• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
šatečky krásné. :dizzy_face: Čepička malé moc sluší,je jak červená Karkulka. :dizzy_face:

S jídlem neporadím,sama nevím.Buchta-bábovka :dizzy_face:
28. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz
amel to mi zas nejí bábovku - prý je moc suchá. tak nejspíš kefírovku nebo margot buchtu...a asi tousty ach jo.

čepička je přes ouška super. ještě vám ukážu jakou jsem jí o víkendu háčkovala k růžovým šatečkám, kukněte
28. dub 2009 ve 14:58  • Odpověz
margotku můžu taky,a tousty mnam.... :slight_smile: :dizzy_face:
28. dub 2009 v 15:34  • Odpověz
no a teď přišla máma že chce nabarvit vlasy, takže to vidím na rychlovku tu margotku, to je super buchta na práci a zítra ráno udělám ty tousty a hotovo
28. dub 2009 v 15:36  • Odpověz
Tak utíkej barvit mamču,já jdu věšet prádlo.Peru radši tedka,když pak nebudeme doma.
28. dub 2009 v 15:42  • Odpověz
tak jsem zase tady, byla jsem si ve městě koupit pár kytiček na balkón :slight_smile: .
lus - čepičky úplně luxusní! jak ty to děláš, že jsi tak šikovná? na Kútech jsem byla hodně dávno, takže je možné, že dost podražili.
amel - já dnes taky peru jak drak, pěkně to proschne :slight_smile:
28. dub 2009 v 16:34  •  1 dítě  • Odpověz
co kdyby jsme si psaly i jinak než přes koníka?Třeba icq?By jsme aspon o sobě věděli.
28. dub 2009 v 16:37  • Odpověz
leu - my máme matraci kokos-pohanka z Kvítkové za 699,- a k tomu jsme tam koupili i chránič matrace za 250,-
28. dub 2009 v 16:39  •  1 dítě  • Odpověz
no jasně, já jsem pro! :slight_smile:
28. dub 2009 v 16:40  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte holčiny, konečně jsem našla téma Zlín.:slight_smile: Chodíte někdo na předporodní kurz k Dr. Baranovi, který začal 8.4? Jinak vás moc zdravím. Jak vám je?
28. dub 2009 v 16:42  • Odpověz
ahojky brumli! na kurz k Dr. Baranovi nechodím. ani jsem nevěděla, že nějaký jiný kurz než na kulturáku existuje. já chodím ke Křemenové a je to fajn! :slight_smile: mám se jinak docela dobře, žádné komplikace chvalabohu! a co ty? ještě nevíte pohlaví?
28. dub 2009 v 16:55  •  1 dítě  • Odpověz
ami, jsi prosím tě Katka? :slight_smile:
28. dub 2009 v 16:58  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi-ano
28. dub 2009 v 16:58  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: jů, tak už tě mám
28. dub 2009 v 16:59  •  1 dítě  • Odpověz
holky tak nabarveno a jsem tady :slight_smile: vy jste kecalky :slight_smile:

s icq jsem pro všema 10!!!!

sajmi, no nevím jak šikovná, mi se to tak úžasné nezdá, ale baví mě to :wink: ještěže mám holčičku :grinning:

