdlo ale asi to bylo z toho celodenniho behu a nestihla sem si ani sednout tak sem vecer lehla a bylo dobre ale svagrova mi tvrdila ze to bude castej tvrdnout hlavne ke konci tehu tak nevim... magnezko pry moc pomaha a kdyz se pry pije magnezia tak je to taky dobre...
28. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz
jojo, o té Magnézce jsem to slyšela, proto piju preventivně jednu týdně. ke konci těhu to bude asi horší a horší :frowning2:
28. dub 2009 ve 12:17  •  1 dítě  • Odpověz
to bude častěji tvrdnout,ale ne tak aby vás to u toho bolelo jako na krámy...jinak magnézia je dobrá,mě to po tom magnézku tak nebolí,ale záleží asi jak kdo.A šetřtit se.
28. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz
No holky,musím letět vyřizovat.Večer kouknu.Dneska jsem sama doma,manžel přijede zítra.
28. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz
tak jsem ted kukala po sade do kacarku, povleceni, prosteradla...a kdyz sem to spocitala tak me malem kleplo... tak nevim jestli nakupovat na netu nebo radej v prodejne...
28. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz
leu-sada do kočárku mi přijde na léto zbytečná,aspon moje kamarádky co mají letní mimi říkaly že stačí bohatě dečka a plína,polštář stejně nedáváš.
28. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
aha, tak děkuju za info, ami!
leu - no já taky přemýšlím, co koupit do kočárku, ale nevím, kde se ty sady dají sehnat. nebo co se vlastně dává do kočáru?
28. dub 2009 ve 12:38  •  1 dítě  • Odpověz
leu na netu je to levnější ne? do kočárku nic nemám, jen plínku pod hlavu a deku...ale je to na vkusu :slight_smile:
28. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz
amel už to tu napsala, tak už vím :slight_smile:
28. dub 2009 ve 12:39  •  1 dítě  • Odpověz
Já bych taky sadu do kočárku nedávala,sice ji máme,ale já budu dávat dečku a plínu.Je to fakt na vkusu jak říká Luss.
28. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
a odkdy mají mít mimča něco pod hlavičkou? jako polštářek nebo ten klínek?
28. dub 2009 ve 12:40  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi sady jsou tady www.eButik.cz
no to jsem rada ze tak poradite... :slight_smile: musime to jeste zkonzultovat - ja jen kukala...
28. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz
lus-prave to nemuzu srovnat tak nevim kde je to levnejsi...
28. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz
mrknu na to, děkuju leu
28. dub 2009 ve 12:53  •  1 dítě  • Odpověz
no já vím že nejdražší je to na obchodňáku...jinak já hodně nakupuju přes mimibazar. tam se dají sehnat super věcičky...

sajmi já malé dám polštář nejdřív tak v roku...zatím určitě nee
28. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
tak za ty tři stovky se to celkem dá. ale zase jestli se využije ten polštářek. když se koupí dečka, tak taky vyjde na nějaké takové peníze, ne?
28. dub 2009 ve 12:57  •  1 dítě  • Odpověz
máš pravdu, lus. i když na Čepkově v tom baby je to taky dost drahé. Pompo je to myslím. já jsem si říkala, že bych se mrkla ještě na Kúty do toho mimi obchůdku. tam měli taky nějaké věcičky a levnější než na obchodňáku.
28. dub 2009 ve 12:59  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi - kolik ste dali za tu matraci?? myslim jste ji kupovali na trznici ze??
28. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz
Tak jsem zase tady.Mateřská je vyřízená.Jsem ráda.

E-butik je dobrý obchůdek,ale já co mám albíčku sadu a zavinovačku,tak mi to dolo poštou a tak strašně to smrdělo,že jsem to musela nechat vyčpět.No to bude asi tím,do čeho to balí.

My jsme dali za matraci do postýlky 545,-kč.Máme kokos-molitan.
28. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
sajmi na Kútech mi to právě přijde uplně nejdražší...

už jsme tady z obchodu, teda to byl zase cirkus :angry:

ameli tak už si budeš jen užívat!! s tím tvrdnutím je to blbé, mi to taky dělalo. ale snad už to nějak přežijete, už jen pár týdnů :slight_smile:

Lucka má matraci kokos-pohanka právě z Prioru za 1000,- Kč
28. dub 2009 ve 14:20  • Odpověz
lusi-to bude pohodička,v pátek jedem s manžou na prodloužený víkend.Už jsem si vyzvedla magnézko co mi napsal doktor.Dneska už musím sedět doma,čekám na kurýra,doveze mi hrací deku pro Daníka.
28. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz
jů ty se máš!!! já chci takýýýý

no jo on je vlastně 1. máj :dizzy_face:
28. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz
vemte malou taky na výlet,ale vy stavíte,že?Takže hromada práce.

Milin mi vrtá hlavou,dlouho se neozvala. :frowning2:
28. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz
já jedu s malou a s mamkou zítra...ale s manželem by to bylo lepší, no co se dá dělat...už mi ta stavba leze krkem :rolling_eyes: Michal jede zítra na celý den betonovat, tak ještě musím upéct buchtu a vymyslet něco na jídlo.

hodila jsem do alba tu čepičku a šaty jak jsme se dopolko bavily :slight_smile:
28. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.