• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Můžeme...Co navrhuješ
25. srp 2008 v 15:10  • Odpověz
Omlouvám, se ale musela jsem si na chvíli od PC odskočit.
Tento týden mi to bohužel nevyjde, jelikož se budeme stěhovat, a musím teď nějaké věci balit a chystat, ale šlo by to klidně příští týden, ty máš kdy čas?
25. srp 2008 v 16:57  • Odpověz
Sisi,

já se přizpůsobím,protože jsem PN,ale mám volný režim... Až se Ti to bude hodit,dej vědět,určitě se domluvíme... :wink:
25. srp 2008 v 17:01  • Odpověz
Dobře, však se potkáme na koníkovi. Však já jsem taky na PN. Konečně si budu moct s někým těhu poklábosit nejen na koníkovi.
25. srp 2008 v 17:10  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: , tak kde to vázne, nějak tady nikdo nikde není?
26. srp 2008 v 09:11  • Odpověz
Ahojík,já včera dostala nějaku rýmu,tožpiju čajíky,na střídačku pro těhu a leros chřipka a nachlazení,tak snad to brzo vylečím.V noci mne pěkně bolelo i v krku,tak snad bude vše o.k.
Jablu:tak kterápak si byla sestřička?nemáš třeba foto?
jak je jinak dcerky?
26. srp 2008 v 10:45  • Odpověz
Beda,

mrkni do alba,ale měla jsem delší vlasy... Ta sestřička na ježka už tam bohužel nepracuje,šla na lepší... :wink:
26. srp 2008 v 11:33  • Odpověz
Beda, to je divné to tvoje nachlazení a zrovinka v létě, ale říká se, že těhulky jsou náchylnější k různým chorobám. Tak snad se z toho brzo dostaneš.
26. srp 2008 v 17:06  • Odpověz
Jablu:no nevím možná si pamatuji ,ale nevím nevím!
Jojo divné to je,nachlazení tedy rýma už přestává,ted začínám chraptět!
Dneska jsem byla z papírama na sociálce,to je děs,každá volovina se musí podložit papírama.Třeba já na zkoušku malou dala v červnu do školky a od té doby musím každy měsíc dávat čestně prohlašení,aji když tam nebyla.
Taky jsem se dozvěděla supr věc,že když mám MD nižší než je Rp tak že to socialka doplácí,tak snad budem zvládat i potom!
Koukala jsem v Albertu mají Pemprsky 3-6kg v akci ua 199kč,je jich tam 70ks,tak to asi koupíme,aby byla nějaká zásobička!
Co vy už máte plínečky?
pa
27. srp 2008 v 11:19  • Odpověz
Beda,

já mám příští týden kontrolní genetický UTZ = ve 13tt nechtělo mimčo ukázat nosní kůstku,jinak Ok a na amniocentézu(plodovou vodu) se mi nechtělo...Takže podle výsledku budou plínečky... Nechci nic zakřiknout.Na caparta jsme čekali dlouho... :wink:
27. srp 2008 ve 12:36  • Odpověz
Ahojte,jak se všechny máte?já dost blbě-včera mi volali z gyndy,že mám pozitivní triple testy...sice mě doktor i sestřička uklidňovali,že nemám stresovat a že v 99,9% je mimi zdravé,ale nejde to..včerejšek jsem probulela a do úterý,kdy jdu na podrobný utz se snad zblázním.. :frowning2:
28. srp 2008 v 07:38  • Odpověz
Robosek,