ahoj brumli, odkud jsi? a čekáte asi prvního prcka že
28. dub 2009 v 17:01  • Odpověz
lusi, já jsem kdysi šila, ale teď už bych to asi neuměla. na Ondráška budu šít maximálně tak kraťasy :slight_smile:
28. dub 2009 v 17:08  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky...
lus Lucinka vypadá krásně v té pletené čepičce
jinak holky mi jsme doma na draka :angry: ...malej začal v noci plakat a nešlo ho utišit a začal chrčet a ještě rýma do toho,tak jsem ráno jela hned k dr.,tak ho poslouchala že teda nic nemá na průduškách ale prohlídla mu ouška,tak v pravým se jí něco nelíbilo,tak jsem musela jet do Bystřice na ušní,tak se dr.nelíbilo ani jedno,tak jsme dostali kapky do uší co dvě hodky kapat jednu kapku,zítra na kontrolu a když to bude špatné tak mu bude pichat.Ale ukázal mi jak mu mám vyzkoušet jestli plače kvůli těm ouškám a přes den v pohodě když jsem mu na ně šáhla tak snad to bude dobrý a vyhrabe se z toho.
28. dub 2009 v 19:16  • Odpověz
jinak si dal majel dobrý dárek na 7 měsíců,dnes má přesně
28. dub 2009 v 19:17  • Odpověz
sami ahojky, teda vy máte super oslavu! :confounded: hlavně to snad bude v pořádku. to je z toho hnusného větru ne? ach jo :angry:
28. dub 2009 v 19:19  • Odpověz
sam - tak to mě mrzí, že ho bolí uška. to je neštěstí, když něco trápí tak malého človíčka!
28. dub 2009 v 19:19  •  1 dítě  • Odpověz
lus já nevím,snažím se mu chránit ouška jak můžu,možná že to má i z té rýmy zpropadané,ale nosík mu taky vysávám...ale to víš člověk může dělat co chce
sajma no nejhorší je že mu můžu pomoct jen tím co mi řekli a dali doktoři a i když ho chci utišit stejně to nepomáhá.
no ted už hodku spinká v klidu tak třeba to bude v noci lepší a kapičky pomůžou
28. dub 2009 v 19:31  • Odpověz
holky vy dneska nekecáte?

sami jak malej? už je to lepší?

my měly dnes super výlet, akorát teď Lucka už 2 hodiny spí, to půjde spát tak nejdřív ve 2 ráno asi :confounded:
29. dub 2009 v 18:33  • Odpověz
ahojky, tady nikdo není? :frowning2:
lus - díky moc za recepty, už se mi sbíhají sliny! :slight_smile: kde jste byli na výletě?
29. dub 2009 ve 20:30  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj sajmi, zrovna sem taky koukám - Lucku jsem hodila tátovi, ale asi tam dlouho nevydrží :grinning:

byly jsme jen ve Zlíně nakupovat, ale zašly jsme na oběd, na zmrzku a tak...jsme se měly dobře :slight_smile:

tak pak písni co vyzkoušíš :wink:
29. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz
jé, tak to bych si taky nechala líbit takový výlet. :slight_smile: kde jste byli na obědě? já jsem zase v práci a je to tu opět psycho. kdyby už tak bylo po té blbé rekonstrukci :frowning2:
no vyzkouším asi všechno! mám na to teď hroznou chuť :slight_smile:
29. dub 2009 ve 20:36  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi byli jsme v chelsea, super :dizzy_face: však si dej, teď můžeš všecko, Ondrášek ti poděkuje :slight_smile:

no tu reknonstrukci nezávidím, to musí být hrůza...ale ještě to chvilku vydrž, pár týdnů a budeš doma!
29. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz
simi toto je ta maková ještě (ta jednoduchá co se nešlehá jen se nalije všechno dohromady a na plech)

1 hrnek mletého máku 1 hrnek polohrubé mouky 1 hrnek cukru krupice 1 hrnek mléka ½ hrnku oleje 2 celá vejce 1 prášek do pečiva 1 vanilkový cukr
29. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz
jé, ty jsi nejhodnější! děkuju moc! jen nevím, jestli se dá koupit v obchodě mletý mák. já doma mlýnek nemám :frowning2:
v chelsea je to fajn, taky tam občas zajdeme. to jste šli i možná kolem Ondráše!
29. dub 2009 ve 20:47  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi jo šli jsme jsem si na tebe vzpomněla :slight_smile:
mletý mák se dá koupit, já nemletý ani nekupuju
29. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz
a to se přidá normálně do buchet nebo se musí ještě nějak upravit?
29. dub 2009 ve 21:13  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.