hlavně KLID!!!!! Moje zkušenost je,že tam,kde dopadly tripply špatně bylo nakonec všechno OK,zatímco tam kde byly tripply Ok,tak se to dál nevyšetřovalo a byl z toho průšvih... Hlavu vzhůru!! :dizzy_face: :wink:
28. srp 2008 v 08:01  • Odpověz
To se snadno řekne,ale já jsem z toho v pr...na Downa OK,ale na rozštěpové vady mi vyšlo 1:140 a jsem pěkně vyklepaná...Doktor si může říkat,at nestresuju,že to bude dobrý,ale ono to nejde...stejně si říkám,co když to bude blbé...já nevím,jak přežiju víkend :frowning2:
28. srp 2008 v 08:04  • Odpověz
Oni Ti všechno zkontrolují na velkém UTZ. Rozštěpy by byly vidět... Rozštěp rtu nebo patra se dá úspěšně operovat do roku dítěte,neboj... Ale opravdu si myslím,že je to planý poplach.Měl u Vás v rodině někdo podobný problém??
28. srp 2008 v 08:07  • Odpověz
ne neměl,i z přítelovy strany všechno OK...myslíš,že do těchto vad patří i rozštěp ledvin?já jsem to totiž "zdědila"..jedná se o rozštěp ledvinové pánvičky,ale s tímhle to asi nebude mít nic společného.... :frowning2:
28. srp 2008 v 08:13  • Odpověz
Ne,ne...ledviny jsou kapitola sama pro sebe...navíc docela často se na UTZ objeví tzv.dilatace ledvinné pánvičky = rozšíření,které se po porodu,kdy dítě začne samo spontánně čůrat,vyrovná a nic se s tím nedělá... :dizzy_face: :wink:
28. srp 2008 v 08:18  • Odpověz
Robose.:V klidu,uvidíš že vše bude v poho!Men triplíci dopadly dobře,ale neraduji se dokud mimi neuvidím§
švagrová byla na 3D,měla v 5 měsíci nehodu,vyletěla předním sklem v autě,a ani tem se nic nepotvrdilo.Malej v porodnici strašně špatně dýchal,jakoby chrocgtal a nakonec až jeho dr.skoro v půl roku zjistila,že má roštěp na kořenu jazyka....má za sebou uspěšnou operaci v Brně a zdá se,že mu je líp!Tak snad bto nebude u těbe,ale chtěla jsem jen tím říct,že i když něco se prokáže nebo naopak neprokáže,vše ukáže až se mimi narodí!Ted nestrsuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Držím moooooooooooooooooooc pěstičky!
já plínečky včera koupila...i když vtětě drog.mají mít new born plínky vel(3-6)kg 108 plínek za 359,coč jsem propočítavala a v tom Albertu je to furt výhodnější!Tak možná koupíme ještě jedny,ale chtěla bych vel.od 2kg!Tak uvidíme.
Jablu,to chápu,taky mám o ty naše prdochy strach,ale snad se už nic nestane,i když třeba jsem četla i potrat dvojiček v 22tt a 28tt!což by mně asi zabilo!
No mysleme pozitivně!
pa
28. srp 2008 v 08:19  • Odpověz
aha...a je riziko 1:140 moc blbé?
28. srp 2008 v 08:19  • Odpověz
Holky,nestresujme...Positivní myšlení dělá hodně...

A pokud Beda zbytečně neriskuješ = mám na mysli hlavně třeba cestování, nemusíš se bát.

Robosek, hodnoty tripplů neznám,mně je třeba nedělali vůbec.Příští týden mě šeká ještě kontrolní UTZ u MUDr.Dhaphalaq v genetické a pak se uvidí... Plodovku bych ještě stihla... Ale taky se mi do toho moc nechce...
:wink:
28. srp 2008 v 08:25  • Odpověz
tobě je nedělali vůbec?já myslela,že jsou povinné... :fearful: A taky pěkně stresující... :frowning2: Těšila jsem se příští týden na utz,ale ted se fakt bojím....jen doufám,že to půjde vidět a nepošlou mě na plodovku.....ta se myslím dělá do 20tt?
28. srp 2008 v 08:27  • Odpověz
Robosek,

UTZ ve 20tt dělají většinou pediatři,nebo MUDři od nás z novošů... Ale já jdu k Dhaiphalaq = tam co se chodí ve 13tt. A pokud to bude OK,tak už pak nemusím na UTZ ve 20tt...Počítá se tady ten... Já chodím k Maulemu a ten asi seznal,že když mám OK ten gen.UTZ ve 13tt,mohly by být tripply zbytečně stresující... Ale fakt nevím,proč to tak udělal... :wink:

Hlavně se neboj,všechno bude OK!!! Prckovi to neprospívá,protože neví co si má myslet... Bude mít strach,že ho nechceš... Takže positivní myšlení až na 1ním místě!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. srp 2008 v 08:44  • Odpověz
no mně vyšel screening ve 13 týdnu taky dobře,ale tripply ne..ještě než mi vzali krev,tak mě doktor upozornil,že nevycházejí dobře a vůbec se tím nemám stresovat....ale stresuju...chudák mimi.....doufám,že to bude v úterý dobré.....
28. srp 2008 v 08:55  • Odpověz
včera jsem byla tak vyplašená když jsem si šla pro výsledky,že mi sestřička řekla,at zítra dojdu k doktorovi a on mi vše vysvětlí...tak uvidíme,těm hodnotám nerozumím a bude lepší,když mi k tomu řekne něco on...
28. srp 2008 v 08:56  • Odpověz
...takže klídek a těš se na to,že příští týden uvidíš prcka!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. srp 2008 v 08:57  • Odpověz
budu se snažit myslet na něco jiného a těším se až uvídím mimi a snad nám řeknou i pohlaví....jenom kdyby nebyly te blbé triply......
28. srp 2008 v 08:58  • Odpověz
Ahojte,
MS čekám až 3-5 září,ale už teďka mě pobolívá břicho a mám divný pocit už 3 dny,jakoby měla ms přijít,ale nic...
Na těh.testu byladruhá čárka jasná,ale ta první,která zychycuje hcg byla po celé délce nahoře rozmazaná,nestalo se to někumu,na testování je určitě brzy,že?
Můžete mi někdo poradit,nebo říci své názory?
Díky moc
28. srp 2008 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj holky, tak se k vam pridavam. Uz jsem tehu - dneska koncim 16tt a nebyt admina tak tuhle diskuzi ani nenajdu. :slight_smile:

Jabluncanka: tak tu diskuzi admin zamkl, ale ja se nedivim kdyz je tu i tahle - nejak jsem ji nenasla - hold asi google neumi vyhledat vse, nebo jsem slepa :grinning: No to druhe asi bude pravdepodobnejsi. :slight_smile:

Bedo: tebe znam - pochazis z Vizovic ze jo? Teda ty cekas dvojcatka - tak to jsi dobra. Ja se celou dobu modlila aby to dvojcatka nebyla - ja bych to nezvladla. :slight_smile:
29. srp 2008 v 09:03  • Odpověz
Ahoj Jani!Jasně známe se.....!Já si dvojčátka taky nevybrala,oni si vybraly nás,ač jsou připozeně,tak si nás prostě vybraly.Tak snad vše zvládnem!
jablu díky za radu,já hledala už od čtvrtka tuhle dizkuzi a admin to pěkně přešoupl...!cssss,bych se mohla uhledat!
Jinak rýma je na ustupu,jen trochu ucpanej noc,ale kašel byl větší hruza v noci když začnu kašlat,docela mám strach o miminka!Na kontrolu jdu 8.9tak už se nemužu dočkat....docela bych si přála aby děla utz,já mám o mimi takový strach!soustředím se na pohyby,ale u jednoho se to pozná u těch dvou,pohybou sou,al ejak mám poznat,že jsou mimi obě v poho?!uvidíme...!
zatím pa
30. srp 2008 v 10:34  • Odpověz
Ahoj holky rada bych se pridala.
Tez bydlim ve Zlinske kraji.Zatim jsem neuspesnou snazilkou,ale snad se to brzy zmeni.Jsem rada ze je nas tady vice.Ze sveho okoli znam holky,ktere maji uz odrostlejsi deti ci na tehu jeste ani nepomysleli.
I kdyz tu z Vas nikoho neznam jsem rada ze je tu dalsi diskuze ktera je mi bliz.

Nu snazime se od prosince 07.V breznu jsem mela dalsi operaci ve Zline.Nesnasim pristup sester,ktere prijdou na pokoj jednou za den.Byla jsem absolutne znechucena.Ale porodni oodeleni je pry lepsi tak nevim :confounded:
Chodim do centra v Olomouci do Fertimedu.V zari me ceka vysetreni na pruchodnost, tak jsem zvedava co me ceka za ortel :confounded:

Nu jinak Vam preji hezky vikend.Papa
30. srp 2008 v 10:55  • Odpověz
Ahojte holky,

chtela jsem se zeptat od kdy citite pohyby. Me obcas v brise projede neco jak kdybych tam mela nejakeho brouka - ale stalo se to jen dvakrat tak nevim - to je ale jeste asi brzy na pohyby ne?

Bedo ja si s tema dvojcatkama delala srandu - nahodou to musi byt parada - uz vite co to bude?Nechate si to rict? My mame jit na dalsi screening 24.9. tak nam to pohlavi snad uz potvrdi - zatim si nebyli moc jisti ale neco tiply tak uvidime :grinning: A co nevolnosti - zvladla jsi to? Ty uz jsi zkusena - prece jen mas uz Lucinku tak aspon muzeme cerpat rady od zkusenejsich. :wink:

Milin ahoj - odkud jsi? Budu drzet palecky aby vam to dobre dopadlo a brzy se zadarilo - neboj - urcite to bude v pohode a za par dnu ci mesicu budes prozivat tehu s nami. :wink:
31. srp 2008 v 08:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.